Fórum Tety Kateřiny

Krásný sluníčkový den Vám přeje Teta Kateřina
Právě je pát, 29 bře 2024, 0:35

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 13 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Jiná energie, když se zasvěcení reiki "nepovedlo"?
PříspěvekNapsal: sob, 25 pro 2010, 18:21 
Offline

Registrován: sob, 25 pro 2010, 18:11
Příspěvky: 3
Ahoj všem,
omlouvám se za zmatený název, nenapadl mě lepší :sunny:

Před dvěma lety jsem absolvovala zasvěcení do reiki 1. Bohužel, zasvěcovatel mi vůbec nebyl sympatický (nehledě na to, že byl poměrně drahý :confused: ), ani jeho názory mi nebyly milé... no, utéct se ze semináře už nedalo. Prožila jsem zasvěcení tak, že jsem cítila hrooozně silný tlak na jednu z vrchních čaker (ajé, vypadlo mi jméno, zkrátka šílený tlak směrem do hlavy). Ale od té doby žádná "detoxikace", žádné změny, žádný pocit že se něco změnilo... ani když jsem o energii poprosila, zkusila ji procítit, vůbec jsem nikdy nic necítila, ani žádný dobrý pocit, zkrátka nic, ani žádné výsledky :neutral: Tak jsem asi po roce práci s reiki vzdala s tím, že to asi nebude to pravé ořechové pro mě.
Přitom nemám s prací s energií zas takový problém, např. dokážu pocítit energii stromů, kamenů, živlů, takže s vírou v realitu těchto věcí problém opravdu nemám... ale reiki prostě jakoby pro mě neexistovala, nefungovala. Ale nijak mě to nemrzelo, říkala jsem si, že na mě třeba čeká něco jiného, vhodnějšího.

Nedávno jsem narazila na informace o Ra-Sheebě a hned jsem měla pocit, že je to ono (miluji Egypt a vše s ním spojené, dráčky..), a nahlásila se na dálkové zasvěcení do jedničky ještě v tomto týdnu k sympatické paní. Teď mě ale přepadají takové pochyby, jestli to třeba nebudou jen vyhozené peníze, jestli nejsem vůči zasvěcovacím energiím třeba nějak "imunní" a zablokovaná :dunno:

Co si o tom myslíte? Není nějaká možnost, jak by se někdo mohl "podívat" jak na tom třeba jsem, jestli je a v čem by mohl být problém?

Mockrát děkuji za každé slůvko a radu...


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jiná energie, když se zasvěcení reiki "nepovedlo"?
PříspěvekNapsal: sob, 25 pro 2010, 18:58 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: čtv, 16 dub 2009, 19:10
Příspěvky: 116
Bydliště: Brno
ahojky :sunny:

nu, můžu ti jen sdělit svoje dojmy, když jsem byla "zasvěcena" do Reiki I já, taky jsem nic necítila při zasvěcení a pak mi také nešla energie, asi to pro mě nebylo to pravé ořechové :smile: , takže jsem letos přišla na to, že existuje nějaká shamballa a to mě velice oslovilo, takže mám zasvěcení do shambally. Jen ti chci říct, abys sledovala svoje pocity, pokud už jsi napsala, to ... k jedné sympatické pani... řekla bych, že je to signál pro tebe...

Na to Reiki jsem se tenkrát přihlásila spíš tak ze zvědavosti, co to asi bude... tak se mi dostalo jen toho, co jsem vlastně chtěla - vlastně nic :smile:

myslím, že tohle pro tebe bude to pravé, tak vymaž z mysli obavy a prostě se jen nech vést svými pocity, ty jsou vždy správné :thumbleft:

držím pěsti v tvém dalším postupu :sunny: a přeji krásný vánoční čas :love4: :hello:


ještě bych k tomu dodala, že žádné zasvěcení samo o sobě nestačí, je to práce sama na sobě na celý život :sunny:

_________________
:sunny: stížnosti vyřizují v kanceláři s nápisem "BOŽÍ VŮLE" :sunny:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jiná energie, když se zasvěcení reiki "nepovedlo"?
PříspěvekNapsal: stř, 29 pro 2010, 0:04 
Offline

Registrován: sob, 25 pro 2010, 18:11
Příspěvky: 3
Milé Sluníííčko :o)
Mockrát děkuji za Tvá slova! Tak to mám za sebou :o) Pěkný zážitek. Celý svět se se mnou zatočil, bylo to takové vznášivé, pak jsem hnedka jako na povel usla :lol: Jsem zvědavá, jak to bude dál :o)
Ještě jedno Ti děkuji :)


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jiná energie, když se zasvěcení reiki "nepovedlo"?
PříspěvekNapsal: stř, 29 pro 2010, 12:08 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: čtv, 16 dub 2009, 19:10
Příspěvky: 116
Bydliště: Brno
Milá Dracicko :sunny:
tak gratuluju ke krásným zážitkům ze zasvěcení :sunny: , teď prostě jen naslouchej svým pocitům a snaž se je "použít" ve svůj prospěch :thumbleft: a to, že jsi hned usnula, to si myslím, že bylo proto, aby k tobě mohli přijít duchovní bytosti a vše ti ještě znásobit :angel3: , přeji ti vše krásné a dobré :love4: :hello:

_________________
:sunny: stížnosti vyřizují v kanceláři s nápisem "BOŽÍ VŮLE" :sunny:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jiná energie, když se zasvěcení reiki "nepovedlo"?
PříspěvekNapsal: stř, 29 pro 2010, 22:27 
Offline

Registrován: pon, 08 bře 2010, 23:49
Příspěvky: 141
http://karolinaloskotova.blog.cz/1003/proc-jsou-zasveceni-podvod-od-ceho-se-odviji-skutecne-schopnosti-doporucuji


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jiná energie, když se zasvěcení reiki "nepovedlo"?
PříspěvekNapsal: stř, 29 pro 2010, 22:50 
Offline

Registrován: sob, 25 pro 2010, 18:11
Příspěvky: 3
Tohle se snad už probíralo na každém fóru. Nevím co se tím zrovna tady snažíš říct... :o) Každopádně vzhledem k povaze autorčiných příspěvků (rady typu házejte do vody střepy skla, protože pořezané nohy dětí jsou lepší než sedmiletá smůla a následná blokace přístupu na web všem lidem, kteří si s ní dovolují u některého článku nesouhlasit) opravdu nedokážu tuhletu slečnu brát vážně :o)
Mimochodem, slečna sice propaguje, že zasvěcení má být zadarmo, ale jinde zase protlačuje byznys nějaké své kamarádky, která si za jedno sezení výkladu karet bere cca 500,- ...


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jiná energie, když se zasvěcení reiki "nepovedlo"?
PříspěvekNapsal: pát, 31 pro 2010, 3:23 
diamant píše:


http://www.youtube.com/watch?v=6l_jBJ3yEMM&feature=related


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jiná energie, když se zasvěcení reiki "nepovedlo"?
PříspěvekNapsal: pát, 01 črc 2011, 15:46 
Offline

Registrován: pon, 27 črc 2009, 17:14
Příspěvky: 1
Zasvěcení proběhne vždy.
Mé zkušenosti
:
Od narození jsem na vozíku.
Když jsem byl na zasvěcení do reiki 1 nic jsem necítil.
Reiki mnou začalo proudit až po několika měsících.


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jiná energie, když se zasvěcení reiki "nepovedlo"?
PříspěvekNapsal: čtv, 06 úno 2014, 19:31 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pát, 23 led 2009, 13:51
Příspěvky: 99
Bydliště: Domažlice
Ahojky mám dálkové zasvecení do Rasheeby je to super


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jiná energie, když se zasvěcení reiki "nepovedlo"?
PříspěvekNapsal: pát, 07 úno 2014, 11:11 
Offline

Registrován: stř, 18 úno 2009, 15:22
Příspěvky: 245
Jsem ten co vnímá energie bytostí, etérických, nehmotných. Několikrát jsem se setkal z bílími bytostmi, které nám reiki předali. Přišli vždy, kdy jsem je nečekal, aby i pomohli. Proto vím, že i když někdo nezasvěcený do reiki se naučí rituál zasvěcení a bude třeba i částečně chybně zasvěcovat, zasvěcení proběhne. Stačí jen jeho přání zasvětit a přání toho druhého zasvěcení přijmout. On je jen kanál, skrze který ho oni bytosti zasvětí. Tak že, když jsi ho nechtěla, nemáš ho. V opačném případě ano. Jen nechápu, proč se stále srovnáváte s někým, kdo mněl něco, prostě jsme individuální a většina , když se neumí poslouchat a vnímat, nic necítí. Teprve po mnohaměsíční prácí s energií se naučím vnímat své tělo a energie a pak teprve ucítím jak mnou proudí, poznám už podle pocitu v rukách zda je tam zánět atd. Ale mne to trvalo taky nějaký rok. Jen jsem se nebloknul pochybnostmi.


Nahoru
 Profil E-mail  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 13 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz