Fórum Tety Kateřiny

Krásný sluníčkový den Vám přeje Teta Kateřina
Právě je čtv, 28 bře 2024, 18:09

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 11 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: TAK, CO SI O TOM NYSLÍTE ?
PříspěvekNapsal: ned, 25 srp 2013, 14:29 
Offline

Registrován: stř, 18 úno 2009, 15:22
Příspěvky: 245
Když dávám návod na uzdravení, prodloužení života v luně rodiny, užívání si vnoučat a pravnoučat...je manipulace.Nechápu? To co jsem napsal jsi hodila do jednoho pytle, já konkrétně uváděl co umi, né každý. A je to skutečně popsaný návod, s tradicí tisíce let, ale jogu cvičíš dnes pro zdraví a je taky stará tisíce let. Proč chcete před lidmi dělat to co inkvizitoři. Umlčet pravdu a zakázat návody na cvičení zveřejnovat. Leni, už jsem to napsal, kdo má pro něco sklon, je jedno co přijde. A tady všichni ví, že cvičím i tink tink mimo jiné. Kamarád co mi to ukázal, ten návod a já si zkopíroval knihu a sám cvičím, mněl vrozenou skoliozu nebo lordozu.Prohnutí páteře, už pžesně nevím který měl. Jediná alternativa v jeho stavu bylo ,že bude v invalidním duchodu. A vidíš, vyučil se a dělal stejnou práci jako já. A bez bolestí, vedl normální život díky těm cvikum. Vaše oduzování by ho odsoudilo na časem i invalidní vozík.Říkal jsem to už několikrát, že v drtivé většině píšu o tom, co jsem sám zažil.To že neznáte něco, proč si myslíte, že není. Dotekem reiki už jsem uděll hodně zázraku.Třeba při kolice ledvin.Švagr vždy když ho chytla, přijela záchranka, dostal v nemocnici injekci, pak 2 až 4 hod pobyl než to zabralo a pak ho sanitka odvezla domu a tak týden nejméně neschopenka. Jednou to stačil dojed ke mně, po 15 minutách byl spocěný, že se u mě musel vykoupat.Byl pátek večer. Pak sedl do auta a odjel domu asi 40 km a v pondělí po práci si pro jistotu zašel pro prášky k mudr. poté mi vždy už jen volal a nemarodil. Kamarádka, resekce zubu, 3 noci nespala bolestí, stále pod prášky a v pul jedný v noci mi zavolala a já ji nadálku posílal energii. Ráno zaspala k zubaři a přišla až na 10 hod. Doktor se jen divil, vy jste dokázala usnout? Ale hlavně se to zahojilo, bolest ustoupila i ten zánět,když jsem asi 5měsícu držel pod kontrolou zánět na noze, a celou dobu pacient neměl teploty a jen asi 5 mm velký červený okraj kolem rány. Pak mu lékaři řekli, že celou dobu byli připraveni, oni to očekávali, věděli, že tu nohu budou muset amputovat.Víš je mi jedno, jestli jsem ten zázrak udělal já, ale už se mi to podařilo několikrát, pro mne je duležité, že tu nohu má.Ani nevíš, ale napadáš. takový případy jsou běžné. Je to zázrak, když dítě díky alergii nemuže nikam, nemá šanci něco dělt, z hruzou rodiče očekávají jeho nástup do školy a vyléčíš ho.i po deseti letech holčička nemá nic,je to zázrak, víš ale pro mne běžná věc, nepsal bych o tom, kdyby jsi nechtěla. Tomáš jen díky meditacím a joze uměl být jasnozřivý, věštil budoucnost.Jeho žena Míla to provozovala do konce života, ale on, podle jeho slov to opustil, nebyla to jeho cesta a odvádělo by ho to od poznání játství. Mohlo by mu to podporovat ego, pýchu a ješitnost. Proč si stále myslíte a podsouváte mi, že chci být nesmrtelný, nebo levitovat, něco umět. Přitom já chi jen být, být zdraví, komplexně zdraví, to znamená užívat si všeho co umí mé tělo a nebýr závislí na ničem. Co je pýcha, co je ego. Duležitý je přece jen muj dobrý pocit.jste jak dnešní vědci, to nejde, to nefunguje a ani to sami nevyzkouší, neskusí to prozkoumat.


Nahoru
 Profil E-mail  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 11 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz