Fórum Tety Kateřiny

Krásný sluníčkový den Vám přeje Teta Kateřina
Právě je čtv, 28 bře 2024, 16:46

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 11 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: vhodnost shambally
PříspěvekNapsal: sob, 18 čer 2011, 14:43 
Offline

Registrován: ned, 12 čer 2011, 20:35
Příspěvky: 22
Hezký den jsem po prvním kurzu Reiki,zajímá mě Shamballa a ráda bych do ní pronikla, můžete mi poradit, někde jsem se dočetla že Shamballa může ublížit, že má spoustu cestiček a když s tím neumíš tak je zle. já myslela že to je kladná energie a nikam kam by ti to uškodilo tě nepustí? díky za všechny rady a typy. :smile:

_________________
"s láskou má svět naději"


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: vhodnost shambally
PříspěvekNapsal: sob, 18 čer 2011, 21:06 
Offline

Registrován: úte, 12 led 2010, 22:21
Příspěvky: 116
Bydliště: Olomoucko
Rada?.. Nespěchej.

Třema našem mistrová nám říká: "Dokud nemáš dostatečně silný trubky, Niagáru skrz sebe neprotlačíš."

Dokud nejsi zkušená a zběhlá v používání reiki, nespěchej. :hi:

_________________
Nevím kam jdu, ani co mě čeká, ale vím, že jsem na cestě a moc se těším na to co poznám...


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: vhodnost shambally
PříspěvekNapsal: pon, 20 čer 2011, 9:18 
Offline
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: úte, 30 pro 2008, 14:27
Příspěvky: 204
Shamballa je velice silná energie, která dokáže vše, co není v rovnováze do rovnováhy dát.
Kdo je připraven, tedy ten, kdo na sobě procuje nějakou dobu tady dole ví, že veškerý vývoj probíhá skrze změny. Ty ovšem většinou lidem nejsou příjemné. Proto někteří říkají, že Shamballa může "ublížit". Neboť to jako ublížení vnímají.
Například: Nemáme -li v rovnováze třeba momentální patrtnerský vztah nebo máme práci, za kterou podle nás nedostáváme přiměřenou odměnu, může se stát, že po zasvěcení přijdete o partnera i o práci, aby to vytvořilo prostor pro nový vyvážený vztah a pro práci, za kterou bude odměna přiměřená. Já to nevnímám jako ublížení, ale jako výhru. :wink:
Pokud ale člověk nemá v sobě v tomto směru porovnáno, co je pro něj skutečně dobré a co ne, není podle mne na Shamballu připraven. Zasvěcení do Shambally pak pro něj nemá ten patřičný účinek...protožeho to prostě nepustí tam, kde by to neustál a nebo to pro něj celé může být příliš velká pecka, kterou bude jen složitě ustávat.
Je to prostě pro ty, kteří jsou ochotni a připraveni na sobě pracovat.
Není podmínkou mít před tím zasvěcení do Reiki nebo čehokoliv, ale jakékoli zkušenosti třeba jen s meditacemi, nebo komunikací s vyššími bytostmi, jsou , myslím důležité. Protože ať se po Shambale bude dít cokoli, nemůže vám už nikdo, včetně Mistra, pomoci cokoli řešit. Budete si muset umět pro odpovědi a rady umět dojít tam nahoru sami. Protože v těchto úrovních, kde se Shamballa pohybuje, máme už tak specifické úkoly a cíle, že by jakákoli rada sdola, mohla člověka zavést na nevhodnou cestu.

_________________
Vždycky všechno může být taky úplně jinak.
web: www.tetakaterina.cz
e-mail: tetakurzy@seznam.cz
facebook: Teta Kateřina- Kateřina Pokorná


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: vhodnost shambally
PříspěvekNapsal: pon, 20 čer 2011, 11:57 
Offline

Registrován: ned, 12 čer 2011, 20:35
Příspěvky: 22
:flower: děkuji

_________________
"s láskou má svět naději"


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: vhodnost shambally
PříspěvekNapsal: úte, 21 čer 2011, 21:06 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte, 16 čer 2009, 19:31
Příspěvky: 50
... i já děkuji... Okusila jsem jí, naprosto mne fascinovala, ale zatím si stále nejsem jista tak, jak při zasvěcení do R1 a R2, kde to bylo spontánní, tam jsem se doslova nahrnula. U Shambally přemýšlím více, zda na to mám... Už Reiki mi dala život dohromady - ve smyslu rozvodu apod, ale děkuji za to, jelikož to bylo nutné!! Díky Shamballe, kterou jsem dostala poslánu jeden večer, jsem našla odvahu to začít řešit a ten večer jsme se dokázali domluvit. Shamballa mne naprosto učarovala, jen zatím těch událostí je tolik, že pokud by přibyli další, už nevím, jestli bych to vše dokázala ustát. Ikdyž... ;-) Dá se to Katko otestovat takhle na dálku?? Kdysi na jednom kurzu jsi mi kyvadlem odkývala, že R3 už bych mohla podstoupit (a to je už rok), ale ani tam jsem zatím nedošla, více mne to teď láká k Shamballe... :thumb:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: vhodnost shambally
PříspěvekNapsal: úte, 21 čer 2011, 22:36 
Offline

Registrován: pon, 02 úno 2009, 10:31
Příspěvky: 2
Měla jsem za sebou Reiki I.II. a ptala jsem se Kateřiny, jestli je vhodné jít do Shambally, protože mě to dost táhlo. Odpovědela mi podobně, jako teď tady. A já prostě věděla, že mám jít na Shamballu. Hotovo.
Byla jsem v té době v dost obtížné osobné situaci a navíc čerstvě po porodu syna.
Ale cítíla jsem se na to. A těšila se.
Zasvěcení úžasné, pár dní po jsem si to fakt užívala a pak se začaly dít věci. A je to přesně o tom, jak tady píše Kateřina, dává se do rovnováhy to, co v rovnováze prostě není. A pokud to nění hodně - dává se to hodně :upside:
Musím se přiznat, že jsem měla slabé chvíle, kdy jsem už fakt nemohla.... nechci tu pitvat detaily, ale myslím, že mi hůř předtím v životě nebylo. Jenže :nono: stále jsem měla na paměti, že je všechno vpořádku....že tohle jsem přece chtěla a je třeba to vydržet a vyčistit a nechat odejít, aby mohlo začít něco nového.
Rozšířily se mi obzory a teprve až teď, v těchto dnech, uvažuji o dalším kroku Shambally. Reiky používám, ale prozatím cítím, že chci víc Shambally.
Taky je nutno říct, že kromě toho "strašnýho", co se u mě následně odehrálo v rozmení cca 3/4 roku, mě Shamballa nesmírně obohacuje o hloubku vnímání, je to mnohem širší dimenze, a i když se věci "čistí" a jakoby to bolí, už si dokonce dokážu uvědomit, že to nebolí, ale že se to právě rovná do rovnováhy a není třeba se trápit a zoufat, protože vdzuch je potom mnohem čistší a věci srozumitelnější :bend:
Pravda ale je, a nevím, jak to mají ostatní, že se i víc cítím oddělená od ostatních, tedy od těch, se kterými jsem doposud byla, a naopak potkávám lidi nové, ale jakoby víc jsem sama se sebou. A synem samozřejmě :love2:

Myslím, že tu správnou chvíli poznáš :angel3:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: vhodnost shambally
PříspěvekNapsal: stř, 22 čer 2011, 19:03 
http://www.youtube.com/watch?v=R_w4HYXuo9M

Obrázek




ObrázekObrázek

:laughing2:


Naposledy upravil Orlation dne sob, 05 lis 2011, 2:56, celkově upraveno 1

Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: vhodnost shambally
PříspěvekNapsal: pát, 04 lis 2011, 22:25 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned, 01 srp 2010, 9:19
Příspěvky: 53
http://www.youtube.com/watch?v=i9XMhYIBU70

:love5:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: vhodnost shambally
PříspěvekNapsal: sob, 05 lis 2011, 22:57 
Offline

Registrován: čtv, 08 říj 2009, 14:50
Příspěvky: 26
Pěkný večer.
Nedá mi to,abych alespoň malinko do této debaty nepřispěla.Mám R3.Šest let jsem a podotknu,že docela pravidelně, pracovala s Reiki.....letos,po smrti mého muže,jsem se dostala do mrtvého bodu......přestala jsem s energií pracovat.
Řešila jsem spoustu věcí,snažila se "rozjet",ale moc to nešlo...jen povinnosti bez možností odpočinku.....Byla jsem i u kartářky...kartičky tenkrát neodpověděly,byla jsem i podle nich v bodě zastavení...něco si uvědomit,ale co??
Ta samá kartářka mi po 14dnech poslala pozvání na zasvěcení do SH I. já ani nevěděla nic bližšího,znala jsem tento název jen od terapeutky,která celou dobu pracovala s manželem,touto energií mu hodně pomohla....i při umírání....
Šla jsem.Přiznám se,že jsem byla hodně zvědavá,ale spíš než zasvěcení mne zaujali lidé,kteří spolu se mnou přišli....Za další měsíc další pozvánka,tentokrát na SH II....šla jsem opět.Bylo to ale jiné...ne lidé,sešli jsme se stejná zkupina,ale prožitek,pocit z energie...při zasvěcení jsem v meditaci tančila,cítila úlevu,klid.
Velmi krásné a čisté.
Hned druhý den jsem v meditaci provedla dvě kamarádky až do chrámu Shambaly.....bylo to tak asi 15minut léčení a pak jsme společně se vrátili zpět(obě se shodly na tom,že se jim ani nechtělo zpět,ta energie byla podle nich úžasná!!!!)
Nechci a ani mi nepřísluší radit,ale....pokud ucítíte,že máte "jít" tak půjdete a nebudete se ptát druhých,jestli jóó a néé.věřte mi.
(ale občas sliším,že zasvěcení je běžnější I. a II.najednou...nevím...u mne bylo zvlášť...a už nyní vím,že 30.listopadu půjdu dál....)
Krásný večer a šťastnou ruku v rozhodování.
Evaš


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: vhodnost shambally
PříspěvekNapsal: sob, 05 lis 2011, 23:02 
Offline

Registrován: čtv, 08 říj 2009, 14:50
Příspěvky: 26
A jéje,češtináři nyní pláčí-2 (!!!!) hrubky a docela velké,no fuj....jsem nechtěně.....český jazyk respektuji a myslím si,že je nutné dodržovat a teď tohle...jak magor.promiňte.no Evaš jsi trubka :read:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 11 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz