Fórum Tety Kateřiny

Krásný sluníčkový den Vám přeje Teta Kateřina
Právě je pát, 29 bře 2024, 2:00

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 32 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: jak komunikovat s andilky
PříspěvekNapsal: stř, 05 srp 2009, 14:09 
Offline

Registrován: stř, 05 srp 2009, 11:53
Příspěvky: 2
Mate nekdo zkusenosti s napojenim se na andilky...

Ja se snazim a snazim, ale zatim se mi to nedari... Doufam, ze jednoho krasneho dne, se s nimi budu moci radit o vsem ...

Zatim jsem je jen dvakrat videla...

:littlean:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: jak komunikovat s andilky
PříspěvekNapsal: pát, 07 srp 2009, 20:50 
Offline

Registrován: čtv, 22 led 2009, 18:58
Příspěvky: 4
Bydliště: Zlín
Zdravím :sunny: ,
já teda ještě nemám tak velké zkušenosti, takže nemůžu poradit. Ale chtěla jsem se zeptat, jak jsi viděla :angel3: . To jsi je zahlédla jen tak "náhodou" nebos je o to požádala?
Díky :love4:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: jak komunikovat s andilky
PříspěvekNapsal: pát, 07 srp 2009, 21:43 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte, 20 led 2009, 19:55
Příspěvky: 4
Bydliště: Praha
Komunikovat můžete, slyší vás. Vidět je je krása, ale každá strana má svůj rub a líc, takže pokud začnete vnímat a cítit :angel3: , budete vnímat i jiné nižší energie. Někteří lidé začnou více vnímat po zasvěcení do Reiki, já je vnímala už předtím, takže je to dost individuální.. :sun:

_________________
" Letět vzhůru znamená zůstat nohama pevně na zemi.."

Výklad z andělských karet


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: jak komunikovat s andilky
PříspěvekNapsal: pát, 07 srp 2009, 21:51 
Offline

Registrován: stř, 21 led 2009, 12:27
Příspěvky: 7
Jsou to jemňoučké energie. proto je třeba se uvnitřnit a naladit se na ně, jsou všude kolem nás a čekají na naše zavolání,na cokoli pomyslíte a kteroukoli energii potřebujete, zavolejte si je ....jsou tu pro vás... :angel3: :hello:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: jak komunikovat s andilky
PříspěvekNapsal: pon, 10 srp 2009, 8:47 
andělé k nám promlouvají prostřednictvím naší intuice...sdělují nám vzkazíky i prostřednictvím různých větiček např. reklamních bilbordů...v časopisech...novinách...jeden film v televizi vám sdělí jednou pronesenou větou ve filmu odpověď na vaši otázku...písničkou...kartičkou...obrázkem...prostřednictvím dítěte nebo k nám promlouvají slovy nějakého člověka, kterého "náhodně" potkáme...podstrčí nám knihu, kterou si zrovna máme přečíst, kde se dozvíme, co hledáme...atd......ve snech...prostřednictvím pocitů...vnímáním energií...také jsem si kdysi myslela, že musím anděly vidět, abych s nimi musela komunikovat...já to mám vše přes sny a pocity...a přes písmo....diktují mi, co právě potřebuji vědět či někomu sdělit...prostě mi lítají prsty po klávesnici či píšu ručně do deníku a já píšu a píšu....a pak si teprve přečtu, co že jsem to vlastně dostala za vzkazíky....ovšem nesmírně děkuji Bohu za to, že jsem i já měla možnosr pár andělů vidět...jednoho přímo za vědomého stavu a další v tzv. snech-nesnech...... ale není to tak, že anděly musíme nutně vždy vidět jako člověk člověka a tak s nimi i komunikovat...tak to má velmi málo lidí... takže, vidíte, že i vy komunikujete s anděly a myslíte si, že ne, protože je nevidíte...... :thumb: :hi: :love3: :sunny:
S Láskou Ivanka


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: jak komunikovat s andilky
PříspěvekNapsal: pon, 10 srp 2009, 10:02 
X


Naposledy upravil Orlation dne stř, 07 pro 2011, 12:43, celkově upraveno 1

Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: jak komunikovat s andilky
PříspěvekNapsal: pon, 10 srp 2009, 12:28 
Offline

Registrován: stř, 05 srp 2009, 11:53
Příspěvky: 2
Poprve jsem je videla, u Marcelky, ta uz s nimi dost dlouho komunikuje, pro me to byl neuveritelny zazitek, protoze pak jsme je byly schopny i vyfotit... Ja je videla jako takovy maly zarici micek oranzovo-zelene barvy :sunny:

A po druhe, jsem videla obrys v zrcadle, a to bylo uplne nahodou, nebo mozne ne, i kdyz je kazdy den zadam o spojeni s nimi. Videla jsem nadhernou bilou bytost s kridly v zrcadlo, ale bylo to zrovna v noc, kdy v televizi davali "mystery" a ja koukala, jak se lide dokouzou spojit s mrtvymi a mela jsem docela husi kuzi. A v tu noc jsem se docela i bala, i kdyz vim ze mi duchovni bytosti mi nikdy nemuzou ublizit, hlavne kdyz si privolam Miachaela Archandela, ale ja to v tu noc nejak necekala, tak jsem dostala strach...Mozna bych s nim dokazala komunikovat, ale bohuzel "strach je nejvetsi nepritel cloveka ".

A posledni dobou vidim obcas takove stribrne zablesky ...

Ale nasla jsem stranecku, "nahodou" nebo nejake znameni.. http://nerdy.blog.cz/rubrika/jak-spatri ... a-sedm-dnu

Zatim jsem to vsak nezkousela, ale v brzke dobe se na to chystam... Ale jsem na dobry ceste, prestala jsem jist neumerny nepomer masa :)


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: jak komunikovat s andilky
PříspěvekNapsal: pon, 10 srp 2009, 14:56 
http://img.fotoalba.centrum.cz/img2/5083/15995083_4.jpg


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: jak komunikovat s andilky
PříspěvekNapsal: pon, 10 srp 2009, 21:56 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte, 20 led 2009, 20:10
Příspěvky: 2
Ivka a Orlation velmi pekne ste to napisali ... ja som skusala s anjelmi komunikovat prostrednictvom pisma ale nejako sa stale napajali aj ine dusicky ... z mojej strany s nimi komunikujem myslienkami, rozpravam sa s nimi a ked potrebujem pomoc tak ich o nu poziadam ... casto citim aj ich pritomnost v podobe tepla alebo zimomriaviek ... znamenia ti daju vsade, staci to nechat na intuiciu :wink: v usiach mi zvoni neustale ale ked je to zvonenie silnejsie tak viem,ze prijimam nejake posolstvo nejaku spravu alebo, ze sa skoro nieco stane ... ved v jednoduchosti je krasa ... mozno staci uplne jednoducha vec a naucis sa s nimi komunikovat ... :thumb:

_________________
Boh, ktorý miluje svoje dieťa, keď vidí, že niekto alebo niečo ho zasiahlo, má toľko fantázie, že vie pretvoriť zlo na dobro, nečinnosť na kontempláciu, bolestný výkrik na modlitbu, bolesť na úkon lásky.
Carlo Carretto


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: jak komunikovat s andilky
PříspěvekNapsal: úte, 11 srp 2009, 15:40 
Modlitba-navazování kontaktu s anděly


"Nyní zvu anděly do svého života.
Žádám anděly o pomoc a s vděčností ji přijímám.
Upevňuji pouto mezi mnou a mými strážnými anděly.
Otevírám svou mysl radám andělů.
Snadno komunikuji s andělskými silami.
Můj život je spjat s anděly.
Vytvářím telepatické spojení mezi mnou a posly vyšší moci.
Má představivost je mostem vedoucím do říše andělů.
Toužím po přítomnosti andělů v mém každodenním životě.
Moji andělé mne naplňují andělskou inspirací..."


Z knihy Ve společnosti andělů od Davida Lawsona


Nahoru
  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 32 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz