Fórum Tety Kateřiny

Krásný sluníčkový den Vám přeje Teta Kateřina
Právě je čtv, 28 bře 2024, 22:12

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 30 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Jsem nebo nejsem indigové dítě?
PříspěvekNapsal: úte, 28 srp 2012, 20:04 
Offline

Registrován: pon, 27 srp 2012, 10:10
Příspěvky: 3
:sunny: MOC VÁM DĚKUJU ZA ODPOVĚDI ZAMYSLÍM SE NAD TÍM A NAD SEBOU :) :littlean:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Mohu být také indigové dítě ?
PříspěvekNapsal: pon, 24 zář 2012, 17:47 
Offline

Registrován: pon, 24 zář 2012, 17:29
Příspěvky: 3
Dobrý den
Jenuji se Dominika.21.9 jsem oslavila 15.narozeniny.A chtěla bych se zeptat zdali mohu být také Indigové dítě,nebo jsem si to jenom vsugerovala.Neuznávám některé autority,když má něco dva způsoby,tak si vždy najdu třetí,pořád musím dělat něco rukama a nohama jinak se nesoustředím,snadněji chytám informace z eteru než z učebnic a sešitů,někdy mám v hlavě nějakou konkrétní myšlenku,ale neumím jí popsat,jsem často nervní,když mám pocit,že určitou věc bych udělala líp než někdo kdo jí dělá přede mnou,odmítám některé činosti např.mytí nádobí.Když něco provedu hned to na sebe řeknu.Neumím,vysvětlovat nebo psát něco dělšího,protože píšu a mluvím tak jak mi to řekne na mysl,také se omlouvám za to že je to zmatené a málo pochopitelné,ale doufám,že to pochopíte.
Předem děkuji za odpověd
Dominika


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jsem nebo nejsem indigové dítě?
PříspěvekNapsal: úte, 25 zář 2012, 12:05 
Offline

Registrován: pon, 08 bře 2010, 23:49
Příspěvky: 141
Milá Dominiko, a k čemu to potřebuješ vědět? Na co ti to bude ? :wink:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jsem nebo nejsem indigové dítě?
PříspěvekNapsal: úte, 25 zář 2012, 17:37 
Offline

Registrován: pon, 24 zář 2012, 17:29
Příspěvky: 3
No zajímalo by mně to,ale život mi tn nezmění. :)


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jsem nebo nejsem indigové dítě?
PříspěvekNapsal: stř, 26 zář 2012, 0:03 
Offline

Registrován: čtv, 11 srp 2011, 18:03
Příspěvky: 353
dominika píše:
No zajímalo by mně to,ale život mi tn nezmění. :)

Vidíš, to je na tom to důležitý :-).
Nálepka indigové dítě je určitě hezčí, než nálepka LMD, nebo jak se tomu dneska říká. Jen, pořád to budeš Ty :sunny: To o čem píšeš jsou vlastnosti, který má spousta lidí tvýho věku, víc anebo míň.
Možná jsi indigo, možná ne. Testy, celkem solidní a i v češtině, se dají vygooglit, jestli si je najdeš a uděláš, třeba napiš, co ti vyšlo. :sunny:
Ne že bych ti nechtěl napsat kde ty testy jsou, jen už si to nepamatuju.
zdravím
Karel


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jsem nebo nejsem indigové dítě?
PříspěvekNapsal: sob, 29 zář 2012, 10:00 
Offline

Registrován: ned, 21 úno 2010, 18:33
Příspěvky: 56
Karel píše:
dominika píše:
No zajímalo by mně to,ale život mi tn nezmění. :)

Vidíš, to je na tom to důležitý :-).
Nálepka indigové dítě je určitě hezčí, než nálepka LMD, nebo jak se tomu dneska říká. Jen, pořád to budeš Ty :sunny: To o čem píšeš jsou vlastnosti, který má spousta lidí tvýho věku, víc anebo míň.
Možná jsi indigo, možná ne. Testy, celkem solidní a i v češtině, se dají vygooglit, jestli si je najdeš a uděláš, třeba napiš, co ti vyšlo. :sunny:
Ne že bych ti nechtěl napsat kde ty testy jsou, jen už si to nepamatuju.
zdravím
Karel


Rozhodně bych chtěla říct,že se tohozmění v tobě hodně, když zjistíš kam patříš..podle mě to lidi hodně odsuzují to jestli jsi indigo nebo ne..rači řeknou jo ale nic to na tobě nezmění,když se to dozvíš..a jak to víš? Jak to můžeš vědět,že se s Dominikou nic nezmění, když se dozví jestli tam taky patří? U mě to třeba změnilo mnohé,když jsem se dozvěděla kam patřím...tak,že nerozhoduj za ostatní...a za další, i když ti jiní můžou říct, že tam nepatříš, podívej se do svého nitra, jak to cítíš ty a nemusíš dělat ani žádný test....a za druhé proč takové vlastnosti má spousta dětí, protože existuje něco jako kolektivní vědomí... :hi: ... a podle mě dneska může být indigový kdokoliv..záleží to jen na něm..a za další dneska už toho existuje mnohem více, i když jiní píší,že příjdou až za 10 let nebo, že nejsou už žádné skupiny atd...je to jen slovo,ale záleží na tom jak to cítí jeho srdce né jeho rozum... :flower:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jsem nebo nejsem indigové dítě?
PříspěvekNapsal: sob, 29 zář 2012, 11:23 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob, 04 úno 2012, 16:39
Příspěvky: 151
http://www.grafologie-praha.cz/pedagogi ... nstvi.html tomu se dnes říká adhd :silent: mám stejneho syna a je mu 15 :confused:neustálé mám telefonaty ze školy díky chování,odmítání spolupracovat a podobně.....ted vozím ho na box z kterým nesouhlasím, jenže ho to obzvlášt bavi :roll:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jsem nebo nejsem indigové dítě?
PříspěvekNapsal: sob, 29 zář 2012, 14:34 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte, 26 led 2010, 3:22
Příspěvky: 57
Ahoj Lili,

líbí se mi tvůj příspěvek, skoro mně přijde, jestli se tu na fóru občas neprojevuje trošku i závist, ale ráda se budu plést.

Určitě je dobré se o sebe zajímat, poznávat se ;-)


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jsem nebo nejsem indigové dítě?
PříspěvekNapsal: sob, 29 zář 2012, 16:09 
Offline

Registrován: čtv, 11 srp 2011, 18:03
Příspěvky: 353
malinka658 píše:
http://www.grafologie-praha.cz/pedagogicke_poradenstvi.html tomu se dnes říká adhd :silent: mám stejneho syna a je mu 15 :confused:neustálé mám telefonaty ze školy díky chování,odmítání spolupracovat a podobně.....ted vozím ho na box z kterým nesouhlasím, jenže ho to obzvlášt bavi :roll:

Dík za připomenutí. Jinak jsem měl na mysli, že přesné označení od odborníků tvoje starosti nijak nezmění. Box není nejlepší volba, ale zas určitě ani úplně špatná - důkladné vybití přebytečné energie může reálně pomoct.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jsem nebo nejsem indigové dítě?
PříspěvekNapsal: sob, 29 zář 2012, 16:39 
Offline

Registrován: čtv, 11 srp 2011, 18:03
Příspěvky: 353
Lili píše:
Karel píše:
dominika píše:
No zajímalo by mně to,ale život mi tn nezmění. :)

Vidíš, to je na tom to důležitý :-).
Nálepka indigové dítě je určitě hezčí, než nálepka LMD, nebo jak se tomu dneska říká. Jen, pořád to budeš Ty :sunny: To o čem píšeš jsou vlastnosti, který má spousta lidí tvýho věku, víc anebo míň.
Možná jsi indigo, možná ne. Testy, celkem solidní a i v češtině, se dají vygooglit, jestli si je najdeš a uděláš, třeba napiš, co ti vyšlo. :sunny:
Ne že bych ti nechtěl napsat kde ty testy jsou, jen už si to nepamatuju.
zdravím
Karel


Rozhodně bych chtěla říct,že se tohozmění v tobě hodně, když zjistíš kam patříš..podle mě to lidi hodně odsuzují to jestli jsi indigo nebo ne..rači řeknou jo ale nic to na tobě nezmění,když se to dozvíš..a jak to víš? Jak to můžeš vědět,že se s Dominikou nic nezmění, když se dozví jestli tam taky patří? U mě to třeba změnilo mnohé,když jsem se dozvěděla kam patřím...tak,že nerozhoduj za ostatní...a za další, i když ti jiní můžou říct, že tam nepatříš, podívej se do svého nitra, jak to cítíš ty a nemusíš dělat ani žádný test....a za druhé proč takové vlastnosti má spousta dětí, protože existuje něco jako kolektivní vědomí... :hi: ... a podle mě dneska může být indigový kdokoliv..záleží to jen na něm..a za další dneska už toho existuje mnohem více, i když jiní píší,že příjdou až za 10 let nebo, že nejsou už žádné skupiny atd...je to jen slovo,ale záleží na tom jak to cítí jeho srdce né jeho rozum... :flower:

Nerozhoduju za ostatní, to že se "nic nezmění" psala Dominika. Já ji za to akorát obdivuju :wink: . Pochopit to, že nějaký vnější nálepky nebo cizí hodnocení, zařazení člověka do škatulek nebo skupin, volba muziky, módy nebo světovýho názoru, zkrátka všechny tyhle vnější povrchní označení, nezmění nic důležitýho v tobě, to musí porozumět každej sám za sebe.
Možná to pro tebe bylo tak důležitý, protože ti ta nálepka pomohla poznat v sobě něco, co jsi o sobě zatím nevěděla. Ten kdo se už v tom zná trošku líp nemusí být překvapenej a nemá důvod k pocitu, že se něco změnilo.
Jistěže nepotřebuješ žádný testy k tomu, aby sis vybrala jak se chceš chovat, co chceš nosit, nebo co chceš mít ráda. Na druhý straně jsou věci, ke kterým by se ti testy hodily, když jde prostě o to poznat nějaký daný vlastnosti. I kdybys měla v srdci sebevíc lásky k černochům, jen tím se z tebe černoch nestane. A s tím zda jsi indigo je to taky tak. Každý může být indigový zrovna tak snadno jako každý může být černochem :green: . Indigo nejsou jediný lidi, co maj problémy s chováním k ostatním lidem, nejsou jediný co si moc nevážej rozumu a nejsou ani jediná skupina která má vztah ke skrytým věcem a neviditelným skutečnostem. To ale ty přece taky víš.
To, zda jsi anebo nejsi indigo, tvou osobní jedinečnost, výlučnost a krásu ani nezvýší, ani nesníží.
:sunny:


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 30 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz