Fórum Tety Kateřiny

Krásný sluníčkový den Vám přeje Teta Kateřina
Právě je pát, 29 bře 2024, 16:44

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 46 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: REIKI- SMUTNÁ ZKUŠENOST
PříspěvekNapsal: ned, 24 říj 2010, 22:38 
Offline

Registrován: úte, 20 říj 2009, 21:13
Příspěvky: 76
Áji, ten poslední smajlík je roztomilej, úplně svítí. To musíš být ty. Díky všem za hezké vlákno, já osobně jsem dostala odpovědi. Nejen Ája.

Saso, co krček? :lol: Chtěla jsem ti napsat, abys sis dal studený obklad a ulevilo by se ti. Proč jsem to nenapsala? A při té příležitosti jsem si vzpomněla, že jsem dříve tak 2x ročně měla strašný angíny, že jsem brečela bolestí. Pak jsem změnila dost zásadně i geograficky místo působení a byl pokoj. Navedli jste mě na to, že jsem něco vyřešila(?). Dokonce si myslím, že jsem se vrátila někam, kde jsem už někdy byla. Je to jen fabulace, ale pak jsem se po pár letech zas vrátila, život se otočil a pomaloučku jsem kráčela až na "tohle fórum". Trvalo to sice 18 let, ale každopádně angínu jsem už nikdy nedostala. :skippy: Ťuk, ťuk. Dobrou noc.


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: REIKI- SMUTNÁ ZKUŠENOST
PříspěvekNapsal: pon, 25 říj 2010, 4:01 
X


Naposledy upravil Orlation dne čtv, 15 pro 2011, 14:16, celkově upraveno 1

Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: REIKI- SMUTNÁ ZKUŠENOST
PříspěvekNapsal: pon, 25 říj 2010, 8:22 
Offline

Registrován: úte, 12 led 2010, 22:21
Příspěvky: 116
Bydliště: Olomoucko
Gemi, dík!!! :thumbleft:
Nejhorší byly ty první dva dny.
Už je to dobrý. Dokonce jsem už v práci. Máme tu teplo a celkem klid.. :sunny:

:headbang:

_________________
Nevím kam jdu, ani co mě čeká, ale vím, že jsem na cestě a moc se těším na to co poznám...


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: REIKI- SMUTNÁ ZKUŠENOST
PříspěvekNapsal: čtv, 28 říj 2010, 6:42 
.


Naposledy upravil Nikky dne ned, 16 čer 2013, 8:53, celkově upraveno 1

Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: REIKI- SMUTNÁ ZKUŠENOST
PříspěvekNapsal: čtv, 28 říj 2010, 18:41 
Offline

Registrován: úte, 12 led 2010, 22:21
Příspěvky: 116
Bydliště: Olomoucko
Jé, díky :thumbleft:

Můžeš mít pravdu a nemusí ji mít ani jeden z nás. Univerzum je všechno kolem, ale univerzum přece není "jen všechno kolem". Nemůže být dokonalé neboť není dokonané. Kdyby všechno už bylo, tak by universum muselo mít hranice (bylo by omezené). O nic by se neobohatilo, jen se nudilo. :coffee:

Dejme tomu, že univezu stačí pouze přítomný okamžik, který je nám tu na Zemi jediný odměnou a jediný je skutečně pravý. Kdyby to tak bylo, tak by z toho třeba plynulo, že nás hodilo do vody a řeklo "Plavte, pohybujte se chci se dívat." :smile:

Kdyby tady ale bylo a my s ním jen proto, abysme prostě jen byli a nějak se pohybovali (protože nám to řikazuje zákon termodinamiky a jinak to nemá žádný smysl), tak by to asi nebylo moc zajímavé. Stačil by na světě jeden člověk, jeden strom, jedna kytka. Jenže tak tomu očividně není. Je tu hojnost a rozmanitost. Takže asi nějaký záměr má.
:blob6:

K čemu by nám pak byly aktuální sny o vzestupu Země. K čemu by byly bytosti, které nás mají učit a pomáhat nám.. Proč bysme se vlastně měli učit, stačilo by vědět jak se najíst, kde napít a hotovo.

:yahoo: :headbang:

Ale všechno jsou to jen taková slovíčka :king: :queen: :native: :flower:

_________________
Nevím kam jdu, ani co mě čeká, ale vím, že jsem na cestě a moc se těším na to co poznám...


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: REIKI- SMUTNÁ ZKUŠENOST
PříspěvekNapsal: pát, 29 říj 2010, 12:36 
.


Naposledy upravil Nikky dne ned, 16 čer 2013, 8:54, celkově upraveno 1

Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: REIKI- SMUTNÁ ZKUŠENOST
PříspěvekNapsal: úte, 22 úno 2011, 22:45 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned, 01 srp 2010, 9:19
Příspěvky: 53
Ahoj Ájo dle mého hlediska, by měl mistr vysvětlit více a ukázat. No nechci to hodnotit. Asi jak řekla Kateřina, je třeba přemýšlet proč tady ta zkušennost byla. Já jsem také zasvěcená do reiki 2X a to na oba stupně. Mám dva mistry. :angel2:
Reiki mi prostě nefungovalom i když všichni říkají , že to není možné. Ale věděla jsem uvnitř , že normálně funguje, že existuje, jen u mně to nějak nešlo. Nemyslím si , že předešlý mistr byl špatný. Jen já se plácala v takových věcech a nebyla ani trochu připravená s tím pracovat. Měla jsem hodně věcí zastavených. Pak postupně přicházela poznání a já si našla nového mistra Kateřinu a ejhle najednou to šlo :angel4: :yahoo: . Myslím, že už byla na to i vhodná doba, vhodné pochopení a vhodný mistr ... :love3: :angel1: :sun:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: REIKI- SMUTNÁ ZKUŠENOST
PříspěvekNapsal: pát, 25 úno 2011, 9:01 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pát, 26 lis 2010, 9:13
Příspěvky: 16
Zdravím, já mám úplně jinou zkušenost. :lol: Byla jsem řádně zasvěcená člověkem, kterého velice dobře znám a věděla jsem, že je všechno v pořádku :love3: Probíhalo to v komorním prostředí /byli jsem 4/. Těch 21 dní očisty probíhalo jako podle učebnice...celou tu dobu mě mravenčily dlaně. Bylo mi krásně, cítila jsem proudění a děti! ty se uklidnily. :tongue: Pak mi jeden člověk na netu sdělil že žádnou reiki nemám..a jako na co si to hraju. :neutral: Vůbec nevim, co si o tom mám myslet.

Už jsem zase tam, kde jsem byla...Už zase nevěřím vlastním pocitům, intuici už zase o sobě pochybuji :dunno: :bang:

_________________
Nic v mém životě se neděje náhodu


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: REIKI- SMUTNÁ ZKUŠENOST
PříspěvekNapsal: pát, 25 úno 2011, 14:05 
.
Ahoj Ren. Mně zase kdysi jeden léčitel řekl, že mám Reiki, i když jsem nebyla na zasvěcení. Koukala jsem na něj jako puk. Co to vůbec Reiki je? Je podřízená jen zasvěcení a jen tomu, co nám druzí lidé řeknou? Když zajdu na zasvěcení nebo mi někdo oznámí, že mám Reiki, tak ji jednoduše mám, a když na zasvěcení nepůjdu a někdo mi řekne, že Reiki nemám, tak ji nemám? To ne.
Proč věříš někomu přes internet? Třeba Tě jenom zkoušel. Tvoje pocity byly skutečné, proč nevěříš jim? Potřebuješ fakta? Potřebuješ vědět, že máš Reiki, abys jí skutečně měla? Co se stalo s tím mravenčením a pocitem proudění energie? Už to necítíš?

Třeba nemám pravdu, ale není to tak, že Reiki máme úplně všichni? Záleží jen na nás, jestli jsme otevřeni ji vědomě použít nebo nejsme a vyhledáme způsob, abychom se jí zase otevřeli.

Ale nemysli si, taky jsem hodně věřila lidem, kteří mi něco říkali a nevěřila tomu, co cítím, myslela jsem si, že mají větší pravdu. Možná se mohou na Tebe nějak napojit, něco vidět - tomu moc nerozumím, ale nemohou cítit to, co cítíš Ty. Tohle nikdo neumí. Když se dovídám nějaké informace o sobě, jsem jim otevřená, ale dám na své pocity, intuici.
Víš, co jsem zjistila? Že někdy právě nejde o ty informace, o jednotlivá někým podaná fakta o mně, ale o to, kam mě to nevede a když posloucháme sebe, vede mě to správně. Všechny informace, které se k nám dostávají na nás nějak působí, někdy není důležité jestli nějaká informace je správná nebo ne, ale jestli dokážeme zachytit, kam nás vede, k čemu nás má dovést. (Ty víš, co jsi cítila a cítíš. Dostala se Ti informace, že to, co cítíš, není pravda. Kam Tě to mohlo navést? K tomu, že budeš pochybovat a nebo k tomu, že se nad tím sice zamyslíš, ale pak si třeba řekneš, nejsem přece blázen, vím co cítím, věřím sobě. Třeba ten člověk je jen zkouškou pro Tebe v souvislosti, jestli věříš sobě nebo druhým, jestli věříš v Reiki nebo ne, ujasnit si něco v sobě. Kdo je ten, kdo Tě vede, Ty sama a nebo druhý člověk? Pokud by se třeba s tím zjištěním, že Reiki nemáš, změnilo i Tvoje vnímání energie, také Tě to někam povede, třeba k tomu, že jsi s Reiki nikdy vědomě nepracovala a pracovala jsi trošku s jinou energií a víra je moc důležitá nebo třeba k tomu, že jsi ve svých pocitech k sobě nebyla úplně upřímná (možností bude víc). Ta informace, že nemáš Reiki se k Tobě dostala, ať je pravdivá nebo není. Co s ní uděláš?
Jeden můj příklad. Zdá se mi to obdobné, ale mohu se mýlit. V obchodě si často prohlížím zboží, čtu si složení, přemýšlím nad tím, co kupuju. Prodavačkám je to často asi podezřelé, podezřele se na mě někdy dívají. Hodně dřív, když jsem zachytila jejich nevěřícný a podezřelý pohled, cítila jsem se jako zloděj. Přitom jsem nikdy nic neukradla. Ale cítila jsem se tak. Nic mi sice neřekly slovy, ale jejich pohledy a oči mluvily. O hodně později jsem došla k tomu, že i když si druhý člověk o mně může lecos myslet, já vím, jak to je, ne? Vím, že nejsem zloděj a žádné nařčení jej ze mě neudělá dokud ho ze sebe neudělám já sama, a to mohu i tím, že si to o sobě budu myslet aniž bych někdy něco vzala.)

Pokud si tohle vůbec přečteš, pak si to aplikuj na sebe a nepřejímej to jako nějakou pravdu, tak jak to leží a běží, pokud bys to tak udělala, v podstatě budeš pokračovat v tom, v čem jsi začala u toho člověka, který Ti řekl, že Reiki nemáš. V tom tkví rady a doporučení, nejen si je přečíst, tak, jak je někdo napsal, ale číst si je s vědomím sebe, naslouchat si při jejich čtení, naslouchat intuici. Hlavní slovo máš Ty, jde o Tvůj život, o Tebe a Reiki. Přejatá třeba moje pravda bez Tvého poupravení nebo převedení (patří sem samozřejmě i úplné zavrhnutí) na Tvoji konkrétní situaci a stav, může být pro Tebe lží a nemusíš si toho ani všimnout, ale časem se to vždy ukáže.
Ta informace o Reiki se k Tobě měla dostat, jak s ní naložíš, je jen na Tobě. Jestli byla jen o Reiki nebo měla hlubší význam, na to si odpovíš naprosto přesně jenom Ty sama. Stejně tak, jako na to, kam Tě to mělo zavést a proč se k Tobě ta informace vůbec dostala.

PS: Ber s velikou rezervou. Třeba jsi pracovala s energií právě jako léčitelé. Nebylo by to možné?


Naposledy upravil elena6 dne pát, 25 úno 2011, 14:07, celkově upraveno 1

Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: REIKI- SMUTNÁ ZKUŠENOST
PříspěvekNapsal: pát, 25 úno 2011, 14:07 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte, 16 čer 2009, 19:31
Příspěvky: 50
Ren, věř svým pocitům a tomu, co sama cítíš... Jak to ten "někdo na netu" může vědět?? Věř si. A děti? Tak to je ten největší důkaz, nebo ne?? ;-) :thumb:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 46 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz