Fórum Tety Kateřiny

Krásný sluníčkový den Vám přeje Teta Kateřina
Právě je pát, 29 bře 2024, 0:51

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 25 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: sedmá čakra
PříspěvekNapsal: pát, 07 bře 2014, 4:01 
Offline

Registrován: čtv, 13 úno 2014, 23:01
Příspěvky: 11
Karle, Samane bingo.

Karle, ano stojis ted pred rozhodnutim se vydat se duchovni stezkou. Nejedna se o zanik osobnosti, vse se deje na vedome urovni a az jednou dosahnes stavu pred sjednocenim muzes se vzdy rozhoudnout zda se opetovne inkarnovat ci nikoliv tedy zda si ponechat vedomi ktere pouzivas nebo se presunout jinam.

Jak uz jsem tu nekde psal je potreba se nejdrive seznamit s teorii. Mohu doporucit napr. Jogu v zivote soucasneho cloveka od Kvetoslava Minarika. Ma tam vyborne postrehy predevsim pro nasi mentalitu overenou praxi.

Cesta duchovni je vzdy prace jednotlivce avsak bezpecnejsi je vzdy mit nekoho po ruce a take, aby bylo i zpetne zrcadlo pred pripadnymi ulety jinam. Je take nutno rozlisovat vlastni intuici od inplantatu astralu nebo jinych lidi, kteri se vydavaji za hlas intuice ve tvem tele a mysli.. Na to je potreba mit jiz neco nacviceno predevsim v ovladani mysli a soustredenosti - dynamicke meditaci v pohybu.

M.


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: sedmá čakra
PříspěvekNapsal: pát, 07 bře 2014, 12:02 
Offline

Registrován: stř, 18 úno 2009, 15:22
Příspěvky: 245
Svobodné vule se nezbavíš ani až budeš tam nahoře. Kdykoliv se mužeš znovu rozhodnout o své vuli, jestli se budeš znovu reinkarnovat. Spíše sy myslím, že zde nemáme svobodnou vuli, že jsme manipulování ze všech stran. Jen podprahové ovlivnování, reklama, doporučení, vymívání mozku pomocí polopravd, navádění a ovlivnování psychiky řízené i neřízené, prostě vše pro prachy. Když dosáhneš určitého cviku v duchovní sféře, budeš se více řídit pocitem a né už manipulativním sdělením. Osobně si myslím, že největší projev a největší akt svobodné vule je začít duvěřovat a vzdát se své svobodné vule, co chci já. Ale získáš tím nejvyšší zodpovědnost. Sama před sebou. Ale to se nedá zděli, předat. Utoky astrálu mohou být, pokud jim to dovolím. Stačí se jen slepě neřídit vnitřním hlasem. Neudělám vše ,klidně si počkám a teprve když mne to napadne 3x udělám to. Nebo klidně když s někým komunikuji, řeknu mu, ukaž se mi ze všech stran, vše musí poslouchnout a říci pravdu. Ale musím to tak i cítit, nesmím se bát, že mne neposlechne.. Ty řídíš a ovládáš svuj život, ty řídíš a ovládáš co do něj přijde. Ty řídíš a ovládáš astráli. Bud jim dovolím přijít, nebo je vykážu z místnosti kde jsou. Často je vnímá za oknem, jak pokukují, ale po chvíli je to přestane bavit. Víš, i když za mnou přišel ježíš, myslím si že je to slušnost, požádal o svoléní, jestli muže přijít do místnosti. Jak si to uděláš, nastavíš v hlavě, takové to máš. navíc máš svý ochráncee, požádej je o pomoc, aby oni hlídali a dali ti nějak vědět. Dokonce je mužeš požádat, až mne budete chtít oslovit, udělejte mi tohle a tohle, u mne se to projeví chladem.


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: sedmá čakra
PříspěvekNapsal: pát, 07 bře 2014, 18:29 
Offline

Registrován: čtv, 11 srp 2011, 18:03
Příspěvky: 353
saman píše:
Svobodné vule se nezbavíš ani až budeš tam nahoře. Kdykoliv se mužeš znovu rozhodnout o své vuli, jestli se budeš znovu reinkarnovat. Spíše sy myslím, že zde nemáme svobodnou vuli, že jsme manipulování ze všech stran. Jen podprahové ovlivnování, reklama, doporučení, vymívání mozku pomocí polopravd, navádění a ovlivnování psychiky řízené i neřízené, prostě vše pro prachy. Když dosáhneš určitého cviku v duchovní sféře, budeš se více řídit pocitem a né už manipulativním sdělením. Osobně si myslím, že největší projev a největší akt svobodné vule je začít duvěřovat a vzdát se své svobodné vule, co chci já. Ale získáš tím nejvyšší zodpovědnost. Sama před sebou. Ale to se nedá zděli, předat. Utoky astrálu mohou být, pokud jim to dovolím. Stačí se jen slepě neřídit vnitřním hlasem. Neudělám vše ,klidně si počkám a teprve když mne to napadne 3x udělám to. Nebo klidně když s někým komunikuji, řeknu mu, ukaž se mi ze všech stran, vše musí poslouchnout a říci pravdu. Ale musím to tak i cítit, nesmím se bát, že mne neposlechne.. Ty řídíš a ovládáš svuj život, ty řídíš a ovládáš co do něj přijde. Ty řídíš a ovládáš astráli. Bud jim dovolím přijít, nebo je vykážu z místnosti kde jsou. Často je vnímá za oknem, jak pokukují, ale po chvíli je to přestane bavit. Víš, i když za mnou přišel ježíš, myslím si že je to slušnost, požádal o svoléní, jestli muže přijít do místnosti. Jak si to uděláš, nastavíš v hlavě, takové to máš. navíc máš svý ochráncee, požádej je o pomoc, aby oni hlídali a dali ti nějak vědět. Dokonce je mužeš požádat, až mne budete chtít oslovit, udělejte mi tohle a tohle, u mne se to projeví chladem.

Teprve "tam nahoře" budu v kontaktu s něčím/někým jednoznačně větším než já. Nestojím o to a zneklidňuje mě to.
Klamy materiálního světa ani astrálu mě tak neberou, s tím se jde nějak poprat.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: sedmá čakra
PříspěvekNapsal: pát, 07 bře 2014, 22:34 
Offline

Registrován: čtv, 13 úno 2014, 23:01
Příspěvky: 11
Samane s astralem pozor, ti co na tebe pokukujou jsou jen mouchy na skle. Tak jak pises je stary system, kdy jeste nepropadal astral az sem.

M.


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: sedmá čakra
PříspěvekNapsal: čtv, 16 črc 2020, 14:50 
Offline

Registrován: čtv, 16 črc 2020, 14:08
Příspěvky: 1
Můžete objevovat čakry a nové možnosti s nootropiky, jako je například waklert. Zkusil to někdo?


Nahoru
 Profil E-mail  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 25 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz