Fórum Tety Kateřiny

Krásný sluníčkový den Vám přeje Teta Kateřina
Právě je pát, 29 bře 2024, 0:39

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 9 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: "Vypnutý" kanál
PříspěvekNapsal: ned, 05 led 2014, 12:13 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: čtv, 22 led 2009, 14:21
Příspěvky: 4
Ahoj všichni :smile: ,
nechala jsem se zasvětit do jedničky u Katky. Bohužel Reiki vůbec nepoužívám, mám pocit, že mnou neproudí. A ptám se, jestli to není tím, že jsem poněkud zanedbala ten čistící proces po dobu 21 dní. Ani zvířata na energii nereagovala.
Proto by mě zajímalo, jestli to ještě nemám vzdávat a sama trénovat a pilovat a tím se mi kanál zase "zapne"? Nebo se prostě smířit s tím, že Reiki vůbec není pro mě.. Mimochodem, kdysi dávno jsem měla možnost popovídat si chvíli s pánem, který mi řekl, že pokud se budu zajímat o čakry a věnovat práci s nimi, už nepotřebuju Reiki. Co na to říkáte vy? :)
Děkuji za radu.

_________________
Věci kolem tebe jsou zrcadlem tvé duše.


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: "Vypnutý" kanál
PříspěvekNapsal: ned, 05 led 2014, 12:48 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pát, 23 led 2009, 13:51
Příspěvky: 99
Bydliště: Domažlice
Ahojky já bych se zeptala Katky proč neproudí já mám reiki jedničku pak jsem šla k jinému mistrovi na dvojku a taky mě neproudí tak se vracím spátky k té první


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: "Vypnutý" kanál
PříspěvekNapsal: ned, 05 led 2014, 16:24 
Offline

Registrován: čtv, 11 srp 2011, 18:03
Příspěvky: 353
Skitty píše:
Ahoj všichni :smile: ,
nechala jsem se zasvětit do jedničky u Katky. Bohužel Reiki vůbec nepoužívám, mám pocit, že mnou neproudí. A ptám se, jestli to není tím, že jsem poněkud zanedbala ten čistící proces po dobu 21 dní. Ani zvířata na energii nereagovala.
Proto by mě zajímalo, jestli to ještě nemám vzdávat a sama trénovat a pilovat a tím se mi kanál zase "zapne"? Nebo se prostě smířit s tím, že Reiki vůbec není pro mě.. Mimochodem, kdysi dávno jsem měla možnost popovídat si chvíli s pánem, který mi řekl, že pokud se budu zajímat o čakry a věnovat práci s nimi, už nepotřebuju Reiki. Co na to říkáte vy? :)
Děkuji za radu.

Ano, vlastní prací sama na sobě (ať už budeš přímo pracovat s čakrami, nebo ne), se můžeš dostat do stavu, kdy budeš moct pracovat s energií podobně jako lidi, kteří si koupí zasvěcení do reiki. Trvá to ovšem poměrně dlouho.
Pokud ti reiki po zasvěcení nefunguje a pokud jsi si jistá, že zasvěcení bylo pravé (ne jen něčí podvod, ale o tom je u Kateřiny zbytečné přemýšlet, to zde nehrozí). Tak nejpravděpodobněji může jít o tvé vlastní nevědomé vnitřní odmítnutí toho procesu.
Zdá se mi, že by asi bylo rozumné, je-li to tak, tvůj vlastní nevědomý postoj respektovat a dá si prostě chvíli pauzu, než zkusíš nějak pokračovat. Víš, proč jsi chtěla to zasvěcení? Platí ty důvody pro tebe stále? Jsi si jimi jistá?
Prober to každopádně s Kateřinou, jistě ti bude umět poradit. A případně napiš prosím svou další zkušenost, zajímá mě to.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: "Vypnutý" kanál
PříspěvekNapsal: ned, 12 led 2014, 19:54 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: čtv, 22 led 2009, 14:21
Příspěvky: 4
Karel píše:
Ano, vlastní prací sama na sobě (ať už budeš přímo pracovat s čakrami, nebo ne), se můžeš dostat do stavu, kdy budeš moct pracovat s energií podobně jako lidi, kteří si koupí zasvěcení do reiki. Trvá to ovšem poměrně dlouho.
Pokud ti reiki po zasvěcení nefunguje a pokud jsi si jistá, že zasvěcení bylo pravé (ne jen něčí podvod, ale o tom je u Kateřiny zbytečné přemýšlet, to zde nehrozí). Tak nejpravděpodobněji může jít o tvé vlastní nevědomé vnitřní odmítnutí toho procesu.
Zdá se mi, že by asi bylo rozumné, je-li to tak, tvůj vlastní nevědomý postoj respektovat a dá si prostě chvíli pauzu, než zkusíš nějak pokračovat. Víš, proč jsi chtěla to zasvěcení? Platí ty důvody pro tebe stále? Jsi si jimi jistá?
Prober to každopádně s Kateřinou, jistě ti bude umět poradit. A případně napiš prosím svou další zkušenost, zajímá mě to.

Nepřipravila jsem svoje tělo na kanál, jak jsem měla. Při procesu jsem neodmítla alkohol a pro menší pocit viny jsem si jej alespoň ozdravila. Chtěla jsem pomoci nejdříve sama sobě, pak teprve začít pomáhat ostatním. Ale když jsem nic necítila, ani pejsci na to nereagovali, tak jsem začala mít pochybnosti, jestli proces po dobu 21 dnů proběhl, když jsem nedodržela, co jsem měla dodržet. Nebo je to jen můj nějaký vlastní blok. Šla jsem do toho také proto, že se mi změní i myšlení a psychika a nebudu už tak pesimistická a uvědomím si lépe některé souvislosti, to však nějak nepřišlo.

_________________
Věci kolem tebe jsou zrcadlem tvé duše.


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: "Vypnutý" kanál
PříspěvekNapsal: pon, 13 led 2014, 17:08 
Offline

Registrován: čtv, 11 srp 2011, 18:03
Příspěvky: 353
Skitty píše:
Nepřipravila jsem svoje tělo na kanál, jak jsem měla. Při procesu jsem neodmítla alkohol a pro menší pocit viny jsem si jej alespoň ozdravila. Chtěla jsem pomoci nejdříve sama sobě, pak teprve začít pomáhat ostatním. Ale když jsem nic necítila, ani pejsci na to nereagovali, tak jsem začala mít pochybnosti, jestli proces po dobu 21 dnů proběhl, když jsem nedodržela, co jsem měla dodržet. Nebo je to jen můj nějaký vlastní blok. Šla jsem do toho také proto, že se mi změní i myšlení a psychika a nebudu už tak pesimistická a uvědomím si lépe některé souvislosti, to však nějak nepřišlo.

Pokud vím, jakákoli příprava by ti měla práci s reiki pouze usnadnit, neměla by mít žádný vliv na to, zda to samo o sobě funguje, či nefunguje.
Stojíš o změnu myšlení a psychiky? Jak si ale představuješ, že to bude probíhat, pokud to bude probíhat? Že budeš mít víc energie a tedy víc optimismu? No, možná. To jde o to, proč nemáš dost optimismu. Pokud je za tím jen únava a oslabení, tak ti pomůže prostě dodání energie. Pokud je za tím něco jiného, jako třeba tvá vlastní, více či méně vědomá rozhodnutí, no tak čím víc síly a energie budeš mít, tím pevněji budeš svá rozhodnutí (například rozhodnutí být pesimista) realizovat. Pomoc kterou ti (když budeš mít smůlu) může reiki poskytnout pak bude poněkud jiná a možná ne příliš příjemná. Může ti být odebrána energie k prosazování pesimismu. Nebo můžeš být opakovaně uváděna do více či méně bolestivých situací, které nebudou mít žádné jiné řešení, než jen donutit se k optimistické víře v dobré věci.
Na takových procesech není nic hezkého ani příjemného, to se radši zkus stát optimistou sama po dobrém. Jeden z důvodů, proč do reiki (a hlavně do shambally apod.) nejít, je právě to, že péče kterou pak člověk dostává může být docela drsná a hlavně velmi důsledná.
Povídám si s tebou rád, ale opravdu začni tím, že se obrátíš na toho, kdo ti dával zasvěcení.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: "Vypnutý" kanál
PříspěvekNapsal: pon, 03 úno 2014, 20:56 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pát, 23 led 2009, 13:51
Příspěvky: 99
Bydliště: Domažlice
Tak co už to máš vyřešené mluvila jsi s Katkou


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: "Vypnutý" kanál
PříspěvekNapsal: úte, 04 úno 2014, 16:23 
Offline

Registrován: pon, 01 bře 2010, 16:06
Příspěvky: 22
Souhlasím s tím, co psal Karel. Já mám zasvěcení do Reiky i Shambally u Katky a vím, že ona si ověřuje, zda energii předala, či ne. Ono to spíš bude nějakou tvojí vnitřní blokací. Očekávat, že se něco změní s tvými postoji a očekáváními tak to Reiky řešit nebude, to musíš vyřešit ty sama.


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: "Vypnutý" kanál
PříspěvekNapsal: čtv, 26 úno 2015, 20:35 
Offline

Registrován: čtv, 26 úno 2015, 19:56
Příspěvky: 1
Zdá se mi, že by asi bylo rozumné, je-li to tak, tvůj vlastní nevědomý postoj respektovat a dá si prostě chvíli pauzu, než zkusíš nějak pokračovat. Víš, proč jsi chtěla to zasvěcení? Platí ty důvody pro tebe stále? Jsi si jimi jistá?

_________________
Our Actual Exams and testking Testking ccna certification pass guarantee. You can get access to Testking ceh certification and rasmussen with multiple prep resources


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: "Vypnutý" kanál
PříspěvekNapsal: sob, 28 úno 2015, 13:01 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob, 16 srp 2014, 16:22
Příspěvky: 2
Dvolezity je tvoj vnutorny zamer a umysel. Ako to citis vo svojom vnutri? Ak mas pocit, ze nic cez teba neprudi, moze to mat viacer pricin. Ak si rozhodnuta reiki pouzivat "potom si cesticku k tebe najde." Moze to chvilku trvat. Ak to chces podporit, tak skus pouzivat na sebe a pred zaciatkom sa sustred nad kratkou myslienkou k bohu/vyssej moci, ze chces tuto energiu pouzivat a potom treba uz len trpezlivost a pokoru.

Ak sa zacnes zaoberat cakrami a dalsimi vecami, nie je to automaticky vylucenie pouzivania reiki. S reiki sa daju cistit, harmonizovat, otvarat a vlastne je nespocente mnozstvo aplikacii tolko, kolko je ludi.

Este ma napadla jedna vec. Podobne prezivana situacia ako popisujes sa zmenila az vtedy, ked o to dotycny clovek poziadal. (Stacila myslienka typu "toto by sa mi naozaj zislo") a od vtedy mal moznost energiu pouzivat. Samotne zasvatenie a aj "spojenie " bolo ok. Vesmir skratka cakal z nejakych pricin na takuto vedomu myslienku.

Stale plati zlate a overene, "cvik robi majstra". Pouzivanie ti da skusenost, ktora je inak neprenosna.
Krasny a slnecny :sunny:
Stevo


Nahoru
 Profil E-mail  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 9 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz