Fórum Tety Kateřiny

Krásný sluníčkový den Vám přeje Teta Kateřina
Právě je čtv, 28 bře 2024, 19:32

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 30 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Indigo generace 92
PříspěvekNapsal: čtv, 09 zář 2010, 23:15 
X


Naposledy upravil Orlation dne čtv, 15 pro 2011, 13:56, celkově upraveno 1

Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Indigo generace 92
PříspěvekNapsal: pát, 10 zář 2010, 10:13 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon, 23 bře 2009, 11:53
Příspěvky: 26
přišlo mi k tomu jen tohle:Walkira: Já ale s tebou Lásku sdílet nechci. To, že mi jí předkládáš beru jako sdílení. Já tě neznám. Láska je příliš složitá chemická reakce, neboli cit, kterým bych neplýtval v každé druhé větě.

........absolutně se ztrácíš v pojmu co je to vlastně Láska :wink:


Náhody však jsou,

................zatím jsi nepochopil, že náhody jednoduše neexistují :wink:


Kouzla nejsou pro dokazování druhým. Jsou to moje prostředky. Leckdy si někdo ani nevšimne, že ovlivním jeho myšlení, nebo jednání pomocí malých triků :)) Samozřejmě k mému osobnímu prospěchu.


.......tak tohle mi silně zavání jakousi magií. To co popisuješ jako "kouzla" ..nejsou kouzla, ale tuto schopnost máme všichni, jen ne každý s ní zatím umí pracovat a ten kdo s tím pracovat umí, pracuje s tím ku prospěchu všem, né ke svému prospěchu :confused2:


Radu si beru k srdci, vždy se snažím jednat podle vlastní hlavy.

.....od té doby, co jsem vyměnila hlavu za srdíčko, je mi hezky :sun:
a závěrem, můj celkový pocit....nejsi indigo....nejde o nějaké tvrzení s pečetí, je to můj vnitřní pocit

Jdi šťastně svou Cestou !
S Láskou Netelka


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Indigo generace 92
PříspěvekNapsal: pát, 10 zář 2010, 12:17 
.
Mně přišlo pro Netelku ;o)
„ Ty se neztrácíš v pojmu, co Láska je? “

Zajímala by mě odpověď pro Alexe od Lásky. Protože když si vzpomenu na sebe, jinak jsem vnímala to, co zahrnuje a obsahuje pojem láska v 10 letech, jinak v 18 a jinak teď. Čili jsem k něčemu určitým vývojem došla, a přesto přesně do prapodstaty nevím, co láska je. Lidé dost často druhým nutí své pojetí lásky, ale něco jiného říkají či píší teoreticky a jinak se chovají k druhým skutečně. A někdy jakoby zapomněli, že to co ví teď, taky dříve nevěděli nebo to neviděli. Každý má právo si dojít ke svému zjištění, a to také svým vlastním způsobem a v pro něj nejvhodnější čas. Nebo už to zase neplatí?

Ty jsi vyměnila srdíčko za hlavu a to už nemáš hlavu jako lidé, nemáš obličej, mozek - rozum? Co tím vlastně říkáš? Že lidé vnímající srdcem jsou víc než ti, kteří dávají přednost rozumu? Tzn. jestli jsi dříve dávala spíš na rozum a teď už ne, jsi víc než jsi bývala dříve? Je to jen takhle strikní - srdce nebo rozum, porovnáme a hotovo? (Nevím, proč Srdcaři tady z fóra tolik odsuzují a zatracují rozum a logiku. Jakoby se něčeho báli. Žeby jim rozum a logika něco mohla v nestřežené chvíli sebrat nebo by se o sobě snad mohli něco dozvědět, co by jimi otřáslo? Nevím, ale je to zajímavé. :o))

Obrázek


Z toho cos napsala, Netelko, vnímám nadřazenost, nucení a moralizování. Ale kde je ta zmiňovaná láska? :neutral:

:hello:


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Indigo generace 92
PříspěvekNapsal: pát, 10 zář 2010, 12:35 
Offline

Registrován: úte, 12 led 2010, 22:21
Příspěvky: 116
Bydliště: Olomoucko
A to mě se Netelčin popis líbil. Tuším co tím chtěla říct. Nejde o to, že by byl rozum špatný. Jen není třeba ho přeceňovat a spoléhat na něj jako na nejlepšího rádce.

Když si za slovo Láska doplníš Všeobjímající boží nekonečno.. asi ti to bude připadat divné, ale je to totéž :).

:walk: :pirate:

_________________
Nevím kam jdu, ani co mě čeká, ale vím, že jsem na cestě a moc se těším na to co poznám...


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Indigo generace 92
PříspěvekNapsal: pát, 10 zář 2010, 12:50 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned, 17 kvě 2009, 15:13
Příspěvky: 9
Lásku vnímám jako univerzální energii, kterou lze přijmout, odmítnout, ignorovat... a ona tím nepřestává existovat.

_________________
S láskou Wal


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Indigo generace 92
PříspěvekNapsal: pát, 10 zář 2010, 12:53 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte, 20 led 2009, 22:21
Příspěvky: 703
Bydliště: Praha
Každý mluví trochu jiným jazykem a pod stejnými pojmy vnímá něco jiného...já chápu, co Netelka chtěla sdělit...jen nevím, proč by se měli dělit lidi na indigo nebo jiné...zelené, červené...prostě každý jsme originál :green:

_________________
Tady a teď...


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Indigo generace 92
PříspěvekNapsal: pát, 10 zář 2010, 13:04 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon, 23 bře 2009, 11:53
Příspěvky: 26
„ Ty se neztrácíš v pojmu, co Láska je? “



Láska je Bůh, Bůh je Láska, Láska je podstatou veškerého bytí...toť moje "definice" dá-li se to vůbec takhle nazvat.

Rozhodně nevnímám lásku jako bouřlivé chemické reakce hormonů. Tím míníme asi úplně jinou "lásku" že :cool:

Walkira Taovi posílala Lásku...on ji odmítl s tím, že Walkiru ani nezná, že láska je složitá chemická reakce...atd atad..tady mi to prostě přišlo úplně mimo...pouze tak :thumbleft:



Z toho cos napsala, Netelko, vnímám nadřazenost, nucení a moralizování. Ale kde je ta zmiňovaná láska?

...Elenko, ty dobře víš, že přijímám i tenhle tvůj pocit a samozřejmě si z něho odnáším to, co je pro mě dobré. A kde je Láska?? no přece tady všude, okolo nás. Láska prostě JE ! Ta není závislá na medových slovíčcích a srdíčkových smajlíčcích :sun:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Indigo generace 92
PříspěvekNapsal: pát, 10 zář 2010, 13:14 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon, 23 bře 2009, 11:53
Příspěvky: 26
jen nevím, proč by se měli dělit lidi na indigo nebo jiné...zelené, červené...prostě každý jsme originál


El, přesně tak to vnímám i já. Je to Tao, kdo se zaškatulkoval do INDIGO lidí. Pro mě to nemá žádný smysl, jsem indigo, nejsem indigo. :dunno:

Mě postačí vědomí, že JÁ JSEM :angel4:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Indigo generace 92
PříspěvekNapsal: pát, 10 zář 2010, 13:50 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte, 20 led 2009, 22:21
Příspěvky: 703
Bydliště: Praha
:thumbleft: :sunny: :hello:

_________________
Tady a teď...


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Indigo generace 92
PříspěvekNapsal: pát, 10 zář 2010, 14:56 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř, 08 zář 2010, 16:55
Příspěvky: 7
No zajímavé.. Zaujala mě Netelka, odpovím jí:

Láska. Chech. Záleží jaká. Bůh je láska, ano. Jenže má mnohem více vlastností, láska není nejdůležitější z nich. Existuje láska lidská, láska nebeská. Láska k opačnému pohlaví, láska k rodičům a přátelům, láska ke zvířatům apod. Pak je láska coby chemická reakce ("myslím, že tu holku miluju") a láska jako vznešená lidská hodnota nespočítatelné ceny.. A to je Láska. Já nevím, kterou tady všichni myslíte,..

Btw, když jsme u Boha.. Milí indigové, jak to máte vy? Věříte, nevěříte?

Náhody neexistují? :)) A to tvrdíš na zákaldě čeho? Svého vnitřního pocitu? Já mám pocit, že neexistuje osud. Už jen kvůli primární otázce lidské svobody volby. Nemůžeš říci, co existuje a co ne. Realita není nikdy tím, čím se zdá být.

Kouzla jsou magie no ne? Určitá magie je ve všem, co má v sobě energii.

To je hezký, že je ti hezky se srdíčkem, ale mě je taky hezky. No a co z toho? To je vše, co nám tenhle vesmír může nabídnout? hezký pocit?

Díky za mé ohodnocení, že nejsem indigo. Pro mě samotného to ještě není zcela vyřešená otázka, tvůj názor jistě pomohl. Uznávám, že jsem velmi neortodoxní, nechci abys měla takový pocit založený jenom na tomhle. Chci se zeptat.. Máš takový pocit jen u mě, nebo i u dalších členů tohoto fóra? Při pročítání příspěvků od indigo members mi tak u poloviny přišlo, že nejsou indigo. Řekl bych stejný pocit jaký máš ty. Ať jsem, či nejsem indigo, cit pro empatii mám velmi silný a člověka poznám i přes internet.. Asi jako ty. Ty indigo jsi, tvůj příspěvek mě zaujal jako jediný, zbytek je ale taky pěkný..
S pusou, Alex


Nahoru
 Profil E-mail  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 30 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz