Fórum Tety Kateřiny

Krásný sluníčkový den Vám přeje Teta Kateřina
Právě je čtv, 28 bře 2024, 23:08

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 43 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Shamballa a změny
PříspěvekNapsal: čtv, 30 črc 2009, 14:46 
:sunny: no mě " hrabe" pořád :sunny: ale je to fajn.....se ségrou se smějeme, že kdybychom v práci a známým vykládaly to, co si povídáme mezi sebou....už by jela rychlá a vezli by nás do Bohnic :sunny:


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Shamballa a změny
PříspěvekNapsal: ned, 02 srp 2009, 0:39 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: čtv, 22 led 2009, 22:22
Příspěvky: 18
Bydliště: Praha
Lady Mira píše:
Tak taky se připojím...
Neměla jsem vize a teď je občas mám. Jednu zde popíši. Jsem v tmavé místnosti, na zdech jsou žluté a červené malované květiny. Uvnitř je chladno a ticho, vůbec se mi nechce odejít. Uvědomuji si, že jsem vlastně zlatá socha s insigniemi a že asi stojím v nějaké hrobce. Zároveň jsem i venkovní pozorovatel, stojím i vně té sochy. Najednou se v rohu něco pohne a ke mně se plazí had. V tom přítmí ho moc nevidím, ale když je u mne a postaví se, vídím, že je to kobra. Ani se nehnu. Jenom jí říkám, že vím, že je hlídačka kamene a že to respektuji. Také se ptám, zda přišla ochránit i mě? Prý ano, a potom se posunula za mne a roztáhla kápi. Od té doby vím, že mě ochraňuje se vším všudy, jen nevím co si mám s tím počít. Mohu však říci, že mé obecné pocity jsou ty, že mě to táhne do minulosti. V poslední době také hodně čtu a pobývám o samotě a nějak netoužím být v kolektivu.

Lady Mira :sunny: :farao:

P.S. někdy si připadám, že mi dost hráblo





No jak tak koukám, tak i cestování sem a tam-astrální už se hýbe v plném znění:-) Chápu, že občas chceš být sama ze sebou, na tom není nic špatného, kolektiv lidí, dokáže někdy také trochu rozházet energii, když v něm nejsou všichni ok. Ta vize minulosti je hezká:-)

_________________
Vše co je nám na světě drahé, je vlastně část našeho života a pravého já:-)

www.angelsworld.wbs.cz


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Shamballa a změny
PříspěvekNapsal: ned, 02 srp 2009, 0:41 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: čtv, 22 led 2009, 22:22
Příspěvky: 18
Bydliště: Praha
Miška píše:
:sunny: no mě " hrabe" pořád :sunny: ale je to fajn.....se ségrou se smějeme, že kdybychom v práci a známým vykládaly to, co si povídáme mezi sebou....už by jela rychlá a vezli by nás do Bohnic :sunny:



Hihi já myslím, že do Bohnic by nás vezli po-vícero kusech:-)) Ale to by museli postavit další léčebnu, jedna by na nás všechny nestačila.. Je zase Miško hezké, že si o tom můžeš povídat se ségrou:-)) Můj brácha občas nestihne můj proslov a doslova a do písmene mne má za cvoka :skippy:

_________________
Vše co je nám na světě drahé, je vlastně část našeho života a pravého já:-)

www.angelsworld.wbs.cz


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Shamballa a změny
PříspěvekNapsal: ned, 02 srp 2009, 7:43 
:sunny: ono to přijde.....nejdřív jsem nemohla o ničem mluvit....docela mě to trápilo...potom jsem našla lidičky na netu...nejdřív na stránkách Duchovní pomoci a pak tady...byla jsem v sedmým nebi...mohla jsem mluvit a ptát se a bylo to normální...pomalu a nenásilně sem semo tamo něco řekla doma....nejdřív mě měli za blázna.....ale s postupe času se trošku začli zajímat o to co dělám.....a dneska...chichi...děcka když je něco trápí tak přijdou a "mamkoooo čaruj" :green: ...i manžel je otevřenější....ono to jde....ale ne něco nutit.... :hi:


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Shamballa a změny
PříspěvekNapsal: stř, 05 srp 2009, 14:14 
X


Naposledy upravil Orlation dne stř, 07 pro 2011, 12:25, celkově upraveno 1

Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Shamballa a změny
PříspěvekNapsal: pát, 07 srp 2009, 0:18 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: čtv, 22 led 2009, 22:22
Příspěvky: 18
Bydliště: Praha
:littlean:

_________________
Vše co je nám na světě drahé, je vlastně část našeho života a pravého já:-)

www.angelsworld.wbs.cz


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Shamballa a změny
PříspěvekNapsal: pon, 31 srp 2009, 10:01 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: čtv, 22 led 2009, 22:22
Příspěvky: 18
Bydliště: Praha
Miška píše:
:sunny: ono to přijde.....nejdřív jsem nemohla o ničem mluvit....docela mě to trápilo...potom jsem našla lidičky na netu...nejdřív na stránkách Duchovní pomoci a pak tady...byla jsem v sedmým nebi...mohla jsem mluvit a ptát se a bylo to normální...pomalu a nenásilně sem semo tamo něco řekla doma....nejdřív mě měli za blázna.....ale s postupe času se trošku začli zajímat o to co dělám.....a dneska...chichi...děcka když je něco trápí tak přijdou a "mamkoooo čaruj" :green: ...i manžel je otevřenější....ono to jde....ale ne něco nutit.... :hi:



:green: Myško andělé nám vždy posílají informace, abychom mohli postupovat dále, a většinou nás vedou kam a kde infa načerpat, když nemáme přímé spojení.. takže nejsi blázen, jen se učíš přijímat.. což je přece supr ne? Nutit se nedá nic, každý má svobodnou vůli..

_________________
Vše co je nám na světě drahé, je vlastně část našeho života a pravého já:-)

www.angelsworld.wbs.cz


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Shamballa a změny
PříspěvekNapsal: pon, 31 srp 2009, 10:02 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: čtv, 22 led 2009, 22:22
Příspěvky: 18
Bydliště: Praha
Halifaxka píše:
Miška píše:
:sunny: ono to přijde.....nejdřív jsem nemohla o ničem mluvit....docela mě to trápilo...potom jsem našla lidičky na netu...nejdřív na stránkách Duchovní pomoci a pak tady...byla jsem v sedmým nebi...mohla jsem mluvit a ptát se a bylo to normální...pomalu a nenásilně sem semo tamo něco řekla doma....nejdřív mě měli za blázna.....ale s postupe času se trošku začli zajímat o to co dělám.....a dneska...chichi...děcka když je něco trápí tak přijdou a "mamkoooo čaruj" :green: ...i manžel je otevřenější....ono to jde....ale ne něco nutit.... :hi:



:green: Miško andělé nám vždy posílají informace, abychom mohli postupovat dále, a většinou nás vedou kam a kde infa načerpat, když nemáme přímé spojení.. takže nejsi blázen, jen se učíš přijímat.. což je přece supr ne? Nutit se nedá nic, každý má svobodnou vůli..

_________________
Vše co je nám na světě drahé, je vlastně část našeho života a pravého já:-)

www.angelsworld.wbs.cz


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Shamballa a změny
PříspěvekNapsal: pon, 31 srp 2009, 10:12 
:yahoo: :yahoo: :yahoo: :littlean: :sunny:


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Shamballa a změny
PříspěvekNapsal: pát, 04 zář 2009, 18:22 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob, 14 úno 2009, 16:54
Příspěvky: 39
Bydliště: Liberec
ahoj miláčkové,
po SH 1a2 jsem si moc lebedila a bylo mi báječně, něco se rovnalo uvnitř, ale bylo to příjemné

teď mám za sebou čerstvě SH3 a začínají se tedy dít věci, všechno se jakoby zrychluje . já se sice účastním, ale mám pocit, že mě unáší proud. je to na jednu stranu fajn a na druhou bych se ráda něčeho přidržela a trochu to přibrzdila :shock:

což tedy jaksi ehm zřejmě nepůjde...ale nikdo nedostane víc, než unese ...nemám strach...jsem vlastně moc zvědavá, co mi příší dny přinesou...

Lenka :hi:

_________________
Nikdo není tak chudý, aby nemohl darovat úsměv :thumbleft:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 43 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz