Fórum Tety Kateřiny

Krásný sluníčkový den Vám přeje Teta Kateřina
Právě je čtv, 28 bře 2024, 17:46

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 11 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Reiki a zuby
PříspěvekNapsal: pon, 27 srp 2012, 14:20 
Offline

Registrován: pát, 21 srp 2009, 16:12
Příspěvky: 16
Zdravím všechny, ráda bych se zeptala, zda při bolestech zubů si dáváte reiki a jestli vám pomáhá. Dávám si reiki na různé problémy, cítím ho, pomáhá mi, ale konkrétně u těch zubů necítím nic, zub nepoleví :bang: , necítím žádnou odezvu, ani v dlaních, mám to jedině u těch zubů. Máte nějaké zkušenosti? Děkuji.


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Reiki a zuby
PříspěvekNapsal: úte, 28 srp 2012, 10:42 
Offline

Registrován: čtv, 08 zář 2011, 11:51
Příspěvky: 72
ahoj, pájo,

já jsem dávala reiki na všechno co mě zrovna prostě bolelo. Většinou to pomohlo, ale třeba moje vracející se záněty moč.ústrojí prostě
musím řešit jinak, protože je tam zjevně příčina v psychice. Mamce jsem ale dávala na zoubky, a ta byla ráda, dávala jsem jí to po celou dobu co jí
dělaly i nové, a pomáhalo jí to. tak asi u mě tak :grin:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Reiki a zuby
PříspěvekNapsal: úte, 28 srp 2012, 22:31 
Offline

Registrován: ned, 26 srp 2012, 23:10
Příspěvky: 1
U mě to při bolesti (jak zubů, ale i hlavy) pomáhá jen pokud tam tu ruku mám. Jakmile jí dám pryč, tak to bolí pořád stejně. Takže buď půl dne strávit s rukou na hlavě nebo spolknout prášek. Jak hlupák volím druhou možnost. :laughing2:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Reiki a zuby
PříspěvekNapsal: čtv, 30 srp 2012, 16:30 
Offline

Registrován: pát, 21 srp 2009, 16:12
Příspěvky: 16
Děkuji za odpovědi, ten prášek také volím u bolesti hlavy :).
Neměla jsem čas si dojít k tomu zubaři, o víkendu ani u nás pohotovost není, tak má zkušenost u zubů po pár dnech je taková, že to chce Reiki opravdu delší dobu posílat, tři dny jsem prostě při Reiki nic necítila, pak jsem si na lehla na dlaň a posílala snad někde hodinu a to byla teda odezva! :bang: Rozbolela mne celá tvář včetně oka a ucha, 2 prášky bolest stěží utlumily. Je to tak, že když je nějaká nemoc, např. zánět rozjetý, tak jej Reiki urychlý. Ale pak už klid!! Malinko ho občas cítim, dává hlášení, ale v ponělí už jsem objednaná. :)


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Reiki a zuby
PříspěvekNapsal: pát, 31 srp 2012, 21:49 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte, 16 čer 2009, 19:31
Příspěvky: 50
Ahoj, s posíláním na zuby mám velmi pozitivní odezvu u ostatních, vždy velmi pomohlo, ani jsem někdy skoro sama nevěřila, jaké zázraky se dějí :) U zánětů a bolesti to urychluje vždy, co mám zkušenost... U sebe totéž jak už tu bylo psáno, urychlí natolik, že to člověka dožene k zubaři co nejrychleji a už to člověk neodkládá :-) A léčení je pak zpravidla rychlé, dobře se hojí. Přiložená dlaň na tvář je blahodárná, ale člověk tam pravda tu ruku nemůže mít stále. Na to je lepší dvojka. Ano, urychluje dění a usnadňuje léčbu, tak jako u jiných nemocí. Za sebe mohu doporučit, jen pozor při anestezii, pokud by byla, pak by nepůsobila, ale to jsem nezkoušela, ráda jsem si injekci nechala dát... :thumb:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Reiki a zuby
PříspěvekNapsal: čtv, 06 zář 2012, 9:20 
Offline

Registrován: pát, 21 srp 2009, 16:12
Příspěvky: 16
Tak podle pana zubaře velký zánět, i antibiotika jsem dostala, tak pak se můžu divit, že 10 min posílám Reiki a reakci jsem necítila. Ale po tom, co jsem si posílala víc jak hodinu a rozjel se zánět ve velkým, tak to mi opravdu pomohlo, jsem téměř bez bolesti, až jsem se divila, že mi pak oznámil velký zánět. Co by asi řekl, kdybych si nedala Reiki :wink: Děkuji.


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Reiki a zuby
PříspěvekNapsal: pát, 07 zář 2012, 13:06 
Offline

Registrován: čtv, 11 srp 2011, 18:03
Příspěvky: 353
Určitě zajímavý zkušenosti. Snažím se to srovnat s možnostma léčby přirozenou energií, jak používám já, bez reiki. Zábavné je, že moc rozdílů tahle nevidím.
U zubů anebo podobně u nějaký silnější infekce bych řekl, srovnatelně, ne že by účinek nebyl, ale s rukou na tváři zkrátka celej den člověk nevydrží.
Jen mě trošku zaráží to s tím posílením probíhajících zánětů. Někdy je posílení zánětu určitě cennou součástí léčby, ale vždycky myslím ne. No, co jste psali, tak se shodujete, že ačkoliv to nebylo příjemný, bylo to nakonec prospěšný. Opravdu?
Při léčbě mě dostupnou přirozenou energií dojde k posílení zánětů tehdy, když bych tu energii prostě jen mechanicky posílal do postiženého místa.
Mám ale zároveň možnost energii programovat, spíš než posílat energi někam, většinou pracuju formou "požehnání" - tak se mi asi nejlíp popíše stav mysli jak tu energii programuju. Tj nesoustředím se ani tak na přenos, posílání energie, jako spíš prostě na přání uzdravení, pocit nebo obraz hojení, úlevy ... Pak je možnost posílení zánětu daleko menší. Neléčím tak zas nějak často, tak nemám nijak hodně zkušeností, ale zatím se mi to že bych zhoršil běžící zánět stalo je jednou a jestli to bylo k užitku nebo ne, nevím.
Nepopírám vaše zkušenosti, zánět je součástí přirozeného vyléčení některých stavů a je někdy prospěšný. Možná právě naopak je to něco, čemu se já zbytečně vyhýbám, anebo je tady jeden viditelný rozdíl mezi léčbou reiki a přirozenou energií.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Reiki a zuby
PříspěvekNapsal: čtv, 20 zář 2012, 18:20 
Offline

Registrován: úte, 24 črc 2012, 16:12
Příspěvky: 6
Bydliště: Tábor
Ahojky :smile: já mám alespoň při bolesti zubů s reiki takovou zkušenost, kde, v jakém prostředí reikuji. Když jsem se reikoval u dědy doma, zub nepolevil, kdežto v lese odešla bolest okamžitě. A taky jak se říká netlačit na pilu...


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Reiki a zuby
PříspěvekNapsal: čtv, 20 zář 2012, 20:11 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř, 13 črc 2011, 19:30
Příspěvky: 213
Bydliště: Rokycany
Pokud vás bolí zub, jděte k zubaři :!: Každý správný mistr Reiki vám řekne, že Reiki lékaře nenahrazuje, ale doplňuje léčbu. Reiki nevyřeší problém, který vězí ve vašich hlavách (myslích), a který způsobuje bolesti a nemci těla. Reiki je způsob , jak je možné zklidnit tok svých myšlenek a tělo a pak v tichosti odkrýt a zapracovat na odstranění pravé příčiny nemoci, bolesti. Pokud na ni sami, nebo s něčí pomocí, nepřijdete a nepochopíte v čem je "zakopaný pes" , jděte nejdřív k zubaři, ten odstraní kaz a pak se pusťte, bez bolesti, do řešení problému, jinak se projeví opět a často jinak a jinde. Reiki Vám kaz v zubu neodstraní.
S Láskou Ivanka :hello: :love3: :sunny:

_________________
"Je mi ctí, že jsem!"


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Reiki a zuby
PříspěvekNapsal: sob, 22 zář 2012, 9:58 
Offline

Registrován: pát, 21 srp 2009, 16:12
Příspěvky: 16
Ano Ivano, určitě to chce jít hned k mudr., ale např. v mém případě jsem s tím zubem byla objednaná 3 měsíce! Pohotovost v našem městě bohužel nemáme. Ono s těma doktorama je to také těžký, tak když mám Reiki, tak proč toho nevyužít hned. To víš že jsem na to myslela, kdyby mi ten zub opravil hned, jak jsem tam byla, tak mám klid a nedostanu zánět. Ale všechno, co v danou chvíli není akutní, tak posouvají na jindy. A to bohužel neplatí jen u zubařů.


Nahoru
 Profil E-mail  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 11 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz