Fórum Tety Kateřiny

Krásný sluníčkový den Vám přeje Teta Kateřina
Právě je čtv, 28 bře 2024, 10:23

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 159 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 12, 13, 14, 15, 16  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Bretharián Henri Monfort
PříspěvekNapsal: sob, 18 srp 2012, 12:27 
Offline

Registrován: čtv, 19 úno 2009, 21:00
Příspěvky: 61
EL+ píše:
Tak ještě jednou :lol: Ing. Vlk je kabrňák...ač ho osobně neznám, tak ráda čtu jeho komentáře na Osudu a obdivuji, že to dokázal :thumbleft: A určitě není sám...ale ne každý to takto zveřejní..dovedu si představit, co na to asi okolí :lol:

tak ono stačí, když je člověk vegetarián/vegan/vitarián, to spousta lidí vůbec nepřekousne... a když by člověk tvrdil, že žije z prány, no to už by je asi trefil šlak :cool:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Bretharián Henri Monfort
PříspěvekNapsal: sob, 18 srp 2012, 13:15 
Offline

Registrován: čtv, 11 srp 2011, 18:03
Příspěvky: 353
EL+ píše:
Tak ještě jednou :lol: Ing. Vlk je kabrňák...ač ho osobně neznám, tak ráda čtu jeho komentáře na Osudu a obdivuji, že to dokázal :thumbleft: A určitě není sám...ale ne každý to takto zveřejní..dovedu si představit, co na to asi okolí :lol:

Pokud dokázal, obdiv jistě zaslouží.
Jak víš že "dokázal",když ho osobně neznáš :wink:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Bretharián Henri Monfort
PříspěvekNapsal: sob, 18 srp 2012, 13:48 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte, 20 led 2009, 22:21
Příspěvky: 703
Bydliště: Praha
Henriho taky osobně neznám :wink: a věřím mu...Ty ne?

_________________
Tady a teď...


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Bretharián Henri Monfort
PříspěvekNapsal: sob, 18 srp 2012, 14:34 
Offline

Registrován: čtv, 11 srp 2011, 18:03
Příspěvky: 353
EL+ píše:
Henriho taky osobně neznám :wink: a věřím mu...Ty ne?

Popravdě, nijak zvlášť.
Nemám problém s pránickou výživou, zřejmě by to mělo být možné. Ale celá ta kampaň okolo toho na mě moc dojem nedělá. Zdá se mi, že jsou důležitější věci, než usilovat o to, vymanit se z řádu přírody do kterého jsme se tady na Zemi narodili.
Já to mám tak, že když už řeknu že někomu nebo něčemu věřím, hodně to pro mě znamená. Pránická výživa mi nestojí za úsilí abych jí věřil nebo nevěřil.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Bretharián Henri Monfort
PříspěvekNapsal: ned, 19 srp 2012, 21:48 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte, 20 led 2009, 22:21
Příspěvky: 703
Bydliště: Praha
Tak to je Tvůj náhled...já to vnímám jinak...nevnímám to jako žádnou kampaň, ale informaci, kterou přijme ten, koho to zajímá..nikdo Ti to nevnucuje..číst to nemusíš, pokud Tě to nezajímá..A přesto, žejá sama se na něco podobného necítím ani zatím po tom netoužím, tak se raduju z toho, že taková cesta je a je možná pro toho, kdo o ni stojí.. :hello:

_________________
Tady a teď...


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Bretharián Henri Monfort
PříspěvekNapsal: ned, 19 srp 2012, 22:07 
Offline

Registrován: čtv, 11 srp 2011, 18:03
Příspěvky: 353
EL+ píše:
Tak to je Tvůj náhled...já to vnímám jinak...nevnímám to jako žádnou kampaň, ale informaci, kterou přijme ten, koho to zajímá..nikdo Ti to nevnucuje..číst to nemusíš, pokud Tě to nezajímá..

Až takhle jsem to zas nemyslel, že "vnucuje". I když, jako pouhé sdělení informace mi to zkrátka nepřipadá. Každopádně ale ano, i mě to přijde zajímavý, jinak bych si o tom nečet.
EL+ píše:
A přesto, žejá sama se na něco podobného necítím ani zatím po tom netoužím, tak se raduju z toho, že taková cesta je a je možná pro toho, kdo o ni stojí.. :hello:

Hezký pohled, takhle mě to vidět nenapadlo :smile:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Bretharián Henri Monfort
PříspěvekNapsal: pon, 20 srp 2012, 11:03 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte, 20 led 2009, 22:21
Příspěvky: 703
Bydliště: Praha
:wink: :hello:

_________________
Tady a teď...


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Bretharián Henri Monfort
PříspěvekNapsal: stř, 22 srp 2012, 22:32 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob, 24 led 2009, 21:26
Příspěvky: 114
Karel píše:
EL+ píše:
Tak ještě jednou :lol: Ing. Vlk je kabrňák...ač ho osobně neznám, tak ráda čtu jeho komentáře na Osudu a obdivuji, že to dokázal :thumbleft: A určitě není sám...ale ne každý to takto zveřejní..dovedu si představit, co na to asi okolí :lol:

Pokud dokázal, obdiv jistě zaslouží.
Jak víš že "dokázal",když ho osobně neznáš :wink:

A proč by to říkal ? Proč by to dělal ? :wink: :dunno: :love2:
Pránická strava je úžasná i v té fázi, když už ten, kdo se živí jen virtuálním knedlíkem se zelím, dokáže říct : Já nejím...
Děkuju El za vložení článku pana Vlka :wink: Já se nějak moc k takovým článkům ani knihám nedostanu - asi to tak má být :wink: - mám to prostě po svém :love3: A už dost dlouho :sun:
S láskou všem - i nevěřícím Tomášům Ivča :love3:

_________________
www.podkridlyandelu.cz


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Bretharián Henri Monfort
PříspěvekNapsal: stř, 22 srp 2012, 22:39 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte, 20 led 2009, 22:21
Příspěvky: 703
Bydliště: Praha
Myslím, že mne Jan s tím článkem předběhl... :lol: vidím, že Jan čte stejné zdroje jako já :wink: :hello:

_________________
Tady a teď...


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Bretharián Henri Monfort
PříspěvekNapsal: stř, 22 srp 2012, 23:13 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř, 13 črc 2011, 19:30
Příspěvky: 213
Bydliště: Rokycany
Kdysi jsem objevila knihu, díky,už jejímu názvu, a protože mě často mátla slova druhých,jsem si dovolila nechat se vést svými pocity a naučit se rozlišovat. Byl to pro mě vzkaz, jako vždy, když čekám na odpověď :thumbright: ...ta kniha se jmenuje "Uvidíte to, až tomu uvěříte" :thumbright: ...ono to naopak opravdu moc zdržuje :lol:
Kdysi jsem o brethariánech jen slyšela, sem tam nějaký příběh...moc jsem tomu nevěnovala pozornost, ale semínko bylo zaseto :thumbleft: ...a pak, až nastal čas, podívala jsem se pěkně na celou přednášku Henriho Monforta s panem Duškem a vůbec jsem nepochybovala a nepochybuji, že to funguje...vrátila se mi vzpomínka na dobu, kdy jsem prakticky neměla potřebu jíst, chodila jsem stále ven s pejskem, do přírody, tam jsem intuitivně prováděla dechová cvičení a meditace, promlouvala s bytostmi přírody a matkou Zemí, s Vesmírem...jediné jídlo, které mě naplňovalo byla čokoláda na vaření (hormon štěstí), zhubla jsem 10 kg během půl roku, byla jsem zářivá, radostná, vysmátá, spala jsem málo a stačilo mě to...uvědomila jsem si, po zhlédnutí té přednášky, že jsem měla "nakročeno" :bend: ...je to o pocitech, které proudí člověkem, o tančících buňkách v těle, když se člověk dotkne něčeho, co už vlastně zná, jen zapomněl...stejně tak jsem věděla, že vlastně vím vše, o čem píše Vladimír Megre ve svých knihách "Zvonící cedry Ruska" o Anastásii - ženy ze Sibiře...také jsem věděla, že to vím, jen jsem to zapomněla, ale v mysli Boží se nic neztratí, takže ono se to odhalí vždy v ten správný čas...co je to za bláhovost nevěřit jenom proto, že to lidská mysl nechce dovolit? Proto je třeba udržovat krb svých myšlenek čistý a stále dělat místo novým myšlenkám a ty staré, nepotřebné, které nás nečiní šťastnými odevzdávat s láskou Bohu a andělům....
Z tohoto vlákýnka mám nádherný pocit, ale, jak vždy říkám, jsou to mé pocity a je to o mně... :thumb: :hello: :love3:

_________________
"Je mi ctí, že jsem!"


Nahoru
 Profil E-mail  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 159 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 12, 13, 14, 15, 16  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz