Fórum Tety Kateřiny

Krásný sluníčkový den Vám přeje Teta Kateřina
Právě je čtv, 28 bře 2024, 23:15

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 7 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Sluchový vjem - co by to mohlo být? Máte podobnou zkušenost?
PříspěvekNapsal: pon, 18 črc 2011, 19:21 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte, 26 led 2010, 3:22
Příspěvky: 57
Ahoj všem,

nedávno jsem měla takový zážitek, zajímalo by mě, jestli třeba nevíte, co by se tak mohlo projevovat, jestli nemáte podobnou zkušenost nebo tak... Ležela jsem už v posteli, ale byla jsem poměrně bdělá, snad uvolněná, ale určitě jsem ještě nepřešla do polospánku... Pak jsem chtěla vstát ještě a dojít si na záchod tuším, a v ten moment, kdy jsem se zvedala, jakoby ode mě odlétal pták třeba, jakobych ho vyplašila, jasně jsem slyšela jakoby rychlé mávání ode mě se vzdalujících křídel...

A když už to píšu, vzpomínám si ještě na jiný, dřívější zážitek. Opět v bdělém stavu, opět v noci. Šla jsem kolem mikrovlnky a zase "slyšela" jakoby vítr a její několikeré cinkání. Samozřejmě nebyla zaplá. Pamatuju se, jak jsem se vracela a znova otvírala a zavírala dveře, jestli uslyším ten vítr, vítr ani cinkání se neopakovalo... Tak kdyby měl někdo podobnou zkušenost třeba... Mimochodem, na displeji s časem byla tuším postupka, ale tak to už asi spíš jen na okraj...


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sluchový vjem - co by to mohlo být? Máte podobnou zkušenost?
PříspěvekNapsal: úte, 19 črc 2011, 7:46 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pát, 26 lis 2010, 9:13
Příspěvky: 16
TinaTina píše:
Ahoj všem,

nedávno jsem měla takový zážitek, zajímalo by mě, jestli třeba nevíte, co by se tak mohlo projevovat, jestli nemáte podobnou zkušenost nebo tak... Ležela jsem už v posteli, ale byla jsem poměrně bdělá, snad uvolněná, ale určitě jsem ještě nepřešla do polospánku... Pak jsem chtěla vstát ještě a dojít si na záchod tuším, a v ten moment, kdy jsem se zvedala, jakoby ode mě odlétal pták třeba, jakobych ho vyplašila, jasně jsem slyšela jakoby rychlé mávání ode mě se vzdalujících křídel...

A když už to píšu, vzpomínám si ještě na jiný, dřívější zážitek. Opět v bdělém stavu, opět v noci. Šla jsem kolem mikrovlnky a zase "slyšela" jakoby vítr a její několikeré cinkání. Samozřejmě nebyla zaplá. Pamatuju se, jak jsem se vracela a znova otvírala a zavírala dveře, jestli uslyším ten vítr, vítr ani cinkání se neopakovalo... Tak kdyby měl někdo podobnou zkušenost třeba... Mimochodem, na displeji s časem byla tuším postupka, ale tak to už asi spíš jen na okraj...


v obou případech to byl anděl... :angel4: slyšela jsi andělská křídla. Mám podobné zážitky :bend: :love4: Nádhera, viď? :smile:

_________________
Nic v mém životě se neděje náhodu


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sluchový vjem - co by to mohlo být? Máte podobnou zkušenost?
PříspěvekNapsal: úte, 19 črc 2011, 19:25 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte, 26 led 2010, 3:22
Příspěvky: 57
Ahoj Ren,

díky za reakci. Jestli nádhera nevím... právě mě zajímalo, co to mohlo být, ale jinak je fakt, že jsem se cítila asi dobře a klidně, hlavně mě vůbec nenapadlo se bát, což by se mně jinak stalo snadno :-D , takže bych to viděla pozitivně nebo přinejmenším mírumilovně...
Zajímavý pro mě to bylo určitě, obojí... tak to jsem zvědavá, čeho se ještě dočkám :-))

A jak to poznáš, že je to anděl?


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sluchový vjem - co by to mohlo být? Máte podobnou zkušenost?
PříspěvekNapsal: stř, 20 črc 2011, 7:13 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pát, 26 lis 2010, 9:13
Příspěvky: 16
TinaTina píše:
Ahoj Ren,

díky za reakci. Jestli nádhera nevím... právě mě zajímalo, co to mohlo být, ale jinak je fakt, že jsem se cítila asi dobře a klidně, hlavně mě vůbec nenapadlo se bát, což by se mně jinak stalo snadno :-D , takže bych to viděla pozitivně nebo přinejmenším mírumilovně...
Zajímavý pro mě to bylo určitě, obojí... tak to jsem zvědavá, čeho se ještě dočkám :-))

A jak to poznáš, že je to anděl?


:smile: setkala jsem se s tím poprvé před deseti lety, kromě Tobě známých zvuků jsem viděla záblesky ve dne, v noci, venku, doma...jako když se blýská při bouřce. Myslela jsem, že už mi z toho duchovna hrabe... :tongue: Nakonec mi to vysvětlila jedna úžasná ženská-čarodějka :flower:
Ty zvuky už neslyším...teď už se jen čas od času blýskne :angel4: :hello:

_________________
Nic v mém životě se neděje náhodu


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sluchový vjem - co by to mohlo být? Máte podobnou zkušenost?
PříspěvekNapsal: stř, 20 črc 2011, 14:11 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte, 26 led 2010, 3:22
Příspěvky: 57
Jé, o těch záblescích jsem asi měla slyšet, ty mi taky nejsou úplně neznámé... díky :-)


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sluchový vjem - co by to mohlo být? Máte podobnou zkušenost?
PříspěvekNapsal: čtv, 21 črc 2011, 7:15 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pát, 26 lis 2010, 9:13
Příspěvky: 16
TinaTina píše:
Jé, o těch záblescích jsem asi měla slyšet, ty mi taky nejsou úplně neznámé... díky :-)


rádo se stalo :hello:

_________________
Nic v mém životě se neděje náhodu


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sluchový vjem - co by to mohlo být? Máte podobnou zkušenost?
PříspěvekNapsal: úte, 10 črc 2012, 16:36 
Offline

Registrován: pon, 14 kvě 2012, 12:51
Příspěvky: 1
Já si ale myslím, že je to stav, kdy se ti REM fáze spánku promítá s vědomím. Pak slyšíme a občas i vidíme věci, které probíhají v našem mozku (obvykle to probíhá v nevědomém stavu a my si pak občas vybavíme sny). Jak ale náš mozek přesně funguje, tož otázka :-)


Nahoru
 Profil E-mail  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 7 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz