Fórum Tety Kateřiny

Krásný sluníčkový den Vám přeje Teta Kateřina
Právě je čtv, 28 bře 2024, 21:00

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 24 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: MMS
PříspěvekNapsal: sob, 08 úno 2014, 16:21 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pát, 14 čer 2013, 12:02
Příspěvky: 140
Poradil by mi někdo, kde koupit výhodně MMS?

Je lepší MMS1 nebo MMS2?

A ještě jednu otázku bych měla. Když se bere třeba MMS a Chlorella nebo zelený ječmen, neblokuje MMS účinky Chlorelly a zeleného ječmene?

Děkuju.

_________________
Dřív jsem sem chodila pod přezdívkou elena6.


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: MMS
PříspěvekNapsal: sob, 08 úno 2014, 21:15 
Offline

Registrován: sob, 23 říj 2010, 21:53
Příspěvky: 53
Ahoj, mms ti můžu poslat, jestli chceš. Mám i mms2, ale mě z něho bývalo špatně tak ho neužívám. od chlorelly stačí dvouhodinový odstup a ničemu by to nemělo vadit.


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: MMS
PříspěvekNapsal: ned, 09 úno 2014, 0:02 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pát, 14 čer 2013, 12:02
Příspěvky: 140
Ahoj Igi,

děkuju moc. Ty MMS prodáváš? Jestli ne, stačí jen odkaz, kde se dá koupit.

_________________
Dřív jsem sem chodila pod přezdívkou elena6.


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: MMS
PříspěvekNapsal: ned, 09 úno 2014, 0:03 
Offline

Registrován: čtv, 11 srp 2011, 18:03
Příspěvky: 353
Lenko, opravdu to chceš užívat?

přikládám citaci z internetu pro ty, kdo nemají příslušné znalosti chemie:

Na stránkách poradny http://www.celostnimedicina.cz/mms-mira ... lement.htm jsem objevil jeden z mála věcných a logických argumentů proti MMS:
Lidé se v naší poradně přírodní medicíny občas ptají na názor ohledně přípravku MMS (miracle mineral supplement). V českém překladu by to mělo znamenat „zázračný minerální doplněk“. Pravda ovšem může být zcela opačná, než je oficiální výklad „zázračného“ účinku. Smísením obou látek v přípravku MMS a následným požitím je totiž do těla dodáván dioxid chloru (chlordioxid).
Chlordioxid ClO2 = jiné názvy jsou: oxid chloričitý, chlorine dioxid
Nás bude zajímat spíše pochopení skutečných zdravotních souvislostí:

Chlordioxid (ClO2) je nestabilní látka, která se rozpadá na velmi reaktivní atomární chlor a dva samostatné atomy kyslíku, což jsou velmi agresivní oxidační volné radikály, na rozdíl od molekulárního kyslíku O2 (kyslík, který dýcháme). Chlor i kyslík ve své prchavé atomární (nikoliv stabilnější molekulární) podobě se mnohem razantněji vážou na organické látky, které je obklopují, a tím je významně poškozují. Tato vlastnost je využívána k průmyslové likvidaci choroboplodných mikroorganismů.
Je ale pošetilé se domnívat, že tyto agresivně reagující atomy chloru a kyslíku dokáží v lidském těle rozpoznat, na co se mají vázat (a tím i zničit či poškodit) a co mají zachovat naživu.

Poznámka navíc:
Chlorování vody ve vodárnách vede ke vzniku chlorovaných organických látek. Jejich stopová přítomnost v pitné vodě zatím širokou veřejnost příliš nezajímá, ale pokrokem alespoň je, že už se o tomto problému ví. Viz např. informace o trihalomethanech s pravděpodobným rakovinotvorným účinkem ve výše uvedeném odkazu z wikipedie. Některé chlorované organické látky nejsou těkavé a z vodovodní vody nezmizí prostým odstátím, jak si část veřejnosti stále namlouvá.
Kde je možná prvotní problém:
Velká část lidí už dávno ztratila přírodní dar intuice. V poslední době je stále zřetelnější, že mnozí lidé ztrácí i to, čemu se jednoduše říkávalo „zdravý selský rozum“. Výměnou za to začali věřit kdejakému publikovanému podvodu a pak se diví, že mají stále více závažných životních problémů.
... Má-li někdo z našich čtenářů touhu léčebně nebo preventivně užívat žíravinu chlordioxid (schovaný za lákavým názvem „ zázračný minerální doplněk“), ....

konec citace webových zdrojů

Tedy - na kloktání je to docela prima, na dezinfekci zánětů a infekcí na povrchu těla taky. Do žaludku bych si to nelil.
Poleptání žaludeční sliznice při rozumném ředění nebude nijak závažné, nic než mírná nevolnost by hrozit nemělo, ovšem léčebné účinky nejspíš taky ne. Ještě tak jako rizikový lék pro žaludeční vředy, kdyby někomu nezabraly antibiotika, nebo tradiční ruská terapie půlitrem vodky :wink: Fakticky je to prostě agresivnější dezinfekce a reálně dokáže prostě jen to, co může dokázat agresivní dezinfekce.
Jo a v drogeriích se ta základní látka dřív prodávala běžně za pár korun na hubení plevele :-).

Ahoj
Karel


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: MMS
PříspěvekNapsal: ned, 09 úno 2014, 0:36 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pát, 14 čer 2013, 12:02
Příspěvky: 140
Děkuju, Karle. No, nějaký znalosti chemie bych měla mít :confused1: , taky jsem tomu nedůvěřovala, ale potkala jsem pár lidí, kterým to pomohlo a pomáhá. Značným ředěním si vysvětluju, že snad tak nebezpečné by to být nemělo. Ale zda-li to v těle nenapáchá nevratné škody, to nevím.

_________________
Dřív jsem sem chodila pod přezdívkou elena6.


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: MMS
PříspěvekNapsal: ned, 09 úno 2014, 19:15 
Offline

Registrován: čtv, 19 úno 2009, 21:00
Příspěvky: 61
Mě neustále překvapují různé bylinky... Třeba když na mě leze nějaké nachlazení nebo chřipka, koupím si tinkturu echinacey, a ještě ten den mě to z 50% vyléčí a druhý den jsem skoro zdráv. V podstatě zázrak. A to se většinou píše, že by se to mělo užívat jako prevence, že to přímo nemusí moc pomoct. Blbost, zahoďte coldrex a utíkejte pro echinaceu.


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: MMS
PříspěvekNapsal: pon, 10 úno 2014, 19:28 
Offline

Registrován: stř, 18 úno 2009, 15:22
Příspěvky: 245
Statistiky v usa dokázali, že chlorování vody vede o 60% nárust vzniku infarktu a mrtvice (to jsou čísla 5 let po tom, co se v oblasti začalo chlorování vody, V celých usa se situace opakovala, proto to zakázaly. Bohužel se na to přišlo až o mnoho let po chlorizaci vody. U nás stále chlorujem, stále máme první místa, nikoliv na olimpiádě ale v žebříčku statistik infarktu a mrtvice) proto se to v usa už nedělá,Nesmí. Cholor vysráží tuky z krve na jejich stěny laicky řečeno. MMs přímo uvádí, že se to používá na desinfekci vody, duležité je, že se to ředí, něco jako homeopatikum, pak to hlavně nabudí organismus aby se čistil sám. Proto to funguje. Není to zázračný, ale na mnoze učinný produkt. Jenže pro mne zase jen berlička, proto já osobně doporučuji, ale nepoužívám. Já jsem pro vlastní přičinění se o své zdraví. Doporučuji, mms 2 je učínější, ale proto drastičtější pro pacienta.Nevolnosti, zvracení, motání se, střevní problémy...u každého ruzně.doporučuji 1


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: MMS
PříspěvekNapsal: úte, 11 úno 2014, 13:20 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob, 04 úno 2012, 16:39
Příspěvky: 151
A co tak vlaštovičník-je to všelék po ,kterém šlapeme v létě na zahrádě ? Je spousta návodu jak vyrobit tinkturu sám doma na intern.str. Je to kus přírody a ne chemické látky :sunny:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: MMS
PříspěvekNapsal: stř, 12 úno 2014, 21:18 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pát, 14 čer 2013, 12:02
Příspěvky: 140
Děkuju všem. Já jsem už nechtěla řešit, zda MMS zkoušet či ne, protože to je pořád ano - ne - ano - ne, a tak pořád dokola. Jen jsem si ho chtěla koupit, abych se hnula z místa.

Mně se nějak celý tělo rozpadá, proto jsem o něm uvažovala. Nejde o nachlazení, ale bolí mě klouby, dělají se mi fleky na těle a taky jsem myslela, že se tím zbavím vnitřních plísní. Taky je to prý dobrý na roztroušenou sklerózu a tak podobně.

Halynko, jak se používá ten vlaštovičník? Já ho znám jen na bradavice.

Na nachlazení mi nevíc a nejúčiněji pomáhá čaj z květů černého bezu, vlastnoručně natrhaný a nasušený. Echinaceu jsem si chtěla pěstovat, ale asi to zas nevyjde, uvidím.

_________________
Dřív jsem sem chodila pod přezdívkou elena6.


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: MMS
PříspěvekNapsal: úte, 18 úno 2014, 0:59 
Offline

Registrován: čtv, 08 dub 2010, 19:59
Příspěvky: 7
Lenka. píše:
.... bolí mě klouby, dělají se mi fleky na těle ....


.... a nemuzes mit boreliozu .... ?

Kdysi me taky bolely kouby a delaly se mi fleky po tele... a co jich bylo ...


Nahoru
 Profil E-mail  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 24 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz