Fórum Tety Kateřiny

Krásný sluníčkový den Vám přeje Teta Kateřina
Právě je pát, 29 bře 2024, 11:20

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 30 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Jsem nebo nejsem indigové dítě?
PříspěvekNapsal: pát, 01 dub 2011, 10:59 
Offline

Registrován: pát, 01 dub 2011, 10:30
Příspěvky: 1
Milá Kateřino, jmenuji se jako Vy Kateřina, ale mám raději Katku :lol:
Chtěla bych se Vás zeptat, zda mohu být indigové dítě. Jsem narozena 24.2.1980
a od malička jsem sice nebyla nijak hyperaktivní či problematická. Nemám ani pocit, že bych byla geniální. Ale dle popisu indigových dětí od Doreen Virtue a i Vašeho, se tak na 75% nacházím v těchto popisech. Už od malička jsem byla spíš sama, překvapovala jsem své okolí otázkami, proč je hlína, rozuměla jsem si se zvířaty více než s lidmi. Ač moje rodiče nejsou křesťansky založení, při sledování filmu třeba o Ježíši jsem cítila i bolest v rukách. Taky si pamatuji na situaci, kdy jsem měla pocity, že cítím veškerou bolest světa. Postupem času jsem se s těmito pocity vyrovnala, měla jsem pocit, že by mne to zničilo, psychicky. V dospělosti až doposud jsem pochopila, že mám zde svůj úkol, jsem zdravotní sestra, snažím se stále pomáhat lidem i alternativně, kolikrát i když o to nepožádají. A moc mne pak mrzí, když moji pomoc nechtějí. To vše si ale už delší dobu řeším, vím že když člověk nechce pomoct, musí na to přijít sám. Mám za sebou reiki 3, firewalking atd.. Kdy při zasvěcování reiki 3 jsem zažila pocit, že jsem doma. Byl to nádherný pocit! Ale dostala jsem se příliš nahoru a chtělo se mi tam utéct, vrátit se (odejít ze života). Pochopila jsem, že se ale musím naučit žít tady na zemi, přijmout i materiální věci nejen ty duchovní. V tom my pomohl dost šamanismus. Spojit se sama se sebou a se zemí. Momentálně čekám své první miminko, holčičku a těším se, že s ní přijdu na pravý důvod proč tu jsem. I když asi už to tuším, mé neteře se na mne obrací s důvěrou, povídáme si o duchovnu, cítím z nich že mne mladí, děti potřebují, abych byla takovým filtrem pro jejich emoce, myšlenky..., jsem velký extrovert a bourám zdi co se duchovna týká. Pamatuji si doby, kdy jsem neměla s kým o svých pocitech mluvit a nyní všichni moji přátelé, rodina (a to byli velcí skeptikové) i kolegové v práci si se mnou povídají o reiki, tantře, andělech, mých předtuchách atd. To je možná můj úkol, ukázat lidem, že se nemusí bát o tom mluvit, že je to krásné. Promiňte, že je to tak dlouhé, ale nějak potřebuji Vám vše takhle sdělit. :sun:
Děkuji za to, že jsem se Vám mohla svěřit, nevím zda jsem typické indigo, ale na tom vlastně nezáleží. Důležité je využít správně čas nám tu daný. Děkuji Katka


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jsem nebo nejsem indigové dítě?
PříspěvekNapsal: pát, 01 dub 2011, 20:02 
Offline

Registrován: úte, 12 led 2010, 22:21
Příspěvky: 116
Bydliště: Olomoucko
Tak zde vítej :love3:

_________________
Nevím kam jdu, ani co mě čeká, ale vím, že jsem na cestě a moc se těším na to co poznám...


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jsem nebo nejsem indigové dítě?
PříspěvekNapsal: stř, 27 dub 2011, 23:14 
Offline
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: úte, 30 pro 2008, 14:27
Příspěvky: 204
Ahoj Kateřino,
pokud to tak cítíš, nejspíšindigová jsi. le jak správně píšeš...vůbec na tom nezáleží. Všichni, co jsme v tuto chvíli zde, jdeme za stejným cílem a cítíme, kudy máme jít...někdo to slyší víc, někdo méně, ale stejně se všichni jednou sejdem v jednotě.
S láskou Kateřina :love5:

_________________
Vždycky všechno může být taky úplně jinak.
web: www.tetakaterina.cz
e-mail: tetakurzy@seznam.cz
facebook: Teta Kateřina- Kateřina Pokorná


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jsem nebo nejsem indigové dítě?
PříspěvekNapsal: ned, 22 kvě 2011, 13:38 
Offline

Registrován: ned, 22 kvě 2011, 13:10
Příspěvky: 10
Ahoj..Jak tu ctu, tak se v urcitych vecech taky vidim...nedovolim si tvrdim zda jsem ci nejsem indigo....nevim to...sice spousta veci co jsem zde cetl tomu nasvedcuje ale ze bych byl na nejake vyssi duchovni urovni se opravdu necitim..mozna je to dany i vychovou a tim k cemu jsem byl od mala veden a hlavne okolnim prostredim..ano vzdy jsem se vymykal od standartu okolniho prostredi, vzdy jsem byl odstrkovan stranou proto jaky jsem a nepochopen, stejne tak mam neuctu k autoritam atd...chapu a uznavam duchovno jako takove - a od svych 11-12 let se tim i dosti zabyvam...Ale jedna otazka tu stale visi ve vzduchu - Jak poznam jaky je muj cil zde, jak mam vnimat signaly a hlavne jak poznavat signaly ktere me navedou spravnym smerem


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jsem nebo nejsem indigové dítě?
PříspěvekNapsal: pon, 23 kvě 2011, 17:15 
Offline

Registrován: ned, 21 úno 2010, 18:33
Příspěvky: 56
:thumb: ..tak to je dobrá otázka...jakou máš cestu jk zjistit proč tu jsi...není nic snažšího než si věřit,že jdeš správně..a pokud zakopneš..tak zase vstaneš...budeš se muset spojit se svojí duší a poslouchat co ti napovídá....nauč se naslouchat tichu...to ti zajístí vnitříní klid a mír a s ním se můžeš vydat kamkoliv,ale nikdy sebe neztratíš....hodně štěstí při tom hledání Ondro... :sun: :hi:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jsem nebo nejsem indigové dítě?
PříspěvekNapsal: sob, 28 kvě 2011, 11:50 
Offline

Registrován: ned, 22 kvě 2011, 13:10
Příspěvky: 10
nasel jsem nejaky odkaz zde a tam byl test jakou mam auru a vyslo mi ze nejspis milujici zlatou a kdyz jsem to tak cetl tak to na me sedi docela :) akorat nevim poradne co to pro me znamena :)


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jsem nebo nejsem indigové dítě?
PříspěvekNapsal: pon, 27 srp 2012, 10:23 
Offline

Registrován: pon, 27 srp 2012, 10:10
Příspěvky: 3
ahoj je mi 12 a sem narozena v roce 2000 1.5 já si o těhle věcech četla celkem dost věcí na mě z testů sedí,když jsem byla menší no možná i před rokem sem si povídala z níkím jen sem si představovala nějaké neviditelné věci a povídala sem si s něma jako s kamarády a také se zabývam nenormálníma věcma kterýma by se nejspíš normální člověk nezabíval třeba mě zajíma a ptám se rodičů proč mrkáme?proč musíme mýt sny a myšlenky?odkud se to bere?proč sme mi lidi vyšší než zvířata?proč polykáme a tak ale jednu dobu mi přošlo že neexistuju jako by můj život byl sen třeba někam jdu do školy jako by v ní nebyla ale zdálo se mi o tom.Hodněkrát slyším zvuky kostela motorové pily ptáku ale přitom je ticho.Cítím se někdy jako že nejsem jen člověk že můj život a osud má něco společného z koncem svšta.povídám si se zvířaty a někdy se stromy a i z rostlinami.Když sem byla malá moc sem se bála duchu to si pamatuji a někdy ted když doma máme nějake plyšáka nebo něco co mě trochu děsí musím to schovat abych na to neviděla protože se bojím že to ožije :DUčení mi moc nejde ale někdy když dlouho sedím musím něco dělat nohy.a když jsem objevila tuto stránku prosím o odpověd jestli bych mohla být indigové dítě. díky budu čekat na odpověd :)

S úctou Gabriela :sun:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jsem nebo nejsem indigové dítě?
PříspěvekNapsal: pon, 27 srp 2012, 14:02 
Offline

Registrován: sob, 23 říj 2010, 21:53
Příspěvky: 53
Gami.Pet píše:
ahoj je mi 12 a sem narozena v roce 2000 1.5 já si o těhle věcech četla celkem dost věcí na mě z testů sedí,když jsem byla menší no možná i před rokem sem si povídala z níkím jen sem si představovala nějaké neviditelné věci a povídala sem si s něma jako s kamarády a také se zabývam nenormálníma věcma kterýma by se nejspíš normální člověk nezabíval třeba mě zajíma a ptám se rodičů proč mrkáme?proč musíme mýt sny a myšlenky?odkud se to bere?proč sme mi lidi vyšší než zvířata?proč polykáme a tak ale jednu dobu mi přošlo že neexistuju jako by můj život byl sen třeba někam jdu do školy jako by v ní nebyla ale zdálo se mi o tom.Hodněkrát slyším zvuky kostela motorové pily ptáku ale přitom je ticho.Cítím se někdy jako že nejsem jen člověk že můj život a osud má něco společného z koncem svšta.povídám si se zvířaty a někdy se stromy a i z rostlinami.Když sem byla malá moc sem se bála duchu to si pamatuji a někdy ted když doma máme nějake plyšáka nebo něco co mě trochu děsí musím to schovat abych na to neviděla protože se bojím že to ožije :DUčení mi moc nejde ale někdy když dlouho sedím musím něco dělat nohy.a když jsem objevila tuto stránku prosím o odpověd jestli bych mohla být indigové dítě. díky budu čekat na odpověd :)

S úctou Gabriela :sun:

A když budeš indigová tak z tebe najednou bude super člověk nebo co? :lol: Nevím proč tím všichni chtějí být atak. Co ti řekli zajímavého ty stromy a tak? To si z tebe nedělám srandu, ale fakt mě to zajímá.


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jsem nebo nejsem indigové dítě?
PříspěvekNapsal: pon, 27 srp 2012, 14:38 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: čtv, 16 dub 2009, 19:10
Příspěvky: 116
Bydliště: Brno
ahoj Gábinko :sunny:
já bych to také neřešila, co jsi... prostě jen buď :sunny: :hello:

_________________
:sunny: stížnosti vyřizují v kanceláři s nápisem "BOŽÍ VŮLE" :sunny:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jsem nebo nejsem indigové dítě?
PříspěvekNapsal: pon, 27 srp 2012, 14:57 
Offline

Registrován: čtv, 26 led 2012, 21:38
Příspěvky: 7
Ahoj :angel3: Gábi,

buď sama sebou, přijmi se s láskou taková jaká jsi a měj se ráda, ať tě povede tvá vnitřní intuice jako tvůj vnitřní kompas - naslouchej ji.

Měla by ses více ráda, kdyby jsi byla indigové či křišťálové dítě? A proč? Cítila by ses něco více, než ostatní?

Tvá vnitřní hodnota nespočívá v tom, zda jsi ingigová, či fialové nebo oranžová, ale už tím, že jsi člověk a žena, že máš srdce a v tom srdci žije láska, pro někoho Bůh, pro někoho andělé.
"Mám se ráda taková jaká jsem a takovou se přijímám do svého srdce - bezpodmínečně, učím se sebelásce."

Jsi anděl v lidské podobě jako každý z nás. Přeji ti hodně lásky k sobě samé, přijetí, odpuštění, aby jsi sama pro sebe byla nejlepší kamarádkou a léčitelkou, aby jsi byla sluníčkem sama pro sebe - a tím i pro druhé.
:angel3: :angel3: :angel3: :sunny: :sunny: :sunny:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 30 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz