Fórum Tety Kateřiny

Krásný sluníčkový den Vám přeje Teta Kateřina
Právě je pát, 29 bře 2024, 10:27

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Setkání s démonem a anděly
PříspěvekNapsal: stř, 12 pro 2012, 18:22 
Offline

Registrován: úte, 11 pro 2012, 18:08
Příspěvky: 1
Zdravím Vás tu všechny :smile:

v poslední době jsem řešila svoje problémy v osobním životě a nějak se to nedařilo. A na základě všech událostí jsem se zkusila setkat se svým démonem. Byl jsem překvapená, protože se objevil hned. Když mi řekl svoje jméno, překvapilo mě, že je symbolem vládnoucí planety v mém horoskopu. Připadá mi to zvláštní... Ale když jsem o tom přemýšlela, vše do sebe zapadá. Co si myslíte, je to takhle možné?

Taky jsem se pokusila zjistit, kdo jsou mí andělé ( věděla jsem, že jich je víc ). K mému velkému překvapení se objevili všichni. Jméno jednoho už jsem věděla z minulosti, přidlala se k tomu další dvě jména. Neviděla jsem je nijak konkrétně, jen jako různé barevné záře. Když jsem si pak o nich četla na internetu, tak barvy každého z nich odpovídaly tomu, co jsem si přečetla. Jsem z toho všeho hodně překvapená, protože když jsem se v minulosti pokoušela dozvědět, kdo jsou, nešlo mi to. Zážitek je to rozhodně krásný.

Možná dřív nebyl ta správná doba... Vzhledem k problémům, které jsem měla, tak setkání s démonem i s anděly mi většinu věcí objasnilo a začínám chápat souvislosti...

Omlouvám se za zmatený popis, ale já jsem o těchto věcech ještě s nikým nemluvila a momentálně toho mám plnou hlavu a uvítám Vaše názory a zkušenosti :smile:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Setkání s démonem a anděly
PříspěvekNapsal: čtv, 13 pro 2012, 8:14 
Možné je všechno. A jestli ten zážitek považuješ za krásný a smysluplný, tak je to fajn... :sunny: Našla jsi v sobě, díky práci se sebou způsob, jakým jsi se spojila se svým nitrem ( zosobněným představou andělů a démona). A protože meditace jsou uspokojující, určitě budeš zas někdy chtít pokračovat a Tvé zážitky se budou prohlubovat, Tvá energie projasňovat a Tvé vědomí rozšiřovat... :sunny:


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Setkání s démonem a anděly
PříspěvekNapsal: čtv, 13 pro 2012, 11:19 
Offline
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: úte, 30 pro 2008, 14:27
Příspěvky: 204
Jano,
Věř si, pokud jsi to vnímal a zažila, tak je to možné. :wink: A s tím jeho jménem mi to připadá i naprosto logické. Vždyť to, co vnímáme jako svého démona, je přece součást nás samotných. Je to to "černé v nás", které je naší přirozenou součástí. A tys dokázala, že to máš pod kontrolou a přijímáš sama sebe se vším všudy a to je supr! :love5:

_________________
Vždycky všechno může být taky úplně jinak.
web: www.tetakaterina.cz
e-mail: tetakurzy@seznam.cz
facebook: Teta Kateřina- Kateřina Pokorná


Nahoru
 Profil E-mail  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz