Fórum Tety Kateřiny

Krásný sluníčkový den Vám přeje Teta Kateřina
Právě je čtv, 28 bře 2024, 15:11

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 30 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: "pomocnice"
PříspěvekNapsal: sob, 19 dub 2014, 14:36 
Offline

Registrován: sob, 23 říj 2010, 21:53
Příspěvky: 53
Souhlasím s Lenkou o tom pozitivním myšlení, přišel jsem na to, že to realitu nikdy moc nezmění, z části možná jo, ale je to dobré možná tak k tomu, že je potom člověk optimista. Dám třeba příklad: Člověk čeká na autobus a začne pršet, za cvhíli přijede autobus a člověk nastoupí a jede. Normální "negativníů člověk bude naštvanej, že začalo pršet a zmokl. a ten "pozitivňák" si řekne, no naštěstí začalo pršet až těsně než jsem odjel.
Jinak je pravda že spousta poradců, ezoteriků apod. je takových... Pár let zpátky jsem je taky vyhledával, někteří, menšina z nich byli i podle mě "správní", dávám schválně do uvozovek aby to tu zas někdo nerozebíral že co je správné a co ne, že to je na našem rozhodnutí apod, ale většina z nich nevím co si o nich myslet. Byl jsem například u jednoho pána z Olomouce, nebudu uvádět o koho se jedná, jen řeknu že dělal např. i nějakou germánskou medicínu a ten mi po první "terapii" řekl o nějakých 5000Kč, dopředu neřekl kolik to bude stát, tak mě to zaskočilo a myslím, že jsem měl u sebe nějak cca 4000Kč a říkal jsem mu, že s tím jsem fakt nepočítal, naštěstí byl tak "hodný" že mu to stačilo a řekl něco ve smyslu, že si to pak vybere na nějakým pražákovi. Byl jsem u něj ještě pak jednou a to už jsem platil nějak "jen" tisícovku. Ale stejně jsem mu psal mail, že si myslím že to není správné tolik vybírat a on mi argumentoval tím, že do toho investoval obrovské množství peněz a kdesi cosi.
Ta paní šamanka by mě zajímala, léčit bych se nejspíš od ní nenechal, spíš bych se jí zeptal kde nabyla takové schopnosti, dala bys mi na ni Evaš prosím tě kontakt? Do soukromé zprávy? Děkuji.


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: "pomocnice"
PříspěvekNapsal: sob, 19 dub 2014, 17:33 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pát, 14 čer 2013, 12:02
Příspěvky: 140
Tak to je mazec, Igi.

Ono je to stejně zvláštní. Někteří ti poradci neuvádějí ceny a ani je nechtějí sdělovat, jenže normální člověk potřebuje znát cenu, aby věděl, jestli na to má. Pro radu si nepřijde milionář, kterému je jedno kolik tisícovek to bude. Ale spíš člověk, který musí přemýšlet nad tím, zda si to může dovolit a neohrozí tím svoji rodinu, děti. Ale s tímhle ti poradci nepočítají. Kdyby lidi, kteří za nimi pro radu přijdou, znali víc, tak by je musela hanba fackovat, chtít od nich tak vysoké částky.

Pět tisíc je docela pálka, to si pan myslí, že každý nosí pět tisíc jen tak po kapsách? Nebo Tě zkoušel, kolik z Tebe vytříská?

Sdělený fakt, že si to vybere na "nějakým Pražákovi", je potvrzením, že daný pán nemůže být dobrý poradce a z duchovna si zřejmě vybírá, co chce. Tohle by si neměl dovolit nikdo a už vůbec ne ezoterický poradce.

Argument, že ceny jsou vysoké, protože poradce to stálo taky spoustu peněz, neberu. Tímhle se ohánějí taky jen ezoteričtí poradci. Kolik lidí na světě vykonává profesi, která je stála spoustu času a peněz a jejich ohodnocení to vůbec neodráží? Přesto za to ostatní lidi nerejžují.
A věřím, že jsou i lidé, kteří za velké peníze zdokonalují svoje schopnosti (nemyslím ezoterické), a přesto to nedávají "sežrat" normálním lidem, se kterými pracují. Jedním slovem soudnost. Ezoteričtí poradci jsou většinou sebestřední, soudnost jim chybí.

_________________
Dřív jsem sem chodila pod přezdívkou elena6.


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: "pomocnice"
PříspěvekNapsal: ned, 20 dub 2014, 13:19 
Offline

Registrován: sob, 23 říj 2010, 21:53
Příspěvky: 53
No dělal mi nějaké to reconnection healing, na které jsem ani vůbec nepřijel, ale prý to mnohonásobně mělo zvýšit účinek pomoci s tím problémem a za to je prý pevná sazba nějak snad i mezinárodně domluvená. No nějak moc mi to nepomohlo, akorát mi pomohl s jedním rozhodnutím, které bych ale udělal nejspíš i bez něj. V současné době si myslím, že si prostě člověk stejně může pomoct jenom sám. Byl jsem párkrát i u jednoho zdejšího léčitele a ten chtěl myslím 200kč a to ještě říkal, že jen jestli si to člověk může dovolit. Dvakrát jsem myslím neplatil ani nic, to jsem chodil do školy a říkal jestli si to platím sám tak ať neplatím a jednou jsem mu pomohl s jedním přístrojem. Léčení u něj probíhalo tak, že si člověk sednul, on točil kyvadlem a spravoval energie. Je fakt, že to pomáhalo, nebo aspoň to fungovalo jako sugesce, ale po pár dnech to zase úplně odeznělo.
Jak to máš Eleno s tou prací? Pořád sháníš nebo máš nějakou práci, kde jsi nespokojená? Já bydlím v menším městě a taky to tu není žádná sláva, práci jsem sehnal sice hned po škole, ale moc mě nebaví. Naštěstí jsem teď sehnal lepší práci, ale zase budu muset dojíždět, v té současné mám ale zase slíbený postup, který má zrovna přijít nějak za týden, tak jsem trošku na vážkách jestli jít do nové práce nebo ne. Jinak možný řešení bude jít do většího města, což nevím jestli se ti chce. Já o tom taky uvažoval. Ty máš myslím MATFYZ že? To by chtělo jít tak do té Prahy apod. Občas jsem viděl nějaké nabídky na nějaký výpočtáře, nebo co by tě bavilo?


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: "pomocnice"
PříspěvekNapsal: ned, 20 dub 2014, 15:23 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pát, 14 čer 2013, 12:02
Příspěvky: 140
Souhlasím s tím, že si člověk musí pomoct sám, musí něco udělat, změnit sám. Ale zároveň si myslím, že mu může pomoct rada, informace, na kterou sám nemůže přijít. Právě proto jsem se na tu paní obrátila. Nabízela, že zná a ví přesné informace o tom, kde a jak by člověk měl být, to je to, co jsem si myslela, že mi může pomoct, protože už si nevím rady. Takže jsem čekala jasné odpovědi na mojí situaci, konkrétně ke mně. Nechtěla jsem teorii, kterou znám. Už začátek byl zajímavý, protože prý řeším přítele a dítě. Už dlouho jsem sama, takže to bylo trochu mimo mísu. I když jsem jí vyvedla z omylu, tak se pořád držela dítěte a nějakýho muže. Když jsme se konečně dostali k tématu práce, což bylo to, proč jsem se na ní obrátila, tak mě nejdřív vyzpovídala, co jsem studovala, chvíli se mi snažila vnutit práci v oboru, když jsem uvedla, že mám i kurz na jinou profesi, tak zase už původní práce v oboru pro mě jakoby nebyla tak dobrá. Pak mi sdělila, že v kraji, ve kterém bydlím, pro mě práce nějak není, ale kdekoliv jinde, že ta práce je. Když jsem se ptala konkrétně, kam bych se měla vydat, tak jsem odpověď nedostala. Závěrem mi doporučila, abych hledala práci v okolí svého bydliště. :lol: Pak jí ještě napadlo Rakousko, jenže neumím německy, tak prý by to ani nemuselo vadit, čímž mě fakt dostala, protože dělat práci s lidmi a neumět ani slovo v řeči dané země, tak nezavolám ani sanitku, ani se nedomluvím s lékaři, což by moje práce pravděpodobně obnášela. Znám svoje schopnosti co se týče němčiny, pro mě je složitá a nelogická. Pak se zase vrátila k řešení nějakého muže. Prostě spousta informací na vodě, nic konkrétního a jasného od čeho bych se mohla odrazit. To, co jsem se dozvěděla, by mi dokázal říct kterýkoliv normální člověk (když pominu to řešení neexistujícího vztahu).

S těmi jednorázovými "čištěními" energií s Tebou souhlasím, když už, vydrží to den, dva. Asi člověka "vhodí" do stavu, který mu není vlastní, a on se do toho svého dříve či později vrátí, nezávisle na tom, jak moc se snaží změnu udržet. Asi to moc význam nemá.
U mně přestože jsem zažila různá období, v nichž jsem byla v různých energiích, tak jsem se nakonec pokaždé vrátila do původního stavu. Jakoby se mě žádné pozitivní změny ani nedotkly, přestože jsem byla přesvědčená, že už jsem jiná (lepší). Spíš se prohlubují moje nehezké stránky, ale rozhodně se nestávám lepším člověkem.

Stálou práci stále nemám. Mám jen přivýdělek, dohodu o pracovní činnosti. Nezaplatím z toho nic. Práce mě už nebaví, spíš mě to tam deptá. Není vidět jediný výsledek mého úsilí a neustále poslouchám, jak jsem blbá a jaká jsem kráva. Dělat s tím nic nemůžu, protože vedení o tom nechce ani slyšet, ani to řešit. Za tu dobu, co tam jsem, jsem pochopila, že si mě vybrali právě kvůli tomu, že to budu všechno snášet. Pár měsíců mi zbývá do konce smlouvy, tak snad to ještě vydržím, ale do další spolupráce už bych jít nechtěla.
MATFYZ nemám, jen jsem trochu lízlá chemií a biologií, ale mám někdy pocit, jakoby jsem už všechno zapomněla.
Uvědomuju si, že jako pracovní síla jsem pro trh práce v podstatě bezcenná, ale pořád mám určitou hodnotu jako člověk. Otázkou je, zda se mi podaří tu lidskou hodnotu v nějaké práci uplatnit.

Myslím si, že je důležité mít práci, která člověka alespoň trochu baví, ale dneska je také důležité mít vůbec nějakou práci, je totiž třeba myslet i na stáří. Ve stáří se o nás asi nikdo nepostará. Vím, že možná mladí lidé na to nemyslí, ale stáří nás čeká všechny a bohužel bude záležet jen na každém z nás, jaké bude. Nelze se spolehnout na nic, jen na sebe. Jenže ve stáří už není tolik sil jako za mlada.

_________________
Dřív jsem sem chodila pod přezdívkou elena6.


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: "pomocnice"
PříspěvekNapsal: ned, 20 dub 2014, 18:33 
Offline

Registrován: čtv, 08 říj 2009, 14:50
Příspěvky: 26
Přeji pěknou neděli,
nechci momentálně zasahovat mezi tuto rozeběhlou diskuzi,ale přesto mám potřebu něco málo uvést:
Igi-bude to znít třeba blbě :geek: ,ale na Tvou prosbu o kontakt na šamanku (a nezlob se na mne)musím říci,že Ti ho neuvedu,ani tady ani sz(napíši jej potřebným lidem,ale jen na optání nee-na to ji jsem hodně zavázaná,aby byla předhozena pouze jako dotazník-pokud jsem Tě Igi nepochopila přesně,vážně se omlovám,ale přes tohle u mne rychlík nepojede-pardon)

Leničko-práce pro Tebe-to v tomto roce už takový oříšek nebude-okolo 9tého měsíce budeš již v novém zaměstnání,budeš v něm víceméně svou paní-vnímala bych kancelář(menší-jeden pr.stůl,jedno okno-ale prosluněná,voní novým vymalováním)...ze začátku budeš komunikovat s druhými přes počítač,ke konci roku vyjedeš ven-vnímám auto na sněhu,cesty-ne moc dlouhé....Kancelář bude v přízemí...na tu práci Tě upozorní kamarádka(no,ne-spíš kamarád,nebo to je známý)bude to takové skoro učebnicové-na narozeninách(kulatých)kde budeš pozvaná a moc se Ti nebude chtít...ten den bude pršet(to je jak americký film viď,ale moc Ti přeji,aby Ti to vyšlo-nekoukám do karet,mám jiný systém,pracovala jsem na podobném jen pár lidem a po 2-3měsících mám pozitivní zprávy)není to o tom,že to musíš vzít,ale vidím Tě tam spokojenou,samostatně pracující ženu...organizace práce druhých lidí (???)uf
Ahojda
Evaš


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: "pomocnice"
PříspěvekNapsal: ned, 20 dub 2014, 21:23 
Offline

Registrován: sob, 23 říj 2010, 21:53
Příspěvky: 53
Evaš: No snad jsi mě nepochopila tak, že ji chci zpovídat. V podstatě bych se ji zeptal na jeden můj dlouhodbý problém, který se vleče skoro celý život, naštěstí poslední dobou je to lepší. Na to odkud bere informace bych se zeptal spíš jen tak mimoděk. Taky nevím jak s tou prací, jestli ji vzít, ale spíš si myslím že jo.
Lenka: Tak pokud se chceš stěhovat vyloženě za prací a je ti jedno kam, tak bych zvolil určitě Prahu, já osobně bych tam bydlet moc nechtěl, ale je tam asi nejlepší příležitost najít si dobrou práci. Jak píšeš pokud bys chtěla pracovat s lidmi a víš co to je konkrétně za práci, tak co to zkusit "na vlastní nohy"? Udělat si živnosťák a zkusit to, vstupní kapitál nepotřebuješ na tu práci nebo jo?


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: "pomocnice"
PříspěvekNapsal: stř, 23 dub 2014, 11:09 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pát, 14 čer 2013, 12:02
Příspěvky: 140
Evaš píše:
Leničko-práce pro Tebe-to v tomto roce už takový oříšek nebude-okolo 9tého měsíce budeš již v novém zaměstnání,budeš v něm víceméně svou paní-vnímala bych kancelář(menší-jeden pr.stůl,jedno okno-ale prosluněná,voní novým vymalováním)...ze začátku budeš komunikovat s druhými přes počítač,ke konci roku vyjedeš ven-vnímám auto na sněhu,cesty-ne moc dlouhé....Kancelář bude v přízemí...na tu práci Tě upozorní kamarádka(no,ne-spíš kamarád,nebo to je známý)bude to takové skoro učebnicové-na narozeninách(kulatých)kde budeš pozvaná a moc se Ti nebude chtít...ten den bude pršet(to je jak americký film viď,ale moc Ti přeji,aby Ti to vyšlo-nekoukám do karet,mám jiný systém,pracovala jsem na podobném jen pár lidem a po 2-3měsících mám pozitivní zprávy)není to o tom,že to musíš vzít,ale vidím Tě tam spokojenou,samostatně pracující ženu...organizace práce druhých lidí (???)uf
Ahojda
Evaš

Ahoj Evi. Děkuju Ti. Kéž by to tak bylo.

Oslava kulatých narozenin mě tenhle rok čeká pravděpodobně dvakrát. A už teď se na ně moc netěším, nemám ráda oslavy. Myslela jsem si, že tam ani žádný chlapy nebudou, jen kamarádky s dětmi. Co se dá dělat. :dunno:


Igi, na živnosťák zatím ne, nemám zkušenosti a taky se peru sama se sebou. Zatím si myslím, že bych nedokázala brát peníze od lidí, se kterými bych pracovala. Narážely by na sebe dvě věci, na jedné straně moje potřeba si vydělat dostatek peněz, na druhé soucit a špatné svědomí z toho, že beru lidem, kteří nemají tolik a kteří jsou na tom tak, jak jsou, a nemůžou za to. A protože bych byla já ta, co stanovuje pravidla, tak bych zkrachovala hodně rychle. Možná ten živnosťák později, možná nikdy.
Do Prahy se mi taky dvakrát nechce, ale kdybych tam měla dobrou práci, asi bych se to snažila skousnout. Víš, ono je i otázka, jak to člověk chce mít, mít hodně peněz a věnovat se ve svém životě hlavně práci, nebo jich mít míň a hlavní náplň života mít mimo práci, v rodině, koníčkách. No a to ještě ujasněný taky nemám.

_________________
Dřív jsem sem chodila pod přezdívkou elena6.


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: "pomocnice"
PříspěvekNapsal: pon, 28 dub 2014, 17:21 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř, 08 dub 2009, 19:38
Příspěvky: 19
Ač se rozhodně nechci dotknout Evičky, před touhle rádoby šamankou, co nejdůrazněji varuji!
Bylo mi hodně zle - a jak známo tonoucí se stébla chytá- tuhle "dámu" jsem kontaktovala.
To, co prožívám poslední 4 dny(jak psychicky, tak fyzicky)mě přesvědčilo, že vždycky může být ještě hůř...
Tak pozor, komu se dáte všanc :nono:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: "pomocnice"
PříspěvekNapsal: pon, 28 dub 2014, 23:03 
Offline

Registrován: stř, 18 úno 2009, 15:22
Příspěvky: 245
Každý dostáváme co zrovna potřebujeme. Měla by jsi se jí poděkovat a k zemi se uklonit, ale asi takovou pokoru ještě v sobě nemáš.
Já si vzpomínám, doktor jonáš mi homepaticky dostával bacil ze srdce (nic nebezpečnýho, ale do 5 let by z toho byl minimálně ifarkt) a mně to šlo přez plíce ven. Přez měsíc neschopnost na oboustraný zápal plic a paní doktorka, moje, mi říkala, že takový ještě neviděla a to už jí bylo přez 45 let. Homeopatika zabrala, dodnes bez problému, ale po zápali plic jsem ještě 1 rok měl rozedmu plic, nedodýchával jsem. Je to jen o uhlu pohledu.


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: "pomocnice"
PříspěvekNapsal: úte, 29 dub 2014, 7:30 
Offline

Registrován: čtv, 08 říj 2009, 14:50
Příspěvky: 26
Zdravím-docela jsem se lekla-a nechápu-šamanka mě osobně pomohla a pomáhá a hmatatelně...já jsem taková "trubka" nedůvěřivá,když mi někdo řekl-plotna je horká-nesahej-tak já si musela sáhnout,je-li tomu tak....
Nevím co teď honem napsat-opravdu- jen to,že mám velmi dobrou zkušenost a se mnou i mé okolí(těžký alkoholik,kuřák,apod.případy-okolo kterých chodím a vidím,jak se vše upravuje....)
Dívám se na svět jinýma očima-nejde mi to do obrovských beznadějí jako dříve,těším se na to-co bude...a že jsem ty roky hledala a zkoušela-ojéje-přeci jen dlouhodobé problémy nelze odpárat mávnutím kouzelného proutku-znovu radím-trpělivost a důvěru :upside: prosím...Evaš


Nahoru
 Profil E-mail  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 30 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz