Fórum Tety Kateřiny

Krásný sluníčkový den Vám přeje Teta Kateřina
Právě je pát, 29 bře 2024, 4:12

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 20 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: reiki přirozenou cestou..
PříspěvekNapsal: čtv, 20 zář 2012, 15:33 
Offline

Registrován: ned, 08 bře 2009, 14:28
Příspěvky: 110
*


Naposledy upravil lenka j dne stř, 07 kvě 2014, 17:28, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: reiki přirozenou cestou..
PříspěvekNapsal: pát, 21 zář 2012, 18:02 
Offline

Registrován: čtv, 11 srp 2011, 18:03
Příspěvky: 353
lenka j píše:
Chtěla bych se zeptat..
Jestli je tu někdo ,koho si energie reiki našla sama

Rozhodně zajímavá myšlenka.
Jen je otázka, jak by pak ten člověk asi poznal, že to co má/co ho potkalo, je zrovna právě reiki.
:smile:
Snad by to musel být někdo, kdo by nejprve pracoval s energií, pak podstoupil reiki zasvěcení a pak zjistil, že pracuje s energií stále stejně jako předtím ... Nevím. :smile:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: reiki přirozenou cestou..
PříspěvekNapsal: sob, 22 zář 2012, 11:07 
Offline

Registrován: ned, 08 bře 2009, 14:28
Příspěvky: 110
*


Naposledy upravil lenka j dne stř, 07 kvě 2014, 17:30, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: reiki přirozenou cestou..
PříspěvekNapsal: sob, 22 zář 2012, 11:38 
Tak povídej, Leni.... :love2:


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: reiki přirozenou cestou..
PříspěvekNapsal: sob, 22 zář 2012, 16:52 
Offline

Registrován: ned, 08 bře 2009, 14:28
Příspěvky: 110
*


Naposledy upravil lenka j dne stř, 07 kvě 2014, 17:30, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: reiki přirozenou cestou..
PříspěvekNapsal: ned, 23 zář 2012, 0:45 
Offline

Registrován: čtv, 11 srp 2011, 18:03
Příspěvky: 353
Díky za tvou zkušenost. Zvláštní a krásné ...

Karel


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: reiki přirozenou cestou..
PříspěvekNapsal: ned, 23 zář 2012, 7:06 
lenka j píše:
nevím ani jestli o tom chci mluvit..

Je to už dávno.. hodně dávno,tak 8-9 let zpátky..
kluci byli ještě hodně malí..
Spali semnou v ložnici..,když v noci jsem se probudila na krmení..
ležím..a oni u mně.. a v pokji byla krásná nádherná sladká energie.. plná lásky..
(snad jsem ještě kojila)...krmím malýho..
a v tu chvíli se ze severní strany obějevilo něco.. u zdi , bylo to pěkný.. takový čistý rosolovitý
ve vzduchu mihotající se (něco) bylo to bílo růžové.. průhledné a mělo ,obsahovalo to v sobě různé znaky ,symboly v malých bílých kolečkách bublinkách ... které se vznášely.. tak jsem to pozorovala
oba kluci krásně spali.. :love2: a najednou z toho z ničeho nic vyletěl takový Silný proud energie a vletěl šupl mi přímo do čela (ten proud jsem viděla) a na to jsem usnula.... "byla to pecka" síla

Pár dní na to jsem si koupila knihu Reiki od Usuie a tam bylo psané něco podobného..



Nádherný zážitek, díky... :heart:

Pro Tebe, pro radost : http://www.youtube.com/watch?v=9P4Qu9VK ... re=related


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: reiki přirozenou cestou..
PříspěvekNapsal: úte, 25 zář 2012, 8:59 
Offline

Registrován: ned, 08 bře 2009, 14:28
Příspěvky: 110
*


Naposledy upravil lenka j dne stř, 07 kvě 2014, 17:31, celkově upraveno 2

Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: reiki přirozenou cestou..
PříspěvekNapsal: pát, 02 lis 2012, 21:26 
Offline

Registrován: pát, 02 lis 2012, 12:02
Příspěvky: 3
Ahoj, já už rok pracuju s energii,jenže skrze mě si to zaktivovalomoje kilový mimino,když na jipu vedle něho bojovalo mimino o život a on potřeboval energii, nejprve zkontaktoval léčitele, ten nechápal co se děje, Daniel ve velkém stresu prosil o energii,problém se srdcem s dýcháním, léčiteli tona něho nesedělo, psal mi já v noci naběhla na jipku a Daniel nic, ráno jsem musela odjet něco zařídit a volám kamarádce ať se mi koukne na Dana,že byl nějaký problém a ona,že né,že Dan je v pohodě,ale jejíhoi Robina resuscitovali,problém se srdcem,s dýcháním, infekce stafylokoka vmozkomíšním moku....léčitel neměl čas,měl návštěvu tu energii mu neposlal,tak Daniel dával miminku všechnu svoji energii,aby ho udržel při životě,sám byl najednou na 60 procentech na kyslíku,zhoršil se
já věděla,že k němu potřebuji dát ruce a dodat mu energii a sestřičky zrovna vymysleli, že když ony na Dana nesahají ,že je líp na kyslíku, tak mě to nechtěli dovolit, já o něho měla strach, pořádně jsem nechápala co se děje a pak sy to nějak na dálku Daniel zaktivoval přes moje ruce, a jíá neustále cítila velké teplo v dlaních a pak několik dní on pořád skrze mě čerpal obrovské množství energie, léčitel na to,že ji chce a musí ji dostat a sám si chce rozhodovat co s ní bude dělat a vesele na sebe přetahoval neduhy ostatních nemocných dětí....já pořádně nechápala co se děje...nevěděla jestli mi šibe, Daniel komunikoval telepaticky, jasné přesné instrukce, pak jsme skrze Daniela tahali z druhého miminka toho stafylokoka....a doktorum zmizela někam infekce...
takže od té doby cítím a vnímám energie, cítím rukama u člověka veškeré zdravotní problémy,sám se spouští proces léčení, v podstatě asi nějaký dar léčit lidi, ale Danielkovi pomoct neumim
můžu léčit cizí lidi jen přes fotku na dálku, takže nějaká praxe,ale asi mi chybí teorie, četla jsem pár knih o reiky v poslední době
takže bych asi potřebovala absolvovat zasvěcení do reiky
Danielek teď má hodně oslabenou první a čtvrtou čakru,má někdo radu jak to zharmonizovat? protože se mi to nějak nedaří, u jiných lidí nemam problém,ale u Danielka momentálně tápu
a nejlepší byl Daniel,když mu byl asi týden,bojoval o život, já si v nemocnici na mokré podlaze zlomila nohu, sestřičky mi řekli,že jestli nejsem schopná odnést mlíko k malému,tak,že mě propustí,tak jsem přes hodinu skákala s ohromnou bolestí k inkubátoru ubulená...a říkám Danielkovi,ať bojuje,že já taky bojuju a najednou cítím obrovské teplo v té noze a bolest odeznívá, to malé miminko co mělo kilo chtělo léčit mě....
a teď mi řekněte co mi to doma roste?

jenže Danielek má teď velké zdravotní komplikace a já nevim co s nim,jak mu pomoct


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: reiki přirozenou cestou..
PříspěvekNapsal: sob, 03 lis 2012, 11:11 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob, 04 úno 2012, 16:39
Příspěvky: 151
Holky mate mimořádné zážitky z energii.Když jsem byla nemocna a nevěděla o tom ,tak jsem vnímala proud energii,a nevěděla jsem co se děje se mnou .Byl to opravdu zvláštní zážitek. :flower:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 20 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz