Fórum Tety Kateřiny

Krásný sluníčkový den Vám přeje Teta Kateřina
Právě je čtv, 28 bře 2024, 18:10

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 7 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Návštěva Shambally
PříspěvekNapsal: sob, 01 říj 2011, 13:17 
Offline

Registrován: sob, 23 říj 2010, 21:53
Příspěvky: 53
Dnes ráno když už jsem nespal a ještě jsem jen tak ležel, jsem si z ničeho nic vzpomněl na jednu z mála informací co vím o Shamballe, že to je město andělů někde v himalájích, tak jsem se tam zkusil dostat a najednou jsem měl silný obraz himalájských hor s přízemní mlhou a viděl jsem přicházet dva anděly, kteří mě potom léčili, bylo to dost silné málem jsem se z jejich lásky rozbrečel. Tak mě napadá jestli by mi třeba Shamballa nefungovala i bez zasvěcení, nebo co to vůbec bylo co jsem zažil, díky?


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Návštěva Shambally
PříspěvekNapsal: sob, 01 říj 2011, 14:24 
.
Shamballa může fungovat i bez zasvěcení druhým člověkem, může si jí člověk přitáhnout a jakoby se zasvětit "sám".

Víc nevím, ve městě Shamballa jsem nikdy nebyla.

:hi:


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Návštěva Shambally
PříspěvekNapsal: sob, 01 říj 2011, 19:33 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte, 16 čer 2009, 19:31
Příspěvky: 50
Možné to asi skutečně je, mám podobnou zkušenost, ale ne se Shamballou. Važ si toho, nestalo se to jistě jen tak... Možná Ti andílci jen pomohou uvědomit si, co to ta pravá láska vlastně je. Teď trochu odbíhám k jinému vláknu, ale já myslím, že rozumíš, co mám na mysli :-) Poznáš sám, co bude následovat, rozhodně to v člověku zanechá hodně hlubokou stopu, tedy budu-li to brát podle sebe. Okusit bezpodmínečnou lásku je skutečně nepopsatelný zážitek, to se dá jen procítit :color: p.s. Shamballu nemám.


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Návštěva Shambally
PříspěvekNapsal: sob, 01 říj 2011, 20:42 
Offline

Registrován: sob, 23 říj 2010, 21:53
Příspěvky: 53
venuse píše:
myslím, že jsi zažil spíš léčení shamballou nikoli zasvěcení

na meditaci shambally jsem byla u Lightworkera Míly Bubníka, když byl tady ve svém rodném Děčíně na návštěvě a také jsem viděla město Shamballu, šlo však o léčení a ne zasvěcení

zasvěcení je dražší a po něm je člověk schopen sám léčit

Však já si nemyslel, že to je zasvěcení :wink: Myslel jsem to tak, že už možná nepotřebuju zasvěcení abych se mohl Shamballou léčit, když mě už léčili.


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Návštěva Shambally
PříspěvekNapsal: sob, 01 říj 2011, 21:57 
Offline

Registrován: sob, 23 říj 2010, 21:53
Příspěvky: 53
venuse píše:
asi tě léčili málo, debile

nevím proč mi nadáváš a za to že nechápeš smysl vět nemůžu já, ale ty :wink: a za jednu krátkou návštěvu se toho taky nedá zas tolik vyléčit :-P


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Návštěva Shambally
PříspěvekNapsal: ned, 02 říj 2011, 21:07 
Offline

Registrován: čtv, 19 úno 2009, 21:00
Příspěvky: 61
Igi píše:
Dnes ráno když už jsem nespal a ještě jsem jen tak ležel, jsem si z ničeho nic vzpomněl na jednu z mála informací co vím o Shamballe, že to je město andělů někde v himalájích, tak jsem se tam zkusil dostat a najednou jsem měl silný obraz himalájských hor s přízemní mlhou a viděl jsem přicházet dva anděly, kteří mě potom léčili, bylo to dost silné málem jsem se z jejich lásky rozbrečel. Tak mě napadá jestli by mi třeba Shamballa nefungovala i bez zasvěcení, nebo co to vůbec bylo co jsem zažil, díky?

víš, nemusíš dávát rovnítko mezi jednu channelovanou energii a jedno místo...


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Návštěva Shambally
PříspěvekNapsal: čtv, 12 črc 2012, 18:07 
Offline

Registrován: stř, 18 úno 2009, 15:22
Příspěvky: 245
víš, možná a asi tě ani neléčili,pouze ti posílali lásku. To bájné místo nesouvisí se zasvěcením do žádné energie, a tím že něco vidím,cítím atd neznamená, že jsem a nebo musím být do něčeho zasvěcen. Kdyby jsme byli čistí, bez negativních amocí, bez emocí a tužeb, dokázali jen cítit čistou lásku...pak nepotřebujeme žádné zasvěcení a můžeme vše..léčit, pomáhat, žít...třeba ve tvém případě, proč chceš další zasvěcení a nebo po něm toužíš. Neříkám že né, že to není tvoje cesta. Jedna moje pravda už ale dávno objevená je, že když budu podminovat, až to a to, pak budu takový a takový...vždy budeš mít svý až,až,až. Nepodminuj, bud to chci a nebo nechci. Proč chceš zachránit svět, léčit, proč, proč cítíš ten můj výkřik...svět nepotřebuje další léčitele, další zachránce.Svět potřebuje lásku. Jožka


Nahoru
 Profil E-mail  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 7 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz