Fórum Tety Kateřiny

Krásný sluníčkový den Vám přeje Teta Kateřina
Právě je čtv, 28 bře 2024, 15:38

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 35 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: jsem indigo ?
PříspěvekNapsal: úte, 27 lis 2012, 1:25 
Offline

Registrován: úte, 27 lis 2012, 0:23
Příspěvky: 4
nevim proc ale nedokazu uverit tomu ze jsem clovek nebo ze sem vazne patrim obcas se mi stava ze z niceho nic reknu neco jakoze jsem neco dokonalejsiho nez clovek jenomze vypadam jak clovek nejspus jim i jsem ale proste kdyz si reknu ze jsem clovek tak tomu nedokazu porad uverit pripadam si jina nezajimaji me ty blvosti co vezsinu lidi v mym veku spus se zajimam o lidi o tom jak premyslej proc nakej clovek dokaze zabit druhyho ale kdyz mu umre treba decko tak proc breci kdyz dokazal zabit cloveka a to mu nevadi ale ze jemu nekdo umrel tak vidi jak hnusny to je tak proc to udela nekomu jinymu o proc lidi vubec dokazou zabijet proc verej v boha kdyz stejne zabijej proc kdyz se na to nekoho zeptam tk jsem trapna ze me zajimaj jinaci veci nez by se spis hodili k memu veku proc lidi nevidej kazdyho na stejny urovni proc kdyz si lidi nepamatujou svy minuli zivoty ani minuly zivoty ostatnich tak proc se k nekomu chovaj hnusne treba uz od tri let i kdyz nevedi co udelal v minulem zivote nebo proc se navzajem odsuzuji jen podle vzhledu nebo podle toho kdo jsou jeho rodice no tak ted trochu o me at dostanu svou odpoved jestli jsem indigove dite takze je mi 13let nikdy jsem se o takovyhle veci jako jsou indigove deti nezajimala az do desiti let kdyz jsem videla vilu byl to pro me strasnej sok a od te doby sem se zacla zajimat o vilach vselijakych dalsich bytostech az jsem dosla k indigovym detem. a kdyz sem si o tom cetla tak ke me skoro vse pasovalo a mam radsi samotu ale kdyz chce nekdo pomoct tak ani ne rada ale ani ne nastvana nejsem proste tomu cloveku pomuzu beru to jako samozrejmnost ja o sobe muzu rict ze kdyz jsem chodila do skolky tak jsem to tam nenavidela prostese mi tam nelibilo pripadala jsem si jako mezi blbcama a kdyz ted chodim do skoly tak taky mam dost obrovskej problem do ni chodit me to proste pripada zbytecny porad si rikam k cemu tem lidem je vedet tolik veci zbytecne pro ne je to dulezity jen aby meli lepsi praci vic penez atd ale ja porad hledam duvod k cemu je to opravdu dulezity to ze je to k penezum mi nepripada spravny ale ostatnim jo taky kdyz mam nekomu vykat taky mi to dela strasnej problem nechapu proc se mam k nekomu chovat lip jen proto ze je starsi nebo vazenejsi pro me je to jen clovek jako vsichni ostatni


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: jsem indigo ?
PříspěvekNapsal: úte, 27 lis 2012, 1:27 
Offline

Registrován: úte, 27 lis 2012, 0:23
Příspěvky: 4
a omlouvam se za gramatiku ale pisu. z mobilu


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: jsem indigo ?
PříspěvekNapsal: pát, 30 lis 2012, 21:01 
Offline

Registrován: ned, 21 úno 2010, 18:33
Příspěvky: 56
:thumb: pokud to cítíš tak určitě k nim patříš..je moc fajn, že pátráš po tom, kdo jsi a jaký máš smysl v životě :love4:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: jsem indigo ?
PříspěvekNapsal: pát, 30 lis 2012, 22:54 
Offline

Registrován: sob, 23 říj 2010, 21:53
Příspěvky: 53
Jo jsi indigo, vyjímečná bytost, které by si všichni měli vážit, jsi hodně vzácná, jsi na vysoké duchovní úrovni, máš dosud neprobuzené schopnosti, které časem objevíš.... tak co už se nakrmilo tvoje ego? :-D Ono k ničemu jinému než ke krmení ega tohle zjišťování jestli seš indigo nebo nejseš není, doufám, že to pochopíš, jak to myslím. Promin, že to píšu tak ironicky, ale vážně na to už nemám náladu na podobné dotazy.


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: jsem indigo ?
PříspěvekNapsal: sob, 01 pro 2012, 12:20 
Souhlasím s Igim. :sunny: Raději se co nejrychleji smiř s tím, že jsi taky jenom obyčejný člověk. Radši se na spolužáky začni dívat jako na stejné obyčejné bytosti, jako jsi ty sama. Pak už si mezi nima nebudeš muset připadat odlišná a budeš je moct mít docela obyčejně ráda...


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: jsem indigo ?
PříspěvekNapsal: sob, 01 pro 2012, 13:40 
Offline

Registrován: čtv, 11 srp 2011, 18:03
Příspěvky: 353
Nikky píše:
Souhlasím s Igim. :sunny: Raději se co nejrychleji smiř s tím, že jsi taky jenom obyčejný člověk. Radši se na spolužáky začni dívat jako na stejné obyčejné bytosti, jako jsi ty sama. Pak už si mezi nima nebudeš muset připadat odlišná a budeš je moct mít docela obyčejně ráda...

Anebo jako na stejné úžasně vyjímečné bytosti, jako jsi ty sama :-).
Někdo vidí víc, někdo vidí míň. To že v něčem vidíš a cítíš víc se nedá zapomenout. Ale i ostatní vidí a cítí, i když třeba ne všichni tak dobře jako ty. A třeba jsou kolem tebe děcka, který cítí totéž co ty, jen se o tom stydí říct, kdoví. A třeba taky ne. I tak ale, názor Igiho a Nikky je myslím zhruba o tom, že když dokážeš vnímat co máte společného, bude ti mezi nimi líp, než když se soustředíš na to, čím se od nich lišíš. Ano, lišíš se, všichni se lišíme. A zároveň máme hodně společného.
Dívat se na odlišnosti může být zajímavé, hledat co máme společného bývá cestou k pohodě mezi lidmi.
Ale proč vlastně ti všichni odpovídáme tak hrozně vážně ...
Pokud jsi jen obyčejně zvědavá jestli jsi indigo, tak si prostě vygoogli testy, někde po internetu jsou, včetně nějakých vysvětlení o čem to vlastně je. Má jít o takzvanou aurickou barvu "základní" aurické vrstvy, podle které se lidi dělí do různých psychologických typů. Jestli to s tou barvou aury je pravda nevím, tu takzvanou základní vrstvu já nevidím :-). Jako typologie třídění lidí podle vlastností to ale je docela zajímavý. To co o sobě píšeš samo o sobě nestačí k tomu aby někdo poznal zda jsi indigo. Vyšší vnímavost, citlivost, nebo neochota chodit do zbytečné školy, jéje, to má (měl už dřív když ještě žádný indigo prý ani nebylo :-) ) opravdu větší počet lidí a různých aurických typů. Výsledek testíku nepřeceňuj stejně jako výsledek jakéhokoli jiného testu :smile: . Hodně se kolem významu toho pojmu přehání, přitom původně se pojem "indigové děti" stal módní mezi nešťastnými rodiči dětí s různými drobnými vývojovými a psychickými poruchami. Je daleko příjemnější když jsi nešťastný milující rodič nezvladatelného grázlíka, říkat svému dítěti vznešeně indigové dítě, než si prostě přiznat, že já a dítě máme potíže něco zvládat.


Naposledy upravil Karel dne ned, 02 pro 2012, 14:30, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: jsem indigo ?
PříspěvekNapsal: sob, 01 pro 2012, 15:43 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob, 04 úno 2012, 16:39
Příspěvky: 151
Ahoj Maruško ,všychni jsme odlišné bytosti a každej tady z nás má svůj úkol.Hleď na svět a na lide s láskou a ta láska k tobě dvojnásobně se vrátí .Ne odsuzuj druhé a nebudeš souzena,miluj blízkého jako sama sebe.Jsou to slova Ježíše :flower:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: jsem indigo ?
PříspěvekNapsal: pon, 03 pro 2012, 9:56 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob, 04 úno 2012, 16:39
Příspěvky: 151
topaz píše:
V těch penězích se pleteš, brouku. Určitě bude lepší, když budeš vzdělaná pro případ, kdybys v dospělosti zjistila, že peníze jsou hrozně důležité, abys mohla žít svobodně a podle svých krásných zásad a pomáhat hlupákům vést taky lepší životy, tak k tomu budeš potřebovat spousty peněz, abys postavila vše, co budete potřebovat. :sun:
Zda se že to je dost nerozumná rada pro holku která má teprv 13 let .A co znamená pomáhat hlupákům vést lepší životy ? :confused2:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: jsem indigo ?
PříspěvekNapsal: pon, 03 pro 2012, 21:02 
Teda, Jitu :sunny: , Tvůj návod mě ve vší vážnosti okouzlil. :lol: :thumbleft: :love2:

pro radost: http://www.youtube.com/watch?v=Sv6dMFF_yts :sunny:


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: jsem indigo ?
PříspěvekNapsal: pon, 03 pro 2012, 21:44 
Offline

Registrován: čtv, 19 úno 2009, 21:00
Příspěvky: 61
když indigo, tak indigo
http://www.youtube.com/watch?v=GzKaTcUgbd4


Nahoru
 Profil E-mail  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 35 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz