Fórum Tety Kateřiny

Krásný sluníčkový den Vám přeje Teta Kateřina
Právě je pát, 29 bře 2024, 13:27

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 35 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Vzkaz
PříspěvekNapsal: ned, 02 pro 2012, 13:12 
Offline

Registrován: ned, 21 úno 2010, 18:33
Příspěvky: 56
Je to svobodné forum a tedy nelíbí se mi, jak zde zhazujete člověka, který se ptá jestli je indigo nebo ne ... neznáte ani toho člověka, jak víte, že se jí dokáže zvednout díky tomu ego a pokud jde o to..není to vaše věc... to by jste jako duchovní lidé měli vědět ..ano vyjádřili jste svůj názor, což je fajn, ale takovým to způsobem nevím... ale pokud je vám souzeno pomáhat lidem mylsím si, že tak to jim nepomůžete... Vemte si,že někdo vymyslí název indigo, s tím důvodem těm to zvláštním dětem pomoci...né jim zvýšit ego...možná si někteří nedokážete představit kolik matek se díky těm to dětem dostávají do problémů nebo kolik dětí berou na hyperaktivitu léky .... nebo kolik dětí se bojí svých schopností, ať už vidí duchy nebo astrální bytosti... kolik dětí se díky tomu cítí osaměle, že jim díky tomu nikdo nerozumí...kolik dětí ví, že jejich poselstvím je láska...možná je dát přednost porozumění...a ohledně ega - ego máme všichni a pokud se zvýší či zmenší to je každého věc...ale pokud se zvýší ego člověka budete ho mít rádi stejně nebo taky rozdělujete lidi na egouše-materiální a duchovní lidi?


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vzkaz
PříspěvekNapsal: ned, 02 pro 2012, 14:26 
Offline

Registrován: čtv, 11 srp 2011, 18:03
Příspěvky: 353
Taky mě přišlo trochu divný jak jsme se do Marušky pustili.
Třeba by jí udělalo radost, kdybys nám za to vyčinila přímo v tom vláknu.
Jinak ale platí můj pocit, že se obecně kolem pojmu indigových dětí dost přehání. Hodně dětí má prostě jen potíže a potřebuje je spolu s rodiči věcně řešit a ne halit do hávu vyjímečného poslání. A hodně dětí které mají zvláštní schopnosti, neco citlivé a zranitelné srdíčko nemá se skutečným obsahem pojmu "indigo" nic společného.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vzkaz
PříspěvekNapsal: ned, 02 pro 2012, 19:37 
Offline

Registrován: ned, 21 úno 2010, 18:33
Příspěvky: 56
Karel píše:
Taky mě přišlo trochu divný jak jsme se do Marušky pustili.
Třeba by jí udělalo radost, kdybys nám za to vyčinila přímo v tom vláknu.
Jinak ale platí můj pocit, že se obecně kolem pojmu indigových dětí dost přehání. Hodně dětí má prostě jen potíže a potřebuje je spolu s rodiči věcně řešit a ne halit do hávu vyjímečného poslání. A hodně dětí které mají zvláštní schopnosti, neco citlivé a zranitelné srdíčko nemá se skutečným obsahem pojmu "indigo" nic společného.


Osobně bych řekla, že ohledně indigo dětí se moc nemluví..nevím, jak vy, ale v mém okolí o tom nemá skoro nikdo ponětí... tak, že nevím jak to máš ty...možná se v tvém okolí neustále o tom mluví...ale zatím si myslím, že to není nic vážnějšího...že se o nich mluví...nevím mě to příjde stejné jako kdyby ti někdo řekl, že jsi takové znamení a chováš se tak a tak a máš to tak a tak ... a díky tomu se ti opravdu zvyšuje ego? Heleť příjdou další děti, které zase budou o něco vyšší než my a tak to jde dál a dál... a pokud tě štve jestli se někdo ptá na to jestli je indigo nebo ne, myslím, že odpověďï typu jen se ti tím zvýší ego nebo je to jen vtip...nebo že nejsi nijak zvláštní než ostatní atd ...nevím,ale příjdou mi poněkud nahlavu... když je toto forum pojmenované indigo tím pádem to ani teda nemá cenu,aby se tak jmenovalo? Když je to vlastně k ničemu o nich mluvit. Možná by bylo dobré ho pojmenovat Indigové děti( které vlastně nejsou žádné indigové, protože by se jen jim zvýšilo EGO)


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vzkaz
PříspěvekNapsal: ned, 02 pro 2012, 20:07 
Je podle Tebe, Lili, indigový člověk, který ostatní považuje za blbce? Podle mě ne. :color:
Nemám pocit, že říct někomu pravdu, znamená "pustit se do něho"... :sunny:


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vzkaz
PříspěvekNapsal: ned, 02 pro 2012, 21:02 
Offline

Registrován: čtv, 11 srp 2011, 18:03
Příspěvky: 353
Nikky píše:
Je podle Tebe, Lili, indigový člověk, který ostatní považuje za blbce? Podle mě ne. :color:
Nemám pocit, že říct někomu pravdu, znamená "pustit se do něho"... :sunny:

Nikky, myslím právě proto, že "indigový" a "duchovně vyspělý" jsou dva zcela různé pojmy. Řekl bych že i indigový člověk má plné právo a svobodu považovat ostatní za blbce nebo i být sám blbec :wink:
A u tý holky z minulýho dotazu - měl jsem jednoduše dojem, když jsem si zpětně sečetl naše příspěvky pro ni, že jsme možná byli zbytečně strozí a vážní k někomu kdo byl prostě jen zvědavej.
Neberme zbytečně vážně věci který vážný nejsou :sunny:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vzkaz
PříspěvekNapsal: ned, 02 pro 2012, 21:11 
Offline

Registrován: ned, 21 úno 2010, 18:33
Příspěvky: 56
Nikky píše:
Je podle Tebe, Lili, indigový člověk, který ostatní považuje za blbce? Podle mě ne. :color:
Nemám pocit, že říct někomu pravdu, znamená "pustit se do něho"... :sunny:


...no v podstatě jde spíše o to, že někdo se slušně ptá na to jestli by k nim mohl patřit a odpověď je ta..jen si tím zatěžuješ život , zvýšilo by se tím ego ...
prostě nechápu co je na tom, tak špatného, když se někdo ptá
nepovažuju je za blbce..jen je mi to připadá trochu opravdu na hlavu, když tak někdo odpovídá... je to jako kdyby se ptal někdo v andělském foru na to že viděl něco zvláštního a neví jestli to byl opravdu anděl a někdo mu napíše jo víš oni andělé vůbec neexistují...ale je to andělské forum! a o to jde
Indigové forum je zde pro to, aby se zde chodlili bavit lidé o zvláštních dětech co s nimi atd... ale ostatní to spíše zahazují ..chápu vyjádřili svůj názor...ale nezastaví toho člověka v jeho otázkách tím, že napíšou, že je to jen hříčka.. atd ... nepotkala jsme zatím žádnou matku, která by říkala no mé dítě je prostě indigo a musíte si ho vážit ... vidím matky, které se snaží pochopit své děti snaží je chránit a vychovávat..snaží se je pochopit proč jsou jaké jsou...
a ohledně mě...nepatřím do indigových ...to co jsem je má věc ...ale vím čemu věřím


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vzkaz
PříspěvekNapsal: ned, 02 pro 2012, 21:29 
Lili píše:
[.. je to jako kdyby se ptal někdo v andělském foru na to že viděl něco zvláštního a neví jestli to byl opravdu anděl a někdo mu napíše jo víš oni andělé vůbec neexistují...ale je to andělské forum! a o to jde


:lol: No, kdyby ten dotyčný měl zrovna smůlu na to, že bych mu odpovídala já, taky bych mu napsala, že andělé neexistují.... že viděl nějakou formu živé energie.... a jaké ji dá jméno je na jeho představivosti a fantazii... a momentálním rozpoložení


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vzkaz
PříspěvekNapsal: ned, 02 pro 2012, 21:34 
topaz píše:
AHoj Nikky, kolik je ti let?
Co takle pořídit si Barbienu? Třeba by tě uklidnila.



Ahoj. :lol: Proč myslíš?


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vzkaz
PříspěvekNapsal: ned, 02 pro 2012, 21:39 
Karel píše:
Nikky píše:
Je podle Tebe, Lili, indigový člověk, který ostatní považuje za blbce? Podle mě ne. :color:
Nemám pocit, že říct někomu pravdu, znamená "pustit se do něho"... :sunny:

Nikky, myslím právě proto, že "indigový" a "duchovně vyspělý" jsou dva zcela různé pojmy. Řekl bych že i indigový člověk má plné právo a svobodu považovat ostatní za blbce nebo i být sám blbec :wink:
A u tý holky z minulýho dotazu - měl jsem jednoduše dojem, když jsem si zpětně sečetl naše příspěvky pro ni, že jsme možná byli zbytečně strozí a vážní k někomu kdo byl prostě jen zvědavej.
Neberme zbytečně vážně věci který vážný nejsou :sunny:



Jak víš, že vážný nejsou? :sunny:


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vzkaz
PříspěvekNapsal: ned, 02 pro 2012, 22:21 
Offline

Registrován: čtv, 11 srp 2011, 18:03
Příspěvky: 353
Nikky píše:
Karel píše:
Nikky píše:
Je podle Tebe, Lili, indigový člověk, který ostatní považuje za blbce? Podle mě ne. :color:
Nemám pocit, že říct někomu pravdu, znamená "pustit se do něho"... :sunny:

Nikky, myslím právě proto, že "indigový" a "duchovně vyspělý" jsou dva zcela různé pojmy. Řekl bych že i indigový člověk má plné právo a svobodu považovat ostatní za blbce nebo i být sám blbec :wink:
A u tý holky z minulýho dotazu - měl jsem jednoduše dojem, když jsem si zpětně sečetl naše příspěvky pro ni, že jsme možná byli zbytečně strozí a vážní k někomu kdo byl prostě jen zvědavej.
Neberme zbytečně vážně věci který vážný nejsou :sunny:



Jak víš, že vážný nejsou? :sunny:

No, nevím. Jak ty víš že jsou ? ... :wink: :sunny:


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 35 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz