Fórum Tety Kateřiny

Krásný sluníčkový den Vám přeje Teta Kateřina
Právě je čtv, 28 bře 2024, 23:11

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 7 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: reiki a život
PříspěvekNapsal: ned, 19 dub 2015, 14:37 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pát, 23 led 2009, 13:51
Příspěvky: 99
Bydliště: Domažlice
Mám otázku má vliv pravidelná aplikace reiki na osobní život jedince na životní události v živote ......Waltr píše že nedochází k výkyvům v životě v oranžový knize o reiki


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: reiki a život
PříspěvekNapsal: ned, 19 dub 2015, 18:41 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pát, 23 led 2009, 13:51
Příspěvky: 99
Bydliště: Domažlice
děkuji za odpovedi


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: reiki a život
PříspěvekNapsal: pon, 20 dub 2015, 10:37 
Offline

Registrován: čtv, 08 zář 2011, 11:51
Příspěvky: 72
ahoj, těžko říct, já jsem o reiki žádnou knihu nečetla, ale používám ho několik let každý den, a tak přemýšlím.... za mne ano, má, určitě se u mne zlepšil zdravotní stav, celkově se nějak posunulo vědomí a vnímání, zřejmě díky tomu, takže podle mne vliv na životní události má, ale může to být jen můj dojem :sunny:

kopi


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: reiki a život
PříspěvekNapsal: pon, 20 dub 2015, 18:13 
Offline

Registrován: čtv, 11 srp 2011, 18:03
Příspěvky: 353
Jistěže to má vliv, není možný, aby to vliv nemělo. :wink:
Reiki dělá víc, než jen že ti léčí bolavý koleno apod., jeho působení je hlubší. Můžeš si zkusit uvědomovat co se s tebou děje a kam ty energie vstupujou, když na tebe působí, třeba tě překvapí, co ucítíš. A když pravidelně na sebe necháš působit něco, co postupně mění tvou psychiku, tak se celkem nutně když ne hned, tak určitě za nějaký čas mění i životní události, kterýma procházíš.
Nakonec, projdi si starší příspěvky o reiki tady na fóru, bylo jich o tom docela dost, někdo ty změny prožíval i poměrně dost výrazně. Někdo naopak si neuvědomuje nic, ale když reiki funguje, nějak působit bude.
To je ostatně víceméně v kostce důvod, pro který já reiki nemám a nechci :smile: .


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: reiki a život
PříspěvekNapsal: stř, 27 led 2016, 21:06 
Offline

Registrován: čtv, 28 led 2010, 11:09
Příspěvky: 30
Já to beru jako doplněk stravy,to reiki :lol:
Není to všemocné,ale na prd také ne,což mám v praxi ověřené.Faktem je,že alergie mi tím nezmizela,že ho mám a klasické lékařství také nezavrhuji,některé věci jsou fajn,ale jak to platí u všeho všeho s mírou a farmaceutický průmysl si vyrábí vlastní pacienty bohužel..
Nicméně kdybych si nevzal prášek v sezóně na roztažení zúžených dýchacích cest vlivem podráždění,tak bych se udusil.Jak už jsem kdysi říkal,vnímám jako fajn propojení obou cest a vím,že někteří doktoři se o thole zajímají více než-li kdy předtím.
P.S.:ještě nejsem tak duchovně daleko,abych pomyslel na zlomeninu a v okamžiku ji přikázal,aby byla vyléčena :grin:
Domnívám se,že budoucnost léčitelství leží v propojení alternativní medicíny s tou klasickou. :sunny:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: reiki a život
PříspěvekNapsal: ned, 31 led 2016, 16:48 
Offline

Registrován: čtv, 28 led 2010, 11:09
Příspěvky: 30
Tak to ti přeji,kamaráde :thumb:
Já už na tom také pracuji vědomě nejen alternativním způsobem,ale i běžnou medicínou,zkouším ty injekce víš.Říkám tomu léčba vlastní nemocí,bez emocí :green: Jde o to,že já se jinak běžným očkováním s vyjímkou tetanu bráním,ale tady 1kráte měsíčně před sezónou ti vpraví kousek toho alergenu a já věřím,že buněčná paměť těla si na to pozvolna vybuduje vlastní protilátky během následujícíh tří let.Osobně se k tomu stavím optimisticky a nechám se překvapit.Jinak nemocný nebývám vůbec.. :wink:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: reiki a život
PříspěvekNapsal: ned, 11 zář 2016, 7:11 
Offline

Registrován: pát, 07 lis 2014, 12:39
Příspěvky: 4
Podle mne je reiki sice na jedné straně neškodné ale na druhé straně nic nedávající. Takový výmysl lidiček chtějících získat penízky za "školení" druhých. :confused1:
Co se čaker týká doporučuji Tajemství zlatého květu, překald Richarda Willhelma. Je volně na netu v pdf. Jen se tam čakra Ajna nazývá „nebeské srdce“ a čakra Anahata „srdce z masa“. Čínská taoistická duchovní alchymie. Asi tři měsíce koncentrace na čakru Ajna kvůli uklidnění a následně přenesení mysli do Anahata pomocí sledování dechu. Tam vytrvat dokud se čakra neotevře a neprojeví síly v ní ukryté.
Viz článeček o siddhi.
Kód:
https://yachnayoga.wordpress.com/2011/07/19/chakras-and-supernatural-powers/

Pokud člověk nezíská siddhi, nemá otevřenou čakru. Procházení všech čaker na východě - u originál joginů, ne u našich západních imitací- provádí pouze ti kdo chtějí probudit hadí sílu a ukončit koloběh životů. Neotvírají čakry, ale pročištují aby mohl volně vystoupit hadí síla.
Podle východních originál joginů otevření čakry trvá roky meditací na jednu čakru.


Nahoru
 Profil E-mail  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 7 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz