Fórum Tety Kateřiny

Krásný sluníčkový den Vám přeje Teta Kateřina
Právě je čtv, 28 bře 2024, 11:59

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 10 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: komunikace s anděli
PříspěvekNapsal: stř, 03 pro 2014, 12:44 
Offline

Registrován: ned, 12 úno 2012, 16:41
Příspěvky: 5
Ahoj,
před pár lety jsem se snažila probudit své andílky, což se mi povedlo, ale teď když si s nimi občas povídám a potřebuji se jich na něco zeptat, tak nedostanu jednoznačnou odpověď vždy slyším ano i ne. Mohl byste mi prosím poradit, čím to je a jak to udělat, abych se s nimi mohla bavit jako dřív a dostávala jenom jednu odpověď?
Děkuji moc :))


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: komunikace s anděli
PříspěvekNapsal: stř, 03 pro 2014, 18:00 
Offline
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: úte, 30 pro 2008, 14:27
Příspěvky: 204
Může to být buď pro to, že se ptáš nepřesně, nebo se ptáš na něco, co si máš prostě rozhodnout sama. Andělé tu nejsou pro to, aby za nás rozhodovali a nebo nám přesně říkali, co máme dělat...oni nás spíše vedou a filozofují s námi, aby nám samotným došlo, co má. Ale zkušenostmi, které sbíráme, si projít musíme, jen tak se něco naučíme. Od toho nás taky žádný anděl odrazovat nebude. Je si totiž vědom, že i když uděláme chybu, právě tím se posuneme dál. Takže on nám nebude radit, jak žít. To musíme sami.

_________________
Vždycky všechno může být taky úplně jinak.
web: www.tetakaterina.cz
e-mail: tetakurzy@seznam.cz
facebook: Teta Kateřina- Kateřina Pokorná


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: komunikace s anděli
PříspěvekNapsal: stř, 03 pro 2014, 23:05 
Offline

Registrován: ned, 12 úno 2012, 16:41
Příspěvky: 5
ale vždy mi poradili a vždy mi řekli, co si o tom myslí a názor zda to vyjde nebo ne a najednou když se zeptám na otázku ano či ne, tak slyším obě dvě odpovědi, tak čemu mám věřit, když většinou vyjde to ne, ačkoliv hlasitěji slyším ano. Neříkám, že si tím nemáme projít, to oni mi vždy radili dobře a dokázali mi to odůvodnit a teď najednou neumí.. Poslední dva měsíce se se mnou nebaví a já nevím, co s tím mám dělat.


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: komunikace s anděli
PříspěvekNapsal: čtv, 04 pro 2014, 20:58 
Offline

Registrován: stř, 18 úno 2009, 15:22
Příspěvky: 245
A co když už ti věří, důvěřují. Jsi už velká holka, už se můžeš rozhodovat sama a zodpovědně. Když to nebude přesně jak jsi chtěla, poděkuj za to, že tě tím něco učili a nebo by to bylo ještě horší pro tebe, časem, kdyby to vyšlo, jak jsi původně chtěla. Budou ti pomáhat a pomáhají , i nám, ale my ani o tom nevíme. Je to tak správně. Máš kyvadlo, máš své vyšší já, své vnitřní dítě...tolika možností se poradit a nebo jen vem do hrsti svou intuici, svuj dobrý pocit, a duvěřuj si. Víš je to stejné, jako když se rozejdou milenci ale jeden z nich to nechce přiznat, čeká, zkouší to znovu a znovu, místo toho aby šel dál, potkal jinou lásku, kde se oba dva budou mít stejně rádi a nebo to bude ta pravá životní láska. Ale bez toho , kdyby nešel dál, by se nedozvěděl, co příjde a nebo by nepotkal tu svou osudovou. Vše je dobře, a já ti věřím. Kolik lidí, asi většina, se nikoho neptá, a jde a zakopne...není hanba upadnout, ale dlouho ležet.Přeji ti i tak krásný a pohodový adventní čas. Napadlo mne, co když ted plní přání všech dětí na celém světě a ty jsi v pořadí...kdo ví


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: komunikace s anděli
PříspěvekNapsal: ned, 07 pro 2014, 0:24 
Offline

Registrován: ned, 12 úno 2012, 16:41
Příspěvky: 5
Ano, to je možné, že plní přání dětem a to je dobře. Jen jsem teď sama se sebou nespokojená a nemám energii se pořád učit a mám potřebu víc spát, ale přitom večer nemůžu usnout a ve dne bych spala. Nikdy jsem nebyla takhle navyklá a na vysoké škole se mi otočil celý můj režim a já teď nevím co s tím. Potřebovala jsem se ujistit, že opravdu vše umím na svou zkoušku, abych nemusela opakovat ročník. To se mi bohužel nepodařilo, tak se v tom snažím najít smysl, proč jsem to neudělala, jestli jsem to vážně uměla tak málo, nebo jestli to tak prostě mělo být..
Jen je mi teď z toho smutno, protože se to sešlo všechno dohromady a trochu mě to vyždímalo. Věřím, že se to brzo zlepší a bude mi lépe a budu vše zvládat a třeba se koneckonců objeví i ten pravý partner a otočí se vše v lepší časy:)


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: komunikace s anděli
PříspěvekNapsal: ned, 07 pro 2014, 16:08 
Offline

Registrován: stř, 18 úno 2009, 15:22
Příspěvky: 245
Proč jsi tonenapsala hned. Libo Činka napsal superpaměť 1 volně stažitelné z internetu v pdf. Jsou tam i jiné odkazy a zároven tě to navede na další věci. Je to nejlepší odborník na mentální techniky jak se učit, lépe pamatovat, jak jít s mozkem a né proti němu.


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: komunikace s anděli
PříspěvekNapsal: ned, 07 pro 2014, 16:37 
Offline

Registrován: ned, 12 úno 2012, 16:41
Příspěvky: 5
Protože se to přidalo až potom, co jsem sem napsala tenhle příspěvek, dozvěděla jsem se to až den potom.. Děkuji ti moc.. Nevím proč, ale mám nějakou potřebu být sama a nebýt šťastná, mám pocit, že ani nemám být z čeho šťastná, že už vše dělám jenom z povinnosti a do toho se přidalo menší nachlazení, které teď musím zvládnout dohromady s tímhle vším.


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: komunikace s anděli
PříspěvekNapsal: ned, 07 pro 2014, 17:18 
Offline

Registrován: čtv, 11 srp 2011, 18:03
Příspěvky: 353
Možná to tedy teď prostě přijmi. Máš důvody ke smutnění, tak ho nech chvíli plynout, to je v pořádku. Mělo by to pro tebe jako pro holku být o něco snazší, než pro nás muže, prostě nechat chvíli plynout svoje city tak, jak právě chtějí. Někdy je to prostě třeba. Dopřej si odpočinek a řešit věci můžeš za pár dalších dní, až tohle vše přejde. Jen při tom nezapomeň, že to přejde. Ono to opravdu přejde, chřipka i smutek i starosti a přijde zase čas, se nadechnout a jednat. Daruj si prostě trochu času, než budeš hledat další kroky a řešení. Zdá se, že můžeš, tak si to tedy prostě dopřej. Ona někdy i ta chřipka přichází prostě jen jako způsob, jak sám sebe přimět, abych si dopřál chvíli klidu v posteli.
A andělé jednoduše někdy nejsou ochotní řešit naše hmotné problémy, když jim nepřipadají důležité. To je třeba přijmout, když se s nimi někdo pokouší komunikovat - že mají jiná hlediska a pořadí důležitosti než my.
Hodně štěstí.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: komunikace s anděli
PříspěvekNapsal: ned, 14 pro 2014, 13:10 
Offline

Registrován: ned, 12 úno 2012, 16:41
Příspěvky: 5
Nejhorší na tom je... že už to pár dní trvá a mě se z toho nechce... Snažím se si najít nového partnera, ale jak to nejde, tak jsem smutná z toho, že jsem vlastně sama.. Snažila jsem se si odpočinout a týden nic nedělat, je mi líp, ale pořád mi není tak dobře, abych mohla fungovat, ale další týden si prostě už nemůžu dovolit, protože mám mnoho vystoupení a jeden test, který musím zvládnout. Takže se jdu vrhnout na učení a doufám, že mi andílci pomohou se soustředit.


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: komunikace s anděli
PříspěvekNapsal: stř, 25 bře 2015, 19:11 
Offline

Registrován: stř, 25 bře 2015, 19:09
Příspěvky: 1
Jedná se o velmi zajímavé věci, každý prožívá jinak.

_________________
Obuv dámská


Nahoru
 Profil E-mail  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 10 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz