Fórum Tety Kateřiny

Krásný sluníčkový den Vám přeje Teta Kateřina
Právě je čtv, 28 bře 2024, 13:51

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 39 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: ZPOVĚD
PříspěvekNapsal: stř, 08 kvě 2013, 17:55 
Offline

Registrován: stř, 18 úno 2009, 15:22
Příspěvky: 245
Mužeš mi napsat na usvit.m@seznam.cz
Víte, píšu jen tak pro zamyšlení a přemýšlení i druhých. Ale jen to, co jsem sám poznal, a nebo vím, že mají praavdu. Přemýšlejte.
Království Boží je ve vás i vně, kolem vás( a co je královstvíBoží- dokonalost...dokonalost je ve vás i kolem vás, nebo si dopln sám svou představu o království božím)
Budha poznal, že není nic co by mohl ještě udělati a není nikdo komu by mohl ještě pomoci a druhý den zaži osvícení. Co Bůh činní dobře činí, jen my to někdy nechápem.
Všichny tři citáty mluví o jednom !! Pak jak si můžu myslet, že já nebo svět je nedokonalý? Copak jsem vesmírná inteligence. Zatím jsem ale poznal, že mají pravdu. Ani já nevím co je po smrti. Důkaz nedostanu, ale podle svých zkušeností s duchy, s bytostma, s napojením na nepoznaný, neprojevený svět, mé vlastní vzpomínky z minulých životů na zeměpisná místa a jejich poznání v tomto životě, proto se domnívám, předpokládám a věřím svým vzpomínkám a tomu co mi říkají ti druzí...


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: ZPOVĚD
PříspěvekNapsal: čtv, 09 kvě 2013, 15:01 
.


Naposledy upravil Nikky dne ned, 16 čer 2013, 10:06, celkově upraveno 1

Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: ZPOVĚD
PříspěvekNapsal: čtv, 09 kvě 2013, 16:45 
Offline

Registrován: stř, 18 úno 2009, 15:22
Příspěvky: 245
Co je po smrti. Někdy jsem šel do světla mezi mraky, někdy jsem vnímal lásku těch co mne doprovázeli více než okolí ale věděl jsem, že jdeme k Bohu.Nijak si ho při tom nepředstavuji. Je to stejné, jako moje vzpomínka z tohoto života, kdy jsem před narozením věděl, že je to Bůh, ale ani mne nenapadlo ho s něčím ztotožnovat. Před narozením čekáme až nastane naše chvíle a je tam s námi( stejně to popisují i jiné, zajímavé ale jen ženy)stařec s bílým vousem(asi chce aby jsme ho tak vnímali) který nám říká, ještě né, ty až za chvíli, ano ted už jdí. Všíchni už pospícháme na tento svět.V literatuře je tisíce případů popsaných lékaři či jinými hodnověrnými nevěřícími lidmi,který život postavil do situace, že veděli, i když neuvěřili. Jeden za všechny, psal jsem to už tady, kdy umírající babičce neřekli, že její sestra před 10 dny umřela, Když se před smrtí probrala k vědomí, měla rakovinu,a zavolali její rodinu, tak v přítomnosti lékaře je všechny jmenovitě vítala, i vnoučata a na konci přivítala svou sestru se slovy co ty tady děláš. Po chvilce dodala, aha už vím. Během cca1,5 hod návštěvy se několikrát podívala tam, kde byla její sestra a usmála se na ni. Nikdo ani ten lékař nepochybovali. Řekl ,nevěřím, ale tehdy se stalo něco, co nedokáži pochopit, vysvětlit, ale ona ji tam skutečně viděla. Ale proč to píšu. Víte, každý máme v tomto životě svůj úkol. A někdo začne vnímat druhou stranu a dostává stále nové a nové důkazy, až to přijme jako normální stav. Při kartách vykládám momentální stav, co jeho podvědomí chce a očekává. Ale není to dané, záleží na něm, zda se vyvíjí a mnění svou budoucnost a nebo setrvává v tom stavu, pak se to samozřejmně stane. Ale u vyvíjejícího člověka to za pár hodin nemusí platit. První kartář mu něco řekl a on se to rozhodl změnit a změnil si budoucnost. U přivtěláčků a odvádění duchů vždy upozornuji. Odvedl jsem vám toho a toho ducha ale...jsou li v okolí jiní duchové,kteří chtějí odvést, přijdou za vámi, klidně zavolejte. Může to trvat až 2týdny.Naposledy jsem odváděl jednoho pána, měl za života problémy s nohou a nemohl chodit, bylo mu asi 70 let, přišel za tou paní, aby mu pomohla. Ona byla jediná, která ho viděla, která s ním soucítila a on chtěl pomoci. Nedokázal se smířit s tím, že umřel.Měl strach. Takhle jsem jí to napsal. Neznám ji a nikdy jsem tam nebyl.Pouze kontakt meilem, mobilem. Ona v šoku odpověděla, já jediná jsem v baráku s ním mluvila, ostatní ani nevěděli. že tam bydlí, chodil o berlích a občas ji vyhlížel, aby si mohl s někým popovídat. Měla ho ráda, byl hodný. Je to takhle stejný pokaždé, neptám se proč to musím vědět, odkud to vím, důležité je, že mi to bylo dáno a tak to dělám. Když je po smrti, tak jak bych se mohl třeba na něj napojit a číst jeho myšlenky. Mnohokrát mi řeknou věci, které dotyčná osoba ani nevěděla.která mne o to požádala.Popíšu ty lidi, duchy, vím jaký byli, znám situace...proto je to pro mne normální. Po prvních desítkách případů to berete jako fakt. POZOR, není to nic mimořádného. Prostě je to má cesta, ale jsou nás čím dál více.Po smrti, mám málo vzpomínek, ze své zkušenosti, někdy se sám hned rozhodnu, že si nezasloužím jít k Bohu a jdu hned zpátky a čekám na narození, někdy jsem šel dál, ale...tady mé vzpomínky končí. asi je to tak správné. Ale vždy tam bylo cítit jen lásku. Soudci jsme tam byli my sami sobě.! Víte je to neuvěřitelné, stejně jako neuvěříte ( má dosavadní praxe dokazuje že ano), že naše podvědomí nás dokáže zabít. V dětsví nám vezmou slepé střevo a my v narkoze slyšíme přicházející lékaře,kteří se baví o melounu na lednic, že nevydrží( rozumněj po operaci už nebude). pacient v tu chvíli cítí jod, cinkání nástrojů pro operaci a slova lékařů, bohužel podvědomí neumí rozlišovat a bere vše doopravdy,a vnímalo jeho podvědomí, on NEVYDRŽÍ. Za 20,30 let uslyší cinkání příborů, desinfekci a třeba písničku,kterou slyšel na operačním sále a spustí se engram. Je to příklad z učebnice dyanetiky. Co zbylo z operace, jizva, tak aby vydržel,snaží se jizvu vypudit a vznikne nádor. V USA dělali deítky let studie proč, vznikají nádory, schizofrenie, agresivita, sebepoškozování, anerexie....ale nedokázali najít mechanizmus,jak to funguje. Proč,když dítě v prenatálním stavu jeho matka chtěla uměle potratit a propíchala si jehlou(drátem) plodovou vodu, tak plodu z 1/3 zničila hlavu a mozek. Přesto se plod dovivynul a narodil se zdraví normální chlapeček. Ve 40 letech ale do stejného místa dostal nádor do hlavy. Takových skutečných případů popsali a sledovali desítky let. A dyanetika dovedla říci jak to funguje.Podvědomí. V dětsví vám otec řekne, že hraní na piáno je pro slabochy a že jste slaboch a nikdy se nedokážete postarat o rodinu. Jeho otec byl už 14 let po smrti, on byl úspěšný makléř z burzi, ale rozpadalo se mu manželství a přišel za svým kamarádem z dětství, psychologem,psychoanalitikem, kterýmu se podařilo odkrýt jeho zážitek( viz zhora) a jen se zeptal po tom závěrečným sezení, hrál jsi ještě někdy na piano, vzpomínám si, že jsi měl podle učitele hudebky talent. Odpověl jen, už nikdy. Jetě 14 let po smrti otce mu dokazoval, že se umí postarat o rodinu, vydělával kolem 500 tisíc dolarů ročně.Dneska už zase hraje rodině na piáno, chodí méně do práce, vydělává kolik potřebuje a za otcem jen chodí na hřbitov, už ho sebou nenosí v podvědomí. Každý máme svý engrami, které nám říkají, že rasizmus je špatný, násilí je špatný, že Bůh není, že , že,že, ALE JAK TO VÍŠ. NEBO JSTE TO POZNALI SAMI. Né,jen jste uvěřili autorite, že to tak je.matce, otci, učitelce, tisku..opakovaná lež se stává pravdou. Mne utvořili mříže z myšlenky, že Bůh není. Přesto že v podvědomí jsem mněl vzpomínku na jeho působení,ale uvěřil jsem jim na 40 let. Žil jsem za mřížemi nevědomosti, řekli mi, že chlapci nepláčou a 45 let mi trvalo tuto mříž zbourat a nestydět se za slzy, 50 let mne...50 let mne...ale dnes poznávám, že neměli pravdu, ale musím o tom přesvědčit i podvědomí, až bude mír mezi dvěma v jednom domě, poruč hoře... Je to úžasná objevná cesta, kdy jsi jen otevřený novým poznatkům a připravený neustále měnit své dosavadní zkušenosti. Pro vás pro všechny. Neměl jsem tohle zažít, neměl jsem ještě přijmout Boha, neměl jsem. Díky jednomu daru mých synů jsem šel jako ateista na reiki, začal jsem hledta a šel na kurz regresivní terapie, a tam jsem nemohl najít odpověd na to, co jsem hledal. Tak jsem šel do budoucích životů a hle,problém se vyřešil. Jenže já měl přijmout svého Boha snad až za sto životu nebo ještě déle. Já už nemusím tyto životy žít. Nechci tuto šanci promrhat, proto můj zájem o dlouhý a plodný život. Viužít tu šanci na maximum. Já jen tak, proč to dělám.Je úžasné pozorovat i cesty druhých lidí. Kdysi (nejsem blázen, zažil jsem to při meditaci, já, coby přítomná bytost jsem byl pouze osoba ale neměl jsem oči, jen černá místa, vědomí bylo v tom příchozím) jsem v meditaci navštívil sám sebe. Žil jsem v Egyptě, používal jsem jejich vědomosti a schopnosti, cestoval jsem v energetické pyramidě v čase. A přišel jsem se podívat na sebe, varovat mne...ale to sem nepatří,..a hodně se mu líbilo zařízení mého obyváku, běhen cca 15 vteřin pochopil funkci tehdy mnou ještě používanou televizi a nedokázal pochopit, proč koukáme na vymyšlený příběhy, když je daleko úžasnější pozorovat skutečný život. V různých časech. A já se tím řídím a snažím se pozorovat skutečný život, proto i méně čtu. nebojte, zrovna ale čtu staré pověsti české, dělám to, z čeho mám dobrý pocit. Možná to bylo jen v mé představě, ale jeho ,moje, výstraha byla na místě. ještě asi 2 roky cca 2x do roka na mne útočili kněží z egypta, snažili se o...Věřte, že jsem už vždy dávno to vypustil z hlavy a nečekal, že přijdou, přišli a skusili.Tak byla to jen moje fantazie. úsvit.


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: ZPOVĚD
PříspěvekNapsal: pát, 10 kvě 2013, 14:47 
.


Naposledy upravil Nikky dne ned, 16 čer 2013, 10:05, celkově upraveno 1

Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: ZPOVĚD
PříspěvekNapsal: sob, 18 kvě 2013, 17:26 
Offline

Registrován: stř, 18 úno 2009, 15:22
Příspěvky: 245
Když dokáži diagnostikovat s přesností minimálně stejnou jako lékaři( uvádí se 87% úspěšnost), myslím si že já vyšší i nemoci, jejichž název ani neznám, ale přesně vím a popíšu jak se projevují a co způsobují, když dokáži stejně přesně popsat duchy jak vypadali za života, dokáži vycítit nezpracovaný problém a zahrát na tu správnou strunu a člověk se skrze bolest(pláč) uvolní a dokáže pak i přiznat a zpracovat, tak to co dělám není jen náhoda, ale když se to stále opakuje, pak je to fakt. Minimálně z 87% je to pravda. Proč to píšu. Když se podívám na fotografii nemocné dívky, ochrnutá na celém těle, částečně ovládá jazyk, špatně mluví ale má nadání na zpěv, notování, je velice chytrá a učí se na jedničky, normální postižené dítě, a když se jí podívám do očí, vidím…Byla žid, dávala půjčky a vybírala nekřesťanský úrok. Když nemohli zaplatit, exekuce a celé rodiny šli na ulici. Dělalo mu to dobře, vidět jejich utrpení. Pásla se na jejich bezmocnosti…tak nějak jsem to tehdy popsal té paní, která mi tu fotku poslala.A dodnes má moji úctu, ani nevím, zda ještě žije, ale vážím si ji, že dokázala na sebe vzít to břímně najednou, věřila si před narozením, že to zvládne a nebo…Jiný, né můj případ.Soudní psycholog, vyšetřoval retardované 13 leté cikánské dítě, chlapec a v hypnóze měl podat svědectví,pravdu o krimi případu. Něco se mu nezdálo tak zvolil regresivní hypnózu, hlubší hypnózu. A chlapec, který se ani pořádně nenaučil cikánsky kvůli postižení mozku, začal najednout mluvit plynulou němčinou. Mluvil o tom, že je na dovolené z východní fronty a byl se svou snoubenkou…Jeho závěr zněl, že (nechtěl tomu uvěřit, ale s takovými případy se stále více setkával, tak začal připouštět tu možnost) asi byl jako elitní německý voják členem popravčího komanda určeného k likvidaci cikánů. Proto se v tomto životě narodil jako ten, který tak nenáviděl. A aby si to vyžral, tak byl navíc postižený. Možná si jen přejeme nebo neuvažujeme, že nikdo není dokonalý jednotlivě. Teprve až se znovu spojíme nastane čas superbytosti. Čím blíže ke zdroji, tím vyšší vědomí a dokonalost, ale i oni mají své chyby, nezpracované pocity, mají třeba jen moc své osobní svobodné vůle a když jim řekne, udělej to, berou to osobně, stejně jak dnes někteří dávají přednost svobodné vůli aniž si uvědomují co to je. A pak sami o své SVOBODNÉ VŮLI se vrátí do kola reinkarnací. Alespon tak si to pamatuji já. Víte. I když odcházíme ,,žít´´ stejně ale on ví a jen čeká, až se k němu vrátíme.STOJÍ VEDLE NÁS A TRPĚLIVĚ ČEKÁ AŽ HO PŘIJMEME. Oni zase nejsou tak čistí, jinak by byli jinde a dělali jiné věci. Když se ,,anděl´´ vrátí na zem, je stejný jako já nebo vy, je to člověk. Všichni jsme andělé, jen to ještě nevíme. Možná vyčerpávající odpověd. Skutečně, postižení lidé tu jsou hlavně pro sebe, ale taky učí ty okolo. Když mám 87% úspěšnost ve všem, nevidím důvod, proč by to skutečně neplatilo i v tomto případě. Oči jsou okno do duše. U mne to platí dvojnásob.Tot vše, není potřeba je litovat, spíš mít úctu k jejich odvaze.


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: ZPOVĚD
PříspěvekNapsal: ned, 19 kvě 2013, 6:20 
.


Naposledy upravil Nikky dne ned, 16 čer 2013, 10:05, celkově upraveno 1

Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: ZPOVĚD
PříspěvekNapsal: ned, 19 kvě 2013, 20:29 
Offline

Registrován: stř, 18 úno 2009, 15:22
Příspěvky: 245
Třeba jako odpověd, proč se některé děti rodí postižené a umírají malé.


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: ZPOVĚD
PříspěvekNapsal: pon, 20 kvě 2013, 5:04 
.


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: ZPOVĚD
PříspěvekNapsal: pon, 15 lis 2021, 6:28 
Offline

Registrován: stř, 12 kvě 2021, 13:19
Příspěvky: 267
Jordans 4
Jordan Retro 4
Jordan Shoes
Travis Scott Jordan 1
Yeezy Shoes
Yeezy Supply
Air Jordans
Jordan 11s
Jordan 11
Jordans Shoes
Moncler Outlet
Off-White
Yeezy 450
Yeezy 500
Yeezy
Yeezy 700
Yeezy Supply
Off White Shoes
NFL Jerseys
Retro Jordans
Moncler Jackets
Nike Air Jordan
Jordan Shoes
Jordans Shoes
Yeezy 350 V2
Adidas Yeezy
Yeezy
Yeezy 700
Yeezy
Nike Outlet
Yeezy Shoes
Yeezy Foam Runner
Nike Outlet
Nike Outlet
AJ1
UNC Jordan 1
Jordan 13
Jordan AJ 1
Yeezy Supply
Yeezy Zebra
Jordan 5
Jordan 1 Low
Air Jordans
Pandora Charms
Adidas UK
Nike Store
Adidas Yeezy Official Website
Yeezy 350
Jordan 1
Nike Outlet
YEEZY SUPPLY
Nike Shoes
Nike Outlet
Pandora Outlet
Jordan Shoes
Air Jordan 4
Pandora Jewelry
Pandora Bracelets
Adidas Yeezy
Yeezy
Pandora Charms
Nike Outlet
Adidas Yeezy
Air Max 720
Air Jordan 1
Nike Jordans
Jordan 1s
Pandora UK
Nike Jordan 1
Jordan 1
Yeezy Slides
Nike Air VaporMax
Nike Vapormax Flyknit
Air Jordan 1 Mid
Adidas yeezy
Yeezy 350
Nike Shoes
Nike Outlet
Yeezy
NFL Shop Official Online Store
Nike UK
Yeezy
Yeezy 350

_________________
https://www.pandoracharms.uk.com/ Pandora Charms
https://www.adidasuk.uk.com/ Adidas UK
https://www.jordan1.uk.com/ Jordan 1
https://www.supplyyeezys.us/ YEEZY SUPPLY
https://www.pandoracharms.cc/ Pandora Charms


Nahoru
 Profil E-mail  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 39 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz