Fórum Tety Kateřiny

Krásný sluníčkový den Vám přeje Teta Kateřina
Právě je pát, 29 bře 2024, 2:26

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 40 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: vypnuti kanalu reiky
PříspěvekNapsal: sob, 22 zář 2012, 11:09 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte, 20 led 2009, 20:54
Příspěvky: 101
Bydliště: Hrusice, osada Vlčí halíř
Šechina píše:
Ne každý zasvěcuje za peníze :hello:

Ano Ivanko, měl jsem tu čest poznat i takového Mistra a ne jednoho!
:love5: :hi:

_________________
Netrap se tím co si o tobě myslí druzí, ti mají plnou hlavu toho, co si o nich myslíš ty !
Miluji, tedy jsem...


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: vypnuti kanalu reiky
PříspěvekNapsal: sob, 22 zář 2012, 11:12 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte, 20 led 2009, 20:54
Příspěvky: 101
Bydliště: Hrusice, osada Vlčí halíř
Citace:
Máš samozřejmě pravdu, Reiki je ryzí prazáklad, ty už mluvíš o různých energiích (země,živly...) Reiki je sama podstata dobra a lásky,prapůvodní všudypřítomná esence... k Tvému soudu, je pochopitelné, že to vidíš, jak to vidíš... Sám si tvoříš, sám dostáváš důkazy,dle Tvého niterného ladění...
Jen na nás záleží jak popisujeme svět kolem sebe. Svět je světem. Ve svých neustálých proměnách... Jak ho "vidíme" my, záleží na našem nitru...


Jojo, Nikky, dobře napsáno.... :love5: :hi:

_________________
Netrap se tím co si o tobě myslí druzí, ti mají plnou hlavu toho, co si o nich myslíš ty !
Miluji, tedy jsem...


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: vypnuti kanalu reiky
PříspěvekNapsal: sob, 22 zář 2012, 11:16 
:heart:


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: vypnuti kanalu reiky
PříspěvekNapsal: ned, 23 zář 2012, 14:27 
Offline

Registrován: čtv, 11 srp 2011, 18:03
Příspěvky: 353
Nikky píše:
Karel píše:
Zasvěcením do reiki se naučíš pracovat s energií reiki :-)

Která je čistá, univerzální...
... říkají reikisté ...
Inu, každá liška chválí svůj ocas ...
Nikky píše:
Karel píše:
Otázka je, zda něco nepletou reikisti a zda reiki opravdu je ta univerzální energie vesmíru.

Neboj, nepletou.

Já se nebojím, můj problém to není :thumbleft:
Ty bys jen mohla uvážit, zda si ještě pamatuješ rozdíl ve významu slov strach a opatrnost. Lidi tahle slova většinou odlišují a ty si s nima pak asi někdy budeš špatně rozumět.
Nikky píše:
... Reiki je ryzí prazáklad, ... sama podstata dobra a lásky, prapůvodní všudypřítomná esence...

Hm Nikky, tady už mluvíš jako věřící kteréhokoli jiného náboženství. Právě od tebe bych takový postoj nečekal. Pak ovšem chápu i to ostatní, povídat si s věřícím o jeho víře nemá cenu, dokud nepřijmu jeho svaté pravdy. :sad4:
Nikky píše:
k Tvému soudu, je pochopitelné, že to vidíš, jak to vidíš... Sám si tvoříš, sám dostáváš důkazy,dle Tvého niterného ladění...
Jen na nás záleží jak popisujeme svět kolem sebe. Svět je světem. Ve svých neustálých proměnách... Jak ho "vidíme" my, záleží na našem nitru...

Takže protože věříš v reiki, vidíš svět postavený na prazákladu reiki, která je pro tebe vším?
Někdo kdo si místo reiki vybere svou babičku, starou botu, nebo Alláha to má opravdu horší.
Tvoje reiki není nakonec až tak špatný výběr Boha, ale já osobně bych přece jen raději pravdu.

Nikki, vnášíš do vlákna které začalo věcným dotazem prázdné, propagační fráze. Je to myslím škoda, i když chápu, že věřící rádi poslouchají pochvalné litanie od svých spoluvěřících.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: vypnuti kanalu reiky
PříspěvekNapsal: ned, 23 zář 2012, 15:47 
ok


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: vypnuti kanalu reiky
PříspěvekNapsal: ned, 23 zář 2012, 15:48 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte, 20 led 2009, 20:54
Příspěvky: 101
Bydliště: Hrusice, osada Vlčí halíř
Z mého pohledu určitě není Reiki Bůh, znám docela dost reikistů se stejným názorem. Myslím, že Reiki je jen součást geniálního, dokonalého vesmírného řádu. Bůh je na samém vrcholu tohoto systému....

_________________
Netrap se tím co si o tobě myslí druzí, ti mají plnou hlavu toho, co si o nich myslíš ty !
Miluji, tedy jsem...


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: vypnuti kanalu reiky
PříspěvekNapsal: ned, 23 zář 2012, 16:34 
Karel píše:
Tvoje reiki není nakonec až tak špatný výběr Boha, ale já osobně bych přece jen raději pravdu.


http://www.youtube.com/watch?v=YGxfl_GcPV0


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: vypnuti kanalu reiky
PříspěvekNapsal: stř, 26 zář 2012, 22:39 
Offline

Registrován: úte, 26 říj 2010, 23:24
Příspěvky: 85
Bydliště: Zahradni Mesto Praha10
Když se tady objevilo toto téma,tak se mi v noci zdál sen,sen o Reiki.Za bílého dne jsem se totiž snažila uchopit Reiki slovy,což je velice těžké,protože pro mě je to o posvátnosti,srdíčku,hlubinách i výšinách,a i tato slova jsou na vyjádření příliš maličká a plochá.V tom snu bylo Reiki básnička na čtyřech řádcích.A byla přenádherná,vševystihující,ale jaksi v jiných rozměrech.Já viděla ty řádky,já viděla napsaná slova(která jsem nečetla),protože to ke mě plynulo jinak,jinak se TO dávalo poznat.Určitě to šlo skrze srdíčko,protože když jsem se probudila,hodně jsem ho cítila a zůstal přenádherný pocit lásky z posvátné básničky :love4: .....................Tak tolik ke snu a ted se pokusím vyjádřit to čím je pro mě REiki,slovy.Nedávno jsem navštívila kostel U Jezulátka na Malé Straně,a to co jsem tam zažívala a cítila,bylo naprosto stejné jako když si dávám REIKI,nebo ho někomu posílám.Mohla bych tomu říkat,nazývat to a popisovat to mnoha slovy a stejně je to těžce vyjádřitelné.Je to jakýsi stav(v úvozovkách),znovu napíši posvátnosti,blaha,lásky,který jde do hloubi duše,rozlívá se ve vás,objímá vás..........Nebo... zkusím li třeba doma vyslovit modlitbu,ale ne jako test,ale upřímně od srdce,cítím to samé...........Stojím li na břehu řeky,či rybníka,nebo na křižovatce s hustým provozem a barevnými světly na semaforech,mohu cítit to samé,lásku,blaho.Mohu to cítit a vnímat,třeba díky energii Reiki,mohu se na to naladit motlitbou doma,nebo návštěvou kostela,harmonizací čaker,dýcháním pranajámy,pozorováním přírody,prostě způsobů je mnoho a všechny vedou přes srdíčko.To je to,to nelze vynechat.Prostě pro mě je za tím vším jedno,a ten název,který tomu dám,nebo způsob naladění,není vůbec důležitý. :heart:

_________________
❤Kolem nás je nekonečný oceán možností:)
https://www.nadejecloveka.cz/


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: vypnuti kanalu reiky
PříspěvekNapsal: čtv, 14 bře 2013, 11:43 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob, 04 úno 2012, 16:39
Příspěvky: 151
Ebbi píše:
Když se tady objevilo toto téma,tak se mi v noci zdál sen,sen o Reiki.Za bílého dne jsem se totiž snažila uchopit Reiki slovy,což je velice těžké,protože pro mě je to o posvátnosti,srdíčku,hlubinách i výšinách,a i tato slova jsou na vyjádření příliš maličká a plochá.V tom snu bylo Reiki básnička na čtyřech řádcích.A byla přenádherná,vševystihující,ale jaksi v jiných rozměrech.Já viděla ty řádky,já viděla napsaná slova(která jsem nečetla),protože to ke mě plynulo jinak,jinak se TO dávalo poznat.Určitě to šlo skrze srdíčko,protože když jsem se probudila,hodně jsem ho cítila a zůstal přenádherný pocit lásky z posvátné básničky :love4: .....................Tak tolik ke snu a ted se pokusím vyjádřit to čím je pro mě REiki,slovy.Nedávno jsem navštívila kostel U Jezulátka na Malé Straně,a to co jsem tam zažívala a cítila,bylo naprosto stejné jako když si dávám REIKI,nebo ho někomu posílám.Mohla bych tomu říkat,nazývat to a popisovat to mnoha slovy a stejně je to těžce vyjádřitelné.Je to jakýsi stav(v úvozovkách),znovu napíši posvátnosti,blaha,lásky,který jde do hloubi duše,rozlívá se ve vás,objímá vás..........Nebo... zkusím li třeba doma vyslovit modlitbu,ale ne jako test,ale upřímně od srdce,cítím to samé...........Stojím li na břehu řeky,či rybníka,nebo na křižovatce s hustým provozem a barevnými světly na semaforech,mohu cítit to samé,lásku,blaho.Mohu to cítit a vnímat,třeba díky energii Reiki,mohu se na to naladit motlitbou doma,nebo návštěvou kostela,harmonizací čaker,dýcháním pranajámy,pozorováním přírody,prostě způsobů je mnoho a všechny vedou přes srdíčko.To je to,to nelze vynechat.Prostě pro mě je za tím vším jedno,a ten název,který tomu dám,nebo způsob naladění,není vůbec důležitý. :heart:

Je to moc dojemně Ebbi, :flower: :flower: :flower:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: vypnuti kanalu reiky
PříspěvekNapsal: čtv, 14 bře 2013, 16:45 
Offline

Registrován: stř, 18 úno 2009, 15:22
Příspěvky: 245
Vše co mne znervoznuje, co mi vadí,co...JE VE MNĚ A NÉ VENKU. Nesvádějte něco na někoho nabo na něco. At už je to reiki nebo jen prána,kundalíny jak chcete si ji nazvěte. At chcete či nechcete energie ve vesmíru jsou, prochází i vámi a je jedno jsetli je nějakým zásahem mistra začnete vnímat či je nevnímáte nebo dokonce popíráte, že jsou. Kdyby nabyla energie a vámi neproudila jste mrtvý.
Když ti vadí kolega v práci, přemýšlej proč a pak to v sobě zpracuj. Třeba tak, že mu necháš jeho učení, jeho nešvar ale ty poznáš, že to není tvoje cesta a hlavně ho necháš s tím nešvarem a nebudeš se snažit ho změnit. Pak ti přestane vadit. A stejné je to i s reiki. Tak jako do práce jsi šel dobrovolně tak i do reiki. Víš, někteří lidé říkají, že je nesmyls nějaká kundalíni, že je to výmysl. Někteří, když ji poprvé ucítí se strachy zablokují a v úděsu od ní utečou a jen někteří se jí snaží poznat, procítit, získat informace ale né z venku, ale vlastní prožitky a teprve na základě svého poznání udělají fundovaný rozhodnutí. Ale soukromně ti mohu zdělit, že energii je to jedno co si o ni myslíš. Neporadím ti, jak zavřít zasvěcení, ale poteším tě, každý kdo potřebuje dostane co potřebuje. Ještě malá informace. Stejně jako kundalíni námi proudí od narození až do smrti, tak i reiki námi proudí a jsme li zamilovaní, jsme na ni více naladěni a proto nemarodíme, i když prochladneme na schuzce, když matka hladí své dítě z lásky po hlavě, přestane ho hlava bolet...je možné najít další a další příklady. Je to naše přirozenost a andělé ji nemají.Co s tím chceš dělat?


Nahoru
 Profil E-mail  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 40 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz