Fórum Tety Kateřiny

Krásný sluníčkový den Vám přeje Teta Kateřina
Právě je čtv, 28 bře 2024, 17:57

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 111 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 12  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Reiki I.
PříspěvekNapsal: pon, 02 úno 2009, 15:38 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon, 02 úno 2009, 15:01
Příspěvky: 3
Ahojky před dvěma týdny jsem byla na zasvěcení Reiki I. :thumb: musím říct,že se cítím skvěle ,proběhly u mě změny..nejvíc na sobě pozoruju pocit klidu a pohody,jakoby ze mě spadl velký balvan a i mé okolí na mě pozoruje změny ,ale pozitivní... :lol: snažím se získávat zkušenosti,můžete mi poradit nějakou literaturu?mám knihu Základní kniha o Reiki od Lübecka.Poradíte mi jak se dá Reiki použít v běžném životě ,tím nemyslím jen léčení člověka?Mám už první zkušenost,kdy jsem poprosila o Reiki a začala mi opět doma fungovat sprcha..dřív byl proud vody slabý tak,že jsem se tam musela trávit věčnost než jsem si umyla vlasy a teď?Funguje jako nikdy před tím :shock: zírám.Taky už jem dala Reiki mému pejskovi-to bylo potom doma veselo :green: blbnul,že jsem ho pak musela ještě půl hodiny venčit v parku :green: a mé kamarádce také pomohlo ,když jsem jí pomohla s bolestmi břicha.Mám velkou radost z prvních úspěchů :baby: Je nějaká literatura návodů a rad jak postupovat po zasvěcení?V čem všem je možné Reiki využít a jak o něj požádat při různých situacích?Nebo naopak kdy není dobré Reiki používat?Abych něco nevědomky neudělala špatně?Děkuji Vám za vaše rady a přeji krásný den :flower: Lenni


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Reiki I.
PříspěvekNapsal: pon, 02 úno 2009, 15:42 
leninko moc blahopřejůůůůů :yahoo: :beer: :yahoo: :love5:


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Reiki I.
PříspěvekNapsal: pon, 02 úno 2009, 15:48 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon, 02 úno 2009, 15:01
Příspěvky: 3
Děkuju.Musím říct,že se cítím být šťastná... :blob4: Pozoruju,že se mi i mění chuťě ..mám chuť jen na zdravé jídla..vstávám s dobrou náladou a úplně vymizel stres z mého života :flower:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Reiki I.
PříspěvekNapsal: pon, 02 úno 2009, 16:25 
Offline

Registrován: úte, 30 pro 2008, 13:11
Příspěvky: 29
Lenni, super :thumbright: Já myslím, že sis naopak poradila bezvadně, je vidět, že hned automaticky s Reiki pracuješ tam, kde je jí třeba. Vůbec bych se toho nebála... Reiki je energie lásky, tou se opravdu nedá ublížit. Pokud nepůsobíš na někoho bez jeho souhlasu, podle mě není co jiného pokazit. Reiki vždy udělá co je v daný okamžik nejlepší a uvědom si, že jí neřídíš ty.. ty jsi jen prostředník. A ta energie je inteligentní, věřme tomu nebo ne :roll: a rozhodně nedělá chyby :angel3:
Co se týče práce s Reiki, já vždycky říkám - Reiki se dá cpát do všeho, na co můžu přiložit ruce, a fantazii se meze nekladou. Reiki můžeš dávat lidem, zvířatům, rostlinám, do kamínků, ale i do jídla, do pití, do vody v koupeli, do kosmetických přípravků :wink: požádat si o Reiki když ti chybí energie, když jsi nemocná, ale třeba i když tvoříš, s někým povídáš.. Na trhu je pár knížek "technik" Reiki, např. Walter Lübeck taky jednu má.. já osobně je ale moc nedoporučuju, ono se tam dost pracuje se symboly II. stupně a hlavně ne každý ty symboly může tímto stylem kombinovat. Myslím, že k tomu "použití" si časem dojde každý sám... ale jo, asi by nebylo od věci založit tady téma ohledně využití Reiki. Jdu na to :wink:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Reiki I.
PříspěvekNapsal: pon, 02 úno 2009, 16:36 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte, 20 led 2009, 20:54
Příspěvky: 101
Bydliště: Hrusice, osada Vlčí halíř
Brid, už se těším na ta témata, pokud bude čím a myslím že jo, rád přispěji... :wink: :love4:
S Láskou Marcel

_________________
Netrap se tím co si o tobě myslí druzí, ti mají plnou hlavu toho, co si o nich myslíš ty !
Miluji, tedy jsem...


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Reiki I.
PříspěvekNapsal: čtv, 05 úno 2009, 17:36 
Offline

Registrován: čtv, 29 led 2009, 20:52
Příspěvky: 5
Také mne ve středu čeká zasvěcení do Reiky I a moc se na to těším ,ale mám taky obavy, aby vše dopadlo, tak jak má :blush:

Jaké byly vaše první pocity při zasvědcování? Na co se mám připravit?

Přeji krásný den :sun:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Reiki I.
PříspěvekNapsal: pon, 09 úno 2009, 21:07 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned, 08 úno 2009, 11:02
Příspěvky: 7
Bydliště: Petkovy
Naty, to se máš. Já si na reiki musím počkat až do dubna, ale už teď se nemůžu dočkat.
Určitě to zvládneš skvěle. Napiš pak jaké to bylo... tvoje bezprostřední dojmy.

_________________
CHUDEN KOMYO REIKI KAI


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Reiki I.
PříspěvekNapsal: úte, 10 úno 2009, 18:03 
Offline

Registrován: čtv, 29 led 2009, 20:52
Příspěvky: 5
Maros- určitě napíšu. Moc se na to těším a doufám, že jsem vybrala toho právého Mistra. Mé rozhodnutí bylo tak strašně spontální, tak snad vše proběhne tak jak má :wink:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Reiki I.
PříspěvekNapsal: stř, 04 bře 2009, 19:59 
Offline

Registrován: čtv, 29 led 2009, 20:52
Příspěvky: 5
Všechny Vás moc zdravím a jdu se s Vámi podělit o dnešní zážitek při zasvědcování do Reiky I. Bylo to moc hezké,příjemné, uklidňující. Abych řekla pravdu, tak jsem ani takovou sílu nečekala. Mé pocity byly, že jsem měla těžký dech a byla jsem jak v betonu, ale nebylo to nepříjemné ba naopak. :bend: Akorát mám problém.... docela mne pálí a svědí dlaně a to pořád, reiky jsem hned vyzkoušela na manželovi, ale nic moc, holt jsem ještě pořádné miminko :laughing2: Co ty dlaně, myslíte, že už budou pálit stále? Díky za radu :sunny:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Reiki I.
PříspěvekNapsal: stř, 04 bře 2009, 22:42 
Offline

Registrován: čtv, 19 úno 2009, 21:00
Příspěvky: 61
Naty01 píše:
Všechny Vás moc zdravím a jdu se s Vámi podělit o dnešní zážitek při zasvědcování do Reiky I. Bylo to moc hezké,příjemné, uklidňující. Abych řekla pravdu, tak jsem ani takovou sílu nečekala. Mé pocity byly, že jsem měla těžký dech a byla jsem jak v betonu, ale nebylo to nepříjemné ba naopak. :bend: Akorát mám problém.... docela mne pálí a svědí dlaně a to pořád, reiky jsem hned vyzkoušela na manželovi, ale nic moc, holt jsem ještě pořádné miminko :laughing2: Co ty dlaně, myslíte, že už budou pálit stále? Díky za radu :sunny:

Ahojky, až se tou energií trochu pročístíš, tak tě to nebude tak pálit nebo ti to nebude vůbec vadit. V podstatě tu jsou dvě věci, mezi kterými se budeš pohybovat - mezi zvyknutím si na energii (pak cítím méně) a zároveň zvyšování citlivosti na energie (cítím více). :laughing2:
To je ale blázinec co :green:.


Nahoru
 Profil E-mail  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 111 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 12  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz