Fórum Tety Kateřiny

Krásný sluníčkový den Vám přeje Teta Kateřina
Právě je pát, 29 bře 2024, 13:15

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Ďábel?
PříspěvekNapsal: úte, 02 dub 2013, 19:02 
Offline

Registrován: pon, 27 zář 2010, 20:03
Příspěvky: 1
Nedokážu si vysvětlit,co se mi nedávno přihodilo.Kolem půl jedné k ránu jsem se probudila,jak jsem se podívala na mého spícího přítele,který spal vedle mne,uviděla jsem něco velmi zvláštního.Na jeho obličeji bylo plno černých čar,které zesilovaly.Myslela jsem,že mám vidiny,proto jsem se dívala i jinam,ale vše bylo v pořádku.Zase jsem se podívala na něj a nemohla jsem z něj odtrhnou zrak,až se mu začaly rýsovat černě i oči a to mě hned napadlo,že za mnou přišel ďábel-satan.Odtrhla jsem strachem oči,po chvilce jsem se znovu podívala,ale vše už bylo v pořádku.S přítelem jsem osm let a máme krásny vztah,proto si nedokážu vysvětlit,co to mělo znamenat.Nemáte někdo podobné zkušenosti?A nevíte,proč se mi to stalo?


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Ďábel?
PříspěvekNapsal: čtv, 04 dub 2013, 16:40 
Offline

Registrován: stř, 18 úno 2009, 15:22
Příspěvky: 245
Vše co prožíváme děláme my sami. Je to naše prání. Ty jsi chtěla vidět satana, tak jsi ho z něj vyděla. Nehodnotím, zda je nebo to byla jen tvá fantazie. To není důležité. Když budeš chtít ho vidět v něm, tak tě nic nepřesvědčí, že není. Nebudeš-li ho chtít v něm vidět, nic tě nepřesvědčí, že je. Cítím tam tvůj strach. Jseš-li s někým štastná, je jedno, jaký je. V případě, že koukám, aby byl takový nebo makový aby se líbil lidem kolem mne, pak koukám na lidi kolem sebe ale nechci být štatsný. Když hodnotím tak hlavou, logikou, ale láska nemá hlavu ani logiku. Bud je a nebo není- víš i ze mne mají někdy lidé strach, a je mi to jedno. Nebudu se kvůli ním chovat jinak než je mně milé. Spíš se ptéj, proč se bojíš. Já osobně už vím, že dábel, satan je ten nejvyšší anděl. Přemýšlej, on nám dává jen toliko, co si sami přejeme. Byt jen v podvědomí, či je to naše přání před narozením. Ale není pravda, že nás pokouší či svádí. To si jen vymyleli pánbíčkáři, aby nás držely ve strachu. Víš, je to stejné, jako z alkoholikem. Copak k pití ho svádí dábel, nebo si sám najde důvod k pití.Nebo si sami podvědomně něco přejeme, nebo se něčeho bojíme a tím to přitáhneme a pak to svedeme na dábla. Impulz vzešel z nás. Víš, jsem rád že i já mám bestii v sobě. Každý máme toho zlího a abychom ho poznali a dokázali s ním žít, si to musíme přiznat. A tím ho ovládneme. Přítelkyně se občas lekla, když v mé duši uviděla to zlo, a já se vždy dobře bavil na jejím strachu. Mne už to zlo neovládá, jsme kamarádi, ale to co říkám jí to platí i pro tebe. Nekoukéj na to co vidš, nebo jak vypadá, koukej na jeho skutky, jaký je. Taky by jsi se mohla dožít situace, kdy někdo ti ho bude závidět a pomluví ho, že...A KOMU BUDEŠ VĚŘIT. Vidíš, i v tomto případě by to udělal zase jen člověk a né dábel. Víš a jsem věřící, silně, ale snažím se poznat pravdu.
Kdyby jsi dokázala jako já nemyslet na zlo či něco takového, tak by jsi to přestala vidět kolem sebe. Prostě by zmizelo ze světa.
Možná jsi čekala něco jiného, nevím úsvit


Nahoru
 Profil E-mail  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz