Fórum Tety Kateřiny

Krásný sluníčkový den Vám přeje Teta Kateřina
Právě je čtv, 28 bře 2024, 15:39

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 17 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: MOJE MODLIBY
PříspěvekNapsal: pon, 03 pro 2012, 19:45 
Offline

Registrován: stř, 18 úno 2009, 15:22
Příspěvky: 245
Chápete, že máte v sobě částečku božství. S tím se dá souhlasit. Ale to božství je jedno, u všech stejné. A kde je potom vaše individualita. Nebo si myslíte že ve vesmíru je jiná boží energie, v nás je jiná??? Ale až se dotknete jednoty nejste...jste i nejste, pouze zůstane vaše božství.
Když vám něco vadí, nedělejte to. Ale vše je správné, tak jak vám může něco vadit. Je to jen ve vaší mysli. projev ega. Ego zmizí, zmizí i mříže kolem vás, které jste si postavili sami. Ale dokud jste za mřížemi, nevidíte svět venku, pouze záblesky. Nemůžete, protože by jste se cítili omezení ve své svobodě. Už jsem to tu psal několikrát v jiných tématech. Nejvyšší svobodu dosáhnete, až se jí vzdáte. Teda na vysvětlenou, až se vzdám všeho a řeknu stan se vůle tvá...pak už nic nechci,už není nic co bych nemohl, ale to už je o něčem jiném. Psal jsem nedávno, že už jsem se tuhle v noci smířil se smrtí. Né přestal se bát, ale smířil.Kdyby za chvíli dopíšu a přijde, nebudu nic cítit, jen lásku a důvěru. Vše přichází v pravou chvíli. a moje nastala. a budu se snad i na hlas smát. Jako tuhle, když jsem si uvědomil, že stále ještě se dokážu nazlobit, rozčílit ale patří to k mé duši, je to ještě v ní a musel jsem se držet, aby toto zjištění mě nerozesmálo nahlas. Ještě to mám v sobě a je to zábavné. Miloval jsem se za to. Jaká omezení ještě existují aby mě omezila v mé svobodě. Jsem spokojený a lididičky nic bych neměnil. Přál bych vám tu svobodu zažít. Ale kolem mne říkají, že nemůžu tohle a tamto. Ano ,nemůžu, když to tak chtějí vidět. Ano nejím maso, ale né proto že nechci, ale proto, že nemám chut, a já si dělám co chci a když mi něco nechutná, tak to nejím. Jo svoboda pánové, to je žrádlo. Umřít si kdy chci a ještě se tomu smát. Já už mohu říci ano, protože píšu o tom, co jsem si už prožil. Nenapsal jsem to náhodou ( a na sto pro vím, že se mi to nestalo náhodou), jen se zamyslete, jak moc jste nesvobodní. ted v tuto chvíli máte se rozhodnout, umřít a nechat všem lidem jejich svobodnou vůli aby si odžili své životy a do nich patří i to, že nedodělané vaše VAŠE NEDODĚLANÉ VĚCI dodělají, protože to tak bylo dané. A vy si jen řeknete, stan se vůle tvá. A kdo z vás byt nakrátko nepomyslí, že by chtěl to a to dodělat. A kdo je víc svobodný. Kdo je víc svázán povinostmi, které mu určuje ego, a nebo já, který má povinnost jen ke svému vědomí, aby zůstalo čisté. Pro neznalé, moje zodpovědnost se tím nezmenšuje, právě naopak, o to je větší.Vy třeba nevidíte čím škodíte druhým a já i to musím hlídat, abych neuškodil...Musíte si ale každý projít cestu, kdy se budete učit chápat, že vše je správné a děje se to k vůli vám. JEN K VŮLI VÁM. Říkává se, že až něco pochopíte, tak vám andělé sešlou zkoušku, aby si vás vyzkoušeli. Prdlačku, jednou pochopíte, že vše se děje jen k vůli vám, a andělé vás nezkouší, jen když neobstojíte vám ukážou a pouze vám, že jste si to jen SOBĚ NALHÁVALI.ale nic jste se zatím nenaučili. Oni vás nepřeskušují, oni vám jen ukazují, kde ještě nejste OK.oni moc dobře ví, kde nejste ok. Ale to říkám potichu, nechte je, at to říkají dál, že vás andělé zkouší. Oni na to sami přijdou, že se zkoušíme sami.Jožka


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: MOJE MODLIBY
PříspěvekNapsal: úte, 04 pro 2012, 6:28 
S tím požíváním masa se zkus sám vyzkoušet, jaké budeš mít pocity, když si představíš, že budeš dlouhodobě někde, kde je jídlo opravdu nedostupné a jediné, co po deseti dnech o vodě, kdy už padáš hlady a únavou (předpokládám, že nejsi breatharián :smile: ) seženeš k požití, bude řízek. Jen řízek. Krásně upečený, voňavý, čerstvý...... Jen představa... :smile: Prostě se před Tebou objeví na talíři, připravený s příborem, jen zakousnout... Co budeš cítit.
Lidi jsou hrozně rozmazlení dostatkem a neumí si vážit prosté skutečnosti, že mohou jako těla existovat . Proto si mohou s jídlem různě experimentovat, "hrát " si na makrobiotiky, vitariány, vegany, fruktariány, breathariány... a na druhé straně se bát a ohrnovat nos a pohrdat masem, sladkostmi, mlékem atd...
Jedna parta lidí řekne, že maso je tělu prospěšné a zdravé, druhá ho strhá pod obraz a návdavkem mu přiřkne takřka smrtící účinky. Další parta zas sentimentálně líčí utrpení zvířat, ale utrpení rostlin a jiných lidí ji už nezajímá... Jedna parta lidí se snaží ostatní lidi léčit (lékaři), ale druhá parta jejich snahy kritizuje a trpící a nemocné lidi štve proti nim (léčitelé), takže dnes už člověk, který onemocní a jde k lékaři v něm, díky působení jiných "dobrých" duší nevidí spásu a naději, ale podvodníka, kterému na něm osobně vůbec nezáleží, ale chce vydělávat na jeho bolesti... .. pak jde k léčiteli, kde zase platí za jeho léčbu.... když má štěstí, tak se uzdraví, když ne, tak se řekne, že to byla jeho karma, nebo že se málo snažil..... Divní tvorové, tvořící chaos, ti lidé... :smile:

Neodpověděl jsi mi, kde vidíš Ježíše, díky tomu, že ve svém hmotném životě chtěl aktivně změnit svět a každého jednotlivce k obrazu svému...


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: MOJE MODLIBY
PříspěvekNapsal: úte, 04 pro 2012, 19:51 
Offline

Registrován: stř, 18 úno 2009, 15:22
Příspěvky: 245
Myslím si, že ani on nepomáhal všem na potkání. Jsou to jen mé dohady, ale myslím si že on moc dobře chápal a věděl, kdy má a může pomoci a kdy pomoc není, ba je lepší ji odmítnout. Ale ono je to jinak. On nemusel, byl na tom lépe než já, a přesto ani já už nepotkávám zlo mezi lidmi. tací lidé aníž musím neco dělat tu už nejsou pro mne a proto je nepotkám. Ani on nemusel potkat, bylo mu dáno osudem...proč jsem byl nemocný, a on odpověděl, abych tě mohl vyléčit. Ten člověk za ním přišel sám, neb mu to před narozením slíbil. Víš napadá mě takový příměr. Koluje na internetu, že jsou mezi námi andělé, a ty mi nazýváme přáteli. Trochu to poopravím. Ty adělé se jmenují lidé. Všichni. Anděl přijde a něco tě učí, dává ti učební látku, kterou se máš naučit. A ty ho přijmeš a učíš se. Nepoučila jsi se, ještě jsi nezvládla celou látku a přide další anděl, člověk, a doučí tě, co je ještě potřeba. Stále jsi ještě nepochopila celou látku, tak přijde další a znovu tě doučuje. Jeden se má naučit pomáhat lidem a jeho anděl přijde a nechá si pomáhat. Přijde mu do cesty člověk, který pomoc potřebuje. Pak další a další a ty stále nechceš přijmout, že jim nemůžeš pomoci, tak tě začnou zneužívat, a znovu a znovu dokud se nenaučíš říci né, a nepochopíš, že oni pomoc nepotřebují.I oni přece mají v sobě Božství. Ale dokud jsou tu lidé, kteří chtějí pomáhat, tak musí být andělé, kteří tu pomoc potřebují.Ale TY TU POMOC NABÍZÍŠ, oni tě jen následují. Myslíš že né, tak se podívej kolem sebe, ženy alkoholiků nebo obráceně si zase najdou alkoholíka a zase...Já když léčím tak neslibuji nic, zeptám se, co je trápí a pak se rozhodujeme co použijeme, aby se dozvěděli proč. Vše někde má svůj důvod, a záleží pak už jen na nich, zda udělají co jim doporučím a nebo né. Andělé nám podávají pomocnou ruku, a jen já rozhoduji, koho do svého života pustím, jakého anděla. Zda to bude anděl zachránce a vytáhne mne z vody, nebo anděl lásky a zapálí lásku v mém srdci, nebo anděl zloděj abych pochopil, že já jsem někde vzal více než on vzal mně. a nebo anděl smrti, přesně v tu chvíli co přijde je to ta chvíle kterou jsme si my sami vybrali a on nám přišel splnit naše přání. A jen my rozhodujeme, koho do svého života vpustíme. Ale doslovně, proto já si nemusím dělat ochranu, Ježíš si nemusel dělat ochranu, proč, protože potkáváme jen ty anděle, které máme potkat. Proto Ježíše vyhledávali jen ti, kteří už byli připraveni ho přijmout. Ale nemysli si, i já třeba potkám anděla, který mi rozbije hubu, ale záleží na mě, zda budu chtít oplácet a nebo si říkat , čím jsem si to zavinil, co jsem ještě nepochopil. A právě proto si nedělám ochranu. vy si ji třeba děláte, a pak ti andělé k vám nemužou. Já raději své učitele přijímám a snažím se poctivě učit. Možná zvládnu učivo o dva roky dříve( o dva životy) a nebo složím, když budu dobrý žák, závěrečnou zkoušku už tento rok (v tomto životě) kdo ví, ale už se těším na své anděle a říkejmo jím třeba přátelé. Já už to vím ze své zkušenosti, co nemusím potkat to se mi vyhne, stejně jako Ježíšovi. tyhle duchovní zákony platili tehdy i dnes. jožka


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: MOJE MODLIBY
PříspěvekNapsal: úte, 04 pro 2012, 19:56 
Offline

Registrován: stř, 18 úno 2009, 15:22
Příspěvky: 245
PS: Jen si vzpoměn, jak jsem říkal, že každý přehánění pro hovado dobré jest. Potřebuje moje tělo jídlo, tak mu dám, co zrovna mám. Mohu-li si ale vybrat, pak si vybírám podle chuti. Klidně sním i maso, a pochutnám si, proč né. Mám mléčnou alergii, ale když nebude nic jiného k jídlu, tak proč né mléčný výrobek. Ale důležité je, bez výčitek a nebo tajně někde v ústraní. To nemám zapotřebí, před sebou se neschovám. Jíst se musí, tak proč se stydět, žé. Nic nepřehánět.


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: MOJE MODLIBY
PříspěvekNapsal: úte, 04 pro 2012, 20:33 
saman píše:
A právě proto si nedělám ochranu. vy si ji třeba děláte, a pak ti andělé k vám nemužou. Já raději své učitele přijímám a snažím se poctivě učit.


Toto by mělo být napsáno velkým písmem. :love4:

Díky za povídání.


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: MOJE MODLIBY
PříspěvekNapsal: ned, 09 pro 2012, 13:06 
Offline

Registrován: stř, 18 úno 2009, 15:22
Příspěvky: 245
Jen dovětek.
Bože prosím tě o…, děkuji ti za to že mi žehnáš, děkuji ti..,děkuji ti za…, Bože prosím…
Kolikrát jsem to slyšel, kolikrát jsem to řekl i já.
Bůh stojí vedle mne a jen čeká až ho přijmu, vzpomínáte, už jsem to tu psal, ale…
Neustále, vždy a všude je s námi. Nikdy nás neopouští, máme od něj vše, žijeme v jeho hojnosti, v jeho milosti a požehnání. Všichni a vše, a jen na nás záleží kolik toho přijmeme. Záleží jen na nás kolik z něj vpustíme do sebe. Až ho dokážeme v pustit dovnitř, až nebude stát vedle nás , ale v nás, nebude nic co nemáme a nebo nemůžeme udělat. Jen na tobě záleží kolik ho přijmeš, 5% nebo 99%, stačí ale jen i ten nejslabší hlásek pochyb a nejsi otevřený, nemůžeš .. a ani tamto. Až ho dokážeš přijmout pak stačí jen pomyslet a máš… a jsi… Vzpomínáte, sám mi to řekl, né já ale ty jsi mě opouštěl .. svými pochybama jsem mu nedovolil vstoupit, on stál a stojí vedle mne a já se odvrátil. Dobrá zpráva, stojí vedle každého z vás, i těch co nevěří, co se odvrátili na 100%, trpělivě čeká až ho přijmete, nevěříte, vy přece věříte, vy přece už víte, Tak si jen na chvíli přejte, aby zítra vedle vašeho domu stálo nové auto, přesně to co chcete. Jestli nezapochybujete, jestli nebudete chtít vědět, jak to udělá, nebudete přemýšlet zda je to možné, pak nepochybujete a je vaše. Už ted vám gratuluji. Ale i ten nejslabší hlásek, který ti řekne, to nejde… a nejde to. Nebojte se, neopustil vás kvůli tomuto vašemu malichernému přání, to vy jste ho opustili a neuvěřili, že on může, neuvěřili, že NÉ ON ALE VY MÁTE BOŽSTVÍ V SOBĚ. MÁTE SE MODLIT K SOBĚ A NEHLEDAT HO JINDE. STAČÍ HO JEN VPUSTIT A JSI…BŮH.
ŽEHNEJTE SI SAMI SOBĚ. KDO UVĚŘÍ STANE SE
Na jiném webu jsem napsal, že…před narozením jsem si přál něco prožít, s někým, a stvořil jsem si k tomu ten správný okamžik, vesmír(přesněji jsem napsal, že jsem si stořil tento vesmír abych se do něj mohl narodit a vysmáli se mi), přesně toho koho jsem měl potkat a on mi slíbil, že mi to dá, tak se sem narodil a nebo ještě narodí do tohoto mého vesmíru, abych ho mohl potkat a něco mě naučil. Každého koho jste potkali či potkáte už znáte, akorát si to už nepamatujete. Je ale hodně těch, co mají stejná přání jako vy, a proto se do stejného vesmíru narodilo mnoho jiných, ale ty nepotkáte, nemusíte si nic říct. Proto je tolik Napoleonů mezi námí. Teda těch co si to pamatují. Vtip je v tom, že ano, všichni jimi mohli být, jen každý Napoleon byl jiný. Stejná událost, stejní lidé, on byl vyhraněná osoba a proto se na něm nejlépe naučíme něčemu, ale vždy byl trochu jiný, laskavější, víc důvěřoval a v podání jiného byl zase vzteklejší. A každý kdo chtěl zažít přesně takového se narodil k tomu, kdo ho tak zahrál, vše je jen role, je to divadlo života…V příštím životě se třeba i vy narodíte jako Napoleon, ted jste se něco naučili a v příštím životě už máte na to zahrát si roli Napoleona. A nebo matky Terezi. Nevěříte, věřte…Mě už co se děje mi začíná dávat smysl, a moje náhody už nejsou náhody, dějí se mi zázraky a víte kdo je dělá, kdo o ně žádá a kdo je dělá…zkuste to jako já, něco chci udělat, nebo nevím jak se rozhodnout…udělejte to jako já a vpuste ho dovnitř. Máte na to svoji intuici. Stejnou jako já, stejnou jako včera, kdy jsem šel z práce a měl hlad. Přemýšlel jsem (hlavou, logikou) co rychlého k obědu, nejím nějaký čas maso, ale napadlo mne, koupit rohlíky a nějaký párek, ale zeptal jsem se své duše, intuice a nic, byl jsem chvíli v klidu a na nic nemyslel, jen na cestu kudy jdu a najednou jsem slyšel hlásek, udělej míchaný vejce. Co myslíte, že jsem měl k obědu.
Krásný adventní čas a spokojenost v duši, marmonii a klid všude kolem vás vám všem přeji …vpuste ji dovnitř. Jožka


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: MOJE MODLIBY
PříspěvekNapsal: ned, 09 pro 2012, 14:15 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob, 04 úno 2012, 16:39
Příspěvky: 151
:thumb: i vám krasný advent přejí. :hello:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 17 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz