Fórum Tety Kateřiny

Krásný sluníčkový den Vám přeje Teta Kateřina
Právě je čtv, 28 bře 2024, 11:12

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: sebevražda, odchod do světla a černá díra
PříspěvekNapsal: úte, 18 zář 2018, 9:39 
Offline

Registrován: ned, 18 říj 2015, 8:32
Příspěvky: 3
ahoj. tohle téma je takové trochu víc husté.

partner spáchal sebevraždu, neboť mě miloval, ale nedokázal to žít. naše duše napojené, láska neskutečná, ale na vyšší úrovni. tady dole to on neuměl žít - pouze výčitky, snaha o změnu mě, neustálá kritika všeho.
poté co ukončil život jsem to konzultovala s katkou, neb jsem nevěděla, co přesně potřebuje, aby odešel. odpuštění od nás měl. potřeboval, aby odpustil on mně - OK. stalo se.

mezi sebevraždou a pohřbem následovalo období, kdy se ke mě choval úplně stejně, jako když tu byl - v určitých chvílích štěstí a když jsem něco udělala jinak, než on si představoval, hněv a kritika. naučila jsem se k tomu přistupovat s pochopením a asertivně, jinak by neodešel.

když jsem jela autem a měli jsme naší poslední komunikaci na téma: smuteční řeč na pohřeb, jedna jeho část - ta která odešla do světla, byla nakonec spokojená, že jsem to tak hezky napsala a nachystala včetně hudby... a odešla (pohřbem se to pak jen uzavřelo)

jenže pak tam bylo něco, čemu nerozumím - zlo, které vůbec nevím, zdali vlastně pramenilo z něj. byla to velká rozpínající se černá díra, která se mě pokusila schlamstnout a stáhnout pryč. ve chvíli, kdy se to začalo dít, mě napadla spásná myšlenka, stala jsem se božím světlem, všepohlcujícím světlem a láskou, a ta díra se stáhla (rozhodně nezmizela)

co to bylo?
odchází duše do světla a to hnusný z ní do tý černnoty?
máte s tím někdo nějaké zkušenosti?

děkuji moc!

mějte se krásně! ivana


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: sebevražda, odchod do světla a černá díra
PříspěvekNapsal: úte, 25 zář 2018, 23:28 
Offline

Registrován: pon, 19 pro 2011, 0:15
Příspěvky: 14
dobrý večer Ivano,

práci a komunikaci s ne/mrtvými, s odváděním duší a dalším souvisejícím tématům se věnuji již několik let a mohu vás ujistit, že duše, tj. jedna jednolitá bytost se nemůže po úmrtí fyzického těla rozdělit vedví, jedna část odejít do Světla a druhá tady zůstat. dále je třeba si jednoznačně říct, že nejen z terapeutického hlediska, ale především z hlediska Božích, nebo chcete-li Vesmírných či Univerzálních zákonů je sebevražda výsledkem patologie, která nevznikla "teď", tj. v okamžiku sebevraždy či v rámci její přípravy, ale táhne se jako taková karmická červená nit rodovou linií a možná i vlastními inkarnacemi po několik generací. soudě z těch několika informací, které ke svému zemřelému příteli uvádíte, je bohužel evidentní, že u něj byly patologie velmi silné a vycházely především z rodu a z problematického vztahu s rodiči, předpokládám, že především s matkou, což se potom dále prohloubilo na problematický vztah s ženami vůbec. můžeme to jakkoli omlouvat či zdůvodňovat, ale skutečnost zůstává taková. prosím neberte to nijak osobně, ačkoli z nějakého důvodu jste právě vy dva byli až do jeho smrti spolu a je skutečně pravděpodobné (potvrdit nemohu, protože si neberu právo bez svolení a ověření konkrétní případ sledovat), že vaše karmy mají něco společného.

asociace černé díry je docela znepokojivá, ať už v té úrovni, že se to skutečně stalo (viz například film Duch/ The Ghost), anebo i v případě (zdůrazňuji čistě teoreticky), že by se to třeba stalo pouze ve vaší fantazii, která by vycházela z úrovně vašeho vědomí. v žádném případě nechci vaši zkušenost jakkoli zpochybňovat či dokonce zlehčovat, protože v obou možných případech je na pováženou. jelikož jsem váš konkrétní případ dále neprověřoval a spíš odpovídám na základě mých dosavadních zkušeností, doporučuji pomocí nějakého důvěryhodného zdroje/ terapeuta prověřit, nakolik a v čem konkrétně váš vztah se zemřelým partnerem, ale i ona zkušenost s černou dírou souvisí s vaší osobní karmou, či karmou vaší rodiny. možná ještě pozor na to stávání se Božím světlem... největším hříchem dnešní doby není vražda (z pohledu společnosti možná a určitě to nezpochybňujme, ale teď se bavíme o jiné úrovni), ale pýcha. protože oním "hříchem" není míněn nějaký přečin jednotlivce, ale energie, která působí proti Božím zákonům vůči sobě samému. podobně jako sebevražda... vlastní myšlenkou a slovem je možno si přitáhnout cokoliv. blahobyt, správného partnera, anebo nepříjemnosti, hlad, nemoc, i tu černou díru. přesto jako okamžitá ochrana je Boží světlo určitě spolehlivý nástroj.

pokud už víte, jak pracovat sama na sobě a pro sebe, nezbývá než s pokorou pokračovat dál. jakkoli tato formulace zní klišoidně, není lepšího doporučení. přeji vám co nejvíc lásky a světla na vaší cestě!

_________________
David
http://www.davidsommer.cz
http://www.energo-mentalni-terapie.cz
david.sommer@email.cz


Nahoru
 Profil E-mail  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz