Fórum Tety Kateřiny

Krásný sluníčkový den Vám přeje Teta Kateřina
Právě je čtv, 28 bře 2024, 14:42

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Je to hřích??
PříspěvekNapsal: stř, 13 bře 2013, 19:50 
Offline

Registrován: pon, 27 srp 2012, 10:10
Příspěvky: 3
Když zkoušíte telepatii to ne ne? A telekineze ? Pry se nemame rovnat bohu já kdyz to zkoušela tak to nebyl účel rovnat se mu ale cvicit mysl a případně to použít k záchrané někoho ..nebo co kdyz se vám něco podaří a je to polomagicé ?? A tak sem zvědava na tu telepatii


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Je to hřích??
PříspěvekNapsal: pon, 17 bře 2014, 5:18 
Offline

Registrován: stř, 18 úno 2009, 15:22
Příspěvky: 245
Kdyby jsi nepoznal tmu, nevěděl by jsi ani co je světlo. Dokud nepoznáme a nebo nevidíme rozdíl nemužeme srovnávat a tudíš nemáme možnost volby, potažmo výběru. Nemáme šanci se něčemu naučit, když není učební látka. Já také se snažím o poznání hranic svých možností, ale...jednou přijdeš na to, že je to lákavé, že to muže někomu, všem pomoci, ale jak říkával tomáš, že i on byl jasnovidný jako jeho žena míla, ale nebylo to pro něj, jen by ho to odvádělo z cesty k poznání játství. Jenže na určitém stupínku cesta k sebepoznání i on se naučil být jasnovidný. Měl to dál, ale nepoužíval to. Přišel záhy na to, že muže jít jen svou vlastní cestou, nemuže pomoci nikomu jinému než sobě. Vše co mne posune dál, třeba tomu říkejme blíže k bohu, nebo blíže k jeho poznání, to přece není hřích. kdyby jsi nepoznal hřích, nepoznal by jsi dobro. Není hanba poznat hřích, ale je hanba v něm setrvávat, prafrázuji jiné pořekadlo, víš, nejdříve to poznej a pak se sám rozhodni, zda ano či ne.


Nahoru
 Profil E-mail  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz