Fórum Tety Kateřiny

Krásný sluníčkový den Vám přeje Teta Kateřina
Právě je pát, 29 bře 2024, 2:20

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 17 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Už mám cíl, a co dál?
PříspěvekNapsal: úte, 06 pro 2011, 21:04 
Offline

Registrován: čtv, 01 pro 2011, 21:05
Příspěvky: 11
Já už ale píšu. Dost dlouho na to, aby někdo mohl mé umění posoudit. Kupodivu se všem lidem mé výtvory zamlouvají. Já ale myslím, že tomu něco chybí. Jako bych si nadále hledala styl psaní, který by mě nějak naplňoval. Jestli chceš, můžeš si to přečíst na mém blogu http://krasivija-povidky.blog.cz/. Brzy uvidíš, že některé kapitoly jsou nudné, něteré zajímavé, některé až psychopatické. S mým tempem bude trvat roky, než napíšu něco, co by stálo zato vydat.


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Už mám cíl, a co dál?
PříspěvekNapsal: úte, 06 pro 2011, 21:35 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř, 13 črc 2011, 19:30
Příspěvky: 213
Bydliště: Rokycany
Krasivijko, nekoukej na to, jak píšeš, a zda je to dobré či ne, prostě piš s radostí, piš ráda...a jak říká můj milovaný, každý text má svého čtenáře... :thumbright: žehnám ti :bend: :hi: :love3:

_________________
"Je mi ctí, že jsem!"


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Už mám cíl, a co dál?
PříspěvekNapsal: úte, 06 pro 2011, 21:36 
Offline

Registrován: čtv, 01 pro 2011, 21:05
Příspěvky: 11
Děkuji, každé podpory si cením.


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Už mám cíl, a co dál?
PříspěvekNapsal: pát, 09 pro 2011, 11:45 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř, 25 úno 2009, 11:43
Příspěvky: 104
Bydliště: Guildford (temp)
Ahoj, zatim jsem si toho moc neprecetl. Tak ci onak mel bych pro Tebe urcitou, snad konstruktivni, kritiku :sunny:
Je videt, ze psat umis, ze umis vyjadrit moment, naladu, pocit, situaci, prostredi...ze to tam vse dokazes zachytit. Coz je to nejdulezitejsi.
Samo vidim, ze se chytas jiz existujicich pribehu, existujicich postav a konfliktu. Takze k tomu bych rekl asi tolik: je to uplne v poradku, nemusis mit nejaky svuj extra napad - cvicit a ucit se a rozvijet se, rozsirovat svoji fantazii a tudiz i moznsoti muzes presne tak jak delas :wink:
Pokracuj v tom, ne ani tak kvuli ctenarum ale kvuli sobe... protoze Tvuj vlastni napad a smer prijde z nenadani... budes okamzite vedet co a jak psat... k tomu je treba proste jen sbirat sirsi rozhledy coz cinis dobre :wink:
Co jsem ale hlavne chtel rici jest: nesnaz se psat tak, aby se to libilo "vetsine" lidi... nepis za kazdou cenu se zamerem byti popularni, ctena, znama atd... tenhle cil se totiz promitne do textu a tim padem text bude o nicem... neboj se experimentovat a nasledovat sve srdce a intuici. Pokud lide neco neznaji, neznamena, ze to neprijmou :sun:
Ba naopak :sunny:

_________________
... (o:
:o)


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Už mám cíl, a co dál?
PříspěvekNapsal: pon, 12 pro 2011, 21:35 
Offline

Registrován: čtv, 01 pro 2011, 21:05
Příspěvky: 11
Děkuji za kritiku.
Ale já se nesnažím psát tak, aby se to líbilo ostatním, ale snažím se psát tak, abych vůbec něco napsala, aby lidi měli co číst. A tak to vlastně píšu z donucení a je to špatně.


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Už mám cíl, a co dál?
PříspěvekNapsal: úte, 13 pro 2011, 12:52 
X


Naposledy upravil Orlation dne pon, 02 dub 2012, 13:09, celkově upraveno 1

Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Už mám cíl, a co dál?
PříspěvekNapsal: úte, 13 pro 2011, 19:00 
Offline

Registrován: pát, 15 črc 2011, 16:00
Příspěvky: 9
Jde vidět, že již dlouho rozvíjíš svůj talent. Pokud ti můžu nějak radit, pak jenom tak, aby ses na psaní příliš neupínala. Když něco děláš ve velkém měřítku, tak si to snadno můžeš znechutit. Najdi si více činností, které tě budou bavit a na psaní si najdi čas jen tehdy, když cítíš, že tě zrovna baví. Když budeš mít dobrý vnitřní pocit ze psaní ty sama, tak ho budou mít i tví čtenáři. A je jasné, že ne všechno se všem bude líbit a že se všem nezavděčíš. Důležité ani není být hvězdou s velkým H, ale člověkem, kterým si přeješ být. A to podle mě umíš. Rozvíjej tuto tvoji schopnost ještě dále, vizualizuj si své sny a budeš v cíli. Cíl je však méně podstatný než to, čím si projdeš. Teď už jsem tady ale napsala spoustu myšlenek, tak si snad něco vybereš.

_________________
Miluji psy, protože mi dokážou nádherně pozvednout náladu. Proto jim to oplácím. Kromě papáníčka mají i kvalitní psí pelíšky. A tady najdete široký návod na to, jak vybírat oblečky pro psy.


Nahoru
 Profil E-mail  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 17 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz