Fórum Tety Kateřiny

Krásný sluníčkový den Vám přeje Teta Kateřina
Právě je čtv, 28 bře 2024, 17:02

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 15 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Jak na deprese, smutky a různé jiné myšlenkové pochody....
PříspěvekNapsal: stř, 06 led 2010, 15:18 
Offline

Registrován: pon, 24 srp 2009, 18:23
Příspěvky: 30
Děkuji Ivanko, přesně tohle jsem teď potřebovala slyšet.Krásné.


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jak na deprese, smutky a různé jiné myšlenkové pochody....
PříspěvekNapsal: čtv, 28 led 2010, 12:54 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: čtv, 31 pro 2009, 0:22
Příspěvky: 1
Bydliště: Blažovice
Já jsem na tom byla před rokem taky bledě - depky, nemohla jsem spát, dýchat volně, vykonat potřebu, když jsem došla na záchod - vše díky tomu, jak jsem byla sevřená. U doktora jsem dostala antidepresiva a namlouvala si, že to přejde. Jenže i s příchodem jara jsem zůstávala na vyšších dávkách. Pak mě cesta dovedla k Shamballe a k metodě RUŠ a čištění emocí (návod je v sekci prosím o pomoc ). Díky antidepresivám mně to vlastně ani nešlo - pracovat na sobě, protože vše bylo utlumeno práškama. Tenkrát mně Míla Bubník řekl, ať si přijmu, že se mně mnění tělo na krystalové. Nechápala jsem, co to je, smála jsem se mu, že já bych byla na takové úrovni, abych procházela nějakou proměnou. Ale protože jsem za to nic nedala, tak jsem si asi stokrát řekla větu: Přijímám, že se mně mění tělo na krystalové. Vysadila jsem prášky druhý den, myslela jsem si o tom svoje - vždyť před čtrnácti dny jsem je zkusila vysadit a vydržela jsem 4 dny, pak se vrátily popisované symptomy a musela jsem je znovu začít brát. Ale hle - světe zboř se - ze dne na den najednou to šlo i bez Asentry 100. Od té doby si průběžně přijímám to, co se mně týká (taky jsem byla na jednom čtyřhodinovém čištění, tam mně Míla vyčistil dost z emocí vůči mužům) a musím říci, že od té doby jsem hodně zvedla svoje osobní vibrace, vidím energii - hlavně díky zasvěcení do Shambally, mysl je taky na mnohem vyšší úrovni. Jak by ne, tenkrát jsem vyloženě padla na hubu díky psychickému a fyzickému vyčerpání na mateřské dovolené. Měla jsem možnost se odrazit ode dna a myslím, že se mně to opravdu povedlo. V současné době otevírám cestu esoteriky dalším dušičkám - holkám z jogy.
Zkuste si deprese prostě "PŘIJMOUT".

Dodávám jen, že vzhledem k tomu, jaké množství nových energií dopadá na Zemi v této době, je to pro fyzické tělo další šok a kdo s má tělo tak nastaveno, tomu bude vyvádět. Přijměte si, že se čistíte vlivem nově dopadající energie. Nebo Přijímám, že je mně zle díky nové energii, která sem na zem přichází. Řeknite si to třeba stokrát. Třeba zjistíte, jak mocné toto "přijmutí" je.

S láskou a vírou Jikina


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jak na deprese, smutky a různé jiné myšlenkové pochody....
PříspěvekNapsal: čtv, 28 říj 2010, 14:04 
Offline

Registrován: úte, 20 led 2009, 21:38
Příspěvky: 78
dneska jsem narazil na tohle a vzhledem k poměrně pestré zkušenosti musím říct, že ten text úžasně sedí...tedy vřele doporučuji :



http://www.matrix-neo.cz//1260463282-emoce.htm

_________________
tak cítíme jak se vztahujeme k sobě v přítomném okamžiku,jak vnímáme,nazíráme a necháme plynout vnitřní konflikty,které se v našich dokonale-nedokonalých osobnostech zrcadlí
život není soutěž obstát,je to nauka o vztazích k sobě a druhým v každé životní situaci
jak prosím tak dostávám


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jak na deprese, smutky a různé jiné myšlenkové pochody....
PříspěvekNapsal: úte, 28 pro 2010, 12:39 
Offline

Registrován: úte, 20 led 2009, 21:38
Příspěvky: 78
100 % podporuji toto video svoji zkušeností :)

:thumb: :love3: :hi:

http://www.youtube.com/watch?v=3c4CmhwD80w

_________________
tak cítíme jak se vztahujeme k sobě v přítomném okamžiku,jak vnímáme,nazíráme a necháme plynout vnitřní konflikty,které se v našich dokonale-nedokonalých osobnostech zrcadlí
život není soutěž obstát,je to nauka o vztazích k sobě a druhým v každé životní situaci
jak prosím tak dostávám


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jak na deprese, smutky a různé jiné myšlenkové pochody....
PříspěvekNapsal: úte, 28 dub 2015, 9:35 
Offline

Registrován: pon, 23 bře 2015, 12:12
Příspěvky: 5
Na depresi se podle mého názoru neměli užívat žádné chemické preparáty a to nejen z toho důvodu že na nich vzniká závislost, ale též na jejich obrovské toxicitě co mají. Například takový neurol je pro tělo šílenou zátěží a závislost je na něm raz dva. Pokud někdo nemívá opravdu chronické deprese, kdy není téměř schopen vylézt z postele, doporučuji dát se cestou alternativní léčby. Na trhu existuje velké množství přírodních látek a extraktů, které umí s depresí zatočit raz dva...

např. Třezalka tečkovaná je vonná vytrvalá rostlina vysoká 30 - 90 cm, která se běžně nachází v Evropě, západní Asii a severní Africe. Třezalka obsahuje široké spektrum různých látek jako flavonoidy, třísloviny, xantony, rutin, eterické oleje a další. Mezi nejdůležitější však patří hypericin a hyperforin. Třezalka se nejčastěji užívá k léčbě lehkých depresí. Předpokládá se, že upravuje náladu zvyšováním hladiny nervových přenašečů v mozku, především serotoninu.

více na:http://www.arkokapsle.cz/produkt/trezalka-teckovana-33


Nahoru
 Profil E-mail  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 15 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz