Fórum Tety Kateřiny

Krásný sluníčkový den Vám přeje Teta Kateřina
Právě je čtv, 28 bře 2024, 17:28

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 14 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Reiki Květin
PříspěvekNapsal: úte, 25 zář 2012, 8:52 
Offline

Registrován: ned, 08 bře 2009, 14:28
Příspěvky: 110
Reiki Květin

Obrázek


http://www.shamballa-reiki.cz/skola-rei ... n-na-dalku


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Reiki Květin
PříspěvekNapsal: úte, 25 zář 2012, 17:25 
Offline

Registrován: ned, 08 bře 2009, 14:28
Příspěvky: 110
zní to moc dobře... asi do toho půjdu..


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Reiki Květin
PříspěvekNapsal: stř, 26 zář 2012, 0:51 
Offline

Registrován: čtv, 11 srp 2011, 18:03
Příspěvky: 353
Opravdu to vypadá krásně :sunny: ,msylím že chápu, čím tě to láká.
Až mě skoro mrzí, že to kvůli mým zásadám není pro mě :smile: Já si své zelené přátele musím rozsvítit sám ...
:sunny:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Reiki Květin
PříspěvekNapsal: stř, 26 zář 2012, 7:28 
Karel píše:
Až mě skoro mrzí, že to kvůli mým zásadám není pro mě :smile: :sunny:


Kdyby mi mé vlastní zásady způsobovaly skoro pocity lítosti, asi bych je přehodnotila. :love2:


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Reiki Květin
PříspěvekNapsal: stř, 26 zář 2012, 7:38 
Leni, já se taky rozhodla pokračovat ve svém sebevzdělávání. :sunny: Přihlásila jsem se na kurz Reiki 2 k mému Mistrovi.
Nejbližší listopadový termín, který jsem si chtěla zarezervovat už byl plně obsazený. Tak mám domluvený hned ten další termín 19.1.
Už teď se těším...


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Reiki Květin
PříspěvekNapsal: stř, 26 zář 2012, 8:30 
Offline

Registrován: ned, 08 bře 2009, 14:28
Příspěvky: 110
strašně mám ráda Nikky ,když se někdo na něco těší... je to moc pěkný :love5:
ať Ti to vyjde.. :heart:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Reiki Květin
PříspěvekNapsal: stř, 26 zář 2012, 8:44 
Děkuju :love2: .


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Reiki Květin
PříspěvekNapsal: čtv, 27 zář 2012, 1:55 
Offline

Registrován: čtv, 11 srp 2011, 18:03
Příspěvky: 353
Nikky píše:
Karel píše:
Až mě skoro mrzí, že to kvůli mým zásadám není pro mě :smile: :sunny:


Kdyby mi mé vlastní zásady způsobovaly skoro pocity lítosti, asi bych je přehodnotila. :love2:

Opravdu je tak zábavné mě škádlit? No, aspoň k něčemu na tom fóru teda jsem užitečný :wink:

Nikky, myslíš že mě není líto, že nemůžu s reiki souhlasit a dát si taky do nosu nějaký to zasvěcení? Tovíš že je, koukám na to jak bretharián do cukrárny ... Ale lákavá fasáda není všechno, zkrátka tohle není moje cesta, i když hezky vypadá :sunny:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Reiki Květin
PříspěvekNapsal: čtv, 27 zář 2012, 4:59 
Proč myslíš, že Tě škádlím...? Já to myslím naprosto vážně... :heart:

Třeba bych měla zásadu, že nikdy už nebudu jíst sladké... z různých důvodů... prostě bych se tak rozhodla a bylo mi s tím rozhodnutím fajn. A pak by mi jednou ve společnosti milých přátel došlo, že mě to mrzí, že jsem se k takovému kroku rozhodla, že bych taky ráda ochutnala ten dort, který s láskou upekl můj kamarád. Že bych mu ráda prokázala úctu tím, že kousíček ochutnám, ale v tom mi brání mé dřívější rozhodnutí... Tak bych asi své rozhodnutí sladké nejíst přehodnotila...

Ale s tím breathariánem, lačně koukajícím do cukrárny jsi mě mile rozesmál... :razz: Tady Ti musím opět oponovat, protože breatharián ví, co dělá, ví proč to dělá a je mu v tom jeho rozhodnutí fajn... Zkusila jsem si půst pár dní a v ten čas půstu jsem byla v takové euforii, že pohled na jídlo nad mou myslí neměl žádnou moc...
Nejsem proti zásadám všeobecně. Láskyplné zásady tříbí lidský charakter a jsou známkou jeho vyspělosti - dejme tomu, nevím jak líp to teď honem nazvat... Ale mohla bych mít mnoho proti zásadám, které jejich "nositeli" způsobují niterný pocit nepohody, ke kterému řadím i lítost... :sunny:


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Reiki Květin
PříspěvekNapsal: čtv, 27 zář 2012, 12:29 
Offline

Registrován: čtv, 11 srp 2011, 18:03
Příspěvky: 353
Nikky píše:
Proč myslíš, že Tě škádlím...? Já to myslím naprosto vážně... :heart:

Třeba bych měla zásadu, že nikdy už nebudu jíst sladké... z různých důvodů... prostě bych se tak rozhodla a bylo mi s tím rozhodnutím fajn. A pak by mi jednou ve společnosti milých přátel došlo, že mě to mrzí, že jsem se k takovému kroku rozhodla, že bych taky ráda ochutnala ten dort, který s láskou upekl můj kamarád. Že bych mu ráda prokázala úctu tím, že kousíček ochutnám, ale v tom mi brání mé dřívější rozhodnutí... Tak bych asi své rozhodnutí sladké nejíst přehodnotila...

Ale s tím breathariánem, lačně koukajícím do cukrárny jsi mě mile rozesmál... :razz: Tady Ti musím opět oponovat, protože breatharián ví, co dělá, ví proč to dělá a je mu v tom jeho rozhodnutí fajn... Zkusila jsem si půst pár dní a v ten čas půstu jsem byla v takové euforii, že pohled na jídlo nad mou myslí neměl žádnou moc...
Nejsem proti zásadám všeobecně. Láskyplné zásady tříbí lidský charakter a jsou známkou jeho vyspělosti - dejme tomu, nevím jak líp to teď honem nazvat... Ale mohla bych mít mnoho proti zásadám, které jejich "nositeli" způsobují niterný pocit nepohody, ke kterému řadím i lítost... :sunny:

Proč si myslím že jde o škádlení? No, tak třeba i kvůli nedávnýmu odkazu na tu Kabátovu písničku :smile: . Jinak ale OK, tohle beru :smile: . Ten příklad s brethariánem jsem myslel ve všech možných asociacích, jak té úsměvné, tak té co popisuješ ty. Půst jsem si párkrát zkusil, já osobně bych první asi tak dva dny před výlohou cukrárny trpěl, teprve pak se mi změnilo vnímání a v mém rozhodnutí nejíst mi začalo být příjemně. To co píšeš o zásadách, píšeš dobře a hezky, souhlasím s tebou.
Já to mám s reiki tak, že reiki jak ho popisujete, vypadá přesně jako něco, co bych pro sebe chtěl a zvlášť to "květinové reiki" se mi zdá vyloženě jako něco, co bych si přál umět. Na druhé straně jsou pro mě důležitý i jiný další věci a ty v reiki nevidím, takže kdybych se pustil svých zásad a koupil lákavou věc jen na doporučení přátel, nakonec by mi z toho dobře nebylo zase z jiných důvodů.
Tohle vlákno je pro mě krásný tím, že jednak vidím, že i jiný lidi maj podobný sny jako já. A druhak, co jde se zasvěcením do květinové reiki by určitě mělo jít i jinak a když to tedy jde vám, tak se to zkusím učit taky, po svým, když už vím, že to jde :smile: :sunny:


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 14 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz