Fórum Tety Kateřiny

Krásný sluníčkový den Vám přeje Teta Kateřina
Právě je čtv, 28 bře 2024, 14:46

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 111 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Reiki I.
PříspěvekNapsal: sob, 13 bře 2010, 14:51 
Offline

Registrován: pon, 18 kvě 2009, 9:49
Příspěvky: 10
Milá Sel,

on rozpad manželství nemusí proběhnout po REIKI vždycky, pokud jsi s tím "správným" člověkem. Pokud ale člověk setrvává ve vztahu, který je z nějakého důvodu nefunkční, věřím, že to, že začně vědomě pracovat s energiemi mu pomůže ten vztah ukončit a je to tak SPRÁVNĚ! Každý konec znemná nový začátek a změny se dějí právě kvůli tomu, abys do svého života mohla vpsutit něco ještě daleko lepšího! Neboj se toho, pokud se po REIKI něco změní, změní se to k lepšímu!!


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Reiki I.
PříspěvekNapsal: sob, 13 bře 2010, 15:31 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř, 21 říj 2009, 13:27
Příspěvky: 3
Mám REIKI I, REIKI II, všem dnům není konec, ale mé manželství to v žádném případě neohrozilo i přes to, že můj manžel na tyto věci vůbec nevěří. Ba naopak, náš vztah je více utužen. Co se má stát se stejně stane :smile: Vůbec bych se toho nebála a když se člověk má dostat k REIKI, dřív nebo později se k tomu stejně dostane :smile: Vše bude dobré :love3: S láskou Jana :love3:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Reiki I.
PříspěvekNapsal: sob, 13 bře 2010, 16:47 
Offline

Registrován: stř, 04 bře 2009, 20:49
Příspěvky: 2
Terez* píše:
Milá Sel,

on rozpad manželství nemusí proběhnout po REIKI vždycky, pokud jsi s tím "správným" člověkem. Pokud ale člověk setrvává ve vztahu, který je z nějakého důvodu nefunkční, věřím, že to, že začně vědomě pracovat s energiemi mu pomůže ten vztah ukončit a je to tak SPRÁVNĚ! Každý konec znemná nový začátek a změny se dějí právě kvůli tomu, abys do svého života mohla vpsutit něco ještě daleko lepšího! Neboj se toho, pokud se po REIKI něco změní, změní se to k lepšímu!!


já si vůbec nejsem jistá, že se něco změní k lepšímu, právě u té paní, o které jsem psala výš, to určitě k lepšímu nebylo, určitě ne z mého pohledu. Ano, v tom jejich manželství nejspíš nebylo něco v pořádku a reiki to jenom urychlilo, já si dokonce myslím, že to bylo k horšímu, mám pocit, že se z toho dna jaksi nemůže vyhrabat.
Pokud budu mluvit jen za sebe, já se bojím, že změny, které mohou proběhnout, sama v sobě nezvládnu.
Jsem zbabělec.


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Reiki I.
PříspěvekNapsal: sob, 13 bře 2010, 18:41 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte, 16 čer 2009, 19:31
Příspěvky: 50
Nikdo nemůžeme vědět, co je pro koho správné či ne... Možná je teď ještě "na dně", ale od toho dna se jednou odrazí a pak se třeba přijde, to co má přijít... Je to o úhlu pohledu. Jednou za to vše bude třeba ráda a bude děkovat, že si tím mohla projít a dojít k tomu, k čemu měla...


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Reiki I.
PříspěvekNapsal: úte, 16 bře 2010, 7:46 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř, 21 říj 2009, 13:27
Příspěvky: 3
Milá Sel, tak ještě vyčkej, možná jen nejsi ještě připravná. Jak jsem psala, pokud se máš dostat k REIKI, tak k tomu časem určitě dojdeš. Pokud ne, tak se to nestane. Přestala bych se tím zabívat a uvidíš, časem............... Užívej života a netrap se zbytečně. :sunny: :sunny: :sunny:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Reiki I.
PříspěvekNapsal: stř, 12 kvě 2010, 16:21 
Offline

Registrován: pát, 12 bře 2010, 14:18
Příspěvky: 1
jaké jste pozorovaly reakce po reiki 1 v prvních týdnech, bylo mi řečeno, že v prvním týdnu pomohou přijít fyzické nemoci nebo jiné neduhy a další týden se spustí emoce atd.....zatím na sobě nic nepocituji jiného, myslím na těle, ale duševně se cítím dobře, prostě dřív jsem si léčila věci tím, že jsem hrozně nakupovala, jen to mě uspokojovalo a byla jsem včera po obchodech a najednou jsem neměla absolutně žádnou potřebu nic nakupovat, jako bych to nepotřebovala, jako by to moje dušěe nepotřebovala, protože prostě si bere uspokojení z něčeho jiného, snažím se pracovat,a bych nemyslela na negaci a nedala se negativními myšlenkami unést nebo podlehnout, snažím se dívat na věci jinak a hlavně žít přítomností být vděčná a štasdtná za přítomnost za ted a problémy nedržet křečovitě ve mě ale nechat je plynout a věřit, že pomoc příjde a je to to nejelpší, co mohu udělat. jako by všechno, co jsem před tím věděla ale nedokázala se podle toho řídit, se tím řídit dokážu. Taky mám chutě na mnohem zdravější jídla, stále bych jedla saláty, byt jsem před tím jedla ráda, ale né v takové míře, vím, že po třech dnech po zasvěcení je příliš brzy třeba rozeznat rozdíl, ale nějak to cítím v sobě. Jak reagujte ale na ty, co na tyhle věcí nevěří, chci tím říci, nemusí věřit, ale tolerovat, mám přítele, dělá si z toho všeho srandu, takže si s ním o tom povídat nemůžu, jinak je to úžasný člověk, jak se stavíte k někomu, kdo netoleruje váš postoj myslím tím, že skzutečně reiky věříte a léčení ale dělá si z toho srandu, nechci po člověku aby věřil ale aby toleroval nebo respektoval v co věřím, I když včera byl už zvídavý vážně, co to vlastně je.:) :sunny:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Reiki I.
PříspěvekNapsal: stř, 12 kvě 2010, 19:12 
X


Naposledy upravil Orlation dne stř, 07 pro 2011, 13:28, celkově upraveno 1

Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Reiki I.
PříspěvekNapsal: pon, 09 srp 2010, 7:55 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: čtv, 13 srp 2009, 10:26
Příspěvky: 3
Zdravím,
chystám se na reiki I, můžete mi prosím někdo napsat, jak probíhá zasvěcení ? Aspoň zhruba ? Abych věděla, na co se mám připravit ....
Děkuji a přeji pěkný den.

_________________
Petra


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Reiki I.
PříspěvekNapsal: pon, 09 srp 2010, 9:51 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob, 14 úno 2009, 16:54
Příspěvky: 39
Bydliště: Liberec
jen malý postřeh, možná jsem to už psala
Já po R1 neměla žádné očisty fyzické, ani se mi nepřevrátil život naruby, jen jsem začala vidět jasněji problémy kolem sebe a měla sílu se s nimi vypořádat

myslím, že každému se dostane to, co je pro jeho vývoj-posun potřeba, koneckonců proto to podnikáme, abychom něco změnili, ne?

ovšem můžeme dostat to, co neočekáváme, to je myslím, dost často :lol:

_________________
Nikdo není tak chudý, aby nemohl darovat úsměv :thumbleft:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Reiki I.
PříspěvekNapsal: pon, 09 srp 2010, 15:32 
Offline

Registrován: čtv, 23 črc 2009, 21:04
Příspěvky: 60
Sedíš na židli se zavřenýma očima, ruce sepjaté, je tam i nějaké foukání do čaker, přikládání rukou, ale ty víceméně jen sedíš a čekáš a necháváš se vést a pak na závěr se poděkuje a hotovo :smile:
pamatuji si, že jsem při prvním zasvěcení otevřela oči, protože jsem si předčasně myslela, že je konec, a Kačka zrovna přede mnou mávala rukou..přišlo mi to hrozně srandovní a zároveň mi bylo blbý se smát, tak jsem pak už nějaké zasvěcování ani nevnímala a pracovala jen na tom, abych tam nevhodně nevyprskla. Pak jsem z toho byla tak mimo, že jsem absolutně nepobrala, proč mi Mistr děkuje a už vůbec mě nenapadlo poděkovat taky :grin:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 111 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz