Fórum Tety Kateřiny

Krásný sluníčkový den Vám přeje Teta Kateřina
Právě je čtv, 28 bře 2024, 14:45

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 6 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: kdo je ŠELMA?
PříspěvekNapsal: ned, 22 pro 2013, 7:09 
Offline

Registrován: stř, 18 úno 2009, 15:22
Příspěvky: 245
V kruzích v obilí se před pár lety objevil obrazec mimozemštana s dvd v ruce. a dvd byly, nejlepe to vystihuje tečka a čárka. Prostě zápis v binárním kodu a po dekodování do normální řeči bylo napsáno mimo jiné, pozor na falešné proroky (jinými slovy, ale tohoto významu).
Privatizaci klause podpořila světová banka,a sami její představitelé při zasedání této banky v praze pod tlakem demonstrujících a novinářu přiznali, že to bylo politické rozhodnutí, aby se nevrfátili komunisté k moci. Proč politické(Protože oni a selský rozum věděli) že když prodám fabriku v rámci privatizace, někomu kdo nemá peníze, a on to bude splácet 5 let produkcí této fabryki, tak kdybych si ji nechal, její produkce buce stejně má, navíc já za ní o 5 let přijdu docela zadarmo..To že soukromý majitel so o svuj majetek stará lépe je stejný flaešný výrok. Kdo myslíte, že se stará o státní podniky. Ministr, poslanci, jmenují ředitele a nebo dozotčí radu a né stát, ale ředitel či rada vede podnik. Kdo řídí soukromé fabriky.Majitel jmenuje ředitele či schvaluje dozorčí radu,a ona vede fabriku. Já v tom nevidím rozdíl, pouze faleš, oblbování slovíčky, prorokování něčeho, co jsem si sám vymyslel.
A to je i v tomto případě. Je to stejné, už jsem to tu psal, že když jsem si dal na krk ruženec, tak v jednom okamžiku jsem jéj ztrhl z krku a odhodil( skutečně s odporem letěl asi 1,5 metru daleko). V tu chvíli jsem si vzpomněl, že při upalování, mučení..jsem v jeho jméně to dělal. Pak asi po pár minutách jsemzačal zpracovávat tuto vzpomínku minulého života. Jen jsem se za něj skrývla, ale já osbně jsem nenáviděl ženy kvuli své zhrzené lásky.Jen jsem se tak moc nenáviděl, že jsem odešl z inkvizice a složil slib chudoby. uvědomil jsem si, že já...já..né ten ruženec a zase jsem jej zvedl a dal na krk. Za tisíce let nadu vždy dostatek dukazu na to napasovat cokoliv, z proroctví. Toto proroctví ,moje první myšlenka byla, že uplně sedí na ameriku,američany. Ale ono mluví o mně, určitě při troše námahy bych našel dostatek dukazu ze své minulosti, které by to potvrdili. Každý, v tomto případě asi jehovisti, nevím jestli všichni protestanti nazývají vesmírnou inteligenci, tvurce, yehowa( nebo jak se to ksakru píše).Každý, kdo pro jinou barvu pleti, či pro jiné vyznání či jinou odlišnost někoho odmítá či se nad něj povyšuje, je rasista nebo fašista. I když si ted oblékl beránčí roucho. Je to vlk v beránčím rouše. Sám se ohání biblí, on jediný, pardon oni, protestanti, jsou ti pravý věřící a mají právo poukazat, na kho kniha zjevení poukazuje. Oni to ví nejlépe, ostatní jsou zlo, které je potřeba pokud možno upálit, kritzují inkvizici za jejich metody a sami vyvolávají stejné histerium, upalte je, upalte je. Kdo je horší, ten kdo kříčí, navádí a nepřímo vede ruku s nožem, a nebo ten, kdo podlehne masové histerii. Psychologie to ví, neomlouvá toto chování, ale ví, že člověk je takový, že podlehne masové histérii aniž je schopen kontrolovat své chování. To dokáže jen silná osobnost.Je to stejné, jako naši přemyslovci, v rámci něčeho, peněz a moci vyvraždili své odpurce, slavníkovce, né jednoho, vudce, ale všechny do kořene, mimo jediného, protože ho nenašli.A my je oslavujeme jako zakladatele naší státnosti. A kdo ji potřebuje, komu vyhovuje, koho chrání, spíše se ptéj koho rozděluje od koho. Obyčejný lid od sebe, našeho sedláka od sousedního sedláka. Ale sedlákovi to je jedno. On potřebuje obdělávat pudu a né koukat na sousedy, od potřebuje mír a né rozbroje, které mu zničí svým vojskem urodu. Vtip je v tom, že to vojsko potřebuje urodu, sedláka a proto mu demagogicky tvrdí, že chrání jeho zájmy....a zapálí mu úrodu. Jaký je rozdíl mezi drancováním vlastní armády a cizí armády. Obě, když se jim někdo postaví do cesty, zemře mečem či novodobě zákony, které si oni sami schválí, ale nedodržují.Stejně jako přemyslovci. podle jejich zákonu to bylo správné, zákonné, vyvrždit jeden rod, národ v osvětimi,majdance. ožebračit jeden rod, národ slovanu v privatizace a kdo se jim postavil, byl komunista a zrádce, a ožebračili celý národ.naši politici, všichni politici, ekonomové, nacionalisti, každý, kdo se domnívá, že jeho hárod je i v tom nejmenším lepší, že je hrdý na svuj národ, jsme zlatí z nagána, je RASISTA,FAŠISTA i když naše zákony, politická garnitura to podporuje. Vzpomínáte,každý, kdo se nějaak povyšuje, že je lepší než..někdo..černoch..je zlatý z nagána. Jaký je rozdíl mezi malým, neškodným rasismem a velkým, zabíjejícím rasissmem. Mezi vrahem, masovým vrahem, a dítětem, které v tom vyrustá, že vraždit je normální. Co z něj vyroste, co z vás, když tyto fakta(aspon z mého pohledu, to jsou fakta) přijmete. Fakta o vině, proroctví, o potřebě sebe a svět očistit od udajné mořské zrudy žijící na 7 pahorcích( jeden je mont blank ve švýcarsku, jeden je ve skalických horách v americe,jeden je v moskvě, jeden je...kolik jsem jich vlastně napočítal,už je jich 7, tak a vidíte to, na 7 pahorcích,jak v tom proroctví se pravý)
PS: Už to tu bylo, je a jen na nás záleží jestli bude. Všimli jste si, a zrovna před vánocema. Jak vlci v rouše beránčím, pravím vám, já prorok hi hi hi


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: kdo je ŠELMA?
PříspěvekNapsal: ned, 22 pro 2013, 16:09 
Offline

Registrován: stř, 18 úno 2009, 15:22
Příspěvky: 245
podívejte se na tu šelmu. Cítíte tam někde zlobu či nenávist, ke kořisti...Já né,kniha proroctví mluví o šelmě, zlé, nenavistné. Chápete, není vše pravda co nám říkají. Krvelačná šelma, prdlačku, nádherné foto,


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: kdo je ŠELMA?
PříspěvekNapsal: sob, 16 srp 2014, 16:03 
Offline

Registrován: čtv, 28 led 2010, 11:09
Příspěvky: 30
Naprosto souhlasím s obsahem,Katolická univerzální církev má být zrušena podle Mlachiášova proroctví ohledně posledního papeže,který by měl být nyní na trůnu,uvidíme :read:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: kdo je ŠELMA?
PříspěvekNapsal: ned, 17 srp 2014, 6:57 
Offline

Registrován: stř, 18 úno 2009, 15:22
Příspěvky: 245
Vše co nám vadí je v nás není to někoho jiného. Naše bloky v nás by měli být zrušeny a né ten, kdo nám nastavuje zrcadlo.


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: kdo je ŠELMA?
PříspěvekNapsal: ned, 17 srp 2014, 14:05 
Offline

Registrován: čtv, 28 led 2010, 11:09
Příspěvky: 30
saman píše:
Vše co nám vadí je v nás není to někoho jiného. Naše bloky v nás by měli být zrušeny a né ten, kdo nám nastavuje zrcadlo.


Také miluji Ezo-Erotiku nové generace jako Aluška Hruška :green:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: kdo je ŠELMA?
PříspěvekNapsal: ned, 17 srp 2014, 22:00 
Offline

Registrován: stř, 18 úno 2009, 15:22
Příspěvky: 245
Kdo pochopí smysl těchto slov, nezažije nikdy smrti a bude žít život věčný...evangelium sv. tomáše ke slovum ježíše krista..připujuji se i já,kdo pochopí smysl těchto slov...


Nahoru
 Profil E-mail  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 6 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz