Fórum Tety Kateřiny

Krásný sluníčkový den Vám přeje Teta Kateřina
Právě je pát, 29 bře 2024, 0:11

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 38 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Zkušenosti se SH
PříspěvekNapsal: ned, 22 črc 2012, 10:42 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: čtv, 16 dub 2009, 19:10
Příspěvky: 116
Bydliště: Brno
http://www.duchovnipomoc.estranky.cz/cl ... h-tel.html

Mnoho duší, které jsou účastny současného dění světa, neskutečně trpí a prožívájí velké utrpení na fyzické i duchovní úrovni svého života.
Nepomáhejte těm, kteří o to nestojí. Přestaňte plýtvat svou energií a posunujte kupředu jen ty duše, které mají zájem napravit svá provinění, změnit svůj život, myšlenky a pohled na svět. Věnujte těmto hledajícím duším svůj čas a nasměrujte jejich kroky k otci Stvořiteli. Je ta nejlepší doba na očistu duše. Právě se překlenula druhá polovina Vašeho pozemského roku. Vstoupila do Vašich energií nová, očistná vlna, nový velmi silný proud léčivé energie. Tato energie k Vám mohla začít proudit jedině po patřičném vzestupu vibrací, jen když jste naladěni na vyšší frekvence, budete tuto energii vnímat. .


Proste:

Ježíšíi, s láskou prosím, vstup do mého srdce a požehnej mé duši. Miluji Tě a přijímám s největší pokorou Tvou láskyplnou náruč. Skryj mě ve svém světle a ochraňuj mou duši před Zlem. Amen.

Po této prosbě jste schopni napojit se tak na vysokou energii a přijmout ji do všech svých těl.
S láskou a světlem Archanděl Gabriel

_________________
:sunny: stížnosti vyřizují v kanceláři s nápisem "BOŽÍ VŮLE" :sunny:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zkušenosti se SH
PříspěvekNapsal: pon, 22 říj 2012, 23:24 
Offline

Registrován: pon, 22 říj 2012, 22:07
Příspěvky: 4
velice hezká modlitba. :sunny: Já mám bílí náramek Shambally a cítím se hodně při síle. :yahoo:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zkušenosti se SH
PříspěvekNapsal: stř, 26 čer 2013, 15:34 
Offline

Registrován: pon, 10 čer 2013, 10:03
Příspěvky: 10
Sluniiicko, dekuji...
prave som sa cez google k tomu dostala...
To je to co som hladala a nasla...
Vsetko pride vtedy kedy ma ;)

Pekny den..


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zkušenosti se SH
PříspěvekNapsal: sob, 27 črc 2013, 20:47 
Offline

Registrován: stř, 18 úno 2009, 15:22
Příspěvky: 245
Není nic co bych mohl udělat, není nikdo, komu bych ještě mohl pomoci.
Duše. kdo ji stvořil. Není to náhodou božství v nás. Není dokonalé, a pak, copak božství v nás potřebuje pomoc. Kdo určí, která duše potřebuje pomoc a kterou se nemám zabývat. Samozřejmně určí, moje ego!!!
Semínko na ponožce, přinesl jsem si ho domů. Je to zákon, zákon přírody, zachování života. A kde je svobodná vule. Ve tváři k zákonum, vesmírným zákonům, skutečně máme svobodnou vuli. Vy si mužete vybírat, vy víte, co vaše podvědomí vysílá a přitahuje, víme, co jsme si vybrali při příchodu na zem. Jsme to semínko, musíme se řídit zákony.Vědomí, buh, srkze sama sebe stvořilo realitu a žije v ní. Vše je jeho vule, i my jsme tato realita, je to i naše vule. je jenom jedna vule, směřující k jediné věci, a kde je pak moje svobodná vule. Komu mám pomáhat, není lepší než dát jíst, naučit sít, svým příkladem, děti už tisíce generací kopírují své rodiče.,Rodič, který pomáhá, vede své děti, nepřipraví je pro život, jdou pak proti životu. Prominte, jen taková úvaha proč nepomáhám duším, jen se dělím o tu trochu co vím a rád.


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zkušenosti se SH
PříspěvekNapsal: sob, 03 srp 2013, 6:13 
Offline

Registrován: stř, 18 úno 2009, 15:22
Příspěvky: 245
Je to jinak. Ale i jinak, než si myslíš. Nemáme možnost změnit osud. Ježíšovi bylo dáno (není podstatné proč) aby v další reinkarnaci ( nikdy se sem nemuže narodit přímo vyspělá duše mající vysoké vybrace) posunul lidstvo dále ve vývoji. Kdyby se tu objevil z hury, tak by to nebyl člověk, a člověk se narodí z ženy. A dává mi za pravdu i to, že stejně jako dnes já vidím, že celý život jsem šel po cestě, která směřovala sem, kde jsem. Už jako dítě jsem měl morální zásady, které..A stejně i Ježíš. I když na to se zapomíná. Aby lidé uvěřili a nebo spíše vubec začali uvažovat o jeho poselství, musel dělat zázraky. On nepomáhal druhým tím, že je vyléčil, ale tím, že oni jen byli prostředníky, jak sám říká několikkrát na dotaz proč...odpovídá, kvuli mě...já to upřesním, abych na vás mohl demonstrovat, abych světu ukázal, že tato síla, ten muj Buh existuje. Když dva dělají totéž, není totež. Nepochopíte rozdílu, dokud sami nepoznáte, v čem je rozdíl. A přesto Jan křtitel nám to samé přímo říká. Já vás křtím vodou, a hle přichází ten, který vás bede křtít duchem svatým. Přitom Poté před Ježíšem poklekl a chtěl se nechat pokřtít stejnou vodou, kterou ještě chvíli před tím používal on sám. Přemýšlejte, v čem byl rozdíl.Je to stejné, jako i já dnes chápu uplně jinak,,Stan se vule tvá". Hezké vidte. Nemám svobodnou vuli, Ježíš neměl svobodnou vuli ( na kříži pochyboval proč on, ale přijal to a řekl, že aby se stala jeho, zduraznuji jeho vule), a stejně ani vy nemáte svobodnou vuli. A vidíte, dokud toto nepochopíte, nepochopíte proč jsem napsal, že vás k léčení a pomáhání druhým vede ego, a proč jsem nenapsal, že jen plníte svuj ukol, že to musíte dělat. Znovu, že to MUSÍTE dělat. Ale to je na každém z vás. Pochopíte, nepochopíte. Otázka ale zní, do kdy to musíte dělat?


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zkušenosti se SH
PříspěvekNapsal: sob, 21 zář 2013, 19:54 
Offline

Registrován: stř, 18 úno 2009, 15:22
Příspěvky: 245
Nemáte svobodnou vuli, dokud nepochopíte, do kdy to musíte dělat. Zrovna se dívám na dokument o Budhovi. Dokument české televize. Byl to jen hledající člověk, v dokumentu mluví o tom, co jsem vám psal i já. Obyčejné věci, které zažívá každý, kdo hledá odpovědi, aby stejně jako on, našel odpovědi v sobě. Nalezli klid v sobě, at bouří běsi, kdo vám muže vzít váš klid, když už jste ho nalezli.Zase jen z mé osobní zkušenosti. Psal jsem vám, že při setkání s bohem, jsem nevešel k němu do světla. Sedl jsem si jen v povzdálí a pozoroval, vnímal to světlo. Uposlechl jsem intuici, uklidnil jsem se a zustal sedět. Teprve po mnoha letech mi došlo, proč jsem zustal v povzdálí, aby jsem pochopil, že já jsem buh, já jsem světlo, a začal jsem zářit, vysílat stejné světlo jako on. Pochopil jsem, že není třeba někam jít, zustat stát, nechtít být bohem, pak se jím staneš tam kde jsi. A zase za dlouhou dobu mi došlo, ucítil jsem, že už není on( světlo) a ani já nevysílám světlo, není dvou světel, je jen jedno světlo, i ten prostor mezi námi začal zářit, vše kolem mne, i ve mně i on, i já...
Budha seděl pod stromem a uvědomil si, že askeze nikam nevedla, že stále nenalezl odpovědi na své otázky. Byl špinavý, v rpztrhaných šatech a hladový, na pokraji smrti hladem. Náhle přišla dívka s nedaleké vesnice a dala mu najíst sladké kaše. Stal se zázrak a najednou se objevila...už tolikrát jsem vám říkal, duvěřujte, nic není náhoda. Mě to už funguje mnoho let, potřebuji a dostanu, třeba tu dívku se sladkou kaší, TO NENÍ ZÁZRAK, já už tak žiju, a nebo aspon se snažím. Ale je to ještě mé ego, nechtít vše, uskromnovat se. I toto ego musím ještě rozpustit. Snad ted pochopíš jak jsem to myslel.


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zkušenosti se SH
PříspěvekNapsal: ned, 22 zář 2013, 8:44 
Offline

Registrován: stř, 18 úno 2009, 15:22
Příspěvky: 245
děkuji ti, všem


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zkušenosti se SH
PříspěvekNapsal: pon, 15 lis 2021, 6:10 
Offline

Registrován: stř, 12 kvě 2021, 13:19
Příspěvky: 267
Jordans 4
Jordan Retro 4
Jordan Shoes
Travis Scott Jordan 1
Yeezy Shoes
Yeezy Supply
Air Jordans
Jordan 11s
Jordan 11
Jordans Shoes
Moncler Outlet
Off-White
Yeezy 450
Yeezy 500
Yeezy
Yeezy 700
Yeezy Supply
Off White Shoes
NFL Jerseys
Retro Jordans
Moncler Jackets
Nike Air Jordan
Jordan Shoes
Jordans Shoes
Yeezy 350 V2
Adidas Yeezy
Yeezy
Yeezy 700
Yeezy
Nike Outlet
Yeezy Shoes
Yeezy Foam Runner
Nike Outlet
Nike Outlet
AJ1
UNC Jordan 1
Jordan 13
Jordan AJ 1
Yeezy Supply
Yeezy Zebra
Jordan 5
Jordan 1 Low
Air Jordans
Pandora Charms
Adidas UK
Nike Store
Adidas Yeezy Official Website
Yeezy 350
Jordan 1
Nike Outlet
YEEZY SUPPLY
Nike Shoes
Nike Outlet
Pandora Outlet
Jordan Shoes
Air Jordan 4
Pandora Jewelry
Pandora Bracelets
Adidas Yeezy
Yeezy
Pandora Charms
Nike Outlet
Adidas Yeezy
Air Max 720
Air Jordan 1
Nike Jordans
Jordan 1s
Pandora UK
Nike Jordan 1
Jordan 1
Yeezy Slides
Nike Air VaporMax
Nike Vapormax Flyknit
Air Jordan 1 Mid
Adidas yeezy
Yeezy 350
Nike Shoes
Nike Outlet
Yeezy
NFL Shop Official Online Store
Nike UK
Yeezy
Yeezy 350

_________________
https://www.pandoracharms.uk.com/ Pandora Charms
https://www.adidasuk.uk.com/ Adidas UK
https://www.jordan1.uk.com/ Jordan 1
https://www.supplyyeezys.us/ YEEZY SUPPLY
https://www.pandoracharms.cc/ Pandora Charms


Nahoru
 Profil E-mail  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 38 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz