Fórum Tety Kateřiny

Krásný sluníčkový den Vám přeje Teta Kateřina
Právě je čtv, 28 bře 2024, 12:28

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 11 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Dušičky zvířátek
PříspěvekNapsal: sob, 16 dub 2011, 7:21 
Offline

Registrován: úte, 21 črc 2009, 10:25
Příspěvky: 4
Bydliště: Moravská Třebová
Dobré ránko.
Chci se zeptat jak je to s dušičkama zvířat.Co je po smrti s nima?Včera v 16h jsem musela nechat uspat svého pejska a nevím co s ním je dál.Hraje si už ted se svou láskou Corinkou?Odpustí mi mé rozhodnutí pro uspání?Pořád si to hrozně vyčítám ikdyž vím,že ted už ho nic trápit nebude,ale trápí to mě.Včera jsem ho žádala o odpuštění,myslíte si,že mě slyšel?Že ví,že mě to trápí?


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Dušičky zvířátek
PříspěvekNapsal: sob, 16 dub 2011, 9:22 
Offline

Registrován: ned, 01 bře 2009, 10:19
Příspěvky: 15
Ahoj, neboj se. Duše tvého pejska tě určitě slyšela a ví co cítíš.
Napíšu ti sem výňatek z knihy od Doreen Virtue:

"Stejně jako naše duše ani duše zvířátek nikdy neumírají. Často po smrti zůstanou po našem boku. Člověk si ani nemusí přítomnost svého zvířecího mazlíčka uvědomovat, ale na úrovni duše víme, že je náš pes nebo kočka nablízku. Blízkost našeho zvířatka nám prospívá, neboť nás obaluje další vrstvou láskyplné energie, která plní stejnou funkci jako vodní příkop pod hradem nebo nárazník u auta." Dále píše, že:
"V mnoha ohledech plní naši domácí mazlíčci roli pozemských andělů. Dělají nám společnost, milují nás bezpodmínečnou láskou, poskytují nám zábavu. Úžasné je že i každé zvíře má své strážné anděly.Zvířata mají za strážné anděly víly."
I já jsem přesvědčená, že je tvůj pejsek stále s tebou a je šťastný.
Tak se netrap :love5:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Dušičky zvířátek
PříspěvekNapsal: sob, 16 dub 2011, 9:33 
Offline

Registrován: úte, 21 črc 2009, 10:25
Příspěvky: 4
Bydliště: Moravská Třebová
Já ti moc děkuji.dnes se mi o něm zdálo.
Stál u mé postele,(jako vždy) koukal na mě a já ho hladila a on byl spokojený.Tohle mu je podobné,vždy tohle dělal že stál u postele a nechal se hladit.myslím si,že je stsále se mnou.Je mi po něm smutno,doma je takové divné ticho,nikdo se mi neplete pod nohama ( na tohle byl vzácný :-) ) , nikdo nestojí u stolu a neslitná.je to strašný.


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Dušičky zvířátek
PříspěvekNapsal: pon, 02 kvě 2011, 19:21 
Offline

Registrován: pon, 02 kvě 2011, 18:26
Příspěvky: 3
Nádhera, rozbrečel jsem se, asi jsem slabá povaha. Skutečně se netrap, pokud měl tvůj pejsek bohatý život. Smrt je úděl každé živé bytosti.

_________________
V práci radím lidem jaké si mají vybrat kontaktní čočky a po práci nejraději relaxuji. Miluji veškerý život na zemi i internet, a proto jsem se k Vám přidal. Budu rád, když se vzájemně budeme inspirovat k veselé náladě. Snažím se měnit náš svět a děkuji i Vám, že mi k tomu pomáháte!


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Dušičky zvířátek
PříspěvekNapsal: úte, 10 kvě 2011, 8:20 
Offline

Registrován: úte, 21 črc 2009, 10:25
Příspěvky: 4
Bydliště: Moravská Třebová
Já vím že je to součást,ale proč tady nemohl být dýl.hrozně mi schází doma.Je tu děsný ticho.Nikdo ve 2 ráno nepapá granule,nikdo nepíská s hračkou když koukám na něco zajímavého v telce,nikdo se mi v noci nesouká do postele.Prostě hrozný.Každý den na něj myslím


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Dušičky zvířátek
PříspěvekNapsal: stř, 11 kvě 2011, 1:53 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: čtv, 20 led 2011, 22:52
Příspěvky: 30
A nečeká na Tebe někde štěňátko?

Obrázek
:gift:

_________________
Brána Do Ticha Obrázek


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Dušičky zvířátek
PříspěvekNapsal: stř, 11 kvě 2011, 4:58 
Aky, :sunny:

taky bych každému, kdo přijde o psího kamaráda a smutní po něm poradila, aby neváhal a pořídil si pejska nového. :love4:

Kačenko, :sunny:
pejskové bohužel pro nás lidi nežijí tak dlouho, jak bychom si přáli. To je prostě tak nastavené přírodou. Bolí to, ale po čase se Tvůj smutek přemění ve vděčnost za chvíle prožité s Tvým pejskem a budeš na něho vzpomínat s láskou a vůbec Ti nepřijde divné, když se Ti u toho bude pod nohama motat jiný chlupatec. :love4:


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Dušičky zvířátek
PříspěvekNapsal: stř, 11 kvě 2011, 9:39 
Offline

Registrován: úte, 21 črc 2009, 10:25
Příspěvky: 4
Bydliště: Moravská Třebová
Jste zlatí,moc vám děkuji.Vím,že se říká,hned pořídit jiného,ale já se bojím,že zas budu prožívat to samé a hlavně a toho se bojím nejvíc,v novém hafínkovi budu hledat lakonka ikdyž vím,že je to špatně,každý pejsek je jiný,ale zatím an to nemám.Možná to štěnátko příjde samo.Ale nevyhledávám.Aspon zatím ne.Věřím,že mu je ted líp.prožil si moc špatného ve svém životě a já jsem moc ráda,že jsem mu ten zbytek života mohla ulehčit a měl se dobře.Tohle mě vážně moc těší.


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Dušičky zvířátek
PříspěvekNapsal: stř, 11 kvě 2011, 14:21 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned, 01 srp 2010, 9:19
Příspěvky: 53
Věřím, že zvířátka jsou naší pozemští andělé. Ten můj byl 15 let. prožil se mnou dobré i špatné, pomohl mně, mým rodičům a vede mně i ve snech. Často když mě čekají hodně velké změny v životě a mám jít novou cestou tak mi to příjde ukázat. Se sestrou jsme přesvědčené, když přijedu k našim, že je na zahradě. je to už pět let a jakoby tam pořád byla. :-) :love5:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Dušičky zvířátek
PříspěvekNapsal: stř, 11 kvě 2011, 14:25 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned, 01 srp 2010, 9:19
Příspěvky: 53
Chápu Kačko jak se cítíš, i já si občas po tak dlouhé době ještě popláču, protože mi chybí :crybaby: a můj táta jiného psa také nechce, protože prý už takto trpět nebude. A taky jí občas ve snech vidí i se sousedovic vlčákem na zahradě :lol: No ale je to život......a my jedeme dál, dokud nám ta svíčka nezhasne... :walk: ale ona jedna zhasne a rozhoří se jiné :love3: :angel4:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 11 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz