Fórum Tety Kateřiny

Krásný sluníčkový den Vám přeje Teta Kateřina
Právě je čtv, 28 bře 2024, 11:22

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 27 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Očkování
PříspěvekNapsal: pát, 10 dub 2015, 9:43 
Offline

Registrován: čtv, 08 zář 2011, 11:51
Příspěvky: 72
no to jsem si všimla jak to tak zhruba funguje, a to člověk neví úplně jak to je, mám totiž pocit, že v problematice očkování se odráží všechno co je tu ve společnosti zavedené a co je potřeba změnit, akorát se to schovává za "dobro" pro děti, takže spousta lidí je z toho zmatená a navíc se tomu všemu prostě jen tak nedá věřit, že by toho byl někdo schopen, proto to trvá tak dlouho - stejně tak někdy i já tápu a jsem rozpolcená, ale za zdraví dětí to prostě stojí, minimálně se zajímat a pokládat otázky, podle mne :sunny:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očkování
PříspěvekNapsal: ned, 12 dub 2015, 14:36 
Offline

Registrován: čtv, 11 srp 2011, 18:03
Příspěvky: 353
Jo, neočkovat vůbec je konina a cesta k průseru. A očkovat něčím, co nám dodává americká farmaceutická lobby při stále neprůhlednějším systému kontroly účinnosti a nezávadnosti, se mi taky vůbec nelíbí.
Jak píše kopi, promítají se do toho všechny problémy naší společnosti. kdybychom žili ve svobodném státě a měli trochu slušný politiky, nebyl by problém věřit tomu, že se naši politikové dokážou postarat o kontrolu léků. Ale jak se věci mají, nevíme, jestli i kdyby to snad dělat chtěli, zda mají na to dost rozumu a zda vůbec mají dost svobody aby o tom skutečně rozhodovali.
Státní kontrola farmaceutickýho průmyslu určitě měla hodně do sebe, ale neumím si představit cestu, jak se k tomu vrátit (pár let dozadu přesně tohle tady za komunistů bylo a dost dobře fungovalo).


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očkování
PříspěvekNapsal: ned, 12 dub 2015, 15:02 
Offline

Registrován: čtv, 11 srp 2011, 18:03
Příspěvky: 353
topaz píše:
Nestraš s koumoušema! :sick:

Nojo, akorát že nevím, kde jinde fungovala státní kontrola farmaceutickýho průmyslu, než právě těm komoušům.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očkování
PříspěvekNapsal: ned, 12 dub 2015, 16:22 
Offline

Registrován: stř, 18 úno 2009, 15:22
Příspěvky: 245
existuje i jiná cesta. Cesta imunity. Již více jak deseti lety po dva roky jezdili lékaři při OSN po největších smetištích světa. Zde exitují celá města bezdomovců, mají své zákony, hierarchii, jsou mezi nimi boháči i chudáci...vyšetřovali děti.V kalkatě, karáčí, tyto děti nemají jinou než dštovou vodu na pití z barelů na smetišti, nemají jinou než stravu ze smetiště, nidky je nikdo neléčil léky, o očkování tam nikdo neslyšel, nenají se do sytosti, mají jen stejné sny jako my, i oni sní, že budou mít svou papírovou boudu na nejlepším místě skládky a budou..BOHÁČI mezi chudákama. NIKDY NEMĚLI ALERGIE, BĚŽNÉ DĚTSKÉ NEMOCI, HYGIENU NEZNALI, MÝDLO NEVIDĚLI A NEMĚLI EKZÉMY, KURNA BYLI ZDRAVÍ . To je z oficiální zprávy, kterou vydali po skončení mise.To je průser, očkujeme, léčíme léky a umíráme dříve než naše babičky a dědové. Kolik z vás by se chtělo dožít aspon tolika co oni a být zdraví jako oni. Díky ano i díky očkování přibývá chronických onemocnění, máme alergie i díky očkování ( proč myslíte, že po aplikaci vakcíny musíte čekat v čekárně, no přece kdyby jste měli alergickou reakci maminko), Skrátím to, naše zdravotnictví je průser. náš ekonomický model je pruser. Jedině ve společnosti bez penz ale s vlsatní zodpovědností za své činy a ohleduplností ke každému a všem může něco takového fungovat. Kde se bude zkoumat jen zda to je či není dobré a nebude se zkoumat, kdo to řekl a kolik to vynese.


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očkování
PříspěvekNapsal: ned, 12 dub 2015, 17:04 
Offline

Registrován: čtv, 11 srp 2011, 18:03
Příspěvky: 353
saman píše:
existuje i jiná cesta. Cesta imunity. Již více jak deseti lety po dva roky jezdili lékaři při OSN po největších smetištích světa. Zde exitují celá města bezdomovců, mají své zákony, hierarchii, jsou mezi nimi boháči i chudáci...vyšetřovali děti.V kalkatě, karáčí, tyto děti nemají jinou než dštovou vodu na pití z barelů na smetišti, nemají jinou než stravu ze smetiště, nidky je nikdo neléčil léky, o očkování tam nikdo neslyšel, nenají se do sytosti, mají jen stejné sny jako my, i oni sní, že budou mít svou papírovou boudu na nejlepším místě skládky a budou..BOHÁČI mezi chudákama. NIKDY NEMĚLI ALERGIE, BĚŽNÉ DĚTSKÉ NEMOCI, HYGIENU NEZNALI, MÝDLO NEVIDĚLI A NEMĚLI EKZÉMY, KURNA BYLI ZDRAVÍ . To je z oficiální zprávy, kterou vydali po skončení mise.To je průser, očkujeme, léčíme léky a umíráme dříve než naše babičky a dědové. Kolik z vás by se chtělo dožít aspon tolika co oni a být zdraví jako oni. Díky ano i díky očkování přibývá chronických onemocnění, máme alergie i díky očkování ( proč myslíte, že po aplikaci vakcíny musíte čekat v čekárně, no přece kdyby jste měli alergickou reakci maminko), Skrátím to, naše zdravotnictví je průser. náš ekonomický model je pruser. Jedině ve společnosti bez penz ale s vlsatní zodpovědností za své činy a ohleduplností ke každému a všem může něco takového fungovat. Kde se bude zkoumat jen zda to je či není dobré a nebude se zkoumat, kdo to řekl a kolik to vynese.

To je pokud vím vcelku pravda.
Jediná chybička té Cesty imunity je ta maličkost, že při ní slabší kusy odpadají.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očkování
PříspěvekNapsal: pon, 13 dub 2015, 20:30 
Offline

Registrován: stř, 21 led 2009, 20:05
Příspěvky: 59
Víte, neustále se tu rozebírají různá témata, dnes očkování, včera válka, minule různá nařízení Evropské komise, předminule Zeman, Putin, Obama,islamisti, nevím kdo a co ještě.
Jenže, tento pohled na tyto věci, je podle mne stejný, jako pohled dnešního běžného doktora na nějakou nemoc, a to, že se zaobírá důsledkem...a léčí pouze tento.
Bolí tě koleno? Tady máš tabletu.
Máš ekzém? Tady máš kortikoid.
Atd, atd.
Zkuste se na to ale podívat jako se dívá většina léčitelů....máš ekzém? Aha, máš nemocná játra, tak je vyčistíme....
Léčitel se dívá(snaží se najít) příčinu problému.

My, jako jedinci spíme se zavřenýma očima, a necháváme se vtáhnout těmito dílčími hrami do děje, a úplně nám uniká to, co stojí nad tímto vším.....kdo a proč tahá za nitky, na konci kterých je třeba to očkování, a všechno to strašení různými obavami, nařízeními,zákazy, svazování nás všech do nějakých mantinelů.
Dobrovolně si necháváme dát klapky na oči, a když se někde občas můžeme vyjádřit, jak to očkování stojí za hovno, tak si myslíme, jak jsme svobodní.
Mýlka, veliká.
Protože stále hrajeme jeich hru.
Místo očkování nám dají jiný kus, a pak další dějství atd.....
Svobodní budeme, až si strhneme ty klapky, až prohlédneme, že je to všechno jeden veliký spektákl, kterého jsme dobrovolně nedobrovolní diváci i herci zároveň...
Ptejme se, kdo píše scénář, kdoa proč to režíruje, a jestli třeba nechceme odejít uprostřed prvního dějství tohoto spektáklu, zvaného Matrix......

M.

_________________
Vše je jen stav mysli.


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očkování
PříspěvekNapsal: ned, 19 dub 2015, 4:59 
Offline

Registrován: stř, 18 úno 2009, 15:22
Příspěvky: 245
Nevím, myslím si, že ...
Jako příklad. Duše na mne bude křičet, může jak chce dlouho, dokud já sám nebudu chtít naslouchat a jednou, poprvé ji uslyším a okřiknu nebo poslechnu. Pak už ale nemám svobodnou vůli, budu naslouchat duši, bohu, a směřovat...dokud ji neslyším, mám svobodnou vůli a dělám si co chci, a v tom mi napomáhá i moje matka, dokud jsem dítě. Mám svobodnou vůli dětem oblížit, dovolit to...


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očkování
PříspěvekNapsal: pát, 24 dub 2015, 15:48 
Offline

Registrován: čtv, 11 srp 2011, 18:03
Příspěvky: 353
Tak si to přeberte ...

http://technet.idnes.cz/vakciny-nezpuso ... 6_veda_pka

samozřejmě, důvěryhodnost jakéhokoli výzkumu je otázka. To ovšem platí o informacích pro i proti úplně stejně.

:sunny:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očkování
PříspěvekNapsal: ned, 26 dub 2015, 7:43 
Offline

Registrován: čtv, 08 zář 2011, 11:51
Příspěvky: 72
Ale on nikdy nic takového netvrdil, on si všiml, že některé děti s autismem mají problémy se střevy, a že se mu kupí rodiče, kteří si všimli, že se to stalo po očkování, dával to pouze do možné souvislosti, jenže proběhla hned proti němu mašinérie v podobě soudu, a teď po tolika letech soud vyhrál, bylo mu očištěno jméno a zjistil se pravý opak.... takže asi tak, a je to stejně fuk, je to jen o tom, jak my jako rodiče přistupujeme k této problematice, páč nás to hold konfrontuje, když se nám narodí dítě a pak je to na nás :sunny: ... teď jsem si vzpomněla na to jak na přednášce Jaroslav Dušek říkal, že v ČR žije chlapec, kterému je 13 let a není dosud ničím očkovaný a tak to i zůstane, nikdy nebyl nemocný, daří se mu a rodičům hrozila pokuta půl milionu, stáli si za svým, žádná hysterie, jen si to obhájili a mají klid, nedostali ani pokutu, ani dítě nemuseli naočkovat, takže je to stále jen o nás všechno.

kopi


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očkování
PříspěvekNapsal: úte, 02 čer 2015, 20:51 
Offline

Registrován: čtv, 08 zář 2011, 11:51
Příspěvky: 72
tak jsem zase našla chvíli na studium a objevila jsem i tento článek, který souvisí s videme, co sem vložila Kačka :smile:

http://www.svobodavockovani.cz/news/ock ... d-z-praxe/

hezký večer.
kopi


Nahoru
 Profil E-mail  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 27 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz