Fórum Tety Kateřiny

Krásný sluníčkový den Vám přeje Teta Kateřina
Právě je čtv, 28 bře 2024, 23:29

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 65 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: zasvěcení
PříspěvekNapsal: ned, 11 dub 2010, 14:14 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pát, 23 led 2009, 13:51
Příspěvky: 99
Bydliště: Domažlice
Tak to je dobře Marcelko, že takhle myslíš,protože většina lidí takhle nemyslí...vím to svlastní zkušenosti


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: zasvěcení
PříspěvekNapsal: ned, 11 dub 2010, 14:56 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte, 20 led 2009, 22:21
Příspěvky: 703
Bydliště: Praha
Marcela píše:
Liduš, v zásadě s Tebou souhlasím, ale jen kdyby šlo o nemoci v "běžném" slova smyslu, třeba i závažné, z kterých se dotyčný ne a ne dostat. Ale například takovému slepci od narození nebo vozíčkáři bych se svěřila do rukou docela s klidem, samozřejmě pokud bych o něm měla příznivé reference. :wink: To jen na doplnění. :smile: :hi:


Je vidět, Marcelko, že jsi mne dokonale pochopila.. :wink: :green: :hello:

_________________
Tady a teď...


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: zasvěcení
PříspěvekNapsal: ned, 11 dub 2010, 15:48 
Offline

Registrován: úte, 20 říj 2009, 21:56
Příspěvky: 16
Bydliště: Semily
El :sunny:
trefila jsi hřebíček na hlavičku. :skippy: Souhlasím s tím,co jsi napsala.

S láskou :bend: :littlean:

_________________
Čas není žádná dálnice mezi kolébkou a hrobem, nýbrž místo k zaparkování na slunci.
Dnes žít!
Dnes se smát!
Dnes se radovat!


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: zasvěcení
PříspěvekNapsal: pon, 12 dub 2010, 17:01 
Offline

Registrován: čtv, 23 črc 2009, 21:04
Příspěvky: 60
A proč si tu v tom případě lidé nechávají poslat energii a jemněhmotně léčit a radit od lidí, kteří třeba mají dluhy, jsou bez práce, jsou nemocní, trpí závislostma, nemají rodinné ani partnerské zázemí?


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: zasvěcení
PříspěvekNapsal: pon, 12 dub 2010, 21:03 
no, toď dobrá otázka :headbang: ...protože pro někoho je to jednodušší, pohodlnější...ten človíček vůbec netuší, že mu tím vlastně nikdo nepomáhá, i když ten někdo strašně moc chce, dělá to s nejlepšími úmysli, ale stejně někomu můžeme pomoci jen natolik, nakolik to dovolí on sám sobě.....proč je tu asi tolika lidem tak zle a pořád dokola, i když je jim energie posílána? Prostě proto, že si ještě neumí pomoct sami, ještě jim nedošlo, že za ně nikdo nic neodmaká...také mě napadá, proč si někdo nechává posílat reiki či SH či jakoukoliv jinou energii od tolika lidí najednou a přesto je mu stále nedobře...a nebo se jeho stav na nějaký čas jakoby zlepší, ale za další čas je tu vidět s prosbou o pomoc zas, že se mu to stále vrací....v okamžiku, kdy se mu uleví, mu totiž nějak nedochází, že je to ten správný čas na změny ve svém myšlení, aby si dokázal pomoci sám...poslaná energie komukoliv totiž slouží hlavně jako takové nastartování pro toho, kdo má potíže, aby si dokázal pak už pomoci sám.......je jedna věc, kterou by měl mít každý srovnanou, než se nechává zasvětit do nějaké léčivé energie a to tu, že to dělá pro sebe....to není sobectví, to je začátek uzdravení celku, nejdřív sebe a pak druhé...Země je jako lidské tělo a buňky v těle, to jsme my lidé....jestliže je nějaká buňka v těle nemocná a přesto se neustále snaží léčit jinou nemocnou...jak to cítíte? A jak cítíte, když se jedna buňka rozhodne uzdravit se a pak září zdravím a jenom svým zářením - příkladem dokáže uzdravit, bez jediné snahy, spoustu ostatních buněk.... a když se takto rozhodnou další nemocné buňky, že se uzdraví....? Zkuste si představit to Světlo, které se rozzáří ....a uzdravuje své okolí už jenom tím, že JE..... :sunny: :sunny: :sunny:


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: zasvěcení
PříspěvekNapsal: pon, 12 dub 2010, 23:03 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř, 21 led 2009, 10:34
Příspěvky: 52
naprosty souhlas :thumbleft:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: zasvěcení
PříspěvekNapsal: úte, 13 dub 2010, 0:29 
X


Naposledy upravil Orlation dne stř, 07 pro 2011, 13:24, celkově upraveno 1

Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: zasvěcení
PříspěvekNapsal: úte, 13 dub 2010, 8:21 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte, 20 led 2009, 22:21
Příspěvky: 703
Bydliště: Praha
Souhlasím s Ivankou...a jen ještě dodám, že to, co jsem napsala výše jsem víceméně směřovala na léčitele, které za jejich služby platíme.. :sunny: :hello:

_________________
Tady a teď...


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: zasvěcení
PříspěvekNapsal: úte, 13 dub 2010, 16:57 
Offline

Registrován: úte, 20 říj 2009, 21:13
Příspěvky: 76
Ivanko a ostatní, ani nevíte, jak mi mluvíte z duše. Já sama, snad intuitivně, uvažuju stejně. I když... Někdy jsem si až vyčítala, že toho pro druhé moc nedělám(?), co se týče posílání energií. Ale současně jsem cítila, že to není sobeckost, srovnat nejdříve sama sebe (a že toho mám naloženo!). A vy jste mi ten pocit teď zformulovali. A když to potvrdil i náš Orlík :lol: (to myslím v tom nejlepším slova smyslu)...


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: zasvěcení
PříspěvekNapsal: úte, 13 dub 2010, 19:10 
.


Naposledy upravil elena6 dne pon, 24 říj 2011, 13:26, celkově upraveno 1

Nahoru
  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 65 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz