Fórum Tety Kateřiny

Krásný sluníčkový den Vám přeje Teta Kateřina
Právě je čtv, 28 bře 2024, 13:33

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: PORADNA PRO RODIČE INDIGOVÝCH DĚTÍ a ne jen pro ně
PříspěvekNapsal: stř, 21 led 2009, 14:15 
pro všechny, kteří se potřebují poradit...
Adresa je:

http://poradenstvi.unas.cz/nabizime/

Poradna je bezplatná a je odborným pracovištěm Městského centra sociálních služeb a prevence, jehož zřizovatelem je Magistrát hlavního města Prahy."

ul. Šrámová č.861, Praha - Černý Most

...mám osobní zkušenost a doporučuji... :headbang: :sunny:


...a další adresa ...pokud potřebujete pomoc, vřele doporučuji a děkuji tomu, koho napadlo, pomáhat zdarma s tak fundovanými lidmi...byla jsem v listopadu 2008 u Mgr. Habra, znám ho ještě z té předešlé adresy ( téma indigové děti je mu vlastní )...byla jsem si popovídat o mé tehdejší situaci...doba před rozvodem a vztah matka a dcera...setkáte se s porozuměním a ještě něco...tento mladý muž je jedním z nás....je sluníčkový :sunny: :sunny: :sunny: ... S Láskou Ivana
:love3:
2.
http://www.csspraha.cz/

...po nějakém čase ( 16.4.2010) doplňuji, že Mgr. Habr je již na té druhé adrese, byla jsem za ním opět po rozvodu ( únor 2009) v souvislosti s tehdejším přístupem a přijímáním nových situací mé dcery, před tím mi výborně poradili a sepsali návrh na svěření dítěte do péče-před rozvodem, poradí a sepíší i návrh k soudu po rozvodu na rozdělení majetku...vše je zdarma, stále s vděčností děkuji za to, že TO JE!!! Jen se nestydět a umět si říct o pomoc. Pokud se týká porady o chování dětí, tak to se léčí přes rodiče ( či jednoho z nich ), děti není třeba mít sebou, naopak...děti mohou změnit své chování díky tomu, že změníme své chování my...S Láskou Ivanka :hello: :sunny:


Naposledy upravil Ivanka dne pát, 16 dub 2010, 11:02, celkově upraveno 1

Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: PORADNA PRO RODIČE INDIGOVÝCH DĚTÍ a ne jen pro ně
PříspěvekNapsal: čtv, 22 led 2009, 23:51 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: čtv, 22 led 2009, 22:22
Příspěvky: 18
Bydliště: Praha
Ivanko, to je supr, že existuje i poradna pro indigové děti!!! :sunny: :sunny:

_________________
Vše co je nám na světě drahé, je vlastně část našeho života a pravého já:-)

www.angelsworld.wbs.cz


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: PORADNA PRO RODIČE INDIGOVÝCH DĚTÍ a ne jen pro ně
PříspěvekNapsal: stř, 21 dub 2010, 12:32 
Offline

Registrován: stř, 21 dub 2010, 10:47
Příspěvky: 1
Ahoj.Potřebuju radu.
Moje rodina objevila tyto různé stránky o indigových dětech a okamžitě se všichni shodly,že jsem taky indigo.Nikdy jsem neměla stejný humor,jako oni,a tak celkově jsem se od mých sester a vrstevníků lišila.Milovala jsem zvířata a těšilo mě pomáhat nemohoucím,nebo jakkoli pomáhat různým lidem.Ale teď mám pocit,jakoby se "něco" měnilo,jakoby se všechno nějak otáčelo a najednou už nemám trpělivost na malé děti,jsem neustále unavená,pořád mě něco trápí,pořád přemýšlím,jstli to není omyl,jako jestli jsem,nebo nejsem indigo,protože indigo jsi přece celý život a já mám pocit,jako bych už nebyla,nebo já nevím,jak to mám popsat.Strašně těžko se to popisuje,ale pokud někdo tohle pochopil a trošku se v tom vyzná,prosím odepište mi na to.Budu ráda za každou odpověď.Předem děkuji. Ahoj :hi:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: PORADNA PRO RODIČE INDIGOVÝCH DĚTÍ a ne jen pro ně
PříspěvekNapsal: stř, 21 dub 2010, 18:43 
Offline

Registrován: úte, 23 úno 2010, 19:12
Příspěvky: 1
Ahoj Lolo,
docela tě chápu, zažila jsem si něco podobného. Klidně můžeš být indigo ale já ti nejsem schopná říct jestli jsi nebo nejsi. Z vlastní zkušenosti ale vím že pokud je někdo takový, celý život to tak nějak ví nebo tuší.Cítí se prostě jiný.
Taky jsem si zažila období kdy jsem na první šťouchnutí hned vybuchla, všechno mi připadalo nespravedlivé a svět kolikrát nesmyslný, byla jsem unavená a vyčerpaná, lidé se mnou moc času trávit nechtěli.
Tohle si ale zažije každý. To že je někdo indigo neznamená že je celý život hodný, šťastný a že nemá starosti. Prochází si tím čím každý jiný člověk a stejně tak se občas stane že je nešťastný a bez energie.
Mě pomohlo najít si něco co mě nad to vše povzneslo.Najdi si nějaký směr, cíl nebo nějaký velký sen který tě naplní radosti a nadšením a za kterým si tvrdohlavě půjdeš.Je to lék jak znovu vidět že svět je ve skutečnosti moc krásný :love5:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz