Fórum Tety Kateřiny

Krásný sluníčkový den Vám přeje Teta Kateřina
Právě je pát, 29 bře 2024, 1:13

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 65 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: zasvěcení
PříspěvekNapsal: pát, 02 dub 2010, 13:04 
Offline

Registrován: čtv, 23 črc 2009, 21:04
Příspěvky: 60
Ahoj, chtěla jsem se poptat na vaše přístupy/názory. Když někoho zasvěcuju, tak to někdy proběhne v pohodě, já jsem si jistá, příjemce si je jistý. Pak jsou ale situace, kdy já si jsem vnitřně 100% jistá, že je šlověk zasvěcený, i si to ověřím ozkoušením, že mi předá energii, ale on nic necítí. Zajímá mě technický postup, nebo spíš jak se k tomuto pak stavíte vy. Většinou jde o lidi, co jsou si vnitřně jistí, že oni prostě na tohle nefungujou a nejsou stavění. Samozřejmě, že vysvětlím, že to chce někdy trochu času, než to člověk začne vnímat, že vše ale proběhlo v pořádku atd. Přesto zase chápu i jejich nedůvěru v celý ten proces, když se pak nic neděje. Zajímá mě to zajména z toho titulu, že kdybych se rozhodla zasvěcovat za peníze a někdo bude s "mojí" prací nespokojený, jak řešit? Vrátit peníze, nebo nevrátit a trvat si na svém? Zajímal by mě i přístup samotných zasvěcovaných, kdyby tato situace nastala. Díky :wink:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: zasvěcení
PříspěvekNapsal: pát, 02 dub 2010, 13:19 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte, 20 led 2009, 22:21
Příspěvky: 703
Bydliště: Praha
"..Většinou jde o lidi, co jsou si vnitřně jistí, že oni prostě na tohle nefungujou a nejsou stavění..."

,...nechápu, proč se tedy chtějí nechat zasvěcovat ?Když tomu vlastně nevěří? :shock:

_________________
Tady a teď...


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: zasvěcení
PříspěvekNapsal: pát, 02 dub 2010, 13:20 
Jak píše EL :headbang: a taky nevím, proč tyto lidi zasvěcuješ? :angel3:


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: zasvěcení
PříspěvekNapsal: pát, 02 dub 2010, 14:34 
Offline

Registrován: čtv, 23 črc 2009, 21:04
Příspěvky: 60
To je většinou rodina, rodinní přátelé, kamarádi.. zasvětit chtějí, já ověřím, jestli můžu a když nic nebrání, tak zasvětím, proč ne, když tu možnost mám.
Je asi fakt, že kdybych nasadila nějakou cenu, že by se to protřídilo a chtěli by jen ti, co mají skutečný zájem a šli by až ve chvíli, kdy by na to byli opravdu vnitřně připravení. Nicméně i tak si myslím, že obdobné situace nastanou, i když to je za peníze.
Zajímal mě ale názor konkrétně na to, když byste nebyli se zasvěcením spokojení, jestli byste chtěli vrátit peníze. Přemýšlím nad tím, že je to v podstatě normální "práce", služba, a člověk, když není spokojený, měl by mít možnost to nějak "reklamovat". Když ne vrácením, tak alespoň opakováním, nebo jinak.. i když mě teď nenapadá jak.
A zároveň ti, co zasvěcují, jak situace nespokojeného zákazníka řeší?


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: zasvěcení
PříspěvekNapsal: pát, 02 dub 2010, 14:40 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte, 20 led 2009, 22:21
Příspěvky: 703
Bydliště: Praha
To mi připadá, jako bys chtěla třeba reklamovat, že kartářka Ti předpověděla něco, co se vůbec nesplnilo.. :skippy:

_________________
Tady a teď...


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: zasvěcení
PříspěvekNapsal: pát, 02 dub 2010, 15:21 
:sunny:


Naposledy upravil Nikky dne ned, 16 čer 2013, 8:47, celkově upraveno 1

Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: zasvěcení
PříspěvekNapsal: pát, 02 dub 2010, 15:55 
Offline

Registrován: čtv, 19 úno 2009, 21:00
Příspěvky: 61
monkey píše:
Většinou jde o lidi, co jsou si vnitřně jistí, že oni prostě na tohle nefungujou a nejsou stavění.

Je asi fakt, že kdybych nasadila nějakou cenu, že by se to protřídilo a chtěli by jen ti, co mají skutečný zájem a šli by až ve chvíli, kdy by na to byli opravdu vnitřně připravení.



OK, takže zasvěcuješ také lidi, kterým to spíš vnutíš ty nebo okolí, spíš než aby o to měli oni zájem? Jdou do toho jen proto, že to je zadarmo?

Není na tom něco špatně? Neměli by o to oni vnitřně skutečně stát, jít do toho svým srdcem? Ne každý přece musí projít zasvěcením, aby nalezl lépe svou duchovní stránku.


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: zasvěcení
PříspěvekNapsal: sob, 03 dub 2010, 9:27 
Offline

Registrován: čtv, 23 črc 2009, 21:04
Příspěvky: 60
chodí sami


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: zasvěcení
PříspěvekNapsal: sob, 03 dub 2010, 9:48 
monkey :sunny: jakmile dojdeš v sobě k plnému vědomí, v úctě a pokoře ke Stvoření, že ty jsi "pouze a jen " průvodcem zasvěcení a ne ten, kdo je zasvěcovatelem ( nesmí se to stát alibismem v tom smyslu "já nic, já muzikant" ), tak už si nebudeš klást tyto otázky....každý člověk skrze tebe dostane, co dostat má a o tom se zkrátka nepochybuje...je to Vyšší MOC, kdo určuje (zasvěcuje), ne ty...pokud to máš postavené takto před každým zasvěcováním, tak všechny pochybnosti zmizí...odevzdej vždy výsledek do rukou Božích :bend: ....zasvěcením nic nekončí, ale začíná...a pak už jen záleží na každém zasvěceném člověku, zda bude s touto energií skrze sebe pracovat a bude ji rozvíjet či ne, zda si této energie bude užívat hlavně sám pro sebe, aby se učil poznávat sám na sobě, na svých pocitech, co mu přináší .......je to o práci s ní každého z nás a co nám je dovoleno a co sami dovolíme, jak to máme sami se sebou...lidé se často nechávají mást tím, že musí něco cítit...a co to je, to něco? Někdy se může stát, že při posílání člověk "necítí nic" a přitom ten, komu je skrze nás posíláno, za nějaký čas zjistí a nebo okamžitě, že jeho problémy ustoupily...někdo zkrátka "něco" cítí a někdo třeba vůbec ne....a je to jak kdy, čím více s ní pracujeme, tím více a rychleji se dokážeme naladit a dokážeme ihned poznat, že teče...jen je třeba dbát na to, aby byl člověk před zasvěcováním, ale i posíláním sám vyladěn na Světlo... :bend: :sunny: :love3: :angel3: :flower:


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: zasvěcení
PříspěvekNapsal: sob, 03 dub 2010, 13:13 
Offline

Registrován: čtv, 23 črc 2009, 21:04
Příspěvky: 60
ale to já přece vím, Ivanko, nepoučuj mě, děkuji :wink:

poddotaz: jak to máte udělané finančně? Koukala jsem, že přírodní léčitelství jako takové se nedělá na živnostenský list, ale stačí si jen vyžádat IČO, ale zase když je tam pořádání kurzů, tak to už na živnostenský list je. Napadlo mě jen udělat živnostenský list, tam zahrnovat to, co do něj patří a přírodní léčitelství pak dávat jako jiné příjmy. Chtěla bych to mít všechno správně, žádné placení bez paragonů apod., tak by mě zajímalo, jak to mají zařízené ostatní.


Nahoru
 Profil E-mail  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 65 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz