Fórum Tety Kateřiny

Krásný sluníčkový den Vám přeje Teta Kateřina
Právě je čtv, 28 bře 2024, 13:12

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 8 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Průběh zasvěcování
PříspěvekNapsal: pon, 15 bře 2010, 1:34 
Offline

Registrován: pon, 18 kvě 2009, 9:49
Příspěvky: 10
Ahoj všem!

Mám dotaz. Jsou nějaké potřebné časové rozestupy mezi zasvěcením do 1.+2. a 3. a 4. stupně Shambally, tak jako třeba u REIKI? Už nějakou dobu po zasvěcení toužím. Chtěla jsem jít ke Katce, ale její termíny mi ne a ne zapadnout do mého rozvrhu (navíc je to od mého domova zruky), tak jsem si řekla, že tudy cesta nevede a našla si Mistryni v místě svého bydliště. Z těch, co jsem našla, jsem si tuhle odkývala jako nejvhodnější. I když mi rozum říká pravý opak, něco mě k ní intuitivně táhne, a tak jsem se objednala. Měla jsem zájem o zasvěcení do 1. a 2. stupně, ale ona mi nabídla zasvěcení do všech čtyř. Že to prý odděleně nedělá. 1. a 2. v jeden den, pak si otestuje kdy trojku - tu zasvěcuje na dálku a pak čtyřku zase při osobním kontaktu. Ještě jsem se s takovým postupem u nikoho nesetkala, a tak má můj rozum další pochybnosti :roll: (navíc je to dost levné 1.-4. za 2700,-, což mi přijde taky podezřelé :confused3: ). Taky přemýšlím o tom, jestli linie Mistrů Mistra, který mne zasvětí má vliv na "kvalitu" energie, ke které pak dostanu přístup, jestli se to tak dá nazvat. Možná to jen příliš řeším.... Co myslíte???


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Průběh zasvěcování
PříspěvekNapsal: pon, 15 bře 2010, 7:24 
:sunny:


Naposledy upravil Nikky dne ned, 16 čer 2013, 8:48, celkově upraveno 1

Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Průběh zasvěcování
PříspěvekNapsal: pon, 15 bře 2010, 9:29 
Offline

Registrován: pon, 18 kvě 2009, 9:49
Příspěvky: 10
Ahoj Nikky,

díky za vyčerpávající odpověď. Zkušenosti s energiemi mám (mám asi pět let REIKI II.) a je fakt, že zasvěcení na dálku může být zajímavá zkušenost. Mistryně mluvila o několika dnech rozestupu, což se mi nezdá moc, ale uvidim, jsem rozhodnutá k ní jít, ale jestli to nemá klapnout, tak to stejně neklapne, ne? :wink: Už jsem se jí ptala, jestli je možné si zaplatit a přijít jen na 1.a 2., ale odmítla to, což se mi moc nelíbí, i když je fakt, že když jsem o Sha přemýšlela, vždycky mě napadlo, že bych chtěla všechny čtyři, takže možná je prostě vše jen tak, jak má být :razz: Bude mě zasvěcovat individuálně, což zase beru jako výhodu. No jsem fakt zvědavá, jak to dopadne!


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Průběh zasvěcování
PříspěvekNapsal: pon, 15 bře 2010, 10:13 
:sunny:


Naposledy upravil Nikky dne ned, 16 čer 2013, 8:48, celkově upraveno 1

Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Průběh zasvěcování
PříspěvekNapsal: pon, 15 bře 2010, 10:45 
Offline

Registrován: pon, 18 kvě 2009, 9:49
Příspěvky: 10
Ty takéééé a díííky! :sunny:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Průběh zasvěcování
PříspěvekNapsal: pon, 15 bře 2010, 13:08 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pát, 23 led 2009, 13:51
Příspěvky: 99
Bydliště: Domažlice
KDYŽ TO TAK CÍTÍŠ JE TO V POŘÁDU NÁM NAŠE MISTRYNĚ DALA ROZESTUPY VŽÝDY MĚSÍC MEZI JETNOTLIVÝMI STUPNI..JÁ JSEM STEJNĚ ŠLA AŽ DÝL MEZI 1 A 2 JSEM SI NECHALA ROZESTUP 4 MĚSÍCE TAKHLE JSEM TO CÍTILA JÁ


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Průběh zasvěcování
PříspěvekNapsal: pon, 15 bře 2010, 13:25 
Offline

Registrován: čtv, 23 črc 2009, 21:04
Příspěvky: 60
Já se na to dívám tak, že teoreticky se ti do aury vloží symboly, a to samé probíhá jak u léčení, tak u zasvěcování SH, s tím rozdílem, že při zasvěcení to tam máš pevněji, trvale.. já sama si to vysvětluju tak, že při léčení se to do té aury jen nasype, ale při zasvěcení nasype, přitlačí a vypálí :smile: V podstatě je dle mého jedno, jestli ti nasype hned všechny (třeba i v rozestupech), nebo po menších porcičkách. Prostě je tam budeš mít a bude tě to postupně léčit dle toho, na co budeš připravená. Jako by ti do aury někdo nasázel žárovičky, ale ty se nerozsvítily všechny najednou, ale postupně dle toho, kolik v sobě budeš moct mít energie. Pak bych to jen korigovala, aby to čištění neprobíhalo nepřijatelně rychle.. nevím, jak ostatní, ale ať čistím cokoliv, vždy k tomu doplňuju zmínku, aby to bylo tím nejvhodnějším a nejbezpečnějším tempem a způsobem. Mám pak jistotu, že i když padám na ústa, nepřehnala jsem to.
Ty symboly jsou v podstatě "druh" energie, širší spektrum, čím více symbolů, tím širší spektrum energií přijímáš. A čím sirší spektrum je, tím větší oblast bytí (nemocí, myšlení, cítění, ...) může být léčeno.
Co se týče přístupu tvé mistryně, nevidím v tom problém, já osobně bych šla klidně ještě dál, prostě nasypala tolik symbolů, kolik je pro toho člověka teď potřeba, na stupně bych to vůbec nedělila. Jsem si v tomhle přístupu daleko jistější, že má každý přesně to, co potřebuje. A třeba to klidně u jednoho může být komplet SH4 během jednoho zasvěcení a u druhého ani ne SH1, každý má jinou výchozí pozici.
Jinak.. kdybys na SH3, 4 nebyla připravená, Mistr to pozná, i na dálku, prostě to ten vnitřně člověk odmítne :wink:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Průběh zasvěcování
PříspěvekNapsal: čtv, 30 říj 2014, 7:54 
Offline

Registrován: čtv, 30 říj 2014, 7:47
Příspěvky: 1
jen nevim proc s tema energiema je to takovy,vzdyt kazdy ma svou energii,nevim asi jsem trochu staromodni v techto vecech.

_________________
Join online ccna voice certification training course and wikipedia to pass University of Washington exam in first try. Our best quality APPLE and selftestengine guide you well for real ISM


Nahoru
 Profil E-mail  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 8 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz