Fórum Tety Kateřiny

Krásný sluníčkový den Vám přeje Teta Kateřina
Právě je pát, 29 bře 2024, 15:17

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 17 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Už mám cíl, a co dál?
PříspěvekNapsal: čtv, 01 pro 2011, 23:14 
Offline

Registrován: čtv, 01 pro 2011, 21:05
Příspěvky: 11
Ahoj, říkejte mi třeba Krasivija. Narodila jsem se v srpnu 1993 a mám u sebe podezření, že jsem indigo. A mám už i svůj cíl, co budu dělat. Rozhodla jsem se nenápadným způsobem upozorňovat lidi, svými literárními díly, pokud se to tak dá nazvat, upozorňovat lidi, jak by se sami mohli pokusit změnit svěk k lepšímu. Stejně jednou vydám knihu. A neříkala bych to, kdybych měla pocit, že se přeceňuju.
A proř sem píšu? Potřebuji nejakou morální podporu od lidí, kteří by mi snad rozuměli a se kterými bych si tu mohla dopisovat a dělit se s nimi o své poznatky.


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Už mám cíl, a co dál?
PříspěvekNapsal: čtv, 01 pro 2011, 23:35 
Offline

Registrován: ned, 21 úno 2010, 18:33
Příspěvky: 56
To je skvělé,že máš cíl...a spisovatelka je výborný cíl...já bych třeba na to neměla odvahu..ale taky jsem tu něco párkrát napsala...tak jen tak dále...=) .. :thumb: :sun:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Už mám cíl, a co dál?
PříspěvekNapsal: pát, 02 pro 2011, 15:46 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř, 25 úno 2009, 11:43
Příspěvky: 104
Bydliště: Guildford (temp)
:sunny: v nazvu pises "a co dal?" ..no to je to nejjednodussi - proste jit vstric svemu cili! :thumbright: Vazne, nepotrebuejs vubec nic vic, jednoduse se vydej tim smerem... ale pozor!! Neocekavej, ze ta cesta se bude vyvijet tak jak ty chces - protoze cil neznamena "ze cesta k cili bude vypadat tak a tak.." ale prave naopak, cesta je od toho aby se po ni slo at uz vis kudy se bude klikatit nebo ne, koho na ni potkas, kdo te na ni bude kritizovat ci chvalit...proste bude plna prekvapeni... jedndouse na ni pokracuj stale vpred, ke svemu cili! Tot cele, zadna veda! :o))

_________________
... (o:
:o)


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Už mám cíl, a co dál?
PříspěvekNapsal: pát, 02 pro 2011, 16:30 
Offline

Registrován: čtv, 01 pro 2011, 21:05
Příspěvky: 11
Já vím, dokážu si uvědomit, že cesty jsou klikaté. Ale musím nějak vymyslet, jak skloubit své psaní s vylepšením dnešního světa. Samozřejmě že ale nechci, abyste mi radili, co mám psát. To já už tuším. Vlastně toto sem píšu, protože potřebuju, aby mi někdo dodával motivaci. Aby mě někdo podporoval a aby taky ostatní, kteří ještě tápou věděli, že je opravu možné najít nějaký cíl i v této době, kdy se preferují samé zbytečnosti a kariéra.


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Už mám cíl, a co dál?
PříspěvekNapsal: pát, 02 pro 2011, 19:44 
Offline

Registrován: sob, 23 říj 2010, 21:53
Příspěvky: 53
Mě jedna paní řekla:"smysl života není dojít do cíle cesty, ale samotná cesta je ten smysl". Tak dělej prostě to cítíš, že je správné a ono tě to už samo nasměruje :thumbleft: Jinak už jsem trošku alergický na ty indigové děti apod. Copak to není jedno jestli člověk je nebo není indigo? To se mu najednou otevřou nějaké schopnosti nebo bude něco víc, když zjistí že je? Na tom přece nestojí svět a v podstatě nikdo není lepší ani horší. Mimochodem mě už více "duchovních lidí" řeklo, že jsem taky indigovej a dokonce jedna jasnovidná holka, že jsem snad i nějaké diamantové dítě, což je prý ještě "víc". Ale v podstatě jsem na to úplně zapomněl, že něco takového jsem, vzpomněl jsem si až jsem si přečetl tvůj příspěvek.


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Už mám cíl, a co dál?
PříspěvekNapsal: ned, 04 pro 2011, 1:35 
Offline

Registrován: čtv, 01 pro 2011, 21:05
Příspěvky: 11
To máš pravdu. A já stejně přišla na too, že vlastně indigové dítě nejsem. Každej o nich píše něco jiného a já už se v tom nevyznám. Dejme ale tomu, že už patřím ke generaci, která má vylepšit svět. Jo, to si myslet můžu, to mi nikdo nesebere.


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Už mám cíl, a co dál?
PříspěvekNapsal: ned, 04 pro 2011, 15:40 
.
http://www.youtube.com/watch?v=VjziNdRI828&feature=related :hi:


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Už mám cíl, a co dál?
PříspěvekNapsal: pon, 05 pro 2011, 13:42 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř, 25 úno 2009, 11:43
Příspěvky: 104
Bydliště: Guildford (temp)
Vem si, ze mas k dispozici vodu, hodne vody a vis, ze ji muzes vyuzit co nejefektivneji a chces ji vyuzit co nejefetivneji. Planujes si, pripravujes, ale jednoduse voda stale jen ve tvem “rezervoaru” stoji. Mas hadici a stale premyslis nad planem. Nepremyslej, jednoduse tu vodu pust, zacne strikat z hadice a tim ze ji pustis, tim se bude neustale doplnovat vodou novou (cerstvou a svezi), ktera bude kontinualne teci a ty muzes vesele dal zalevat treba zahradku…nahle budes mit zelenejsi travnik, kyticky zacnou zkvetat, dostavi se prvni plody… proste tim ze budes drzet sve psani v “hadici”, tim nic nedocilis. Pust to, zacni psat. Jakmile zacnes, prijdou nove napady, neustale bude proudit nova voda, bude doplnovat tu prvni, uvidis co potrebuje vice vody a co mene, budes se ucit za pochodu… ale je treba jednoduse zacit… az budes mit dostatecne poznani a pochopeni, budes moc dobre vedet jak zkloubit psani s tim, s cim to chces zkloubit, budes vedet jak lidem rici presne to co budou potrebovat slyset…pochopis, naucis se to… ty sama, tohle Ti nikdo nikdy nevysvetli protoze to bude jen a jen Tve pochopeni… a ze obcas klopytnes a spletes se? Super! Alespon poznas urcite hranice, ktere se naucis respektovat… a tak se I ostatni nauci respektovat tebe … :thumbright:

_________________
... (o:
:o)


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Už mám cíl, a co dál?
PříspěvekNapsal: pon, 05 pro 2011, 20:00 
Offline

Registrován: čtv, 01 pro 2011, 21:05
Příspěvky: 11
To jsou opravdu moudrá slova. Vlastně jsem to věděla už dřív, jen jsem si to neuvědomila. Takovéhle pravdy má každý člověk v sobě zakódované, jenže jsou tak hlluboko zaházeny hnojem (ne to bych tomu příliž lichotila... rychle něco, co se nedá dále využívat a je to nebezpečné) zaházeny jaderným odpaden dnešní doby, a málo kdo, je je schopen bez cizího popostrčení by na ně člověk napřišel. Takže ti děkuji.


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Už mám cíl, a co dál?
PříspěvekNapsal: úte, 06 pro 2011, 13:51 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř, 25 úno 2009, 11:43
Příspěvky: 104
Bydliště: Guildford (temp)
Presne tak, je to v kazdem z nas a o to spise musis onen proud pustit... neb momentalne je ten "kanal", "hadice", "trubky" zanesene od stojici vody... jakmile to pustis, z pocatku tudiz muzes cekat nic jineho nez "cisteni" trubek - cili psani "nesmyslu" :green: To je v poradku, pokud to neni toxicke, tak to "kytickam" vadit nebude :sunny: Cili i to ma svuj perfektni smysl!

A neboj, i "radioaktivni odpad" ma svuj smysl ve Vesmiru, zalezi jen na nas jak s cim zachazime... a kdyz lide povazuji neco za odpad, neznamena, ze uz to nema dalsiho vyuziti. I to je transformace: naucit se videt vic a dal, ne pouze prijimat "neci omezene pochopeni"... :hi:
Takze pis a neboj se o sve vysledky podelit! Treba s nami tady :sun:

_________________
... (o:
:o)


Nahoru
 Profil E-mail  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 17 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz