Fórum Tety Kateřiny

Krásný sluníčkový den Vám přeje Teta Kateřina
Právě je čtv, 28 bře 2024, 15:00

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 22 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: POZOROVATEL. STAV BEZ MYSLI.
PříspěvekNapsal: sob, 05 úno 2011, 11:24 
Offline

Registrován: úte, 26 říj 2010, 23:24
Příspěvky: 85
Bydliště: Zahradni Mesto Praha10
Ale věřím,že to člověk prožíváním přítomnosti mění.Každý sám za sebe a v sobě probíhající transformací.A to také není málo,někdy muže byt částečka větší než celek. :hi:

_________________
❤Kolem nás je nekonečný oceán možností:)
https://www.nadejecloveka.cz/


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: POZOROVATEL. STAV BEZ MYSLI.
PříspěvekNapsal: sob, 05 úno 2011, 13:41 
Offline

Registrován: úte, 26 říj 2010, 23:24
Příspěvky: 85
Bydliště: Zahradni Mesto Praha10
:smile:

_________________
❤Kolem nás je nekonečný oceán možností:)
https://www.nadejecloveka.cz/


Naposledy upravil Ebbi dne pát, 20 dub 2012, 16:54, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: POZOROVATEL. STAV BEZ MYSLI.
PříspěvekNapsal: sob, 05 úno 2011, 15:03 
Ebbi, :sunny:

tak posílám alespoň malé písničkové obejmutí. :love2: Ať je Ti brzo zase dobře. :love4:
http://www.youtube.com/watch?v=4cmffLlk ... re=related :hi:


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: POZOROVATEL. STAV BEZ MYSLI.
PříspěvekNapsal: sob, 05 úno 2011, 19:19 
Offline

Registrován: ned, 21 úno 2010, 18:33
Příspěvky: 56
Stav bez mysli je něco úžasného sama to vím.Ale hold není ten stav napořád v dnešním světě to nějak nelze...=)) ...ale to je právě to,že jsme ,že mi dělá radost,že jsem jenže hold tady a teď to mnoha lidem nestačí,chápej musím mít nějaké starosti,musím hold žít trochu podle nich...ale vztah ke věcem není ,protože není žádné posuzování hezký škaredý,zničený ,nový....vše je jen o zkušenosti a o vědomí ....jak to,že se říká,že není zlo tak co tedy je je jen dobro,je jen bytí nic víc?Je jen to,že člověk je a přitom si uvědomí,že je vlastně nic,protože je za jedno s prostorem......to je pak taky zvláštní pocit hold každý to má jinak ...neznamená,že když se trápím...že neumím být bez mysli ..jen ne napořád


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: POZOROVATEL. STAV BEZ MYSLI.
PříspěvekNapsal: sob, 05 úno 2011, 21:05 
Offline

Registrován: úte, 26 říj 2010, 23:24
Příspěvky: 85
Bydliště: Zahradni Mesto Praha10
Já vím Lili,já ti skoro rozumím,a promin mi tu včerejší reakci,já tě asi ani moc nevnímala,a zvítězily zese jen ty vědomosti.Hodně jsem na tebe dnes myslela,tak jsem si tě asi přivolala.Tak děkuju,že tu jsi. :heart: Ty starosti chápu,a ten vztah k věcem také,ale mám to trochu jinak, jsou to zatím jen chvíle,ale třeba v autobuse nějaká situace,hádka a já to jen pozoruji,nemám žádný názor,nejsem ani na jedné straně,jen cítím možná soucit.A pak přejedu stanici,jak to pozoruji.Ale je to jen u okolí,já jsem spíš nějaká přecitlivělá.Zlo je nedostatek dobra,a obráceně,a možná není jen to bytí,jak píšeš,ale je zatím ještě něco víc.Možná,každá lekce,když si jí uvědomíš,tě pustí o kousek dál,a to je na tom pozitivní. :love3: :hi: Niki děkuju za písničku :heart: :love5:

_________________
❤Kolem nás je nekonečný oceán možností:)
https://www.nadejecloveka.cz/


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: POZOROVATEL. STAV BEZ MYSLI.
PříspěvekNapsal: sob, 05 úno 2011, 21:44 
Offline

Registrován: úte, 26 říj 2010, 23:24
Příspěvky: 85
Bydliště: Zahradni Mesto Praha10
Orlíku,mě skoro vždycky to tvé psaní rozhodí,cítím se jako ve svěrači,pak se asi sesypu,trvá to skoro celý den,než přijdu na to co to je,proč to je.Pak si to uvědomím.Od tebe jsou to ty nejlepší lekce,které dostávám.Možná si budu ještě muset některé zopakovat,možná ne,ale na konci takového dne,jsem pak mnohem silnější.Takže doufám,že ten stach už nechám pro příště stranou.Je to jako v té knize........Nejprve myslím,žes mi něco vzal,abych skoro vzápětí zjistila,že jsi mi dal něco,co jsem nikdy nestatila. :lol:

_________________
❤Kolem nás je nekonečný oceán možností:)
https://www.nadejecloveka.cz/


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: POZOROVATEL. STAV BEZ MYSLI.
PříspěvekNapsal: ned, 06 úno 2011, 1:58 
Offline

Registrován: ned, 21 úno 2010, 18:33
Příspěvky: 56
Ebbi píše:
Já vím Lili,já ti skoro rozumím,a promin mi tu včerejší reakci,já tě asi ani moc nevnímala,a zvítězily zese jen ty vědomosti.Hodně jsem na tebe dnes myslela,tak jsem si tě asi přivolala.Tak děkuju,že tu jsi. :heart: Ty starosti chápu,a ten vztah k věcem také,ale mám to trochu jinak, jsou to zatím jen chvíle,ale třeba v autobuse nějaká situace,hádka a já to jen pozoruji,nemám žádný názor,nejsem ani na jedné straně,jen cítím možná soucit.A pak přejedu stanici,jak to pozoruji.Ale je to jen u okolí,já jsem spíš nějaká přecitlivělá.Zlo je nedostatek dobra,a obráceně,a možná není jen to bytí,jak píšeš,ale je zatím ještě něco víc.Možná,každá lekce,když si jí uvědomíš,tě pustí o kousek dál,a to je na tom pozitivní. :love3: :hi: Niki děkuju za písničku :heart: :love5:


V pohodě jen jsem chtěla něčím přispěčím také procházím a asi mi to zůstene..hold semnou je to trochu složitý víš uvědomuju si taky další věc hold vše už je vyřešené,ty už tu dávno třeba nejsi vše se stalo...jenže na jiné dimenzy ted se to děje hmotně víš tak to si vysvětluju to deja vu,tak že já už hold sem to prožila...asi celý můj život ..nebo ješt ěprožívám na jiný úrovni fakt nevím,ale už si hold nenechám mluvit jestli jo nebo ne....prostě to tak vím...=) ....a díky že jsi na mě ¨myslela..=)....=) ..já děkuji taky tvým textům..=))


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: POZOROVATEL. STAV BEZ MYSLI.
PříspěvekNapsal: ned, 06 úno 2011, 1:58 
Offline

Registrován: ned, 21 úno 2010, 18:33
Příspěvky: 56
Ebbi píše:
Já vím Lili,já ti skoro rozumím,a promin mi tu včerejší reakci,já tě asi ani moc nevnímala,a zvítězily zese jen ty vědomosti.Hodně jsem na tebe dnes myslela,tak jsem si tě asi přivolala.Tak děkuju,že tu jsi. :heart: Ty starosti chápu,a ten vztah k věcem také,ale mám to trochu jinak, jsou to zatím jen chvíle,ale třeba v autobuse nějaká situace,hádka a já to jen pozoruji,nemám žádný názor,nejsem ani na jedné straně,jen cítím možná soucit.A pak přejedu stanici,jak to pozoruji.Ale je to jen u okolí,já jsem spíš nějaká přecitlivělá.Zlo je nedostatek dobra,a obráceně,a možná není jen to bytí,jak píšeš,ale je zatím ještě něco víc.Možná,každá lekce,když si jí uvědomíš,tě pustí o kousek dál,a to je na tom pozitivní. :love3: :hi: Niki děkuju za písničku :heart: :love5:


V pohodě jen jsem chtěla něčím přispěčím také procházím a asi mi to zůstene..hold semnou je to trochu složitý víš uvědomuju si taky další věc hold vše už je vyřešené,ty už tu dávno třeba nejsi vše se stalo...jenže na jiné dimenzy ted se to děje hmotně víš tak to si vysvětluju to deja vu,tak že já už hold sem to prožila...asi celý můj život ..nebo ješt ěprožívám na jiný úrovni fakt nevím,ale už si hold nenechám mluvit jestli jo nebo ne....prostě to tak vím...=) ....a díky že jsi na mě ¨myslela..=)....=) ..já děkuji taky tvým textům..=))


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: POZOROVATEL. STAV BEZ MYSLI.
PříspěvekNapsal: ned, 06 úno 2011, 16:47 
Ebbi píše:
Orlíku,mě skoro vždycky to tvé psaní rozhodí,cítím se jako ve svěrači,pak se asi sesypu,trvá to skoro celý den,než přijdu na to co to je,proč to je.Pak si to uvědomím.Od tebe jsou to ty nejlepší lekce,které dostávám.Možná si budu ještě muset některé zopakovat,možná ne,ale na konci takového dne,jsem pak mnohem silnější.Takže doufám,že ten stach už nechám pro příště stranou.Je to jako v té knize........Nejprve myslím,žes mi něco vzal,abych skoro vzápětí zjistila,že jsi mi dal něco,co jsem nikdy nestatila. :lol:


:gift:
http://www.youtube.com/watch?v=J3YhrZm2oks


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: POZOROVATEL. STAV BEZ MYSLI.
PříspěvekNapsal: ned, 06 úno 2011, 22:00 
Lili píše:
V pohodě jen jsem chtěla něčím přispěčím také procházím a asi mi to zůstene..hold semnou je to trochu složitý víš uvědomuju si taky další věc hold vše už je vyřešené,ty už tu dávno třeba nejsi vše se stalo...jenže na jiné dimenzy ted se to děje hmotně víš tak to si vysvětluju to deja vu,tak že já už hold sem to prožila...asi celý můj život ..nebo ješt ěprožívám na jiný úrovni fakt nevím,ale už si hold nenechám mluvit jestli jo nebo ne....prostě to tak vím...=) ....a díky že jsi na mě ¨myslela..=)....=) ..já děkuji taky tvým textům..=))


Lili píše:
:green: :skippy: ..jak krásné téma o lásce a o prtoblémech s ní....já se taky snažím nebo nesnažím,hledám ,nehledám a výsledek stejný.jen se začínám vyhýbat lide začínám se jich bát ..........tak aspon tenhle příběh může ukázat to jak někdo dokáže někoho milovat .....tak vroucně že pro něho dokáže i zemřít...však čtěte samy...je to skutečný příběh...=( :crybaby: :love4:

Když život zavolá:“Asi je třeba,vyprázdnit ten plný hrneček vody“.Co můžete dělat,když se vám ve vztazích nedaří a když se podíváte kolem vidíte rozchody,rozvody,hádky.Má vztah vůbec smysl?Nezbývá než hrnek vylít a nalít ho něčím jiným.To prázdno,které vnímáte je depresivní,ještě s tím podzimem,když se blíží Vánoce a Silvestr.Připadáte si jako strom,který shazuje krásné listí a zbude jenom kmen a holé větve,žádná radost jen ticho.V parku si sedáte na lavičku,kde sledujete pomalý západ Slunce a vzpomínáte,jak to bylo krásné ve dvou.V tu ránu vám do očí vyhrknou slzy a vy máte co dělat,aby jste došla domů.Jenže ani tam to není o moc lepší,protože bolest nejde pouhým pohledem zahojit.Co vám zbývá,můžete sedět a dívat se z okna nebo nadávat na bezcitné chování mužů.Ale jedno víte jistě,že je z vás svobodný člověk.V podstatě nikdo vám v ničem nebrání.Měly by jste se spíše radovat z toho,že nemusíte řešit nějaké problémy,máte na sebe více času. Ale ono se řekne jednoduše,tak a teď žádní muži, teď si budu užívat.Zvykat si na to,že je člověk sám,ještě v tak mladém věku není moc pozitivní v této době. Ale co můžete dělat víc,když už nemáte sílu na další vztah a bolest.Víte,že není jenom láska v tom to světě.A proto jsou zde příběhy,jenž uchovávají slova pravé lásky.
Po kolika dní a nocí se člověk musí soužit kvůli lásky,to co cítí není snad jasné.Trápí se z lásky trápí se z citu.Chtěl by zemřít,ale nejde to.Nemá sílu.Ale láska dokáže zabít.Jen pokud někdo někoho miluje víc než sám sebe.Je to příběh od Shakespeara. Romeo a Julie .Je to smutný příběh co se odehrával v minulosti,ale žije dodnes.Tak vám ho povyprávím,je z doby dnešní.Žil jeden kluk a holka měli to štěstí,že se potkali,ale neštěstí to,že se oba na tolik milovali,že ani jeden nedokázal opustit toho druhého.Žili šťastně,jako dva zamilovaní blázni. Jenom měli osud,který se nedal změnit. Ta dívka šla přes náměstí a někdo jí postřelil a ona pak zemřela.Jenže její kluk si to horko těžce vymlouval, nevěřil,že je to pravda. Těžce se mu žilo dál. Byl to obrovský balvan,který sám neunes. A tak požádal mě,abych mu s tím břemenem pomohla. A setkala se s ním .Jako by doufal,že se vše zase obrátí k dobrému.Neztrácel novou naději,ale hledal pomoc u nesprávného děvčete. Já se ho bála. Bála jsem se toho,že by mě mohl hlídat snad na každém kroku.Ale bylo to i tím,že jsem se bála lidí,protože mi ublížili.Byla jsem nezkušená a nezkušená jsem i dnes.Ten kluk mi nabízel,že přinese i kytky.Ale já ho odmítala,protože jeho minulost byla v jeho srdci na pořád.Na tu dívku myslel neustále tři roky.Chtěla jsem mu pomoct a radila mu ať zajde za psycholožkou,že mu pomůže vyřešit jeho citový problém.Jenže jeho problémem bylo,že nedokázal odpustit to co se jí stalo.Nedokázal si uvědomit,že už ji nikdy nespatří živou.Nemohl to pochopit byl bez nadějí bez života.Ale naději neztrácel a proto mě žádal o pomoc,ale já pořád odmítala.Pak mi začal vyhrožovat,že se kvůli mně zabije.Což pak může člověk spáchat sebevraždu kvůli někomu,když ho sám v životě nespatřil.Zase jsem ho uklidňovala at to nedělá,že je to blbost.Ten kluk už byl psychicky na dně.Jediné co udělal,řekl svému příteli ať mi napíše,že se zabil.To se také stalo.Přišla jsem nahoru k babičce zapla nečekaně icq a hleďme hned tam byla zpráva o jeho smrti od jeho věrného přítele.Vzkázal mi,že se zabil v autě,že měl autonehodu.Už to nemohl unést.Všude mu jen zavírali dveře.Nedali mu prostor ani já ne.Jenže pak to svedl na mě,že za to vlastně můžu já. Já vím je to blbost si říkat,že za to nemůžu.Jenže já také byla v tu dobu do někoho zamilovaná.Je to pravdivý příběh,kde zvítězila láska.I když prohrou,ale i ta někdy musí uhnout cestu osudu. Život někdy vyobrazí cestu dalekou,ale s utrpením,kterému se člověk nesmí poddat. Pak by byl v temnotě ze které se jen dá těžko vymanit pokud není člověk silným..


http://www.youtube.com/watch?v=0tFKBTyBD20&feature=related

:angel3: :wink:


Nahoru
  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 22 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz