Fórum Tety Kateřiny

Krásný sluníčkový den Vám přeje Teta Kateřina
Právě je čtv, 28 bře 2024, 19:42

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: reiki 2
PříspěvekNapsal: ned, 30 bře 2014, 12:21 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pát, 23 led 2009, 13:51
Příspěvky: 99
Bydliště: Domažlice
Ahojky sluníčka přemyšlím o reiki 2stupen znova předtím jsem byla u jiné mystrině a nebyla jsem moc zpokojená ,mám reiki od roku 2005 pak přišla Shamballka v roce 2008 a já přestala reiki používat a jemom Shambalovala ....pak Rasheeba .....tak nevím, zmenil se mi život díky vážné nemoci kterou mám ....ale vím že je vše tak jak má být jenom stou dvojkou jsi nejsem jistá by to nebyl krok zpět.. co myslíte


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: reiki 2
PříspěvekNapsal: ned, 30 bře 2014, 20:40 
Offline

Registrován: stř, 18 úno 2009, 15:22
Příspěvky: 245
ptej se sama sebe. proč by to byl krok zpět..a pozoruj jaký máš pocit u srdíčka. Věcně, když už ted pochybuješ, napiš si na jednu polovinu stránky proč tam jít na druhou polovinu proč nejít na 2 reiki. A pak začni pomalu předčítat tu co proč nejít a ptéj se sama sebe, co ti nebo proč ti tohle vadí, proč to nemáš zpracované. To zasvěcení ti nastavilo zrdcadlo, poznej se v něm a klidně pak udělej co uznáš za dobré. Když ale už vznikla potřeba, nebo to je někoho druhého a ty se jen vlečeš za ním..i to by ti mohlo pomoci. Nebo si večer lehni, zavří oči a povídej si sama se sebou, se svým srdíčkem a po klidné chvilce se ho zeptej, co nato říká je to pak tvoje rozhodnutí a ty si za něm mužeš stát. Není duležité jak to dopadne, ale že jsme něco udělali a nestáli na místě.každé rozhodnutí je krok kupředu.


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: reiki 2
PříspěvekNapsal: ned, 06 dub 2014, 23:20 
Offline

Registrován: čtv, 13 úno 2014, 23:01
Příspěvky: 11
Ahoj Kouzelnice,

pokud chces stavet pyramidu, musis mit i dobre zaklady. Chtela bys uz koketovat s vyssimi energiemi respektive s odpovidajicimi duchovnimi stavy, ale bez zakladu to proste neni mozne. V tomto ohledu je Usui Reiki světelné části s vysvěcením zemské čakry ten správný základ. Kdo toto ignoruje ohrozuje sam sebe a i ostatní.

Toto neni o introspekci s naslednym rozhodnutim.

M.


Nahoru
 Profil E-mail  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz