Fórum Tety Kateřiny

Krásný sluníčkový den Vám přeje Teta Kateřina
Právě je pát, 29 bře 2024, 17:47

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 21 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Evropská Unie škodí lidskému zdraví
PříspěvekNapsal: sob, 20 črc 2013, 6:45 
Offline

Registrován: stř, 18 úno 2009, 15:22
Příspěvky: 245
Promin,nejde to napsat jednou větou.
Ono to není šílené, zakázat žárovky. Vem si třeba stul, pro naše předky symbol domova a rodiny, vynášel se jako první z hořícího domu. Sloužil rodině celý život. Dneska se věci musí vyrábět na pár let, aby se hýbala ekonomika. Přijdeš o žárovky a koupíš něco jiného a zaplatíš ho. Uměle tě nutí nakupovat, berou ti peníze které ti dali. Jídlo se dováží přes půl světa a proč né, když si to promýtnou do ceny a my jim to zaplatíme. Vem si, ví, že ropa dochází. Dnes už i vitamíny jsou z ropných derivátů. Tipuji, ale nebudu daleko, když řeknu, že 90% věcí jsou z ropy. Auta jezdí na ropu,plasty...a dojde. Do poslední chvíle budou prodávat auta, vyrábět igelitky, vitamín C,...copak nikdo nevidí z ekonomů, že systém založený na něčom z 90 % a vědět že to dochází, že je to špatný systém. Copak to nevědí. Spíše se ptejte, proč jim to nevadí? Copak až stichnou ulice, dojde benzín, přestane se zásobovat obyvatelstvo, vznikne panika, bezvládí, hladomor. Špatná scifi, špatný scénář. Tohle by přece nikdo nedopustil. NEDOPUSTIL. Jich se to netýká, a vyřešil by se tím obrovský problém, co s masou, která revoltuje. Tohle je ještě horší scifi scénář? Já ale už nevím, zda není pravdivý. Už před lety,mnoha lety několik bláznů, kterým se všichni smály, dokázali po 2 letém schromaždování dukazu před senátní komisí USA, že americké farmaceutické firmy dodávaly v rámci pomoci do latinské ameriky očkovací látky, vakcíny, pro děti a do nich byli přidávané látky, přidávané, protože běžně se v těch vakcínách nevyskytují, látky, které u holčiček mohou vyvolat sterilitu, že očkovací látky proti chřipce statisticky dokázané, zabijí více lidí(Asi 2x až 3x více) než samotná chřipka, že v chemtrails je i látka známá jako hliník, který může způsobit demenci, že v očkovacích látkách se používal selen,k terý mimo jiné se spolupodílí na nemoci veteránu ze zálivu, že v německu zakázali pod dukazy po 20 letém vizkumu, který prokázal, že v okolí atomových elektráren cca zona kolem 60 km, se o 70% zvýšil výskyt nádorových onemocnění, defektu u narozených dětí..a do roku asi 2017 by měli zavřít poslední atomovou elektrárnu, ale to paltilo před tím, že...kolik takových že vám v novinách neřeknou. Skutečně začínám věřit tomu, že je to řízený nadsvětový systém. Podívejte se na mezinárodní banku, přispívají tam státy světa a ona státum dává pujčky a pak...je řídí. Dovolí vyhrát volby jen lidem, které ji budou poslouchat. Dá jim peníze na volby, a když to nevyjde, je tu mezinárodní policajt, který zasáhne. Třeba Brazílie už mnohokrát přeplatila puvodní půjčky, vlastně splácí jen uroky z prodlení a né tu pujčku, a její národní bohatsví těží nadnárodní koncerny a vyváží to ven a stát z toho nic nemá. Ale gro toho je, že mezinárodní banka je banka a má své vlastníky a akcionáře. Pár lidí vydělává..nemyslím si, že by měli soucit, empatie, třeba z brazilcema, z čechama...někde jsem viděl dost dokumentů, každý popisoval ruzná témata, zemědělství, nakládání se surovinami, ekonomické plánování, ekologika...a v nich mluvili i nositelé nebelovych cen, a nezávisle se shodli na tom, že je to řízené...čím nás bude mín, tím lépe se budeme ovládat. Zrovna včera se bavili o tom novém chřipkovém viru, ptačí chřipce v novém. Pandemie, před lety postrašili lidi a kdo měl tak si jen za 2500kč koupil tamyflu v lékarně celosvětově miliardový byznis. Pandemie, zemřelo odhadem 18 tisíc lidí. Ted by jich mohlo zemřít i víc,varují švédští vědci. 18tisíc lidí, na jeden stát připadá kolik lidí, 5 a to nazývají pandemií. Je mi líto každého člověka, ale copak to nevidíte. Proč vám od narození sytematicky ničí imunitu, očkovacími látkami, později sunary a feminary, vodou, potravinami, přehnanou hygienou, kterou jim navíc zaplatíte...promin karle, nechtěl jsem být hnusný, ale to jsou fakta, jen si je dovedu složit dohromady. Ale aspon jak to vidím já, pravda je hodně krutá a bolí. Protože i to jsou lidé,ti co to dělají, to co jsem tu psal jsou věci, které si každý muže najít na internetu. Ale skutečnou pravdu si musí každý složit sám. V roce myslím že 2008 nebo 2009 naši politici mluvili o tom, že po roce 2017 nebude mít stát na duchody, hledali se ruzné balíčky opatření, jak tomu zabránit. To tu ještě nebyla krize..a už se o tom nemluví. Kam se na to hrabe EU. tady jde skutečně o přežití celého lidstva, celé Země. Víte vystihl to klaus, který tvrdil, že oteplení planety je normální, cyklický proces ve vývoji Země a že nemá cenu s tím něco dělat. Ono je to uplně jedno, protože my tomu pomáháme, místo aby jsme s tím něco dělali. Přece není duležité, kdo to zpusobil, ale jak to ustát. Víš, není něco v nepořádku v řetězi, vývoj léků,distribuci léků, financování lékařů, financování ministerstva zdravotnictví, financování vzdělávacího systému, že to financuje stejná skupina v pozadí. Proč by měla mít zájem vymyslet všelék a pak nemít pacienty, vychovat samostané podnikavé lidi a nemít zaměstnance, nechat lidi aby si rozvíjeli pravou mozkovou hemisféru, intuici a né logiku, která uspěšně intuici přetlačí. Ale to si každý musí složit sám, já osobně jsem šel do školy a uměl jsem mateřský jazyk a byl jsem sebevědomý človíček. Ve škole jsem zjistil, jak jsem blby, a že vlastně neumím ani svuj jazyk. Ted už ale zase vím, že svuj jazyk umím a mám své sebevědomí zpět. A proto mám svuj selský rozum zpět a hodnotím zprávy,které mi předkládají. Nemocná není EU, to je jen dusledek špatného sytému. Každý se snaží udržet u moci a dělá vše pro to, aby se udržel.
Radu neznám, možná, a asi jo, to dopadne následovně. Automatizace díky krizi se dostala do popředí, dříve ji uměle brzdili. Nahradí lidi, čím dál více lidi bude bez práce, dneska už není střední vrstva, jsou obyčejní chudí lidé a 5%, někdy už se uvádí 3% skutečně bohatých( v r.1995 se celosvětové bohatsví soustředovalo do 15% populace),když nemáš peníze ty, nemá je ani živnostník, říká se, odhady mluví o 75% celosvětové nezaměstnanosti, a jde o to, zda je pak přetlačíme a nebo se pomocí mocenského aparátu ubrání. Ale na druhou stranu, čím více lidí si to bude uvědomovat, třeba i tím, že budeš poukazovat na nedostatky EU, tím lépe. Promin, nejde to napsat jednou větou.


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Evropská Unie škodí lidskému zdraví
PříspěvekNapsal: sob, 20 črc 2013, 10:45 
Offline

Registrován: čtv, 11 srp 2011, 18:03
Příspěvky: 353
Aha šamane, takhle tomu rozumím.
Nevím, kolik z těch detailů, který jsi zmiňoval jsou pravda, stále doufám, že všechny přece jen ne. Ale i kdyby "jen" část a
některé, jak doufám, byly jen vymyšlený fámy ... Každopádně souhlasím s tím, o čem mluvíš. Trend je takový, jak říkáš. Akorát to maličko nakonec upravím: Nemocná není jen EU, nemocný je celý systém. Akorát že ukázat tu špatnost a šílenství na chybách světovýho systému neumím, tak mluvím o EU. Navíc, jakkoliv je malá naděje nějak se jako lidi postavit proti tomu, co EU dělá, naděje tu je. Lidi by aspoň mohli pochopit, že euroúředník je jejich nepřítel. A snad potom by celoobčanský odpor vůči nejhorším nesmyslům a zločinům této instituce něco zmohl.
Myslím ale, že to opravdu není jen o penězích. Ty jsou tu už dávno, ale takový hlouposti a zbytečný zločiny proti lidem, co se dějou posledních pár desetiletí, tu dřív nebývaly. Zkrátka, nevidím tomu začátek ani konec, ale vidím na tom ten kousek, co se týká šílených euroúředníků a jejich choromyslných metod špatné vlády a škodlivého řízení. Tak o tom kousku na který dohlédnu mluvím. Opět tak, jak to píšeš - čím víc lidí si to bude uvědomovat, tím větší máme naději.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Evropská Unie škodí lidskému zdraví
PříspěvekNapsal: sob, 20 črc 2013, 11:51 
Offline

Registrován: stř, 21 led 2009, 20:05
Příspěvky: 59
Nojo, Pepo, je to tak, jak píšeš.
Mnoho tisíc let, některé prameny uvádějí až desítky tisíc let, se několik mimozemských, a několik pozemských skupin poměrně úspěšně na sobě nezávisle angažují v prosazování svých cílů, kterým je povětšině ovládnutí lidstva jako celku.
Snad nejdůležitějším prostředkem k ovládnutí lidí byl vynález peněz, někdy před cca 6000 lety před Kristem, kdy jejich pomocí byl ze svobodného člověka udělán otrok.
A EU, světová banka, světový policajt a podobné věci, jsou tu proto, aby lidi rozdělovali, štvali proti sobě, aby se lidi vůbec nezabývali myšlenkou, odkud a kam jdeme, co je v našem nitru.
Tyto síly ví, že v těchto letech je poslední šance lidstva s tím něco udělat(probudit se ze spánku), a proto je jejich aktivita na maximální míře.
Že je dávno vyřešen problém s energií(viz vynález Nikoly Tesly)? Že je farmacie jako celek záměrná dezinformace a manipulace? No a co, když se tím necháme krmit?
S některými věcmi nic neuděláme, s některými ano, kromě jiného třeba to, že je nebudeme energeticky živit(což je jeden z důvodů manipulace lidí).
Často to tu psala Ivana, že jedna z nejdůležitějších věcí je uzdravit sebe sama, to je myslím největší rána všem těmto agresorům. Zbavit sebe sama strachu, bloků, a pod.

Mirek

_________________
Vše je jen stav mysli.


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Evropská Unie škodí lidskému zdraví
PříspěvekNapsal: ned, 21 črc 2013, 8:48 
Offline

Registrován: stř, 18 úno 2009, 15:22
Příspěvky: 245
Máš pravdu Mirku. Možná ta cesta jak se zbavit strachu a vlivu manipulace je nenechat se manipulovat. Tisk, mediální zpravodajství, seriály ...když ti někdo stokrát ukazuje lež, opakovaná lež se stává pravdou.Copak svět je jen samá katastrofa, copak jsou tu jen lumpové a podvodníci( dříve se o nich psalo jen malým písmem v černý kronice) a pak to podvědomně tu PRAVDU (vždyt to neustále ukazují žé ) očekávám a bojím se, že mne okradou, přepadnou, že proti státu a hajzlum nemám šanci nic udělat...začít u sebe jako já. Nikdo kdo je negativní u mne nevydrží, nesnese pohled na někoho, kdo už se enbojí, mluví otevřeně a nepomlouvá, závist vede k zásti a ta mu nedovolí snést pomyšlení, že nemůže, nemá čím by ti uškodil a proto jde sám dál, škodit jiným, ale častěji začne věřit, nejdříve tobě a pak se přestane bát a vezme na sebe riziko a začne věřit druhým, a oni začnou věřit jemu...víš, tolikrát jsem to viděl kolem sebe, že pro mne to není nic zvláštního. Je to tak jednoduché nehodnotit a každýmu nechat to svý, i ted, když jsem psal tyto články, jen popisuji co vidím, jako bych psal o stromu, že je zelený, ale to přece nemusím nijak hodnotit, nijak k tomu zaujímat postoje či emoce. Hodněkrát mi totiž říkají, hodnotíš, ano, jestli je hdnocení, že když řeknu, strom je zelený, tak ano, at si to myslí a potvrdím jim to. Ale je to hodnocení, když jsem neutrální? Takhle s tím můžete začít. Nebojuji, měním jen sám sebe. Víte, tolikrát jsem psal, že dodržování základních pravidel, nekrást, mluvit pravdu, soucítit, děkovat, prosit, milovat,...není zázrak, ale uzdraví vaše těla i duše. Skutečně dokáže vyléčit i rakovinu, ekzémy, ledviny, žlučník...a SPOLEČNOST,ZEMI,VESMÍR


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Evropská Unie škodí lidskému zdraví
PříspěvekNapsal: ned, 21 črc 2013, 16:46 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pát, 14 čer 2013, 12:02
Příspěvky: 140
Promiň mi, Šamane. Zaujalo mě, jak jsi psal o stromu, že je zelený a že to není hodnocení. Lidské oko vnímá stromy jako zelené, ale jsou opravdu zelené? Člověk barvě, kterou kdysi dávno přisoudil stromům, říká zelená a předává to dalším generacím. O moři říkáme, že je modré. Je voda modrá? Tak co je tedy pravda?

_________________
Dřív jsem sem chodila pod přezdívkou elena6.


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Evropská Unie škodí lidskému zdraví
PříspěvekNapsal: pon, 22 črc 2013, 10:06 
Offline

Registrován: stř, 18 úno 2009, 15:22
Příspěvky: 245
A právě, to je to hodnocení. Vím, že každý vnímá barvu individuálně, že jen jsme si určitou část spektra nazvali tou a tou barvou, ale nehodnotím, proč to udělali, kdy to udělali a ani nehledám pravdu. Jakmile začneš koukat co uděli jiní a hlavně přemýšlet o tom, zaujímáš stanovisko, hodnotíš, zda to je a nebo není dobré. Já jen vnímám, že to je. Můžu vnímat, zajímat se, jak co udělli, jak se k něčemu dobrali, a poučit se z jejich chyb. Skrze své svědomí, necítit, to uděli špatně (oni, venku) ale já to cítím jinak, pro mne to je nepřijatelné, protože...ale to je muj pocit, tak jim ho nevnucuji. Co když to pro ně bylo to nejlepší? Ale o tom už nepřemýšlím, copak mohu někoho hodnotit, říkat někomu co je pro něj dobré a zlé. To je jen pro mne dobré, jen pro mě. To je to proklamované, nic necítit, nehodnotit. Časem zjistíš, že vše co se to jeví jako zlá rána osudu, bylo vlastně pro tvé dobro. Už jsem to tu psal. Nehledám pravdu, není, je jen vědomí, vesmír, inteligentí energie a zbytek je jen výplod, produkt našeho ega, mozku ale né duše. Duše nehledá, ta ví, ta je neustále napojena na akašu, vědomí, Boha. Ona je Buh. úsvit.


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Evropská Unie škodí lidskému zdraví
PříspěvekNapsal: pon, 22 črc 2013, 10:10 
Offline

Registrován: stř, 18 úno 2009, 15:22
Příspěvky: 245
Jen na doplnění. Tvuj prst, i kdyby jsi ho amputovala. stále bude tvuj prst, a kdyby mohl samostatně žít, copak už by to nebyl tvuj prst. I kdyby k němu narostlo celé tělo, ten prst navždy zustane tebou. Tvá duše je ten Boží prst. Copak už pak přestane být Bohem.Všichni ho máme v sobě. Proto jsme..


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Evropská Unie škodí lidskému zdraví
PříspěvekNapsal: stř, 31 črc 2013, 12:44 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pát, 14 čer 2013, 12:02
Příspěvky: 140
Já nevím, Šamane, ale když se poučuješ z něčích chyb, tak musíš to něco jako chybu vyhodnotit, zhodnotit tak i situaci u sebe, a následně se toho vyvarovat. Čili hodnocení se nevyhneš.

Stejně tak, když souhlasíš s něčím, co už někdo před Tebou hodnotil, vyjadřuješ s tím souhlas a i když nepátráš po tom, proč to bylo vyhodnoceno zrovna takhle, svým souhlasem to vyhodnocuješ pro sebe kladně, nebráníš se tomu.

Nehodnocení si představuju tak, že člověk všechno přijímá tak, jak je, ale nepotřebuje to ani pojmenovávat. Čili nepotřebuje říkat, že strom je zelený, nepotřebuje ani pojem strom, nepotřebuje ani znát rozlišení stromu od květiny atp. . Vlastně nepotřebuje slova jako taková, nepotřebuje pocity a cítit (protože když má něco radši, už to hodnotí, nepotřebuje cítit vůni ani zápach, vnímat to, že mu něco chutná nebo nechutná, nepotřebuje ani vidět, protože by jinak porovnával a hodnotil, co vidí), nepotřebuje žít.

Neznám člověka, který by nehodnotil, ale už jsem potkala lidi, kteří tvrdili, že nehodnotí, a přitom hodnotili pořád něco. Nejdřív jsem si myslela, že podvádějí, ale asi všichni ne, asi si jen neuvědomují, že hodnotí stejně jako ostatní, ale bojí se toho a nechtějí to vidět. Přesvědčí sami sebe o tom, že nehodnotí, i když hodnotí. Vidí se jako že nehodnotí, ale zároveň hodnocení vidí u všech okolo.

Proč je špatné hodnotit? Proč se toho bojíte? Kde to vůbec vzniklo, to pachtění se po nehodnocení? Přijde mi to jako pachtit se po dokonalosti.

_________________
Dřív jsem sem chodila pod přezdívkou elena6.


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Evropská Unie škodí lidskému zdraví
PříspěvekNapsal: stř, 31 črc 2013, 12:59 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pát, 14 čer 2013, 12:02
Příspěvky: 140
Když si amputuju prst, tak postupně buňky v něm odumřou a stane se mrtvým. Sice pořád bude částí, která ke mně patřila, ale bude mi k ničemu, je mrtvý, začne se rozkládat a hnít. Je-li moje duše amputovaná část Boha, pak Bůh ve mně už taky není, stejně jako život není v mrtvém prstu.

_________________
Dřív jsem sem chodila pod přezdívkou elena6.


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Evropská Unie škodí lidskému zdraví
PříspěvekNapsal: stř, 31 črc 2013, 16:04 
Offline

Registrován: čtv, 11 srp 2011, 18:03
Příspěvky: 353
Lenka. píše:
Já nevím, Šamane, ale když se poučuješ z něčích chyb, tak musíš to něco jako chybu vyhodnotit, zhodnotit tak i situaci u sebe, a následně se toho vyvarovat. Čili hodnocení se nevyhneš.

Stejně tak, když souhlasíš s něčím, co už někdo před Tebou hodnotil, vyjadřuješ s tím souhlas a i když nepátráš po tom, proč to bylo vyhodnoceno zrovna takhle, svým souhlasem to vyhodnocuješ pro sebe kladně, nebráníš se tomu.

Nehodnocení si představuju tak, že člověk všechno přijímá tak, jak je, ale nepotřebuje to ani pojmenovávat. Čili nepotřebuje říkat, že strom je zelený, nepotřebuje ani pojem strom, nepotřebuje ani znát rozlišení stromu od květiny atp. . Vlastně nepotřebuje slova jako taková, nepotřebuje pocity a cítit (protože když má něco radši, už to hodnotí, nepotřebuje cítit vůni ani zápach, vnímat to, že mu něco chutná nebo nechutná, nepotřebuje ani vidět, protože by jinak porovnával a hodnotil, co vidí), nepotřebuje žít.

Neznám člověka, který by nehodnotil, ale už jsem potkala lidi, kteří tvrdili, že nehodnotí, a přitom hodnotili pořád něco. Nejdřív jsem si myslela, že podvádějí, ale asi všichni ne, asi si jen neuvědomují, že hodnotí stejně jako ostatní, ale bojí se toho a nechtějí to vidět. Přesvědčí sami sebe o tom, že nehodnotí, i když hodnotí. Vidí se jako že nehodnotí, ale zároveň hodnocení vidí u všech okolo.

Proč je špatné hodnotit? Proč se toho bojíte? Kde to vůbec vzniklo, to pachtění se po nehodnocení? Přijde mi to jako pachtit se po dokonalosti.

To "správné" nehodnocení se tak úplně do slov nevejde :-).
Proč se výhýbat hodnocení je ale docela vyslovitelné: hodnocení znamená vztah, vztah znamená vazbu, vazba znamená připoutání a kontakt k něčemu. Že to nemusí být dobré je asi jasné.
Jak správně nehodnotit se ale vysloví hůř. Není to o lhostejnosti a není to o ignorování dobrého a zlého, je to o kousek dál, než můžou slova. Je za tím paradox, asi nejen jeden a ty se do slov většinou moc nevejdou.
Jestli se ti chce, najdi si třeba Patandžaliho, jogasutra, mělo by to někde na webu být. Psal o tom moc pěkně.
A jestli o tom chceš víc mluvit, zkus založit vlastní vlákno. Toto vlákno jsem si přál vyhradit právě naopak pro hodnocení, jmenovitě pro negativní hodnocení "zlé" evropské unie ;-).


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 21 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz