Fórum Tety Kateřiny

Krásný sluníčkový den Vám přeje Teta Kateřina
Právě je pát, 29 bře 2024, 13:12

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 20 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Dračí reiki
PříspěvekNapsal: čtv, 25 srp 2011, 23:22 
Offline

Registrován: čtv, 22 led 2009, 18:28
Příspěvky: 26
Bydliště: Praha
Hani :yahoo: :love3: :thumbleft: ,
prostě když to má přijít -tak to přijde
a třeba hned a nebo časem přijde i "návod " jak s nimi pracovat a žít ...
Ke mě přicházeli postupně ,učila jsem se ze situací a toho co se následně stalo..Musela jsem si na téměř vše co doteď znám přijít sama..
Ze začátku jsem se zlobila,protože jsem jako napotvoru nemohla nikde sehnat informace i knihy o dracích co jsem potřebovala ,
než jsem pochopila,že je daleko zajímavější a naučnější ,luštit jejich indicie a sestavovat z nich obraz ,který mi byl odpovědí..
Tak jsem postupně časem přicházela na to
co umí ten či onen drak
a jak může pomoci a pod..
A taky jsem poznala , když se konečně po letech ke mě dostaly informace o dracích,že mnohé bylo úplně jinak,než bylo napsáno..
Někteří draci mají jméno , jiní se nechají pojmenovat a u dalších znát jméno nemusím..
Svobodně přichází ,odchází nebo zůstávají tak jak je potřeba,
jsou velmi inteligentní ,přátelští a láskyplní
a protože vědí víc než já,nedivím se u nich už ničemu,spíše se snažím přijít na to - co se zrovna mám dozvědět a poznat ,když reagují jinak než očekávám .
Někdy jen ukáží směr,jindy to se mnou dotáhnou do konce..Pořád se učím..
Dostávám se s nimi na fantastická místa..
Asi před týdnem přišel nový drak ,/říkám mu Ohnivák/,když přítel potřeboval pomoc ,měl úplně jinou neskutečnou energii ...jak mi řekl,je drakem nové doby a přichází i další..
Za poslední rok pokud vím ve velké míře mnoho lidiček dostalo dráčky jako své pomocníky a průvodce.Domnívám se,že tak jak se víc a víc lidí bude probouzet ,tak bude přicházet víc a víc dráčků a draků mezi nás ku pomoci..
Z mé zkušenosti vím,že stačí požádat a oni přijdou,tak jako voláme andílky a pod.
Myšlenka má neuvěřitelnou moc.Zkuste to....
s láskou kesi

_________________
vše přijde v pravý čas tou nejlepší cestou
cokoli si mysl...umí představit,toho lze dosáhnout W.C.Stone
když jsi úplně na dně Bůh vždy s něčím přijde...


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Dračí reiki
PříspěvekNapsal: pát, 26 srp 2011, 19:02 
Offline

Registrován: čtv, 11 srp 2011, 18:03
Příspěvky: 353
Jsou krásní a přitahujou mě. Dračí tarot mám jen kvůli nim, vykládat jsem nezkoušel a asi ani nebudu. Reiki mě nějak nesedí, obrazotvornosti moc nemám a při různých technikách jen závidím těm co vidí a opravdu prožívají. Ale Draci ... to je jiná. Krásní, vznešení a zároveň hraví, napadlo by vás, že jde dohromady taková míra důstojnosti s hravostí? Kdybych nebyl člověk s tak malou fantazií, řekl bych, že mi dva dráčci zrovna nahlížejí přes rameno, zatímco tohle píšu :-).
Na draky sice nevěřím, ale bylo by fajn, kdyby oni trošku věřili ve mně :-)).
(Hm, škoda, ti dva teď odešli ...)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Dračí reiki
PříspěvekNapsal: pát, 26 srp 2011, 19:06 
X


Naposledy upravil Orlation dne stř, 22 úno 2012, 8:38, celkově upraveno 1

Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Dračí reiki
PříspěvekNapsal: pát, 26 srp 2011, 19:19 
Offline

Registrován: čtv, 11 srp 2011, 18:03
Příspěvky: 353
Proč mě chytáš za slovo?


Naposledy upravil Karel dne sob, 27 srp 2011, 0:52, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Dračí reiki
PříspěvekNapsal: pát, 26 srp 2011, 20:45 
X


Naposledy upravil Orlation dne stř, 22 úno 2012, 8:38, celkově upraveno 1

Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Dračí reiki
PříspěvekNapsal: pát, 04 lis 2011, 22:54 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned, 01 srp 2010, 9:19
Příspěvky: 53
Draci ke mně přišli úplně sami. Měla jsem předat vzkaz jednomu člověku, řekli mi, že používá dračí sílu,ale destruktivně,pak jsem měla předat ještě jiný vzkaz...trochu asi koukal, ale zase tak moc se nedivil... Něco jsme si zrcadlili, předali a zmizeli si z očí. Zjistila jsem jaká je dračí síla velká síla :cyclop: Dokáže být vysoce léčivá, tak jako se může obrátit proti člověku samotnému. Musí se používat spravedlivě. Zatím jsem ji použila jen pro sebe a neměla bych odvahu ji použít jinde. Jsou to zlatíčka :love4: .každý je úplně jiný a má sílu k něčemu jinému. A nemusí být vždy jen jednohlavý.... :wink:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Dračí reiki
PříspěvekNapsal: pát, 04 lis 2011, 23:00 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned, 01 srp 2010, 9:19
Příspěvky: 53
Kesi vnímám to podobně jak si napsala a hledala jsem nějaké informace potom jak zběsilá a zjistila, že jich moc stejně není a nebyla s nimi spokojená. Tak jsem se rozhodla prozkoumávat sama a ptát se atak.... :angel2: Ted jsem s nimi nějakou dobu nebyla v kontaktu, nějak jsem je zanedbávala... asi mi to vlákno mělo něco připomenout...zrovna v tuto chvíli, kdy řeším i něco zdravotně. :angel1: :hello:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Dračí reiki
PříspěvekNapsal: čtv, 05 led 2012, 0:24 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon, 16 bře 2009, 21:52
Příspěvky: 13
Bydliště: Bruntál
Já jsem se k Dračímu REIKI nakonec nedostal, ale nechal jsem si přivést draka z jisté říše.

Nezapomenu na noc, kdy se mi osobně představil.
Večer, v určitý den a určitou hodinu kdy jsem se domluvil s jednou paní, mi takto poslala mého draka. Moc jsem si přál jej vidět, mám nejasný pocit, že jsem vnitřním zrakem asi zahlédl jeho veliké oko na tváři.

V noci jsem lehce procitl, nebo zda jsem byl v polospánku, nevím jak ten stav přesně popsat, jsem z ničeho nic ucítil jakoby silný průvan, který jsem ale cítil jen nad hlavou a hrudníkem. Jako by se zastavil vítr na jednom místě. Bylo to strašně silný až nepříjemný, začal jsem se toho bát. Napadlo mě, že je to on, poprosil jsem ho, aby trochu zmírnil, ať mě to neděsí. Okamžitě to polevilo a bylo to příjemně snesitelné. Za okamžik vše utichlo.

Odhaduji, že vše mohlo trvat tak 3 minuty, dnes na to koukám, jako na tři překrásné minuty.
Chtěl bych to znovu zažít.

Podle popisu draka od paní co mi jej poslala opravdu odpovídá mé povaze a tělesným proporcím, hodně jej žádám o pomoc a daří se.

Ještě mám jednu povinnost vůči její dceři, to už snad taky brzo dotáhnu do konce.

_________________
Děkuji Ti REIKI, jsi úžasné - Reiki 1, 2
Už mám taky svého DRAKA
http://www.sspv-renova-ops.cz/clanky/6


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Dračí reiki
PříspěvekNapsal: stř, 01 říj 2014, 15:36 
Offline

Registrován: stř, 01 říj 2014, 15:34
Příspěvky: 1
Já mám zkušenost s dračím okem :)

_________________
Právě hraji dračí oko.


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Dračí reiki
PříspěvekNapsal: stř, 27 led 2016, 18:40 
Offline

Registrován: čtv, 28 led 2010, 11:09
Příspěvky: 30
Já mám rád dračí koule,jsem z nich přímo nadchnut,kolik toho vydrží a kolik energie z nich vychází a prostupuje mým tělem,zvyšuje to i sexuální potenci,9 z 10 žen se nemůže mýlit :!: :thumb:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 20 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz