Fórum Tety Kateřiny

Krásný sluníčkový den Vám přeje Teta Kateřina
Právě je pát, 29 bře 2024, 0:12

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 19 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Noční "napadení"
PříspěvekNapsal: stř, 26 zář 2012, 20:07 
Offline

Registrován: stř, 26 zář 2012, 19:36
Příspěvky: 5
krasa


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Noční "napadení"
PříspěvekNapsal: čtv, 10 říj 2013, 0:06 
Offline

Registrován: stř, 09 říj 2013, 22:09
Příspěvky: 3
Smazáno


Naposledy upravil Werwolf dne čtv, 17 dub 2014, 15:12, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Noční "napadení"
PříspěvekNapsal: pát, 11 říj 2013, 9:12 
Offline
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: úte, 30 pro 2008, 14:27
Příspěvky: 204
Koukám, že co člověk, to názor. Tak já taky přispěju se svou troškou do mlýna, ať si má Jeny z čeho vybrat.
Podle mých zkušeností se přesně takhle projevuje náš nezvládnutý Démon. Tedy náš strach. O co přesně jde a jak se s ním porovnat, najdeš popsáno na: Démoni.

_________________
Vždycky všechno může být taky úplně jinak.
web: www.tetakaterina.cz
e-mail: tetakurzy@seznam.cz
facebook: Teta Kateřina- Kateřina Pokorná


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Noční "napadení"
PříspěvekNapsal: sob, 12 říj 2013, 1:02 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pát, 14 čer 2013, 12:02
Příspěvky: 140
tetakaterina píše:
Koukám, že co člověk, to názor. Tak já taky přispěju se svou troškou do mlýna, ať si má Jeny z čeho vybrat.
Podle mých zkušeností se přesně takhle projevuje náš nezvládnutý Démon. Tedy náš strach. O co přesně jde a jak se s ním porovnat, najdeš popsáno na: Démoni.

Mně se stalo něco podobného jako Jenny, a bylo to v době, kdy jsem opravdu strach nepociťovala a ani mě ta situace nijak nezastrašila. Démon, pokud vím, bývá negativní. Tak buď mám hodného démonka a nebo je ještě možné jiné vysvětlení. :razz:

_________________
Dřív jsem sem chodila pod přezdívkou elena6.


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Noční "napadení"
PříspěvekNapsal: ned, 23 bře 2014, 18:54 
Offline

Registrován: ned, 23 bře 2014, 18:24
Příspěvky: 2
Sam sem zazil nocni buzeni s tim ze stoji neco u postele a nemuzu se pohnout ani zarvat.Strach vnoci nemam chodim obcas napr. sam na nocni prochazky lesem apod.Muj nazor je ale ze na tom neco zkutecnyho je.Stavalo se mi to i 15x za jedinou noc.Nejlepsi na tom je to ze kdyz se to nedelo me stavalo se to kamosovy,prestalo se to dit jemu a zaclo to u jineho az se to neco jako by zas vratilo a delo se to zas jen me.Vim ze ty lidi nelhali.Bali se jit spat.Celou noc museli svitit.Takze verim ze jde o neco nad nase chapani.Kdyz bylo v mistnosti byt jen malinko svetla ta vec se nevratila.Jako by to melo strach ze svetla.Verim tomu ze sem to pritah nechtene domu z byvale budovy kasaren kam sem taky obcas vnoci vlez.Takze verim tomu ze je to o tom kde clovek byl ,nekde to potkal aniz by vedel a pritah to domu.Jak tu uz nekdo psal chce to vasi energii.Clovek se nesmi dat jinak se to bude vracet.Sam jenom pomyslim na ty noci a mam husinu po celim tele.Prestalo to kdyz sem se prestehoval jako by to tam zustalo.Sou lidi co to zazili a absolutne o tom nechteji ani slyset.Na zaver bych chtel poznamenat ze sem naprosto psichicky zdravej.Neverim na nic zadny ufo,zadnej buh ani zadny duchove.Ale tohle je podle me naprosto realna vec.


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Noční "napadení"
PříspěvekNapsal: ned, 23 bře 2014, 19:00 
Offline

Registrován: ned, 23 bře 2014, 18:24
Příspěvky: 2
Jen se chci omluvit za ty chyby z cestiny sem propadal. :bang:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Noční "napadení"
PříspěvekNapsal: ned, 23 bře 2014, 22:28 
Offline

Registrován: pon, 19 pro 2011, 0:15
Příspěvky: 14
Pritahnout domu se bohuzel da vsechno mozne. Ale pokud se tak stane, tak z nejakeho duvodu a ta entita pak jen tak neodejde. Posledni takovy pripad jsme resili ted v patek na Vysocine (reportaz bude mozna i v Zahadach zivota). Ale zjeveni "postav" v nohach postele neni nijak neobvykle. Je vsak treba, ci spis prospesne pro danou "obet" (to je nutno vnimat jen velmi relativne, protoze vse ma cloveka neco naucit) zjistit, jaky je k tomu duvod. Ne vzdy je proste provedeni ritualu odvedeni to nejlepsi reseni. Ja vim, v dane chvili neni zrovna do zpevu, ale konecne pochopeni souvislosti je k nezaplaceni. Pro reseni by bylo treba vedet vice, napr.zda ona postava byla bila ci seda ci bila, v kapi ci bez, byl videt oblicej, prislo nejake sdeleni, pocity atd.a treba i historii mista. V pripade zavaznejsich problemu me muzete kontaktovat pres SZ nebo e-mail.
:sunny:

_________________
David
http://www.davidsommer.cz
http://www.energo-mentalni-terapie.cz
david.sommer@email.cz


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Noční "napadení"
PříspěvekNapsal: pon, 11 led 2016, 23:20 
Offline

Registrován: stř, 04 úno 2009, 0:10
Příspěvky: 2
A nebo?
http://refresher.cz/24134-Spankova-para ... zapomenete

Coz samozrejme nevylucuje nejakeho toho nevyreseneho demona, ktery ma v takovem stavu volne pole pusobnosti. :-)


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Noční "napadení"
PříspěvekNapsal: úte, 10 led 2023, 20:57 
Offline

Registrován: čtv, 22 led 2009, 17:26
Příspěvky: 1
Dobrý den ,
to co popisujete je tzv.spankova paralýza.Ja ji mám často.Jednou jsem u ní i vyletěla z těla.Je to hrozný pocit.
S. :flower:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 19 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz