Fórum Tety Kateřiny

Krásný sluníčkový den Vám přeje Teta Kateřina
Právě je pát, 29 bře 2024, 0:14

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 31 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Reiki III
PříspěvekNapsal: pát, 25 čer 2010, 19:52 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte, 16 čer 2009, 19:31
Příspěvky: 50
Uvažuji o Reiki trojce a zajímají mě reakce po zasvěcení, máte někdo osobní zkušenost, o kterou se rádi podělíte? Kačka už mě zkoukla, na trojku mám, ale pořád si říkám, že ještě není vhodný čas, protože nemám prostor mít po zasvěcení čas jen sama na sebe, což beru jako znamení, že mám ještě počkat. U R 1 a 2 mě to doslova táhlo a šla jsem téměř bez rozmýšlení, ale tady už si uvědomuji, že se zachází dál a chci být připravená. Možná o tom jen zbytečně přemýšlím, ale vím, že i po dvojce to bylo zajímavé, ikdyž spíš pro mé okolí a rodinu :green: Je to velká změna?? Reiki je miláček, denně s ní pracuji a další stupeň mě tak láká... :thumb:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Reiki III
PříspěvekNapsal: pát, 25 čer 2010, 21:19 
Offline

Registrován: úte, 12 led 2010, 22:21
Příspěvky: 116
Bydliště: Olomoucko
Pár lidí v mém okolí se nechalo do třetího stupně zasvětit. Každý to prožíval jinak. Jeden byl silně konfrontovaný se svými strachy a obavami. Nikdy se nic nedělo, jen si měl uvědomit, že si dělá zbytečné starosti. Druhý to měl naprosto klidné, jen se mu začala krásně rozvíjet intuice. Myslím, že každý to prožívá po svém :thumbleft:

_________________
Nevím kam jdu, ani co mě čeká, ale vím, že jsem na cestě a moc se těším na to co poznám...


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Reiki III
PříspěvekNapsal: ned, 27 čer 2010, 16:28 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned, 15 bře 2009, 21:05
Příspěvky: 98
Alčí, pro mně bylo Reiki III hodně silné....byla jsem skoro 3 týdny hodně unavená a musela jsem odpočívat....důležitou informaci kterou jsem si odnesla a poučení pro kohokoliv kdo se ptá....uzemňovat uzemňovat.....tahle má únava pramenila z toho, že jsem nebyla řádně uzemněná.... :thumbleft: :thumbleft: :thumbleft:
Určitě se ale po zasvěcení energie Reiki zesílila a já miluji Mistrovský symbol a za něj jsem velmi vděčná.
Taky se na mně začali po zasvěcení více lepit ducháčci :skippy: , no věděli že jim můžu pomoci, takže mně to donutilo řádně vypilovat odvádění a vlastně si najít svou i vlastní odváděcí metodu.....celkově mně Reiki III velmi posunulo zejména co se víry v sebe a své schopnosti týče :thumbleft: :thumbleft: a určitě se i hodně zeslila intuice.
:color: :color: :color:
:hello: :hello:

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Reiki III
PříspěvekNapsal: ned, 27 čer 2010, 19:01 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pát, 23 led 2009, 13:51
Příspěvky: 99
Bydliště: Domažlice
Ahojky mám reki III dva roky mistrovský symbol cítím jako velmi příjemný ......kurz byl tak nějak rychlý takže jsem zažila trošku zklamaní ale jinak jsem za 3 vděčná


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Reiki III
PříspěvekNapsal: ned, 27 čer 2010, 22:14 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte, 16 čer 2009, 19:31
Příspěvky: 50
Děkuji Vám sluníčka za Vaše cenné zkušenosti a za jejich sdílení :sunny: A to odvádění dušiček, to mají všichni, myslím jako, jestli je to "denodenní práce" je odvádět? To si třeba v praktickém životě neumím moc představit... A jak jsi to Vladoušku poznala, že se na Tebe lepí?? Vidíš je, nebo slyšíš? Jestli o tom tedy lze psát. Občas si říkám, abych spíš tohle ustála, zatím jsem nic takového neviděla, neslyšela, spíš to mám všechno převážně pocitové. Stalo se mi, že jsem pak cítila velmi nepříjemné energie v levé části těla, ale od toho mi dopomola mandalka na odvádění, co tu má Katka na stránkách, zkoušela už jsem to párkrát i sama s pomocí Archanděla Michaela, když jsem nebyla u PC a pravda, vždy mi to pomohlo... Snad to bylo správně. Pomůžu si asi od nich, když něco "lapím", ale aby se na mě houfně "slétali", to si představit neumím :color: Asi bych neměla tolik přemýšlet :tongue:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Reiki III
PříspěvekNapsal: pon, 28 čer 2010, 11:52 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned, 15 bře 2009, 21:05
Příspěvky: 98
Alčí, každý to má jinak, tobě se nemusí vůbec nic takové přihodit....u mně to mělo velký smysl a vůbec se nedivím, že jsem si musela s těmi dušičkami poradit a vlastně je přijmout, mít je ráda a nebát se jich :thumbleft: .
Já je neslyším ani nevidím, já je cítím....poznám to hodně rychle....mám jakoby zastřené vnímání, běhá mi mráz po těle a jsem nervozní, podrážděná....prostě jiná....nejsem to já. :upside:
Dnes jsem za tu zkušenost moc moc vděčná a prostě vždy je vše jak má být a ať se nám přihodí cokoliv má to skutečně obrovský smysl a vždy nás to hodně posune k pochopení. Nikdy bych to nevrátila zpět. Vždy bych šla do Reiki III znovu. :headbang: :headbang: :headbang:
A pokud jsi zkoušela odvádění a šlo to....pak to bylo správně.... :thumbleft: :hello: :hello: :love5:

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Reiki III
PříspěvekNapsal: pon, 28 čer 2010, 20:26 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte, 16 čer 2009, 19:31
Příspěvky: 50
Díky Vladoušku :love2: Tak si představ, že se mi to dneska stalo hned 2x, skoro můžu říct, že nepochybuji, že se na mě něco "nalíplo". Bylo to zčistajasna, jeli jsme na kole, místy takové temnější energie a najednou to začalo, brnění v levé části hlavy a nepříjemný pocit po těle, skoro do nevolnosti, nebo nevím, jak to líp popsat, jakoby na mě najednou něco huplo :dunno: Tak jsem hned vyzkoušela to co mám osvědčené a za chvíli dobrý, jenže během chvíle nanovo a ještě silněji, tak jsem to opakovala a hned to odeznělo...Vážně nevím, jestli je to ono, ale začínám tomu věřit, že asi jo, co jiného by to bylo? Ochrany si poctivě dělám, snažím se nezapomínat, tak snad... Ale je pravda, že trojku Reiki cítím stále silněji, jak mě to k ní táhne :thumb: Ještě vydělat ty korunky a asi se budu těšit. Věřím, že se mi dostanou, pokud se k tomu mám dopracovat... :yahoo:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Reiki III
PříspěvekNapsal: úte, 29 čer 2010, 17:54 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned, 15 bře 2009, 21:05
Příspěvky: 98
Alčí :angel3: , to je super....však sama víš...nic není náhoda a máš si věřit, že to umíš a nepochybovat...proto tě tak hezky testují :angel3: , a sama vidíš...bez trojky Reiki a jde to.....nádherné :yahoo:
Nemíš se čeho obávat a jestli tě Reki III táhne...pak to tak má být :thumbleft: .
Držím ti moc pěstičky....a určitě dej vědět až budeš PO a písni dojmy....budu se moc těšit :love2: :love2: :love2:

Papa sluníčko :sunny: :sunny: :sunny: :love2: :love2: :love2:

S láskou

Vlaďoušek :love5:

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Reiki III
PříspěvekNapsal: stř, 30 čer 2010, 22:30 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte, 16 čer 2009, 19:31
Příspěvky: 50
Moc Ti děkuju Vladoušku, mé oblíbené sluníčko :sunny: Teď mě brzdí peníze (třeba i to má důvod), teď je vážně nemám, ale jak říkám, zkusím si je přitáhnout tím, že si budu za svým rozhodnutím stát a věřím, že se mi dostanou, pokud se k trojce vážně mám dopracovat :-) Nechávám to plynout, ale už cítím, že rozhodně chci jít o stupínek víš, v Reiki určitě. Jak píšeš, asi mě vážně testují :-) Koketuji i s myšlenkou Shambally, ale to by asi bylo lepší až po trojce Reiki, tam to necítím tolik. Ty máš i Shamballu? :hi:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Reiki III
PříspěvekNapsal: čtv, 01 črc 2010, 8:55 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned, 15 bře 2009, 21:05
Příspěvky: 98
Krásný den Alčí :angel3: , taky tě mám moc ráda :love2: a myslím, že máme i hodně společného :thumbleft: . Moc mi v uvažování připomínáš mně samotnou :love2: .
Já přemýšlela nad zasvěcením do Reiki III naprosto stejně a taky jsm eneměla penízky až se k emně nečekaně dostalo 10.000 za úraz se kterými jsem vůbec nepočítala a bylo hned jasné kam část těchto penízků dám :thumbleft: . V té době jsem si už taky pohrávala s myšlenkou na Shamballku a věděla jsem že jí chci, ale až po Reiki III a nakonec jsem se do ní nechala zasvětit 4 měsíce po trojce Reiki :thumbleft: a jsem ráda, že byl sled takovýto. Já jsem v těchto věcech opatrná...prostě jsem taková a vždy musím dojít k takovému tomu pocitu....JO...UŽ a nejlépe TEĎ HNED....takový ten stav, že mám pocit, že toho dne kdy bude zasvěcení už nedospím :skippy: :skippy: .
A Shamballka je úúúžasnáááá.....hodně bloků a negativních pocitů mi pomáhá odstraňovat....Jsem vděčná za obojí. Reiki vnímám ako takovou nádhernou zemitější energii.....spíše fyzickou a Shamballka je už více taková Vesmírná a dušičková :green: . Nádherně se doplňují :thumbleft: .
Držím ti Alčí pěstičky ať je Vesmírná objednávky na penízky vyřízena přesně jak si přeješ a budu držet pěstičky :thumbleft: .
Objímám Tě sluníčko :sunny: :love2: :love2: :love2:
S láskou :love5:
Vlaďoušek

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil E-mail  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 31 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz