Fórum Tety Kateřiny

Krásný sluníčkový den Vám přeje Teta Kateřina
Právě je pát, 29 bře 2024, 0:24

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 111 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Reiki I.
PříspěvekNapsal: čtv, 20 led 2011, 10:28 
Offline

Registrován: úte, 12 led 2010, 22:21
Příspěvky: 116
Bydliště: Olomoucko
Nejsem ten nejlepší rádce, ale myslím, že jsi to odhadla přesně. Měly by to být temné energie na 4. a 7. čakře (jsou při zasvěcování aktivovány). Co jsem našel, tak Pegas se zjevuje citově (poeticky) založeným lidem v okamžiku, kdy se alespoň na chvíli osvobodí od tlaků karmických důsledků a svobodni se spojí se svým nitrem. Což je při zasvěcení možné :sunny:

Neručím za storocentní přesnost, ale jeví se mi to jako pravděpodobné.

_________________
Nevím kam jdu, ani co mě čeká, ale vím, že jsem na cestě a moc se těším na to co poznám...


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Reiki I.
PříspěvekNapsal: stř, 26 led 2011, 16:26 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: čtv, 20 led 2011, 22:52
Příspěvky: 30
Ren píše:
A teď dotaz: co si myslíte o tom, že by se mi měly vrtátit schopnosti o které jsem přišla během narození mých dětí...Pomůže tomu R1?

Rozhodně tomu může pomoci,
ale určitě jsi slyšela o tom, že vyšší schopnosti mohou se stát jakousi duchovní pastí, pokud se na ně jeden upne?
Schopnosti se mohou objevovat a zase mizet v průběhu duchovního vývoje
a říká se, že jeden by měl najít sám sebe..a pak mu bude přidáno vše. :bend:

Pokud bude toužit po schopnostech, tak se chytil do typické pasti na duchovní cestě.

Schopnosti mohou být požehnání..ale i téměř nepřekonatelná překážka.
:littlean:

...Ale já vím, že přidávají pocit štěstí v životě :hi:

_________________
Brána Do Ticha Obrázek


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Reiki I.
PříspěvekNapsal: stř, 26 led 2011, 16:45 
Offline

Registrován: úte, 12 led 2010, 22:21
Příspěvky: 116
Bydliště: Olomoucko
Akyana píše:
Pokud bude člověk toužit po schopnostech, tak se chytil do pasti na duchovní cestě. Schopnosti mohou být požehnání..ale i téměř nepřekonatelná překážka.

Taky to tak cítím :thumb:

_________________
Nevím kam jdu, ani co mě čeká, ale vím, že jsem na cestě a moc se těším na to co poznám...


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Reiki I.
PříspěvekNapsal: stř, 26 led 2011, 22:13 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: čtv, 20 led 2011, 22:52
Příspěvky: 30
Obrázek

_________________
Brána Do Ticha Obrázek


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Reiki I.
PříspěvekNapsal: čtv, 27 led 2011, 8:35 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pát, 26 lis 2010, 9:13
Příspěvky: 16
Akyana píše:
Ren píše:
A teď dotaz: co si myslíte o tom, že by se mi měly vrtátit schopnosti o které jsem přišla během narození mých dětí...Pomůže tomu R1?

Rozhodně tomu může pomoci,
ale určitě jsi slyšela o tom, že vyšší schopnosti mohou se stát jakousi duchovní pastí, pokud se na ně jeden upne?
Schopnosti se mohou objevovat a zase mizet v průběhu duchovního vývoje
a říká se, že jeden by měl najít sám sebe..a pak mu bude přidáno vše. :bend:

Pokud bude toužit po schopnostech, tak se chytil do typické pasti na duchovní cestě.

Schopnosti mohou být požehnání..ale i téměř nepřekonatelná překážka.
:littlean:

...Ale já vím, že přidávají pocit štěstí v životě :hi:





Díky :bend: :hello:

_________________
Nic v mém životě se neděje náhodu


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Reiki I.
PříspěvekNapsal: čtv, 27 led 2011, 13:52 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: čtv, 20 led 2011, 22:52
Příspěvky: 30
Obrázek

_________________
Brána Do Ticha Obrázek


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Reiki I.
PříspěvekNapsal: pát, 28 led 2011, 22:25 
X


Naposledy upravil Orlation dne stř, 07 pro 2011, 13:29, celkově upraveno 1

Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Reiki I.
PříspěvekNapsal: pon, 14 úno 2011, 20:56 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pát, 23 črc 2010, 17:10
Příspěvky: 38
Ahojte, mám toto fórum ráda, občas sem zajdu a často se mi dostávají informace, které jsou mi velikým přínosem. Ráda bych se podělila o své zkušenosti s Reiki a o můj názor na tuto energie. Byla jsem zasvěcena cca před osmi lety, tuším dva stupně. Z počátku jsem prožívala euforie s přicházejících energií, které byly při mé sensitivitě silné. Postupem času jsem jsem zjišťovala, že v mé reiki-skupině existuje manipulace. Odloučila jsem se, a hlavně jsem reiki přestala používat, poněvadž to byla samozřejmě energ. vazba. Našla jsem si svou cestu a jsem tam, kde jsem :-).Celkově to pro mě byla vynikající škola toho jak energie fungují. Také jsem si uvědomila jak se má 'reiki-skupina' oddělila od života, především tím, že se snažila vybudovat umělé prostředí, ve kterém byly ochotně přijímány jen ty krásné pozitivní energie. Jenže já si uvědomila díky dalším vjemům, které přišly, že k životu patří i ty negativní, většinou nepříjemné energie a je obrovskou meditací naučit se je v životě při vysoké sensitivitě nepřijímat a hlavně naučit se lidi, kteří je produkují rovnocenně respektovat, nepovyšovat se nad ně 'duchovní nadřazeností' či jinak a chápat je takové jací jsou. A především své nejbližší. Řekla bych, že toto se učím dodnes. Myslím, že tohle mě nemůže naučit žádná meditace v 'duchovně orientované' skupině, ta může být je pomocným prostředkem, to podstatné čeká v životě, který jsme si za tímto účelem vlastně sami připravili a bylo by obrovskou chybou bránit se takto vývoji. Také si uvědomuju, že Reiki či jakákoliv jiná energie Lásky (lze-li to vůbec takto napsat, protože energie Lásky je jen jedna) je obrovský dar a myslím, že je třeba za ni s obrovskou pokorou děkovat. Vnímám to jako darovanou energii, které se nám dostává hlavně proto, abychom na sobě mohli pracovat, očistit svou mysl a tělo a stát se pro sebe a ostatní také zdrojem Lásky, nebo spíše tento zdroj v sobě objevit. Skláním se s obrovskou pokorou před všemi bytostmi, které mi kdy na této mé cestě pomohly a DĚKUJI. Snad bych toto poděkování mohla udělat jen sama ve své mysli, ale mám silný pocit, že to mám napsat. Hezký večer. Ester :-)


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Reiki I.
PříspěvekNapsal: pon, 14 úno 2011, 23:30 
Offline

Registrován: úte, 26 říj 2010, 23:24
Příspěvky: 85
Bydliště: Zahradni Mesto Praha10
Krásně napsané,vnímám to podobně.Díky Ester. :sunny: :thumbright:

_________________
❤Kolem nás je nekonečný oceán možností:)
https://www.nadejecloveka.cz/


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Reiki I.
PříspěvekNapsal: úte, 15 úno 2011, 6:10 
Ester, :sunny:

krásně jsi to popsala.
Po opadnutí prvotního nadšení a euforie z vnímání energií, začlenit duchovno do běžného života a lásku a dobro uvést do praxe... :heart:
Děkuju. :love2:


Nahoru
  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 111 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz